Keresés

Részletes keresés

Böszőke Creative Commons License 2 órája 0 0 11547

A tökéletes ÉLŐSKÖDŐ !!Mióta megjelent azóta élősködik a "barátain",kihasznál mindenkit,akit csak lehet,nem csak Karcsiékat,de a Joe+Barbi párost is,hiszen neki mindig akad valami fontosabb dolga...

Előzmény: Sumo fan (11545)
Böszőke Creative Commons License 2 órája 0 0 11546

Össze kellene fektetni Gábort Lalival:)Mindkettőjük gondja megoldódna egycsapásra......,nem értem ez hogy nem jutott még a forgatókönyv írók eszébe:)

Sumo fan Creative Commons License 18 órája 0 0 11545

A maga módján egyébként Sári nem csinálja rosszul. Szépen előadja a gyámolításra szoruló egyedülálló anyát (hogy mennyi benne a színház, az persze más kérdés). Karesz meg mindig ugrik. 

Mlle. Grenelle Creative Commons License 19 órája 0 0 11544

Jótett helyébe jót ne várj... szegény Liza...

Sáriról meg valaki vakarja már le ezt a fekete ruhát, nem igaz, hogy nincs neki másik!

Mlle. Grenelle Creative Commons License 19 órája 0 0 11543

Élni tudni kell!☺😛

Előzmény: Sumo fan (11542)
Sumo fan Creative Commons License 19 órája 0 0 11542

Szép húzás volt Karesztől. Egyszerre marja el magától (az állítólagos legjobb) barátját, meg a szerelmét

Krampusz01 Creative Commons License 2 napja 0 0 11541

Barbit előnyére változtatta meg a házasság. Kezd felelősen gondolkodó, felnőtt ember módjára viselkedni.

Azzal, hogy befogad -a rá jellemző kiszámíthatatlan és idióta akaratossággal- az albérletbe egy kis bűnözőpalántát? Aztán hivatalosan is gyámanyjává válik, majd elkezdi úgy szeretgetni, mintha legalább tíz évvel fiatalabb gyerekről lenne szó?

Előzmény: Sumo fan (11540)
Sumo fan Creative Commons License 2 napja 0 0 11540

Barbi sem tökhülye, még ha annak látszik is...

Barbit előnyére változtatta meg a házasság. Kezd felelősen gondolkodó, felnőtt ember módjára viselkedni.

Mlle. Grenelle Creative Commons License 3 napja 0 0 11539

Olvasom az előzeteseket...

...kíváncsi lennék, mit szívnak az alkotók...

Böszőke Creative Commons License 3 napja 0 0 11538

Azon persze,egy pillanatra se lepődjünk meg,hogy Sári nem létező agya számára teljesen elfogadható "csak szex volt,semmi más" Karcsikával,akinek ugye párja van,az a  Liza,aki  emberséggel bánt vele,pedig nincs mit köszönjön neki,de ugyanez Patriktól halálos bűn!!

Mára ott tartok,hogy bár Liza sosem volt szimpatikus,mára ő lett az egyetlen normális ember a csapatban.

Barbi is újra hozza az agyatlan formáját,meddig telepszik még oda Gyuszika mellé és gyárt vele közös titkokat?Míg leteperi a nevelt fia?

Előzmény: Krampusz01 (11537)
Krampusz01 Creative Commons License 3 napja 0 0 11537

Ildikó azért észrevette, hogy Gyuszi nem mint gyámanyára néz Barbira. Mondjuk Barbinak is a tudomására jutott, csak elég radikálisan. Csak Joe tudomására ne jusson...

Sári Liza jóvoltából térhet vissza az albérletbe, s ennek tiszteletére erotikázik egy jót Liza barátjával, aki mellesleg Lizát a legjobb barátjától szerette el.  Van bonyodalom, meg gerinctelen karakterek.

Mit fog csinálni Gréta, ha Roland memóriája visszatér? Hogy jön ki belőle? Felajálnja magát kárpótlásul?

Mlle. Grenelle Creative Commons License 3 napja 0 0 11536

Gyilkossági kísérlet....pfff...

Maximum súlyos testi sértés.

CérnaSzáll Creative Commons License 3 napja 0 0 11535
zlot1 Creative Commons License 3 napja 0 0 11534

Ennyi volt?

Mlle. Grenelle Creative Commons License 3 napja 0 0 11533

Pucér, de a sapka a fején...😛😛

Mlle. Grenelle Creative Commons License 3 napja 0 0 11532

Az egymillió dolláros kérdés:

Ez a Gyuszi normális???

Mlle. Grenelle Creative Commons License 3 napja 0 0 11531

Sári:

"Legyetek boldogok a kis sznob világotokban!"

