Keresés

Részletes keresés

gombóc63 Creative Commons License 20 perce 0 0 11313

Ha utána nézel olvashatod, hogy akut szakaszban nem szabad erőteljes masszázsnak kitenni. De befejeztem, nem okoskodok tovább:-) a lényeg, hogy ismét mellé löttek ezzel a sztorival.

Előzmény: vitatárs (11312)
vitatárs Creative Commons License 13 órája 0 0 11312

Egyébként volt olyan a családban, hogy utazás közben, bekuporodva a hátsó ülésre, ami tele volt cuccokkal, pár óra alvás után, valahogy úgy sikerült az illetőnek kiakasztania a becsípődött ideget, hogy mikor felébredt azt kérdezte, hogy mit csinálnak ott tulajdonképpen, mert mintha soha nem is lett volna a fájdalom. Hát uígy elképzelhető, hogy egy csontkovács vagy masször sikeresen eltalálja azt a pontot ahol oldani lehet a becsípődést.

Előzmény: gombóc63 (11310)
vitatárs Creative Commons License 13 órája 0 0 11311

Nekem Cataflam-Mydeton-Algopyrin injekció bevált, csak eléggé kiüt, alszom tőle fél napot!

Előzmény: Mlle. Grenelle (11309)
gombóc63 Creative Commons License 13 órája 0 0 11310

Mondom, baromi nagy fájdalom, nem vitás. 1-2 nap fekvés, aztán lassú bemozgatás stb. de nagyon rosszul játszotta és nevetséges volt az egész. Ha már beletesznek a történetbe egy ilyen "eseményt" akkor legyen az hiteles vagyis az esti bulinak ugrania kellett volna.

Előzmény: Mlle. Grenelle (11309)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 15 órája 0 0 11309

Aha. Értem. És akkor mit lehet vele kezdeni? Mert így ránézésre... talán fájdalomcsillapító-görcsoldó injekciót kellene beadni...

Előzmény: gombóc63 (11308)
gombóc63 Creative Commons License 15 órája 0 0 11308

Egy lumbágó nem igényel kórházi kezelést. És bár baromira fáj nem lesz az ember járásképtelen. Maga a betegség egy izomgörcs.

Előzmény: Mlle. Grenelle (11307)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 21 órája 0 0 11307

Akkor mit lehet csinálni?

Mert ugye, ha valaki járásképtelen, csak el kell juttatni valahogy a kórházba... legalábbis szerintem...

Előzmény: gombóc63 (11299)
nézek Creative Commons License 21 órája 0 0 11306

szigorúan a sorozatbeli alakításra kérdeznék...aki beszéli az ízes magyar nyelvet, az legyenszíves kisegíteni...keresem azt a minősítő szót,  ami érthetően jelzi Karesz(és barátbője), valamint Sári, esetleg Milán  alulmúlhatatlan viselkedését...bár ez a szó sem jó, mert ez már nem is viselkedés..

először a paraszt jutna eszébe a magamfajta eccerű embernek, de az nem jó..sőt...aztán inkább a proli, esetleg "olyan prolis"..de az sem elég ..tud vakaki olyan magyar szót, ami még lejjebb helyezi el ezeket(sic)

(amúgy kiváló az alakításuk...sikeresen bosszantanak...kezdenek túltenni az "Agymenők" hősein...)

GPS Creative Commons License 23 órája 0 0 11305

a sorozatbeli Nőkről de nekem Magdi aki igencsak a legjobban tetszik mostanság.

Hát, szó mi szó, ha a Magdi-asszonyt MILF -nek neveznénk - akkor részemről is az L és F betűk lennének a leghangsúlyosabbak az ő esetében :-)))

.

Előzmény: Camel73 (11301)
gombóc63 Creative Commons License 23 órája 0 0 11304

Karolán én is gondolkodtam, nagyon valóság hű volt amikor ultrahangozták. És a vékony lánynak még egy kis pocit is véltem felfedezni.

