Keresés

Részletes keresés

xl22 Creative Commons License 2 napja 0 0 12283

Jolene egy kicsi több izgalom is kezd kicsit unal mas leni pl a pokemon go jàték egyáltalàn nem szerepel bene pedig nyàron meg most is az a favorit szerintem lali ha elkezdene vadàszni meg gabi sokal érdekeseb lene meg milàn és karesz is

ancsamari65 Creative Commons License 2 napja 0 0 12282

Nem jött rá Paula,hogy Tamás folyamatosan provokálta szerencsétlen fiút?Ezek után még egy csiga is elvesztette volna türelmét meg az eszét.Szemét Tamás meg csak mosolyog a bajsza alatt.Ezt a történetet amúgy gyerekek írják?Már megint versennyel,játékkal akarják megoldani a helyzetet.Nincs egy épkézláb gondolatuk.Igaz,most nem Karesz találta ki,hanem Liza a cucc visszaszerzésének a módját.Meg ideje lenne már Majáról valamit kitalálni arról,hogy mi lett vele.Egyetlen jó,hogy ebben a részben nem szerepelt a dagadt Gábor.

mammamia28 Creative Commons License 2 napja 0 0 12281

Ez a Paula is egy idióta lett? 

Sumo fan Creative Commons License 5 napja 0 0 12280

ugy latszik, Greti a csinaljunk k....vat a lanyokbol projekt kovetkezo alanya.

Előzmény: ancsamari65 (12279)
ancsamari65 Creative Commons License 5 napja 0 0 12279

Gréti jól leégette magát a szerelmi vallomással.Előtte meg elfogadja Rolandtól a drága nyakláncot,majd kirúgja.Kíváncsi vagyok rá,meddig fogja bírni Evelint a pasija.Sikerül-e Grétinek elhódítani tőle.

-zarko- Creative Commons License 6 napja 0 0 12278

Kicsit benézted:))) . A lopott verda egy Bmw e30(épitett lehetett , hang alapján V8 ,abban ugye sor4 volt csak) volt..

A "kihívók" subaruval voltak a mosóban.Mondta is a góré,hogy rízsrakéta.

Más kérdés hogy előbbi eltulajdonításának látszólag semmi következménye...

Előzmény: Sumo fan (12277)
Sumo fan Creative Commons License 2017.02.16 0 0 12277

Már nem azért, de Keve és Tsa. halál nyugodtan furikázik a csibefutamra lopott tuningverdával.

Böszőke Creative Commons License 2017.02.16 0 0 12276

Hogy szerepeltek-e már,nem tudom,ezt nem láttam,DE van ismerős aki dolgozott velük és nagyot csalódott,ott is hagyta,bár az állatokat őszintén sajnálta...

Előzmény: szévike (12275)
szévike Creative Commons License 2017.02.16 0 0 12275

Nem igazán értem, hogy a NOÉ hogy adhatta a nevét a Lali - féle "örökbefogadáshoz"

Unatkozom, a görényeimet elpasszoltam kell addig egy kutya. Aztán meg visszaadom.

S ezt a NOÉ önkéntesnek el is mondja.

Nem értem. Hiszen állandóan a felelős örökbefogadásról beszélünk, mielőtt megtesszük, ezerszer gondoljuk meg, vagyunk-e olyan helyzetben, hogy sok évre elkötelezzük magunkat anyagilag is, meg elfoglaltsággal is.

Arról nem is szólva, hogy az életben nem igy müködik, legalábbis az elmondásuk szerint, hogy odajön valaki, meg se nézik ki az és adják a póráz végét.

Ezzel a pár jelenettel nagyon sok állatvédő sok éves munkáját nullázzák le.

Odamegyek, elhozom, s ha megunom szélnek eresztem. Bravo..

De javitsatok ki, mintha már a Noé valamilyen módon szerepelt volna a sorozatban. Vagy tévedek?

gombóc63 Creative Commons License 2017.02.16 0 0 12274

Ki beszél itt adminisztrációs ökörségekről? Na részemről ennyi.

