Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

vitatárs 20 órája Creative Commons License 5844

Zsófika legalább a neten leinfinformálhatná a pasit.  És miért a Viktor számlájára utalt!  De megérdemli, hülye liba! 

Mackóbogár 21 órája Creative Commons License 5843

abban biztos vagyok, hogy kitart a csávó :-) Még arra is simán rávette Zsófit, hogy kérjen több lóvét a fatertól, meg kevés az 5 kiló a karrierhez:-) Erre írtam én, hogy mindent benyal a csajszi, pedig pénz miatt verték már át, lehetne kicsit gyanakvóbb.

Előzmény: GPS (5842)
GPS 23 órája Creative Commons License 5842

"Zsófika meg mindent benyal, amit Viktorka mond, hihetetlenül ostoba liba, annyira várom már, mikor esik pofára ;-)"

Pedig Viktor ki fog tartani mellette az utolsó fillérjéig.

Hacsak - és ez pedig már nagyon érik - szóval hacsak Dorina nem fog bilit borogatni, mert a jelek szerint már igencsak kavarog a gyomra a fickó dolgaitól.

(Persze, ő is egy egészséges, fiatal nő - mondjuk az érthető a részéről, hogy bizonyos alapvető szükségleteit inkább kettesben elégíti ki (még ha most pont Viktorral is) - mint egyedül).

.

Előzmény: Mackóbogár (5835)
nasszer2 27 órája Creative Commons License 5841

Nem a péklapát boltban..... hiszen ott nem jók az energiák.

Fából a nyele,jajajajajajajjjjjjj pusztulnak az élőlények.

:)))))

Előzmény: Mackóbogár (5839)
Böszőke 1 napja Creative Commons License 5840

lehet mégis jobb lett volna,ha Lallerral  bonyolódik össze Barbimama,de így sem semmi,kifogyhatatlan ez a sorozat az őrültekből:)

polipfejű barbi mikor alakult át??csak úgy ??

Előzmény: Mackóbogár (5839)
Mackóbogár 1 napja Creative Commons License 5839

no, de most itt van Leó, és hogy megszelídítette Barbieanyut :-))))) hol szedte vajon össze ezt a fazont ?

Előzmény: nasszer2 (5837)
Magdi60 1 napja Creative Commons License 5838

Előzmény: hartley (5832)
nasszer2 1 napja Creative Commons License 5837

És agyhelye egy sötét pince(innen volt a fejlődni akarás,némileg visszafogott eredménnyel)Aztán lett a szörny.A szörny pasiját meg kigyúrták,és elnevezték a biJológusok papucsállatkának..

Előzmény: hartley (5836)
hartley 1 napja Creative Commons License 5836

Köztudott,hogy a szörnyek többnyire sötét elhagyott pincékben lakoznak:-)))

Mackóbogár 1 napja Creative Commons License 5835

ó, én meg már azt hittem a címről, hogy összekötözve senyved valami sötét odúban :-)))))

Hú, amit a tegnapi részben levágtak a "kedves mamával", két károgó varjú. Vagy inkább házisárkányok, ember legyen a talpán, aki elviseli ezeket.

Más: Zsófika meg mindent benyal, amit Viktorka mond, hihetetlenül ostoba liba, annyira várom már, mikor esik pofára ;-)

Előzmény: GPS (5834)
GPS 1 napja Creative Commons License 5834
Mackóbogár 3 napja Creative Commons License 5833

az első 20 percet én sem láttam, de talán túlélem :-)

Előzmény: hartley (5832)
hartley 3 napja Creative Commons License 5832

Ma csak félig meddig néztem,de azt láttam,ahogy Viktor szembogarai kasszacsilingelés szerű hanggal átfordulnak dollárjelekké.:-)

Előzmény: Mackóbogár (5831)
Mackóbogár 3 napja Creative Commons License 5831

Francba, pedig úgy, de úgy drukkoltam, hogy Zsófi rajtakapja Viktort, amint Dorinát csókolgatja, és elküldi végre a p...ba :-)  Hogy rácuppant a fiú az 500.000.-Ft-ra :-)))) milyen keményen érvelt, hogy mit is kéne vele csinálni. 

nézek 4 napja Creative Commons License 5830

:-)

Előzmény: GPS (5829)
GPS 4 napja Creative Commons License 5829

Hát ezt mondom én is. Néha olvasom, hogy milyen hülye egy fantáziája van már a szerzőknek, hisz ilyen "Hülye/puhapöcs/ingyenélő/buta/agresszíven-önző/stb./stb." emlős nem is létezik - ilyet csak valami beteg elme találhat ki.