Előzmény: Krampusz01 (11303)
Krampusz01 Creative Commons License 23 órája 0 0 11303

Ezt is megértük, hogy Lalinak megkérték a kezét! Természetesen érdekből és van rá egy fogadásom, hogy ebből sem fog jól kijönni. A nagy portrérajzoló karrierje pedig ugyebár hamar véget ért.

Kíváncsi voltam, hogy Karola a valóságban is terhes-e, vagy csak a szerepe szerint. Utóbbi történt, s ha nem akartak egy csecsemőt becsempészni a sorozatba, illetve kiírni Karolát (pl. gyereket nevel, mikozben a párja váratlanul komoly állásajánlatot kap külföldön és elköltözik a család), akkor ezt valahogy le kellett zárni. Szomorú dolog, de a valóságtól nem elrugaszkodott.

Nem volt jó ötlet Kareszt egy szusi bárba elvinni, nála különösen veszélyes, ha kiemelik a komfortzónájából. Ám gyanítom, hogy bármi más esetben ugyanúgy megalkotta volna a maga botrányos körülményeit.

zlot1 Creative Commons License 1 napja 0 0 11302

Valahogy én is így vagyok...

Előzmény: Camel73 (11301)
Camel73 Creative Commons License 1 napja 0 0 11301

Nem tudom ki mit mond a sorozatbeli Nőkről de nekem Magdi aki igencsak a legjobban tetszik mostanság. 

Előzmény: zlot1 (11300)
zlot1 Creative Commons License 1 napja 0 0 11300

Béci nem gerjed már be Magdira?

gombóc63 Creative Commons License 2 napja 0 0 11299

Egy lumbágóhoz nem jön mentő, amúgy ez a rész hűen bebizonyította, hogy egy hatalmas mese az egész, akinek volt lumbágója az tudja miről beszélek. Akinek nem volt annak elmondom, hogy egy perce sem volt hiteles, és még ha szuper a gyógymasszőr akkor is alaphangon több nap a felépülés, nem hogy pár óra múlva táncot lejtsen:-(

Előzmény: Mlle. Grenelle (11294)
Krampusz01 Creative Commons License 2 napja 0 0 11298

Milyen érdekes, semmi meglepőt nem láttam abban (ő már nehezen tud újat, meglepőt mutatni), hogy Lali fehérre festett arccal jelenik meg, s közli, hogy a trombitás elvitte a közönségét. Valahogy egy dologhoz nem nőtt még fel, a rendes, rendszeres munkához.

Karesz nem is ő lett volna, ha nem másolja le a seggét az irodában. Sári munkaköri leírására viszont kíváncsi lennék, mert a "birodalmát" azt megmutatta neki Patrik, de hogy mi is lesz a dolga...? A wifi-kábeles szivatás meg önmagáért beszél.

Gyuszi pedig Joe állatkertjének rendes tagjává válik, ami egy fokkal jobb, mintha pl. Kareszékhez költözne, de itt is, meg ott is esélye van a semmittevéssel kombinált elhülyüléshez. 

vitatárs Creative Commons License 2 napja 0 1 11297

Nekem már 1x réges régen megígérte!

Nekem is iszonyat irritáló és ahogy írtad dedós!

Előzmény: Böszőke (11290)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2 napja 0 0 11296

Sáriról mikor vakarják le ezt a rémes fekete ruhát?

És ha már ruha...

...ezt a két idétlent mikor ruházza már meg valaki????

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2 napja 0 0 11295

"...a haverjaim segítenek..."

(Gyuszi)

Te srác, csak attól mentsen meg az Isten!!!

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2 napja 0 0 11294

Béczy a csomagtartóban, mint egy zsák cement???

Amúgy miért is nem mehet el orvoshoz? Attól, hogy nem fizeti a tb-t, még ellátják... kihívják a mentőt, beviszik, egy-két órán belül már számottevően jobban lenne...

Böszőke Creative Commons License 2 napja 0 0 11293

Köszönöm szépen!