Előzmény: ancsamari65 (12273)
ancsamari65 Creative Commons License 2017.02.16 0 0 12273
gombóc63 Creative Commons License 2017.02.16 0 0 12272

Nem életszerű, ahogy viszik a vállalkozásaikat, akár Joe, akár Pauláék, ahogy Lali egy büdös buznyákot nem keres mégis eléldegél, ahogy azt a bazi nagy klubot felújították 21 millából és baromira dübörög a bolt azzal a 20 emberrel esténként, ahogy Paula és Márk a nagy semmire Balira akart költözni....és még sorolhatnám.

Előzmény: ancsamari65 (12271)
ancsamari65 Creative Commons License 2017.02.16 0 1 12271

Én találkoztam  az életben Barbi-féle hisztis pi....kkal,Evelinhez hasonló .nagyképű,öntelt,enyém a világ,mert én szép vagyok nyafkákkal,semmirekellő,balhét imádó Karcsikkal,felnőni nem akaró Gáborokkal,Lalikkal,munka nélkül tengődő,élvezet hajhászását életcélnak tekintő fiúkkal,lányokkal.Egyedül ezt az albérletesdi családban gondolkodó kommunát nem érzem életszerűnek,habár el tudom képzelni,hogy ilyen is van.

gombóc63 Creative Commons License 2017.02.16 0 0 12270

Nem tudom mióta nézed a sorozatot, én a kezdetektől. Évek óta veled ellentétben pont nem életszerűnek gondoljuk a történéseket. Nem kezdem elölről boncolgatni. Ha gondolod olvasd vissza! nem csodálom, hogy kissé elhalt a fórum, ugyanazok a hülyeségek térnek vissza, lerágott csont azok számára, akik itt beszélgettek hónapokig, évekig.

Előzmény: ancsamari65 (12269)
ancsamari65 Creative Commons License 2017.02.16 0 0 12269

Jó,nincsenek drámai szituk,de 1-2 érdekes momentum van,amit az életben is el tudok képzelni.Pld.Evelin buta,fellengzős nagyképűsége,ami minden cselekedetét irányítja.Kíváncsi vagyok rá,meddig tart ez a legújabb kapcsolata.Mikor sokall be a srác.Vagy Karesz mikor jön már rá Milánnal együtt,hogy sokkal egyszerűbb és biztonságosabb  a hagyományos életmód,mint ez a hajléktalanosdi vagy a balhékkal teli helyzetek.Sári miből tartja el a gyerekét,Gábor mikor lép már ki a tinédzser korból,Lalinak mikor lesz már csaja?Paula meg tud-e bocsájtani Márknak,vagy visszamegy Tamáshoz?Bécy hogy tudott visszakerülni a korábbi állapotába?Bori rájön-e arra,hogy a hajléktalan srác őszintén szereti,és hogy ebből a kapcsolatból ki lehetne hozni valamit?Mia további sorsa Babának és kis srácnak?Dzsó mit kezd magával és Barbival,ha kijön a kórházból?Felbukkan-e még a régi osztálytárs?Barbi ettől nyughatatlanabb,hogy most már minden happy,és élek Joe-val boldogan,míg meg nem halok.Mikor lesz már Sárinak rendes munkája?Sári nagyon szigorúan ítélte meg az anyjával a babafotózást,amikor ő meg Kareszékkal meg az előző barátjával mennyi elképesztő hülyeségbe belement?

Vivyenne Creative Commons License 2017.02.16 0 0 12268

Ki volt ez az Adri? A tegnapi részben azt mondták, hogy Gáborhoz volt valami köze, de én nem emlékszem.

gombóc63 Creative Commons License 2017.02.16 0 0 12267

Épp tegnap jutott eszembe Kristófot látván...

Előzmény: Vivyenne (12266)
Vivyenne Creative Commons License 2017.02.15 0 0 12266

Amelyik szál érdekes, azt meg pont hanyagolják (Maja eltűnése) :/

Előzmény: gombóc63 (12265)
gombóc63 Creative Commons License 2017.02.15 0 0 12265

Drámai szituációk? Egyet mondjál...csak szánalmas vergődések és állandó ismétlődések vannak.