Torát üli a prosztóság...😝

Mlle. Grenelle Creative Commons License 3 napja 0 0 11530

Kár volt ezt a fiatalkorú bűnözőt behozni a sorozatba, ritka ellenszenves egy figura...

...elég az arcára nézni...

Előzmény: zlot1 (11529)
zlot1 Creative Commons License 3 napja 0 0 11529

Azt hiszem, ma Gyuszi gyerek alámerül a kádban, csak Joe ne lépjen be Barbi hátát lemosni...

Mlle. Grenelle Creative Commons License 3 napja 0 0 11528

Te is?

Én is... bár nekem kád se kellene hozzá, bőven elég a levesestál...

Amúgy Barbi hülye, ha ilyesmibe belemegy, ha kitudódik (márpedig kitudódik), Joe úgy vágja ki Gyuszistól, mint azt a bizonyos macskát...

Előzmény: Böszőke (11527)
Böszőke Creative Commons License 4 napja 0 0 11527

Sok gyám szentelte már fel a gyámleányát,most ennek a fordítottja lesz:)Barbi bevezeti a szex rejtelmeibe a gyámfiát...,(hát én inkább belefojtanám a kádba,mert semmi jó nem telik ki tőle,az már biztos)

Előzmény: gombóc63 (11525)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 4 napja 0 0 11526

Gyuszinak bejön ez a sapi, talán le se rohad róla...😛

Egyébként meg úgy gondolja, hogy -Gábor iránymutatása alapján- egy nőnél rámenősnek kell lenni. Nah ő így képzeli a rámenősséget.

Előzmény: gombóc63 (11525)
gombóc63 Creative Commons License 4 napja 0 0 11525

Nekem meg Gyuszi kádba mászása a röhejes. Mégis ezt hogy gondolja?! Na meg este pizsama és baseball sapka:-(

Előzmény: Böszőke (11523)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 4 napja -1 0 11524

A Barbi-Gyuszi párosnak még az ötlete is nevetséges. Azért Barbi sem tökhülye, még ha annak látszik is... 

...meg úgy egyáltalán, miből tartaná el a srác? Vagy Barbinak kellene őt? 

Gyuszit meg már rég farba kellett volna billenteni, annyit enged meg magának, aminek már a fele is sok lenne...

...de minimum leverni róla azt a sapkát, aminél kevesebbért is ölt már az ízlésrendőrség...

Amikor az előzetest olvastam, én azt hittem, autóbalesetük volt, vagy valami efféle... ez így nevetséges...

Előzmény: Böszőke (11523)
Böszőke Creative Commons License 4 napja 0 0 11523

Ma ugrik a majom(Gyuszi) a vízbe!!Barbi mellé ,ha jól láttam:) Kezd egész jó kabarévá alakulni ez a sorozat.A kiskakas megküzd a tyúkért JOE papával!Kíváncsi vagyok mit enged még meg magának és mikor rúgják ki végleg,bár egy gyám hogy szabadul meg egy ilyen gyámolítottól??

Az meg közröhej,hogy egy enyhe lankás részen legurulva egy életerős,masszív pasi szarrá törik.teljesen hülye itt az író és a rendező is.....

Sumo fan Creative Commons License 5 napja 0 0 11522

Ez az "együtt a szerelemben, együtt a munkában" felállás az istennek sem akar működni. (mondjuk komoly szakirodalma van a szitunak, ha a szerelmünk egyben kollégánk/főnökünk is. Általában nem szokott jó vége lenni)

Előzmény: Krampusz01 (11519)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 5 napja -1 0 11521

Attól még a nevére vehette volna. Akár így, felnőttnek is.

Úgy lett volna etikus.

Előzmény: gombóc63 (11520)
gombóc63 Creative Commons License 5 napja 0 0 11520

Mert Bécy még a születése előtt lelépett.

Előzmény: Mlle. Grenelle (11516)
Krampusz01 Creative Commons License 5 napja 0 0 11519

Evelinnek szívásos időszaka van. Nem veszik fel vezetőnek, takaríthatja a mosdót, Levi kefél azzal a lánnyal, akivel csak kitolásból akarta összehozni. Oszt' még a csocsó sem megy neki...

Sárit ideje volt, hogy valaki -Milánnak jutott e feladat- a helyére tegye. Ha maradt még Patriknak a nagy szerelemtől esze, akkor most kirakja a munkahelyről és a lakásából is, mert mindkettő kezd Sári szintjére lezülleni.

Mlle. Grenelle Creative Commons License 5 napja 0 0 11518

A minimum az lett volna Béczytől, hogy a nevére veszi.

Előzmény: Sumo fan (11517)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!