Úgy látom Barbinak csak lesz egy gyereke,ha nem is frissen született....

Előzmény: Mlle. Grenelle (11291)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2 napja 0 0 11292

Mondom én...

...Gyuszi állományba lett véve, mint a sorozat (és a Joe-féle kommuna) új lakója...

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2 napja 0 0 11291

Okay, mostantól nekem is sorozat.☺

Előzmény: Böszőke (11290)
Böszőke Creative Commons License 2 napja 0 1 11290

Bocs az ide nem illő  megjegyzésért,de nehezedre esne még három betűt leírni és ezt a dedós    "sori "-zást abbahagyni?? SOROZAT  nem gond leírni.Ha szépen kérlek megtennéd?mert kiráz tőle a hideg ha látom:) tudom ne nézzem,de lenne egy jótéteményed. Kérlek!

Előzmény: Mlle. Grenelle (11289)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2 napja 0 0 11289

A történelem ismétli önmagát, az ÉNB forgatókönyvírói meg pláne. A szereplők semmiből nem tanulnak, ugyanazokat a hibákat követik el újra meg újra, ugyanazok az események történnek velük... körbe-körbe járnak egy mókuskerékben.

Szóval Alexával nagy valószínűséggel az fog történni, amit írtál.

Gyuszi meg a sori új szereplője lesz.

Előzmény: Krampusz01 (11285)
Vivyenne Creative Commons License 2 napja 0 0 11288

Sok mindenben irreális a sorozat, de ezt az alkesz,agresszív,semmirekellő apa-megfélemlített mimóza anya, aki mindent megtesz, hogy ne legyen balhé otthon (de magáért semmit)-lezüllött, balhés, szintén semmirekellő gyerek családmodellt élethűen ábrázolták.

Előzmény: GPS (11287)
GPS Creative Commons License 2 napja 0 0 11287

De az is remek jelent volt, amikor a lumpen-anyuka dorgálta a Gyuszi-gyereket az ajtóban, hogy:

"Tudod-e fiam, hogy ezzel a tetteddel (mármint a visszavonással) tönkretetted a családunk békéjét?"

Mindig tudtuk: nincs is fontosabb, mint a család. Akár még az árán is, ha egy másik, ártatlan családot tönkreteszünk.

Szép dolog is az egyszerű proletár-öntudat - pláne ha az még veleszületett, natív moralitással is párosul - mint ennél az asszonynál.

Hiába na: erkölcsöt elsősorban otthonról tanulhat az a gyerek.

.

Előzmény: Vivyenne (11286)
Vivyenne Creative Commons License 2 napja 0 0 11286

Joenak igaza van, amikor attól, hogy Gyuszi végre visszavonta a vallomását, nem esik hasra és közli, hogy látni sem akarja.

Hát igen, ez a Gyuszi gyerek most nem valami hőstettet hajtott végre, ez a minimum, hogy visszavonta, de leginkább nem kellett volna feljelentést tenni... Elásnám magam a helyébe, nemhogy még odamegy az albérletbe...

Előzmény: Krampusz01 (11285)
Krampusz01 Creative Commons License 3 napja 0 0 11285

Ugye nem fog Alexa megint egy "slágert" énekelni heteken át? Ugye nem fog Barbival együtt visongva-tapsolva ugrándozni, ha meghallják a rádióban? Ugye nem fogja azzal kezdeni a barátnője zenész barátjánál, hogy "köztünk soha a büdös életbe nem lesz semmi!" és a végén nem az ágyában köt ki? De...

Joenak igaza van, amikor attól, hogy Gyuszi végre visszavonta a vallomását, nem esik hasra és közli, hogy látni sem akarja. Oldja meg ez a kölyök a fejére szorult sapkájában a problémáit, épp elég bajt okozott. De sajnos ebben a sorozatban a végén még beteszi a forgatókönyvíró az albérletbe és ráteszi a hátára a leltári számot.

Mlle. Grenelle Creative Commons License 3 napja 0 0 11284

Lalit verje már meg valaki!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!