Keresés

Részletes keresés

milkaa Creative Commons License 2019.07.22 0 0 51
Mit érdemes venni 3 hónapos kisfiúnak fejlesztő játék bol?
p.barbara Creative Commons License 2018.12.17 -1 0 47

Szia. 

Látom te már használtad ezt az oldalt. Nem szoktam online vásárolni, félek, hogy a termék nem pont olyan, mint ahogy az a képeken látszik vagy esetleg meg sem érkezik. Most az általad linkelt oldalról kinéztem egy babakocsit, ami nagyon tetszik, viszont nem tudom megrendeljem-e, mivel még nem használtam ezt az oldalt. Te mennyire ajánlod? Bonyolult a rendelés? És a kiszállítás?

Előzmény: TelekiKatalin (46)
véncigány Creative Commons License 2018.11.08 0 0 44

nem mindenkiről derül ki később, hogy volt gyerekszobája 

dulitul Creative Commons License 2018.05.28 0 0 42

Szép napot a tagoknak!

nem tudom szabad e itt ilyent mondani de akinek segitségre van szüksége bármiben vagy ha tud segíteni valamiben rászoruló családokon az keresse fel a következő fb-oldalt.

SEGÍTÜNK MANCIVAL A RÁSZORULÓ CSALÁDOKON MAGYARORSZÁGON

oldboy az utcából Creative Commons License 2018.03.31 -1 0 41
maloa Creative Commons License 2018.03.22 0 0 40
Prilla33 Creative Commons License 2018.03.08 0 0 39

Sziasztok!

 

Érdeklődnék, hogy tudnátok esetleg egy jó gyerekbútor készítőt javasolni? Babaágyról és kisszekrényről lenne szó, a tervei már megvannak, csak a kivitelezéshez keresnék szakembert.

A szoba többi része már nagyjából készen van, a dekorációval is megvagyunk, ha esetleg falmatricát kerestek, akkor őket nagyon tudom ajánlani, nagyon segítőkészek és kedvesek voltak:

https://www.easydekor.hu/

 

A bútorkészítő ajánlásokat előre is köszönöm!

szabo.judit0531 Creative Commons License 2017.12.29 0 0 38

Kedves Szülők!

 

Végzős hallgató vagyok az ELTE TÓK óvodapedagógus szakán, és most írom a szakdolgozatomat az óvodás korú gyermekek mesehallgatási és mesenézési szokásairól. Olyan kérésem lenne, hogy akinek óvodás korú gyermeke van, és akad néhány szabad perce, kitöltené a kérdőívemet a szakdolgozatomhoz? Nagy segítség lenne!

 

 

Előre is köszönöm!

 

https://www.survio.com/survey/d/G5G0K1F0F5U4G7S7C

Attilabony Creative Commons License 2017.12.15 0 0 37

Mindannyian ismerjük, illetve hallottuk már ezt a sztorit ismerősöktől, vagy épp első kézből: egyik barátomék 2 éves kislánya állandóan felkelt éjszakánként, és ezt megunván, kb. utolsó mentsvárként beszereztek egy gyerekmatracot, és azóta alig kel fel éjszakánkánt. Hihetetlen, hogy milyen "kis"dolgok is lehetnek nagon fontosak!

Mayabeee Creative Commons License 2017.12.07 0 0 36

Mi is most újítottuk fel a gyerekszobát és vettünk egy nagyon szép játszószőnyeget. Németországban gyártják és ÖKO Tex tanúsítványa van, BPA- mentes és mozgásfejlesztő is. Csúszásmentes és nagyon könnyű takarítani, antiallergén, nem szívja be a folyadékot. 

www.eko-jatszoszonyeg.hu

Innen rendeltük. Ezt nektek is ajánlom!

 

Jó tervezgetést, felújítást!

 

Szép gyerek ágynemű huzatot hol lehet kapni? Teljesen egyedit szeretnék...

kunerika Creative Commons License 2016.12.09 0 0 35

Köszi az ötleteket . Erika.

Előzmény: chillmusic123 (34)
chillmusic123 Creative Commons License 2016.10.13 0 0 34

Sziasztok! Babaszoba szépítésen gondolkoztok? www.dekor-guru.hu rengeteg faldekoráció kis babyknek :) 15% leárazással. 

