Keresés

Részletes keresés

Mlle. Grenelle Creative Commons License 15 perce 0 0 10883

Igen, megmutatta, hogy nagyon tud hülyét játszani...😛

Előzmény: nézek (10882)
nézek Creative Commons License 30 perce 0 0 10882

valamiért nem csodálkozom...

pedig volt szereplőválogatáson...azon vajon mit produkálhatott....mert mint tuggyuk, a síkhülyéknek esélyük sincs..

valamit nagyon tudhat...eddig csak a debilt mutatta be..várom a villantását..

Előzmény: Sumo fan (10881)
Sumo fan Creative Commons License 45 perce 0 0 10881

Miért ne! Bizonyára jobban keres, mint kábeltévé-szerelőként (ugyanis a civil életben az a szakmája)

Előzmény: Bomc (10877)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 45 perce 0 0 10880

Kinek nem?😛

Előzmény: Sumo fan (10879)
Sumo fan Creative Commons License 45 perce 0 0 10879

Csak már egy kicsit unalmas. Legalábbis nekem.

Előzmény: Mlle. Grenelle (10878)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 3 órája 0 0 10878

A jelek szerint igen.

Meg azért, hogy eljátssza a debilt... jól megy neki!😛

Előzmény: Bomc (10877)
Bomc Creative Commons License 3 órája 0 0 10877

Ez az idióta gyökér fos Lali tényleg ezért kapja a havi 500 ezret hogy játék helikoptereket reptessen...?!

nézek Creative Commons License 5 órája 0 0 10876

nálad a pont.

Előzmény: Sumo fan (10871)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 8 órája 0 0 10875

Nah azt én is megnézem, amikor Sáriból "szépet faragnak". Nagy kihívás lesz...

Előzmény: gyári szúnyog (10873)
Böszőke Creative Commons License 10 órája 0 0 10874

Ha legalább az lenne,de nem !!ez a Tamás egy olyan undorító,gusztustalan alak,ránézésre hányinger,hogy hozzá képest Dávid egy aranyos,kedves,szerethető figurává vált...

Előzmény: Sumo fan (10872)
gyári szúnyog Creative Commons License 12 órája 0 0 10873

Nem az a baj, hogy telt, hanem az, hogy előnytelenül öltözik.

Ebben igazad van, de tudjuk, hogy őket öltöztetik, egyszerű ruhákba ugyanúgy mint a kirívóbbakba. Az se természetes, hogy  majdnem mindegyik lánynak olyan dekoltázsa van mint a középkori delnőknek.

Majd ha szépe akarnak belőle faragni, akkor sokkal  jobban látszik majd a változás :D

Előzmény: gombóc63 (10867)
Sumo fan Creative Commons License 12 órája 0 0 10872

Éppen ez az, hogy a Tamás egy tiszta Dávid-klón. Minden szempontból

Előzmény: Mlle. Grenelle (10870)
Sumo fan Creative Commons License 12 órája 0 0 10871

ha szeretnél magadról egy pontos leírást, hogy is nézel ki valójában, ki és mi vagy, akkor mondd a feleségednek hogy kövér!

Jó esetben egy pontos leírást kapsz magadról. Rosszabb esetben egy válókeresetet :-)

Előzmény: nézek (10866)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 13 órája 0 0 10870

Miért, ez a Tamás talán alkalmas főnöknek?😛

Előzmény: Sumo fan (10869)
Sumo fan Creative Commons License 13 órája 0 0 10869

teljesen profin alázta magát egy kimondott debil szerepben

Mondani szokták, van az a pénz, amiért korpásodik a ember haja. Meg amennyiért eljátssza a totálisan alkalmatlan főnököt.

Előzmény: nézek (10863)
Sumo fan Creative Commons License 13 órája 0 0 10868

Úgy látszik az ÉNB-szereplők gyakran fordulnak elő Újbudán. Én Mayát láttam tavaly az Allee melletti sétányon. Nagy telefonálásba volt merülve, csak a jellegzetes hadarására figyeltem fel.

Előzmény: nézek (10864)
gombóc63 Creative Commons License 13 órája 0 0 10867

Nem az a baj, hogy telt, hanem az, hogy előnytelenül öltözik.

Előzmény: gyári szúnyog (10865)
nézek Creative Commons License 17 órája 0 0 10866

ha szeretnél magadról egy pontos leírást, hogy is nézel ki valójában, ki és mi vagy, akkor mondd a feleségednek hogy kövér!

(régi népi bölcsesség)

gyári szúnyog Creative Commons License 22 órája 0 0 10865

Álljunk csak meg egy polgári szóra!

Sárinak egy teljesen normális alakja van. Meglehet a műcicis botsáskákhoz képest kicsit húsosabbnak tűnik, de az egyáltalán nem baj.

A fiatal nők legtöbbnyire ilyen alkatúak, persze kivételek mindig vannak, de én nem hagyom a Sárit bántani!

Ne csináljunk már úgy, mintha nem néznénk magunk köré ha emberek között járunk!

nézek Creative Commons License 29 órája 0 0 10864

Sári...

...igaza van annak a versenyzőnek, aki nehezményezi, sőt, sérelmezi, hogy Sári alakján rugózunk...ugyanis a művésznő a testét nem tudja forgatás után betenni a szekrénybe, azt sajnos cipelnie kell haza is..

