Keresés

Részletes keresés

Böszőke Creative Commons License 3 órája 0 0 13072

Ejnye,ejnye! Nekem Tamásból az is sok,amit eddig mutattak,de ha jól láttam az előzetest,akkor Zoé  ízlése javul egy hangyányit és Gábort felcseréli Dávidra :)

Felmerült bennem egy gondolat,hogy ezek ember külsejű majmok,mert tudtommal ott szokás hogy mindenki,mindenkivel,válogatás nélkül,pusztán szórakozásból,egymás megnyugtatására,stb,stb..

Előzmény: GPS (13071)
GPS Creative Commons License 29 órája 0 0 13071

Remélem nem énekeli össze magát Tamara és Tamás,hogy majd az ágyban térjenek magukhoz.....

Ott majd majd előadnak egy duettet. De ha rosszkor megy haza a főnökasszony, legfeljebb meghívják őt is, hogy alakítsanak egy triót. Átütő siker lenne. 

De ha netán így is alakulna - amilyen galádok a szerkesztők - ebből se fognak mutatni egy képkockát sem.

Max. kitakarva :-))))

.

Előzmény: Böszőke (13069)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 30 órája 0 0 13070

Az írókat ismerve pedig pont ez a legvalószínűbb forgatókönyv...😛

Előzmény: Böszőke (13069)
Böszőke Creative Commons License 1 napja 0 0 13069

Remélem nem énekeli össze magát Tamara és Tamás,hogy majd az ágyban térjenek magukhoz.....

falkó64 Creative Commons License 1 napja 0 0 13068

Lehet,hogy lemaradtam valamiről az ÉNB-vel kapcsolatban? A Milán mamája mikor lett a hajó tulajdonosa? Már az is fura volt,ahogy rányitott a Milánékra,de az már még furább,hogy ő zavar le valakit a hajórol !? Talán még ez a koloszális marhaság sem tűnt volna ennyire mélynek,ha a fiát akarta volna hazavinni a hajórol,de eddig nem igazán érdekelte a fia sorsa.Ha mindenféleképen szinre akarta hozni a Milán mamát,nem ílyen hülyeséggel kellet volna ezt tenni!

Mlle. Grenelle Creative Commons License 1 napja 0 0 13067

Ez a Klaudia már patologikus eset...

GPS Creative Commons License 3 napja 0 0 13066

A vendéglátós csaj azért elég keményen melózik. Meg mitagadás, Schóbertné sem henyél...és főleg nem henyélt - amig idáig eljutott.

.

Előzmény: Böszőke (13065)
Böszőke Creative Commons License 3 napja 0 0 13065

Tegnap belenéztem a feleségek luxuskivitelben című valóságba. Ezek után, egyáltalán nem rossz műsor az ÉNB ,mert nem is igaz a benne lévő sok hülyeség,de azok a "luxus" libák  igaziak, még csak nem is szépek,pedig mással sem foglalkoznak mint a külsejükkel és a férj pénzének elköltésével.( A vendéglátó és R.R meglepően normális volt  a többi cifra majomhoz képest )

Böszőke Creative Commons License 4 napja 0 0 13064

Erről van szó! Kényszer helyzet,nem pedig   A  B  C  D lehetőség közül melyiket válasszam....., s nem anyuci a nyerő :)

Előzmény: gombóc63 (13063)
gombóc63 Creative Commons License 4 napja 0 0 13063

Hát bizony van az az anyuka, akivel igenis borzasztó együtt lakni felnőtt fejjel. És nem is egészséges, de a szükség sokszor törvényt bont.

Előzmény: Böszőke (13062)
Böszőke Creative Commons License 4 napja 0 0 13062

Tamás szólója megnevettetett :)

Jó hogy nagy lakást vett, van benne gyerekszoba is,ahogy elnézem hamarosan tele lesz,ha nem is saját gyerekkel :)fel nem foghatom,miért annyira borzasztó valakinek az anyjával lakni,hogy inkább rátelepszik a frissen összeköltözött szerelmesek nyakára,ahol minden ,csak nem kívánatos személy,ennyit még a hülye is láthatna

.

falkó64 Creative Commons License 5 napja 0 1 13061

Na,ez valahogy kimaradt a tőllem elképzelt forgatókönyvből,hogy a Karesz visszaviszi a sörős üvegeket és a kapott pénzből kiútazik Spanyolországba. Ott arra számít,hogy elindul a sörivó versenyen és sok pénzt fog nyerni.Hiába,elege lett abból,hogy a barátja dolgozik láttástól-vakulásig,ahelyett,hogy vedelnék együtt a sört.