Csizi1982 Creative Commons License 2016.09.06 0 0 33

Végre egy szórakoztató játék, amihez nem a címke alatt kell megkeresni a kódot. :) 

 

https://www.digitaliscsalad.hu/hirek/keressuk-magyarorszag-legdigitalisabb-csaladjat/

totika1017 Creative Commons License 2016.07.26 0 0 31
totika1017 Creative Commons License 2016.07.26 0 0 30

"Láttál már kisbabát, aki csillogó szemekkel tapsolt, vagy éppen integetett kis kezeivel? Ez minden szülőt büszkeséggel tölt el. De ami még fontosabb, ezekkel a jelekkel megértjük a kisbaba közléseit. A babajelekkel mindent fantasztikus módon tovább tudjuk fejleszteni. A kimondott szavak mellé kézjeleket társítunk, amit babák megértenek, majd az utánzás képességével elsajátítanak. Így rengeteg mindent tudnak közölni környezetükkel, még mielőtt megtanulnák a folyékony beszédet. Ezt a különleges, mégis természetes kommunikációs formát más országokban több mint 30 éve használják, néhány éve pedig már Magyarországon is elérhető a módszer - a családok nagy örömére." mIndenkinek ajánlom ezt a csodálatos könyvet! :)

Csizi1982 Creative Commons License 2016.06.30 0 1 29

Elsőre talán durva, de amúgy teljesen igaz lehet: a mobilod lehet a bábád, a fogadott dadusod vagy a babysittered is... https://www.digitaliscsalad.hu/programajanlo/baba-appok-amikkel-igazan-felkeszult-szulo-lehetsz/

 

Ismeritek ezeket az appokat? Melyiket érdemes telepíteni?

Camphre Creative Commons License 2016.06.30 0 0 28

Minden kismamának szeretném javasolni, hogy próbálja ki az Arom&lys termékeket! Nagyon jók!

 

Amiket nagyon tudok ajánlani a termékeik közül:

 

- Balzsam koszmó ellen

 

- Balzsam szoptatás idejére

 

- Popsikrém (szerintem a magyar piacon a legjobb ár érték arányú krém)

 

- Masszázsbalzsam babáknak (aki jár babamasszázsra minden képpen szerezzen be egyet. Nagyon jó! Van mellette masszázs olajuk is a babáknak.)

 

- Masszázsolaj terhességi csíkokra

 

- Gátmasszázsolaj

 

Egy Franciaországban élő barátnőm ajánlotta ezeket a termékeket. Nem is hallottunk itthon róla. Mondjuk csak nagyon kevés helyen kapható de online meg lehet rendelni őket utánvéttel! 100% növényi kivonatokból készülnek, parabén mentesek, nincsenek bennük állati származék.

 

Itt tudtok utána nézni és rendelni: www.aromelys.eu

 

 

csaba12242 Creative Commons License 2016.05.16 -1 0 27

Új bébi-, gyermek- és hálóruhákat vásárolhat, pamutból vagy kívül pamut belül bolyhos anyagból.

Magyar kötödében készült és magyar festő gyárban festett interlock pamutból,nikkel mentes patentokkal.

 

 

http://www.lbebi.hu/

 

 

 

ffbence Creative Commons License 2016.05.13 0 0 26

Vesszőparipa fajáték webáruház magas minőségű, kreatív, fejlesztő fajátékok széles választékával várja Önt és gyermekét! A játékokat több éves tapasztalattal, nagy felelősséggel és szenvedélyesen  válogatjuk össze. A fajátékok képviselik azt a magas értéket, ami mellett kiállunk, amit mi vallunk: hogy fejlesszék és előmozdítsák a gyermeki képzeletet és kreativitást. Azt keressük, hogy egy fajáték támogassa a gyermeki észlelést, tanulásra ösztönözzön játékos formában, ugyanakkor esztétikus legyen, és megfeleljen a kortárs dizájn elvárásoknak is. Széles választékban tartjuk a hagyományos, mégis örök fényű fajátékokat, mint a favonat, babaágy, játékkonyha, babaház, bölcső, natúr fatermékek, és nyitunk az új, a színes, a különleges igényeket kielégítő fejlesztő fajátékok felé. Célunk egy olyan játék gyűjtemény tartása, ahol az ár és az érték összhangban van, és ahol megtalálja a választását gyermek és felnőtt egyaránt. Térjen be hozzánk!

http://www.vesszoparipa.hu/kategoriak_125/dekoracio_68

 

Dudlack Creative Commons License 2015.07.12 0 0 25

Gyerekszoba bútorokat keresek, lány(ok) részére, lehet akár felújításra váró is. Lehetőleg rózsaszín NE!

 

dudaslidia@gmail.com címen jeletnkezzetek köszönöm

boldizsar2010 Creative Commons License 2015.07.07 0 0 24

Sziasztok!

Néhány holmink eladóvá vált a gyerekszobánkból.

 

Csigabigás fali lámpa -1800,-

Ikea asztali lámpa - 1500,-

Városmintás nagyméretű szőnyeg - 7000,-

 

Kérésre priviben szívesen küldök fotót.

