Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

nézek 45 perce Creative Commons License 6229

egy normális férj bizony másként reagál...az én esetemben kiderült, hogy jobban futok, mint a férj...

Előzmény: gombóc63 (6225)
nasszer2 5 órája Creative Commons License 6228

Autóilag már ebből kinöttem:)))

Előzmény: GPS (6223)
GPS 5 órája Creative Commons License 6227

"...röhögne-e akkor is ha tudná, hogy bizony a kis felesége is kapható lenne eme kis liesonra."

Hát persze, a pali ezt teljességgel kizártnak és lehetetlennek tartja - hisz ő is jól tudja, hogy ilyesmire egy férjes asszony soha a büdös életben nem lenne kapható :-)))))

Szóval nem egy ész-kombinát az Apci... viszont cserébe jóképű és remek kiállású :-)))

Mondjuk ha már Klaudiácska oldaláról nézzük, az rendben, hogy ahogy kinéz, kijárna neki egy daliásabb "medencés-fiú" is - na de férj?

.

gombóc63 6 órája Creative Commons License 6226

Mondjuk nem értem....ha már flört vagy félrelépés, ennek a nőnek nagyságrendekkel jobb is jutna mint Milán. Női szemmel ez a srác puhány és gnóm.

gombóc63 6 órája Creative Commons License 6225

Igen, ez a Klau tényleg jó nő, de nekem a férje reagálása nem volt reális. Nem tudom mit szólna, röhögne-e akkor is ha tudná, hogy bizony a kis felesége is kapható lenne eme kis liesonra.

Előzmény: GPS (6222)
gombóc63 6 órája Creative Commons License 6224

Ezt azoktól kérdezd akiknek nem jó a gyári:-))) mondjuk nekem se jó, már, de így jártam:-))))))))

Előzmény: nasszer2 (6221)
GPS 6 órája Creative Commons License 6223

"Ménem jó az úgy gyárilag ahogy van?"

Hééé, te még nem hallottál optikai-tuningról?

Amikor megvesznek egy széria-autót x pénzért.... és az árának a felét még ráköltik az ilyen-olyan (kinézeti !) tuning-dolgokra?

A kipufogótól - a hűtőrácsig mindenből van márkás tuning-elem (persze vagyonokért).

Na, így van ez a csöcsökkel is :-)))

.

Előzmény: nasszer2 (6221)
GPS 6 órája Creative Commons License 6222

Na jóó, Amerika nem a jány ötlete volt, hanem a Béczy-é.

Gondolta, hogy ha hazai pályán nem sikerült megdöngetnie, majd 7 ezer km-re annyira beájul majd a csaj, hogy ott tuti nem fog ellenállni egy szálat sem.

De - mint kiderült - amerikás-műtét persze nem volt, de mint ha olyan foszlányt hallottam volna, hogy azért valamilyen konzultáció az igen - bár lehet, hogy félrehallottam.

Egyet viszont meg kell mondjak: a Milán sztori teljesen reális - még ha sokaknak túlzónak is tűnik. Igen, tud ilyet csinálni egy 20 éves srác egy MILF-ért - sőt, még ennél ordasabb dolgokat is.

De a csúcs a Klaudija férje volt - amikor megtudta, hogy valójában mi a stájsz a sráccal. Hát az haláli volt.

Első 5 másodpercben olyan pofát vágott, mint aki mindjárt odarohan a kredenchez, kimarja a leghosszabb pengéjű kést a fiókból - és legyen ami lesz.

De hogy aztán, hogy röhögve azt mondja, hogy: "Hát de gyerekek, hát mi van ebben rendkívüli? - hisz nézzetek rá a kis feleségemre, hát egy valódi szexbomba - még szép, hogy fülig beleszeret egy 20 éves srác" - hát ez nagy meglepi volt.

Mitagadás: ráadásul igaza is volt :-))))

.

Előzmény: gombóc63 (6220)
nasszer2 6 órája Creative Commons License 6221

"megcsináltatta a mellét"

Elromlott?Ménem jó az úgy gyárilag ahogy van?