-zarko- Creative Commons License 6 napja 0 0 13060

Na most az hogy BMW(úgynevezett E46) az nekem eddig is feltűnt.De a tegnapi részből az is tisztán,valógosan látszik hogy nem egy alap belépőmodell ez itt kérem szépen  - pl 316 i  -  hanem amit a köznyelv M3 -nak hiv.Ergó a csúcsmodell , ritka és eléggé megkérik az árát.

Előzmény: GPS (13052)
Böszőke Creative Commons License 6 napja 0 0 13059

Szeretem a száraz,fehér pezsgőt,sokkal jobban mint a bort,szoktunk inni nem csak szilveszterkor,de persze nem is naponta :)

Előzmény: szévike (13058)
szévike Creative Commons License 6 napja 0 0 13058

Azt is elárulhatjátok nekem, mióta olyan nagy divat a pezsgő. Sajnos megöregedtem, az én időmben senki se itta csak szilveszterkor. Akkor is csak éjfélkor. 

Itt meg azt látom, hogy bármikor, reggel-este mindegy mi van, nyúlnak a hűtőbe és veszik elő.

De nem is egyet, többet egyszerre.

Gerilla01 Creative Commons License 6 napja 0 0 13057

Eladták.

Az sincs benne egy egy részben, hogy ürítenek a wc-n, de azért tudjuk jól, hogy csak szokott az ember.

Előzmény: Sumo fan (13056)
Sumo fan Creative Commons License 6 napja 0 0 13056

Vagy hova lett Gábor rettenetes autója - amit szintén csajozási célokra vett - mert elég szaporán gyalogol az utóbbi időben. Hol parkoltatja?

Vagy hova lett Lali amerikai cirkálója, amit Marci a külföldre költözése előtt mindenki elképedésére bízott rá?

Böszőke Creative Commons License 6 napja 0 0 13055

Na és mióta rendelnek sushit teljesen leégett csajszik ,akik munkakeresés helyett inkább buliznak?

ill bérelnek ki kulcsos házat,nulla jövedelemmel nem rendelkező,albérletet fizetni nem tudó Lali félék kanmurira? Joe pedig mind ehhez jó képet vág,pedig neki nem fizetnek eme díszpintyek ...

Ez már lassan nagyobb csoda mint amikor az Úr ellátta mannával az éhezőket :)

GPS Creative Commons License 6 napja 0 0 13054

Jaa, tényleg - sőt, annak milyen rekord-sebességgel meg is javult a szélvédője - ami üres zsebbel-jövedelem nélkül nem kis mutatvány azért.

Báár, a szélvédő-javítás abszolút világrekordere mégis Rambo.

Ő egyszer - a nagy hajszában - elkötött egy katonai teherautót, amit serényen üldöztek is a gazok. Annyira, hogy egy géppuska-sorozattal igen látványosan szarrá is lőtték a szélvédőjét.

Persze úgy, hogy eközben a gépkocsivezetőt gondosan elkerülték a golyók - vagyis kizárólag csak az előtte lévő szélvédőt lőtték szilánkokra. Van ilyen.

Ebben nem is lett volna semmi rendkívüli, mert ilyesmi bárkivel előfordulhat akár naponta is - de a döbbenet az volt, hogy két kanyarral odébb, valamilyen csoda folytán - ugyanaz a szélvédő egyben-egészségesen feszült a hősünk előtt - mint amit nem is azt lőttek volna szét fél perccel előtte.

Az ilyen gyors szélvédő-cserét (ráadásul gyilkos iramban mozgó járműn) szerintem nem lehet überelni. Ez világrekord a mai napig is.

Gondolom, erre a kiváló jelenetre még Vajna-papa is szívesen emlékszik - hisz ő volt ennek az igényes alkotásnak a producere.

.

Előzmény: -zarko- (13053)
-zarko- Creative Commons License 6 napja 0 0 13053

A totó gyreknek fiat puntója  volt.   Be is ment a kuka a szélvédőn.

