Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2022.07.25 -3 0 11

pl a jó öreg Lipót is...
https://youtu.be/taRoTyJUGU4

Zsamozsazse Creative Commons License 2018.05.15 -2 0 9
Törölt nick Creative Commons License 2018.01.24 -4 6 8
jaszy1 Creative Commons License 2017.02.03 0 0 7
BOLOND Creative Commons License 2015.10.21 0 0 6

Hat nagyon szanalmas elete lehet, akarki(k) is a vandal(ok).  Ennyi munkat befektetni ugy hogy fizetest sem varhat erte.  Hat nem irigylem a napjait.

Előzmény: laci bácsi (5)
laci bácsi Creative Commons License 2015.10.20 0 0 5

Járnak oda "valakik" és tudatosan rombolnak. Nem tudom mi a céljuk, mert a vasszerkezeteket nem vágják le, nem lopják el, azaz nem hagyományos banda követi el a bűncselekményt.

Szétverik a falakat belülről is, de nem a bontott tégla érdekében, mert azt sem viszik el.

Csak rongálnak, de abba komoly munkát fektetnek.

Előzmény: BOLOND (4)
BOLOND Creative Commons License 2015.10.12 0 0 4

Hat nagyon nem tudom elkepzelni hogy hogy gatyasodott le ennyire ilyen roved ido alatt (28 ev).  A vakolatot valakinek direkt le kellett verni mert magatol nem hullik le ennyire ilyen gyorsan.  Ha van ra magyarazat, erdekelne.

Előzmény: laci bácsi (1)
laci bácsi Creative Commons License 2015.09.11 0 0 3

Szia!

 

Én csak nyaraltam ott gyerekként néhányszor. Viszont mi már akkor tudtuk hogy a kastélyban anno megöltek valakit, és mit ad Isten, egyszer két hétig abban a szobában voltam amelyikben a gyilkosság történt. :)

Nagyon jól szervezett "tábori élet" zajlott ott, hiszen gyermektábor-gyermeküdülő volt, viszont meg volt a szabadság is...

Voltak nagyon jó programok, számháború, kirándulás Keszthelyre és Badacsonyba és ugye a mindennapos strandolás.

 

Előzmény: ahajoamuveszetben (2)
ahajoamuveszetben Creative Commons License 2015.08.17 0 0 2

Kedves Laci bácsi!

Ön talán itt dolgozott, vagy tud olyat aki a kastéllyal kapcsolatosan tevékenykedett? Elég homályos a története, főleg az üdültetéssel kapcsolatosan nem lelhető fel információ. Írna esetleg a személyes élményeiről? Tényleg szellemkastély? Történt-e olyan, amire nem talált magyarázatot. Esetleg vannak-e még fénykorabeli fotók, amin látszik a kastély, akár kívülről, kár belülről? Köszönöm előre is.

Előzmény: laci bácsi (1)
laci bácsi Creative Commons License 2013.06.19 0 0 1

 

Bizony az!

 

Itt van egy korabeli csoportkép 1985-ből. (Véletlen találtam meg itthon).

Az arcokat kitakargattam, mert mások engedélye nélkül nem publikálom, de amúgy is az épület érdekes.

Tegyük csak mellé a mostani állapotot: Ez 28 év távlata!

 

 

 

Előzmény: pipppen (0)
pipppen Creative Commons License 2013.06.19 0 0 0

sz0m0rú látvány :(

Előzmény: laci bácsi (-)
laci bácsi Creative Commons License 2013.06.18 0 0 topiknyitó

Elhagyatott helyek, régi épületek, ipari létesítmények, melyek egykor teljes pompájukban álltak, működtek, de mára már az enyészet lett úrrá rajtuk. Ezek mind-mind a történelmünk részét képezik, így némi adatgyűjtés, dokumentálás hobbiból vagy megszállottságból igazán nagyszerű dolog, főleg ha ezt megoszthatjuk másokkal.

 

Az én szívügyem a balatonedericsi Fekete Kastély, ahol gyerekként sokszor nyaraltam, így a közelmúltban tettem egy nosztalgiakirándulást és felmértem az objektum jelenlegi állapotát.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!