Hát egy nagy frászt. Akik ezt írták, ezek tényleg vagy éltek már a mai Budapest ezen rétegeiben... vagy olyan tanácsadóik vannak, akik jártak már ott.

.

Előzmény: nézek (5828)
nézek 4 napja Creative Commons License 5828

ez a sorozzzat is nagyon jól mutatja, milyenek vagyunk.....természetesen rajtam kívül senki nem ismer fel élethelyzeteket, karaktereket a saját családjából...még ez a szerencse. 

én igen..sajnos van ingyenélő élősködő,  van szorgalmas tanuló, aki még a csaját is félretolja vizsgaidőben, van állandóan bulizó, és van Lalleres elmebeteg(is)...

én sem azért izgulok,mert oszkárdíjra jelölték a sorozatot, hanem ismét ráismertem valakire a tágabb családból...na, ez a borzasztó.

hartley 4 napja Creative Commons License 5827

Olyasmi,igen.:-)

Előzmény: Mackóbogár (5826)
Mackóbogár 4 napja Creative Commons License 5826

mint az a macskás vicc ? még b...ok egy kicsit, aztán hazamegyek :-)

Előzmény: hartley (5825)
hartley 4 napja Creative Commons License 5825

Előzmény: Mackóbogár (5824)
Mackóbogár 4 napja Creative Commons License 5824

ööööö....lehet, hogy hülyeséget fogok kérdezni, de KMB ? Az micsoda ?

Előzmény: hartley (5823)
hartley 4 napja Creative Commons License 5823

És  amikor Barbie bejelentette,hogy akkor most mehet az unga-bunga,és Joe odavetette volna

neki,hogy most már neki nincs kedve???Vagy hogy KMB?Lett volna olyan hiszti...

Előzmény: Mackóbogár (5822)
Mackóbogár 4 napja Creative Commons License 5822

volt ám olyan is, amikor Barbienyuszi nem volt hajlandó szexelni Joe-val, merthogy " ha nem lehet gyerek, nem kell a szex sem " :-))))) És az a lökött Joe még akkor sem b...ta ki, mint macskát sz...ni, hanem inkább tűrt. Ez már SZERELEM :-))))

Előzmény: nézek (5817)
Böszőke 4 napja Creative Commons License 5821

Mivel pedig a csatornák vetélkednek egymással,a semmihez sem hasonlítható, hülyeségben bővelkedő agyrémek vannak mindegyiken esténként.

Mindent a nézettségért!

Előzmény: gombóc63 (5820)
gombóc63 4 napja Creative Commons License 5820

Nem, nem gondoljuk, épp erről szoktunk beszélgetni. Életszerűtlen az egész szőröstül-bőröstül:-))

Előzmény: fák,juh (5818)
gombóc63 4 napja Creative Commons License 5819

Mindenesetre biztos ami biztos, ha jól láttam az előzetesben, megcsókolja Dorinát:-)

Előzmény: GPS (5816)
fák,juh 4 napja Creative Commons License 5818

Szerintem meg így írták meg a forgatókönyvet. Ennyi.

Csak nem gondoljátok, hogy ennek az egésznek van valami valóságtartalma?

Előzmény: nézek (5817)
nézek 4 napja Creative Commons License 5817

amikor Joe szájacskáját elhagyja a:    "nagyon szeretem Barbit, nem tudok nélküle élni".. című áhitat, azon tűnődöm, hogy valamit úgy tudhat a csajszi az ágyban amit senki más.   Egy épelméjű ember ezt a hisztérikát anyukástól együtt a világból is kizavarta volna...   nem lehet más magyarázat, mint az, hogy a lepedőn virtuózként mindenért kárpótolja...

szerintem

GPS 4 napja Creative Commons License 5816

Pláne most fognak rohadt-jól összeilleni, hogy Zsófika kapott a faterjától 5 kilót szülinapjára.

Grantálom, hogy emiatt az utolsó fillérig ő lesz "Viktor szívének egyetlen királynője" - legalábbis amig a fél millából még van egy kanyi is.

.

Előzmény: Mackóbogár (5814)
hartley 4 napja Creative Commons License 5815

Zsó fika karaktere pont az ilyen simlis szélhámos,kiszámíthatatlan figurákhoz vonzódik.

"Mindig meg tud lepni,annyira izgalmas...",monda valamikor.

Joe papa mellett meghalna az "unalomtól",mert becsületes,megfontolt,egyenes jellem.

viszont a Barbie szörnynek pontosan ilyen apuka karakter kell.

Különben Viktor fizet valamit az albérletért?A pénteki részt még nem láttam,de megnézem.

Előzmény: Mackóbogár (5814)