GPS Creative Commons License 6 napja 0 0 13052

Igen, a tegnap világosan látszott, hogy BMW az - méghozzá nem is egy ócska, leharcolt példány.

Érdekes, hogy valahogy mindig ilyen prémium-márkák fordulnak elő itt ebben a közegben - még véletlenül sem jár senki egy Peugeot-val, vagy Fiat-al - mert ugye ez egy olyan jómódú, magas-jövedelmű közeg - hogy itt természetes, hogy vagy Mercedes, vagy BMW az autó.

Az alkotók általában trehányul kezelik a realitásokat... de a sorozatban szereplő autók terén tényleg olyanok, mint ha betépve írnák az epizódokat.

Előzmény: -zarko- (13051)
-zarko- Creative Commons License 2017.10.11 0 0 13051

Nem tán, az egy BMW

Előzmény: GPS (13050)
GPS Creative Commons License 2017.10.11 0 0 13050

Ha már autó-sasolás: honnan lett Gábornak hirtelen (tán) egy BMW-je? Hova lett a puncifogó kabrió?

.

Böszőke Creative Commons License 2017.10.11 0 0 13049

Valaki észhez tért a rendezők közül és megszabadította Alexát a kiszőkített lobonctól :)

Böszőke Creative Commons License 2017.10.09 0 1 13048

Érdekes,hogy ki mire figyel :) nekem csak annyi jött le belőle,hogy sötét színe volt :)

Gábor egykori autója is csak azért volt más ,mert még masszírozásra is használta, s többször mutatták felnyitva a hátulját. 

Ha már itt tartunk,Marci óriási hintója hová lett? Miből tartja el vajon lali,mert őrá bízta...

Előzmény: GPS (13047)
GPS Creative Commons License 2017.10.09 0 0 13047

Lehet hogy Porsche volt az.

Annak a gyári (!) ára 50.000 dollár körül mozog - alapkiszerelésben - ami 15 milla lenne Ft-ban, csakhogy senki sem veheti meg "gyári áron", mert az az ár a kereskedéseknek van fenntartva.

Mindent összevetve, mire a forgalmi és a kulcs a (magyar) tulaj kezében van - az 20-22 milla körül jár inkább (ismerve a nálunk járatos adó- és egyéb terheket).

Szép summa egy autóért, minden esetre.

.

Előzmény: Mlle. Grenelle (13046)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.10.09 0 0 13046

Szerintem Porsche. Talán Macan, de nem vagyok benne holtbiztos.

Előzmény: GPS (13041)
GPS Creative Commons License 2017.10.09 0 1 13045

oké - 1 havi munkáért kap egy autót eddig oké - De  mi a f@szból tartja fent ? 

A sorozat alkotói talán a járművekkel bánnak a leg-lezserebbül - mert bizonyára azt gondolják, hogy a nézők között úgysincs senkinek sem autója, honnan is tudnák, hogy mit jelent egy autó fenntartása (pláne a budapesti belvárosban).

Joe úgy cserélgeti a prémium-márkákat, mint Lali az almot a görények alatt.

Szarrá-verte a Merdzsót (amiben majdnem megdöglött) sebaj, van másik.

Megvette azt a choppert... hol tartja? 

Vagy hova lett Gábor rettenetes autója - amit szintén csajozási célokra vett - mert elég szaporán gyalogol az utóbbi időben. Hol parkoltatja?

A lányoknak (a régi ezüsthajúnak, meg a Mesinek is) van autójuk (néha) - azok hol tartják vajon?

.

Előzmény: hogy volt (13043)
Böszőke Creative Commons License 2017.10.09 0 0 13044

Számomra nem csak a pénzkérdés,bár az az alapja mindennek,de az is érdekes,hol van az a lakástulajdonos,aki megengedi,hogy ma kiköltözöm,mert felhúztam az orrom,két nap múlva beköltözöm,hozok egy-két ismerőst plusz lakónak,ami akárhogy nézzük is megemeli a fogyasztást,stb,stb....

Előzmény: hogy volt (13043)
hogy volt Creative Commons License 2017.10.09 0 0 13043

oké - 1 havi munkáért kap egy autót eddig oké - De  mi a f@szból tartja fent ? 

legjobban ez zavar az egész sorozatban - mi a jó izéből élnek. állandóan isznak buliznak de nem dolgoznak.. unalmas de jó kérdés.

Előzmény: GPS (13041)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!