Keresés

Részletes keresés

GPS Creative Commons License 2017.04.27 0 0 12430

"Arról nem is beszélve, hogy van már hajó a sorozatban..."

Ez nem hajó... hanem egy 100 éves roncs. Ahogy kinéz, csoda lenne ha átmenne az időszakos műszaki vizsgán, ráadásul a hajóvezetői engedélyt kurvára nem lehet 1-2 hét alatt megszerezni és min. 120 ezerbe kerül.

Egy ilyen hajó kikötőztetése a legótvarabb helyen is a Balatonon min. 250-300k / év.. de az ilyen olcsó az igen ritka és jó szar helyen is van, nulla szolgáltatással.

Egy daruzás (vízretétel tavasszal - kivétel ősszel) 15-20 rugó/alkalom.

Egy ilyen hajót 250-300 ezerért meg lehet venni - ám rendbe tenni... 4-500k. Csak röhögtem, amikor a csávó azt mondta, hogy "majd ő lefesti" :-))))

.

Előzmény: Mlle. Grenelle (12424)
GPS Creative Commons License 2017.04.27 0 0 12429

"No és Ildikó.... Végre még egy degenerált vonal! "

 

Most speciel pont Ildikó az, aki 100x normálisabb, mint az értelmi-fogyatékos lánya.

Hisz megmondta, hogy addig fogja be-erőltetni a babát az anyja karjaiba - amíg egyszer az majd nem adja vissza.

 

Egyébként pont erre tippelek - hogy ez fog bekövetkezni.

Mégpedig akkor, amikor lány megtudja, hogy ez az önző luvnya eltitkolta előtte az igazságot a csávójával kapcsolatban.

.

Előzmény: gombóc63 (12427)
GPS Creative Commons License 2017.04.27 0 0 12428

 

"Ez a Paula, meg ez a Tamás vizuális környezet szennyezés így együtt az ágyban."

 

Nem csak vizuális, hanem intellektuális is. Erre máris javasolok egy tippmixet velük kapcsolatban:

 

1 - A karaktereket akarják totál idiótának feltüntetni az alkotók

2 - A nézőket tekintik totál idiótának

X - az alkotók totál idióták

 

Lehet tippelni - már annak a kapcsán is, hogy akire már másodjára törnek rá kúrás közben - annak hogy nem jut eszébe, hogy KULCSRAZÁRJA AZ AJTÓT ????

 

Ezzel kapcsolatban tök-logikus döntésre is jutottak - vagyis az ajtó-bezárás helyett - inkább elköltöznek. 

 

Csak azt nem tudom, hogy majd az új lakásba mit kezdenek azzal, ha ott majd a szomszéd nyit rájuk kefélés közben - mert ugye a bejárati ajtót ott sem fogják kulcsra zárni - hisz náluk ez alap.

.

Előzmény: mammamia28 (12426)
gombóc63 Creative Commons License 2017.04.27 0 0 12427

Eddig Zsófit sajnáltam, amikor egymás kezéből adták-vették, most ez a szerencsétlen kisbaba jár így. Ráadásul alszik. No és suttogni kell, ahelyett, hogy bevinnék az ágyába. No és Ildikó.... Végre még egy degenerált vonal! 

mammamia28 Creative Commons License 2017.04.26 -2 0 12426

Ez a Paula, meg ez a Tamás vizuális környezet szennyezés így együtt az ágyban.

gombóc63 Creative Commons License 2017.04.26 0 0 12425

Mindenből legalább kettő van/volt....csak a hülyékből van sokkal több:-)

Előzmény: Mlle. Grenelle (12424)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.04.26 0 0 12424

Arról nem is beszélve, hogy van már hajó a sorozatban (a lakóhajó), minek még egy?

Előzmény: gombóc63 (12423)
gombóc63 Creative Commons License 2017.04.26 0 0 12423

Hát igen, az általában úgy szokott lenni, hogy semmi egzisztencia mellé vitorláshajót veszünk. 

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.04.26 -1 0 12422

Ebben inkább nem foglalnék állást, mondjuk a színházigazgatónak nem kell egyszersmind színésznek is lennie, és szépen beszélnie.

 

Ami az ÉNB gárdáját illeti, egy logopédus és egy beszédtanár mindannyiukra ráférne. De mit várunk..

Előzmény: Böszőke (12421)
Böszőke Creative Commons License 2017.04.25 0 0 12421

Olyan messze van a szép,magyar beszédtől mint az ég  és a föld egymástól.( Montágh Imre talán segíthetett volna rajta,de sajnos nem találkoztak :(

Előzmény: Mlle. Grenelle (12420)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.04.25 -1 0 12420

Mi bajod van Alföldivel?

Nagyon jó Lucifer volt az Ember Tragédiájában, és szinkroszínésznek sem akármilyen.