Előzmény: gombóc63 (6220)
gombóc63 6 órája Creative Commons License 6220

Azért leszállhatnának a földre a forg.könyvírók, épp egy hete egy barátnőm csináltatta meg a mellét 650 ezerért. Egy impl. csere sincs több. Konzultációért pedig sok helyen nem kérnek pénzt, de a neves klinikákon is 15 ezer. Hogy jött ki a több milla? Arról nem beszélve, hogy miért kell ehhez Amerikába utazni, itthon is van egy csomó jó szakember. Ja....hogy Alexának nincs egy vasa se, de igényei azok vannak:-(

Előzmény: vitatárs (6213)
hartley 8 órája Creative Commons License 6219

Vagy Gabi elviszi egy megbízható gumishoz.

Előzmény: nasszer2 (6217)
nasszer2 9 órája Creative Commons License 6218

Azt irod mellesleg  :))))

Alexa péklapát gyanús.jól irányozva meg is van a garis javítás....

Előzmény: Böszőke (6215)
nasszer2 9 órája Creative Commons License 6217

Hát ha beépítették alá a számlát is  3 napon belül visszacserélhető másik méretre.csak azt ki kell venni.Garancialap kitöltés ilyesmik.

Én lehet beutalom magam a gyógypedagógiára,de nem értem.Voltak 3 nap alatt Ámerikában, mostmeg megint meg kell csináltatni.

Előzmény: Böszőke (6215)
nézek 17 órája Creative Commons License 6216

ahogy mondod..    ez a fekete harisnya egy akármilyen gatyával  valóban mindent vitt...  jól kitalálták...

képzelem a stáb mit nyeríthetett forgatáskor...

Előzmény: hartley (6214)
Böszőke 17 órája Creative Commons License 6215

Jól szórakoztam:)

mellesleg tudja valaki,ha a valóságban tönkremegy egy ilyen műcici,arra nincs garancia vagy ilyesmi?

Előzmény: hartley (6214)
hartley 19 órája Creative Commons License 6214

Ó ez a Gáborgyerek má...Há' megéri ez????

Barbiszörny bánatában lead 10 kilót...

Bécy csicsa pólója,fekete harisnyára felvett ízléstelen klotgatyája  mindent vitt!

vitatárs 20 órája Creative Commons License 6213

Csak konzultáció,  nuku műtét! 

Amit nem értek,  hogy Béci 3 milláról beszél, Gábor meg csak 2 milliót kért kölcsön. 

Vagy a konzultációt fizetheti Béci? Az nem zavarja az önérzetét? 

Alexa meg olyan amilyen! 

Előzmény: CérnaSzáll (6212)
CérnaSzáll 1 napja Creative Commons License 6212

Jó hamar megjárták NY-ot oda-vissza műtéttel, king size, Broadway-jel együtt.

hartley 2 napja Creative Commons License 6211

Matyi és a hegedűs?

Előzmény: GPS (6203)
CérnaSzáll 2 napja Creative Commons License 6210

Dósa Matyi a szolnoki színházban a fő fiatal férfiszínész, és (számomra is) meglepően jó (énekben, prózában is)

pastetomebihal 2 napja Creative Commons License 6209

Szerintem rosszul látod.

Miért ne vágyhatna valaki új kihívásra? Bár, mint magánember nem ismerem egyiküket sem, de honnan veszed, hogy pl a Hanna (aki Sára) színészettel akar foglalkozni?

belokas 2 napja Creative Commons License 6208

"De nézzen ki legalább úgy, mint az Alexa+Zsófi+Dorina+Klaudia - mindnek a lehető legjobb alkatrészeiből összegyúrva."

Neee neeee, és még egyszer neeee! 

belokas 2 napja Creative Commons License 6207

Egyébként a BK-nak van külön fóruma! Ha még valaki(k) nem tűnt volna fel!

belokas 2 napja Creative Commons License 6206

Erről azt gondolta (sőt, nyilatkozta is) hogy az lesz majd az egyenes út az országos (mit országos, nemzetközi) hírnévhez.

Na jah, a 150 centijével és a falusi eladókislány kinézetével - hát persze.

