Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Mackóbogár 29 órája Creative Commons License 5833

az első 20 percet én sem láttam, de talán túlélem :-)

Előzmény: hartley (5832)
hartley 29 órája Creative Commons License 5832

Ma csak félig meddig néztem,de azt láttam,ahogy Viktor szembogarai kasszacsilingelés szerű hanggal átfordulnak dollárjelekké.:-)

Előzmény: Mackóbogár (5831)
Mackóbogár 29 órája Creative Commons License 5831

Francba, pedig úgy, de úgy drukkoltam, hogy Zsófi rajtakapja Viktort, amint Dorinát csókolgatja, és elküldi végre a p...ba :-)  Hogy rácuppant a fiú az 500.000.-Ft-ra :-)))) milyen keményen érvelt, hogy mit is kéne vele csinálni. 

nézek 1 napja Creative Commons License 5830

:-)

Előzmény: GPS (5829)
GPS 1 napja Creative Commons License 5829

Hát ezt mondom én is. Néha olvasom, hogy milyen hülye egy fantáziája van már a szerzőknek, hisz ilyen "Hülye/puhapöcs/ingyenélő/buta/agresszíven-önző/stb./stb." emlős nem is létezik - ilyet csak valami beteg elme találhat ki.

Hát egy nagy frászt. Akik ezt írták, ezek tényleg vagy éltek már a mai Budapest ezen rétegeiben... vagy olyan tanácsadóik vannak, akik jártak már ott.

.

Előzmény: nézek (5828)
nézek 1 napja Creative Commons License 5828

ez a sorozzzat is nagyon jól mutatja, milyenek vagyunk.....természetesen rajtam kívül senki nem ismer fel élethelyzeteket, karaktereket a saját családjából...még ez a szerencse. 

én igen..sajnos van ingyenélő élősködő,  van szorgalmas tanuló, aki még a csaját is félretolja vizsgaidőben, van állandóan bulizó, és van Lalleres elmebeteg(is)...

én sem azért izgulok,mert oszkárdíjra jelölték a sorozatot, hanem ismét ráismertem valakire a tágabb családból...na, ez a borzasztó.

hartley 2 napja Creative Commons License 5827

Olyasmi,igen.:-)

Előzmény: Mackóbogár (5826)
Mackóbogár 2 napja Creative Commons License 5826

mint az a macskás vicc ? még b...ok egy kicsit, aztán hazamegyek :-)

Előzmény: hartley (5825)
hartley 2 napja Creative Commons License 5825

Előzmény: Mackóbogár (5824)
Mackóbogár 2 napja Creative Commons License 5824

ööööö....lehet, hogy hülyeséget fogok kérdezni, de KMB ? Az micsoda ?

Előzmény: hartley (5823)
hartley 2 napja Creative Commons License 5823

És  amikor Barbie bejelentette,hogy akkor most mehet az unga-bunga,és Joe odavetette volna

neki,hogy most már neki nincs kedve???Vagy hogy KMB?Lett volna olyan hiszti...

Előzmény: Mackóbogár (5822)
Mackóbogár 2 napja Creative Commons License 5822

volt ám olyan is, amikor Barbienyuszi nem volt hajlandó szexelni Joe-val, merthogy " ha nem lehet gyerek, nem kell a szex sem " :-))))) És az a lökött Joe még akkor sem b...ta ki, mint macskát sz...ni, hanem inkább tűrt. Ez már SZERELEM :-))))

Előzmény: nézek (5817)
Böszőke 2 napja Creative Commons License 5821

Mivel pedig a csatornák vetélkednek egymással,a semmihez sem hasonlítható, hülyeségben bővelkedő agyrémek vannak mindegyiken esténként.

Mindent a nézettségért!

Előzmény: gombóc63 (5820)
gombóc63 2 napja Creative Commons License 5820

Nem, nem gondoljuk, épp erről szoktunk beszélgetni. Életszerűtlen az egész szőröstül-bőröstül:-))

Előzmény: fák,juh (5818)
gombóc63 2 napja Creative Commons License 5819

Mindenesetre biztos ami biztos, ha jól láttam az előzetesben, megcsókolja Dorinát:-)

Előzmény: GPS (5816)
fák,juh 2 napja Creative Commons License 5818

Szerintem meg így írták meg a forgatókönyvet. Ennyi.

Csak nem gondoljátok, hogy ennek az egésznek van valami valóságtartalma?

Előzmény: nézek (5817)
nézek 2 napja Creative Commons License 5817

amikor Joe szájacskáját elhagyja a:    "nagyon szeretem Barbit, nem tudok nélküle élni".. című áhitat, azon tűnődöm, hogy valamit úgy tudhat a csajszi az ágyban amit senki más.   Egy épelméjű ember ezt a hisztérikát anyukástól együtt a világból is kizavarta volna...   nem lehet más magyarázat, mint az, hogy a lepedőn virtuózként mindenért kárpótolja...

szerintem

GPS 2 napja Creative Commons License 5816

Pláne most fognak rohadt-jól összeilleni, hogy Zsófika kapott a faterjától 5 kilót szülinapjára.