Kerge kacsa01 Creative Commons License 2015.07.06 0 0 23

Jó napot!

Szeretnék érdeklődni,hogy 1 illetve 7 éves gyereknek matracot hol tudnák venni?

Olcsón és természetesen jó minőségűt?

aliz222 Creative Commons License 2015.02.06 0 0 17

Szia, akár itt is megnézheted!

Tök jó dolgaik vannak!

tele akciókkal, stb:)

 

http://bebibolt.hu/index.php

Előzmény: Grecsó Éva (8)
aliz222 Creative Commons License 2015.02.06 0 0 16

Sziasztok, mi is gyerekszoba bútorokat kerestünk, első gyerkőc, éppen ezért nem használtban gondolkoztunk!

 

Itt mindent legyártanak, akár egyedileg is!

Plusz széles a választék minden téren, ami egy babaváráshoz csak szükséges lehet

http://bebibolt.hu/hu/products/14/2390/todi-komplett-babaszoba.

Csapagi Creative Commons License 2015.01.14 0 0 12

Sziasztok!

 

Két gyerkőcöm van, egy ötéves nagyfiú és egy kettőéves nagylány. Nekik tervezgetünk most egy-egy szobát a költözködés után.

A párommal szeretnénk a falakat is kidekorálni, de most elbizonytalanodtam, hogy mi lenne itt a legjobb megoldás.

 

Lehet ugye festeni... Biztos meg tudnák ügyesen csinálni, de ezt kihagynánk mégis. Egyrészt ódzkodunk a vegyi anyagoktól, másrészt azt már csak egy újabb festéssel lehet áttervezni.

 

Aztán lehet mindenfelé ezeket a pofás falmatricákat kapni, de valahogy ezek se tetszenek annyira, főleg az anyaguk miatt. Kerestem puhább textilanyagú grafikákat, de ilyet nem találtam sehol.

 

Valaki más szembesült esetleg ezzel a problémával? Tudnátok esetleg említeni pár tippet, ötletet vagy terméket, céget, aki megbízható jó minőségű termékeket gyárt?

 

Köszi előre is!

arabella 22 Creative Commons License 2013.08.29 0 0 11

Segítség kérés!

 

Szociális munkás hallgató vagyok .  Szakdolgozatom címe: Az örökbefogadás helyzete ma Magyarországon.

 

Szakdolgozatomhoz szeretném segítségét kérni minden  nyílt örökbefogadással gyermeket örökbefogadó szülőktől vagy örökbefogadásra jelentkező, gyermekre váró szülőtől !  Nagyon sokat segítene szakdolgozatom megírásában ha lenne olyan kedves szülő aki nyílt örökbefogadással gyermeket örökbefogadot gyermeket vagy örökbefogadásra jelentkezett , gyermekre vár.és szívesen kitöltené iterjúkérdéssoromat. 

Kérem írjon e-mail címemre és a kérdéssort  elküldöm. E-mail címem: aniara@citromail.hu

 

Előre is köszönöm a segítségüket!

Roland189 Creative Commons License 2013.08.11 0 1 10

Eladó egy koplett rácsos kiságy.
Matraccal,körbetámlás védő,takaro és kispárnával.
Nagyon szép állapotban.

Akkor elado egy bergon több funcios különbőző kiegészitőkkel.
Lábzsákkal,háloval mi védi a bogaraktol a gyereket ....
Állithat tólo kar és annak magasága is.

Képeket a gyerek ágyrol és a babakocsirol emelben tudok küldeni.

Érdeklődni emailben lehet.

Roland189 Creative Commons License 2013.07.31 0 0 9

Gyerek butorok tervezését válalom 3d-s programba.
Ha egyedi butort szeretne készíttetni de nem látja a kész butort a fejében akkor itt a lehetőség 3d-ben megterveztetni.
Ha felkeltettem érdeklődését kérem keressen fel.
Nem fogja megbánni! 

Erdeklődni lehet email cimen.

Grecsó Éva Creative Commons License 2013.05.27 0 0 8

Köszönöm a tippet! Valóban aranyos gyereklámpa, de ahogy néztem nincs fali uyganazon termékcsaládon belül :( De nem adom fel, böngészek tovább...:)))

Nemes Aranka Creative Commons License 2013.05.27 0 0 7

Én ezt a gyereklámpát vásároltam anno: http://www.alkonylampa.hu/shop/belteri-lampak/gyereklampak/zoo-gyereklampa-allatos-massive-40593-55-10-termek

 

Nem is fiús-nem is lányos jópofa egyébként nagyon. Az állatkák orra az izzó, viszonylag jó a fényerőssége is. A gyerekek szeretik :))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!