150 centivel (bár szerintem több) de még kevesebbel is bőven lehet sztár, mint tudjuk sok híres (külföldi) színésznő még az 150 sem éri el. Had ne soroljak most neveket! Szóval nem ez a  lényeg, hanem a tehetség! A "falusi eladókislány" kinézet az milyen tessék mondani? Mert, ha ilyen, akkor nagyon sok falusi eladókislányból csináltak már sztárt, celebet, meg a nem tudom még micsodát! 

derek 3 napja Creative Commons License 6205

Te aztán jól összekevertél mindent! :-)

Akire Te gondolhatsz  , az a házmesterék unokáját , Tildát játszotta. az első Tilda Erdélyi Timi volt. Ő hagyta ott a sorozatot , mert igazi színésznő akart lenni. Fel is vették a színművészetire és el is végezte. Azóta színházban szerepel. Valamint játszott a Géniusz , az alkimista című minisorozatban és a Hacktion-Újratöltve című sorozatban.

A második Tildát Szabó Erika játszotta. Őt azért írták ki , mert a karakter elfáradt ( vagy inkább az írók , na mindegy!). Ő is jelentkezett a Színművészetire és vagy tavaly  végzett vagy idén fog. előtte meg még leforgatta az Üvegtigris 3. részét.

Dósa Matyit nem tudom , hogy saját kérésre írták ki , de azóta valamelyik vidéki színház tagja.

A 150 centis csaj talán Csifó Dorina (Noémi) lehet. Kb. egy időben távozott Matyival. Volt egy egyszámos együttese (CS.I.F.O.) , egy mellműtéte és lett egy gyereke. A párja elhagyta. Műkörmösnek is tanult és azóta szinkronizálásból él(degél).

Szintén ott hagyta a sorozatot Konta Barbara (Hoffer Eszter). Sorozatbeli tesójával írtak egy könyvet (Ellenségek közt) , amelyben lerántják a leplet a producerről. Aztán a tv2-nél lett reggeli műsorvezető , majd bukott talkshow-vezető. Sportműsora volt az m1-en , most meg valamelyik sportcsatornán vezet műsort. Férjhez ment egy focistához , szült egy gyereket , elvált a bundabotrányba keveredett férjétől , de már van új pasija.

GPS 3 napja Creative Commons License 6204

Boccs aduplamondatért, fenetudja miért csinálta.

.

GPS 3 napja Creative Commons License 6203

Volt egy kiscsaj a Barátok köztben, a házmesterék lányát játszotta, tán Tilda volt a neve.

Egyszer az is úgy gondolta, hogy szűk neki ez a tér és hogy ő nagyobb kihívásokra is hivatott...ezért otthagyta az egészet, pláne, hogy kapott valami harmadrangú szerepeket is valamelyik színházban.

Mindezt a másik BK "szinész-óriással", egy Dósa Matyi nevű fickóval tette - aki úgyszintén "remekbeszabott" karriert futott be azóta - mint tudjuk.

Erről azt gondolta (sőt, nyilatkozta is) hogy az lesz majd az egyenes út az országos (mit országos, nemzetközi) hírnévhez.

Na jah, a 150 centijével és a falusi eladókislány kinézetével - hát persze.

Mindezt a másik BK "szinész-óriással", egy Dósa Matyi nevű fickóval tette - aki úgyszintén remekbeszabott karriert futott be azóta - mint tudjuk.

(gondolom titokban már azon spekulált, hogy tudná kitörölni a BK-ben eltöltött szégyenletes, a tehetségéhez nem méltó szereplését. )

Erre fel, pár hete olvastam valahol (tán még címlapon is volt), hogy a kiscsaj gyereket szült egy palinak (tán focistának) aki jól otthagyta (naná) - oszt most az van, hogy hal éhen és a nagyanyja, vagy kinek a kegyelemkenyerén él (a gyerekkel együtt) - mert az égvilágon  semmi jövedelme sincs.

Bravo, Hannácska - itt a jópélda előtted.

.

Előzmény: Mackóbogár (6201)
Order of Hermes 3 napja Creative Commons License 6202

Hannanak megjott az esze ezzel a Nyiregyre koltozessel, igy mar nem illik a sorozatba :XD

Előzmény: Mackóbogár (6198)
Mackóbogár 3 napja Creative Commons License 6201

hátigen....szegény kicsi Hanna, ez neki robotmunka ? jóformán csak "játszanak" :-)

Előzmény: GPS (6199)
pastetomebihal 3 napja Creative Commons License 6200

Tök mindegy, mert abból indultam ki, hogy Alexának sem kell teljesítenie cserébe semmit :)

Előzmény: GPS (6197)