...szerintem neki is nagy keserűség, hogy olyan, amilyen...

nos,  akkor túllépünk, jól megbeszéltük, ezentúl csak a pasikat rohasztom...

azt viszont sérelmezem, hogy sem spanyol, sem angol nyelven nem adnak neki valami villogós hősnő szerepet...aztán ott leragadtam, hogy a Zsófira ki is vigyáz? de úgy, hogy ne zavarjon senkit, és ki is tudja fizetni a  bébiszitterséget...

ovodába még nem mehet?

Karola...

Még annyit, hogy hónapokkal ezelőtt lelkendezve írtam, mekkora szerencse ért..Karola az ALLEE-ban  szembe jött velem, valakivel beszégetett..és az volt a véleményem, hogy helyes, jókinézetű nyuszifül.....(valami ilyesmi, nem keresem vissza)...

erre egy gyökér leugatott, hogy nemis....

Előzmény: Mlle. Grenelle (10858)
nézek Creative Commons License 30 órája 0 0 10863

bocsánat, nem jutott eszem a Dávid név...azt tudom, hogy nagyon tud a pasi, még ámerikában is menőnek számít...

és itt jön az, amit nem értek...teljesen profin alázta magát egy kimondott debil szerepben...mondjuk azt is jól csinálta.

Előzmény: Sumo fan (10861)
Sumo fan Creative Commons License 1 napja 0 0 10862

Amikor Marci empátiáért és észért állt sorba, biztos már elfogyott a raktárkészlet. Nekiáll ömlengeni, "hogy Ő itt, Rita, egy kedves barátnőm" Szegény Grétiben meg persze a "barátnő" kifejezés aktiválta a vészcsengőt. A másik dolog pedig, hogy milyen üzenete van annak, hogy Ő Marcisága mindenki számára szakít időt, csak az állítőlagos szerelme számára nem.

Sumo fan Creative Commons License 1 napja 0 0 10861

Dávid (azazeredeti nevén Vörös Attila): Ő a való életben egy híres amerikai metálrock banda, a Nevermore basszusgitárosa is volt már, tavaly pedig a Leander Rising tagjaként szerepelt a Dal című műsorban, amely az Eurovíziós Dalverseny hazai válogatója volt.

Előzmény: nézek (10857)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 1 napja 0 0 10860

Nekem nyolc...

...úgyis erőltetjük az idegen nevek fonetikusan történő írását...

Előzmény: Chupacabra_ (10859)
Chupacabra_ Creative Commons License 1 napja 0 0 10859
Előzmény: Mlle. Grenelle (10856)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 1 napja 0 0 10858

A Karolát alakító Nagyváradi Nelli képzett énekesnő, úgyhogy nem lepődöm meg ilyesmin vele kapcsolatban. Már több formációban is próbálkozott, de úgy látszik, az ÉNB-vel jobban meg lehet élni, mint az énekléssel.

Kár, hogy nem tudod, mit énekelt, kíváncsi lennék rá.

Sári... valahogy nem tudom elképzelni színpadon, a mostani kinézetével meg pláne nem. Az igazi baj nem is az vele, hogy telt (telt nő is lehet szép, csinos, és minden más is), hanem hogy idomtalan. Drabális. Nem sok szépet lehet találni benne, és minderre rátesz az, hogy egy negatív, irritáló személyiség.

De ha mégis dalra fakad, meghallgatom. Lallernél tuti jobb.

Dávid? Igen, ő jól tudott gitározni, mintha a soriban is mutatott volna ezt-azt, de mint ahogy írod is, nem ezt az oldalát akarták az írók kidomborítani...

Előzmény: nézek (10857)
nézek Creative Commons License 1 napja 0 0 10857

nem, ez egy 2013-as felvétel 2,2 millió kattintással..

amit én láttam az valószínű új felvétel lehet, de még a jutubon sem találtam.....  Kiváncsi vagyok Sári mikor énekel valami ütőset spanyolul?      .....ha már se nem bálna, se nem tehén, akkor biztos kiváló előadóművész(amúgy)....mertugye...

....néha érnek meglepetések...aki a Bécy klubját ez előtt a pasi előtt vezette, annak láttam néhány gitár(szólós)felvételét...bizony azon kaptam magam, hogy tátva van a szám...igazi virtuóz volt...dehát a sorozatban nem erről szólt a története..

Előzmény: Mlle. Grenelle (10853)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 1 napja 0 0 10856

Maya egyébként azért Maya, mert ezt a nevet angolszász országokban y-nal írják (bár azt most így hirtelen nem tudom, hogy ő kanadai születésű-e).

Előzmény: Mlle. Grenelle (10854)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 1 napja 0 0 10855

A válasz az, hogy sehogy. Legalábbis minden józan értelmezés szerint.

Lali egyébként tényleg jár fellépni, nem olyan régen véletlenül láttam a tévében kapcsolgatás közben... a Muzsika Tv roadshow-ban szerepelt a Bulicsászár c. nótával (mivel mással?)... a többi fellépőt inkább nem néztem meg...

Előzmény: Sumo fan (10852)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 1 napja 0 0 10854

Hát jah, de ez a vevő tényleg valami kiállhatatlan egy hárpia volt... kb. mint az Üvegtigris hülye vevője. Amilyen napja volt egyébként, nem csoda, hogy a végére kicsordult a pohár, és otthagyta az egészet.

Tényleg elég sablonos egy fordulat volt a vége, de ezektől az íróktól nem is nagyon lehet többet várni. Meg különben is... mi mást tudtak volna kezdeni a karakterrel?

Gábor annyira hülye, hogy az már fájdalmas. Összeillenek a bulicsászárral, két idióta egy pár.

Előzmény: Krampusz01 (10851)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!