Előzmény: ancsamari65 (12264)
ancsamari65 Creative Commons License 2017.02.15 0 0 12264

Mi van itt?Senki nem szól hozzá?Pedig vannak drámai szituációk egy-egy epizódban.Ez sem rosszabb,mint a Barátok közt.ahol a 10 perces részeket félórás reklám választja el.

Sumo fan Creative Commons License 2017.02.04 0 0 12263

Gaborrol mindig egy regi orosz dal jut az eszembe .Hej te bunkocska, te draga

Előzmény: endless weekend (12261)
gombóc63 Creative Commons License 2017.02.04 0 0 12262

Itt lassan mindenki idegesítővé válik, ki ezért, ki azért. Joe-t jól eltüntették, Barbika is inkább őt látogatná, mint hogy kavar a fotózással. És Maya? Már felnégyelték?

endless weekend Creative Commons License 2017.02.03 0 0 12261

Nekem a Gábort alakító "szinésztől" vannak hatalmas kiütéseim.

Sumo fan Creative Commons License 2017.02.03 0 0 12260

Mondjuk azt se tudom sajnalni, akinek Evelyn bejon, mint baratno. Nap mint nap nezni azt az intrikus fejet. brrrr

Előzmény: Böszőke (12256)
ancsamari65 Creative Commons License 2017.02.03 0 0 12259

Egyetlen aránylag normális figura az a sipákoló kislány,Evelin szobatársa.Jogosan mondta neki,hogy milyen jogon avatkozik bele ilyen szinten más magánéletébe.Kristóf is pozitív irányban fejlődött.Tényleg őszintén szereti Maját.Nem tudom,miből fizetik azt a luxus albérletet.Kristóf nem kereshet sokat a tetoválással,Evelinről sem tudni,mennyit keres az éppen csak beindult klubban.A kis csaj nem tudom,mit akar Gábortól,miért feküdt le vele,a kisportolt testével vágyott egy kis pacalra?Joe-t miért nem hozzák már vissza a forgik?Nem tudnak mit kezdeni ezzel a helyzettel?Hiszen visszaestek az eredeti állapotba,a Dzsó-Barbi langyos vízbe.Barbinak már csak az okoz izgalmat,hogy Zsófikát titokban castingra viszik.Nagyon látszik rajtuk,mennyire kifogytak az ötletekből.Pályázatot is írhatnának ki a folytatásra.

gombóc63 Creative Commons License 2017.02.03 0 0 12258

Engem kezd Gréti is idegesíteni, amikor olyanja van lehordja a sárga földig Rolandot, aztán pedig ráugrik:-(

dory89 Creative Commons License 2017.02.03 0 0 12257

Kérlek titeket, segítsetek, a Zsoltot alakító színészt keresem, nagyon-nagyon fontos lenne :'(

Böszőke Creative Commons License 2017.02.02 0 0 12256

Evelint Dunába kellene fojtani! Minden  "kapcsolatát" olyan szuper módon intézte,hogy az Isten mentsen meg tőle minden élő embert..(mindamellett ez a szegény áldozati bárány Dani is megérdemelne egy hatalmasat a képe kellős közepébe)

Előzmény: ancsamari65 (12255)
ancsamari65 Creative Commons License 2017.02.02 0 0 12255

Evelin erkölcsi érzékétől már nincs lejjebb.Amikor a szegény lányt viszik a mentősök,ott nyomul ő is ,nem törődve azzal,hogy a lány meglátja.A kétségbeesett srác lelkiismeret furdalása közben is gondoskodik Evelin 1-1 kikényszerített csókról.Gábor megrekedt a húszas éveinek elején,a nagy testével nyomul a nem hozzávaló lányra,azt hiszi,még mindig kamasz korban van.A volt menyasszonynak meg teljesen felesleges a szerepe,kilóg a csapatból.Alexa szexmentes élete sem érthető,hiszen korábban mindig ráugrott Gáborra.

Böszőke Creative Commons License 2017.02.01 0 0 12254

Lehet a kivénhedt homokos áttér a pedofiliára???Micsoda fordulat lenne...

Előzmény: gombóc63 (12253)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!