Grantálom, hogy emiatt az utolsó fillérig ő lesz "Viktor szívének egyetlen királynője" - legalábbis amig a fél millából még van egy kanyi is.

.

Előzmény: Mackóbogár (5814)
hartley 2 napja Creative Commons License 5815

Zsó fika karaktere pont az ilyen simlis szélhámos,kiszámíthatatlan figurákhoz vonzódik.

"Mindig meg tud lepni,annyira izgalmas...",monda valamikor.

Joe papa mellett meghalna az "unalomtól",mert becsületes,megfontolt,egyenes jellem.

viszont a Barbie szörnynek pontosan ilyen apuka karakter kell.

Különben Viktor fizet valamit az albérletért?A pénteki részt még nem láttam,de megnézem.

Előzmény: Mackóbogár (5814)
Mackóbogár 2 napja Creative Commons License 5814

Ez jó, lófogú :-) Lófej Zsófihoz pont illik. 

Előzmény: hartley (5813)
hartley 2 napja Creative Commons License 5813

A lófogú?

Azt kellett volna,hogy a szállodai szobabitorláskor történt rajtakapásnál a tag mutató,és középső ujjával

az orrlyukánál fogva felemeli,hogy nem mész te sehová kiskomám!

Majd bejöttek volna az öreg bőr rendőrsapkás szőrös meztelen mellkasra felvett nyitott bőrmellényes,feszes bőrnacis barátai,és az ajtó bezárul,majd felhangzik a Kék Osztriga bár slágere...

Előzmény: Mackóbogár (5812)
Mackóbogár 3 napja Creative Commons License 5812

nálam most abszolút favorit "péklapát-díjas" VIKTOOOOOR! A szőr feláll a hátamon Tőle. A hátamon ??? Mindenhol, ott is, ahol nincs. Sőt, a macskám szőre is áll. Az a teleszájas vigyor a képén állandóan, "lazulj el Zsófi" szöveg.....

Előzmény: nasszer2 (5805)
_fortune nip 3 napja Creative Commons License 5811

mármint "színészileg" értve.

_fortune nip 3 napja Creative Commons License 5810

csak épp annyira szűk komfortzónában mozognak, hogy pont ettől válik nézhetetlenné az egész.

Előzmény: GPS (5797)
Böszőke 3 napja Creative Commons License 5809

Mit fanyalogsz?? nem is értem:)Biztosan mindnyájan XIV, XV  vagy akármelyik Lajos,francia király udvarából származnak...

Úgy hányinger az egész ahogy van és még mindig lehet fokozni.

Előzmény: nézek (5808)
nézek 3 napja Creative Commons License 5808

az ötlet nem rossz..  lehet, hogy már le is forgatták, nemsokára látható lesz, amint a büdös Lallerra fanyalodik...  nem kell azt mutatni... elég belegondolni, hogy  a csimbókos seggével, túrós farkával milyen élmény lehet...

nos valahogy a Karesz is ilyen lehet...asszem még a fogmosás...  izé...mosatlan fog, büdös száj is befigyelhet.. hogy  a csajok mit ki nem bírnak..arra gondolni sem merek, hogy ha ők sem tisztálkodnak...

szóval inkább ne mutassák.

Előzmény: Böszőke (5806)
GPS 3 napja Creative Commons License 5807

Pedig a Mutter még nem ivott egy gramm tojáslikőrt sem :-)))

Ha abból most is benyakalt volna egy fél üveggel - ahogy szokott - akkor Dávid már biztos nem panaszkodhatna, hogy nem dugott már egy éve. (vagy még régebb óta - szerintem).

.

Előzmény: nasszer2 (5805)
Böszőke 3 napja Creative Commons License 5806

De igen!! úgy nyúzza-húzza őket,hogy szörnyű,csak mostanában nem voltak jelen.Semmilyen állatot nem engednék ezek közelébe,max a vérszívókat,de lehet azok is felfordulnának ilyen élőlények vérétől:)

Barbieanyu következetesen lecsap a közelében lévő FIATAL pasikra,Lallerrel raknám össze,de mutassák az egész együttlétet!!Minden perverz vágyam kielégülne,ha ezt végignézhetném:)

Előzmény: nézek (5800)
nasszer2 3 napja Creative Commons License 5805

A péklapát sehol?   :))))) Én azért dobtam volna egy fejest a Dunába dávid helyében.Vagy belöktem volna  a barbianyut......

Előzmény: Mackóbogár (5802)
nézek 3 napja Creative Commons License 5804

a nemi vágy a legeősebb hajtóerő az éhség után...

ha működik a libidó(és van még némi tesztoszteronja)akkor nem számt semmi..

nos ez a nő még fog kavarodást okozni..

szerintem