Előzmény: Böszőke (12419)
Böszőke Creative Commons License 2017.04.25 0 1 12419

Miért??  ha Alföldi Róbert még igazgató is lehetett a Nemzeti színházban ,akkor Maja már csak színészkedhet egy semmi kis szerepben :)

Előzmény: Bomc (12418)
Bomc Creative Commons License 2017.04.25 0 0 12418

Majának előbb beszédtanfolyamra kéne járnia mielőtt színész lesz

szobandi2 Creative Commons License 2017.04.25 0 0 12417

8 napon túl gyógyuló sérülés, bocsánat.

szobandi2 Creative Commons License 2017.04.25 0 0 12416

A szemöldök leborotválása - vagy bármilyen szőrzet, főleg a haj! - 8 napon túli sérülésnek minősül, ezért simán feldobhatná Gréti Evelint.

Csak hogy tudják a kislányok - remélem, olvassák ez a topikot -, mielőtt hasonló bosszúra állnának.

Böszőke Creative Commons License 2017.04.24 0 0 12415

Annyira törődik vele ,hogy a lényeget nem mondja meg neki :miszerint a srác,akit a kis csaj szeretett volna nem is csalta meg!Milyen egy szemét törődés az ilyen?

 

(Maja megitatva,korábban Gréti.Ezek a kis minden hájjal megkent,folyton szemétkedő csajszik,boldogan kiisszák az ellenség kezéből a méregpoharat.

Gőzöm nincs,ki ez a két nőszemély Milánnal és Karcsival,de annyira jellegtelen,semmit mondó személyek,nem értem mi célból vannak itt?  )

Előzmény: Böszőke (12414)
Böszőke Creative Commons License 2017.04.24 0 0 12414

Az a tünemény,cuki Barbi olyan szuper anya,hogy le nem teszik  a babát a kezükből.No mármost,ha ez egy olyan nagy nézettségnek örvendő sorozat a fiatalok körében,azt fogják hinni így kell egy babával bánni ??

Mellesleg ,ha lenne benne egy kis jó érzés,inkább hagyná,hogy az a lány megszabaduljon a nem kívánatos 9 hónap emlékétől,nem pedig mindenáron rá akarja tukmálni,merő törődésből.

Előzmény: mammamia28 (12413)
mammamia28 Creative Commons License 2017.04.24 -2 0 12413

Barbiék teljesen hibbantak! 

Miért erőltetik rá a csecsemőt arra lányra, aki lemondott a gyerekéről? Szerintük, ha érdekelné, akkor odaadta volna nekik, mint egy csomagot? 

Egyébként nem kéne a picinek anyatejet kapnia, vagy elapasztották a leányzó tejét is?

gombóc63 Creative Commons License 2017.04.23 0 0 12412

Nem is fogod megérteni ha normálisan gondolkodó ember vagy. Aki ilyet csinál az nem százas. Jó magyar szokás még az irigykedés, az is hasonlókat hoz ki agyilag zoknikból.

Előzmény: -zarko- (12411)
-zarko- Creative Commons License 2017.04.23 0 0 12411

De nem értem minek kell bosszútállni.Miért lesz nekem attól jobb hogy másnak is szar...

 

Tipikus magyar mentalitás.

 

 

Előzmény: Mlle. Grenelle (12410)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.04.22 0 0 12410

Evelyn hülye, Gréti haját kellett volna leborotválnia, azt nehezebb lett volna helyrehozni...

-zarko- Creative Commons License 2017.04.22 0 0 12409

Ebben a sorrendben...nekem pont egy ovodapedagógus(gyermekotthon ergo hardcore verzió mindennapos a csendőrség,meg a mentőautó az objektum elött) jutott.

 

Eme kis topikunk témája  mese habbal ehhez képest

 

 

 

 

Előzmény: mammamia28 (12408)
mammamia28 Creative Commons License 2017.04.21 -2 0 12408

Nekem is ez jutott az eszembe, hogy most "panaszkodsz, v. dicsekszel?" :)

Előzmény: Böszőke (12407)
Böszőke Creative Commons License 2017.04.21 0 0 12407

Miért van az az érzésem eme iromány alapján,hogy marhára büszke vagy magadra a skalpjaidért?)pedig panaszkodsz :)

Előzmény: GPS (12405)
mammamia28 Creative Commons License 2017.04.21 -2 0 12406


"Sokszor lamentáltam is, hogy mijafaszért nem bolti-eladó, vagy virágkötő, vagy óvoda-pedagógus, vagy ilyesmi csajokkal hoz össze engem is a sors mindig - minek kellenek nekem állandóan ezek az életveszélyes némberek?"

 

Lehet, hogy a bolti-eladó gombapörköltet főzött volna neked. :)

Előzmény: GPS (12405)
GPS Creative Commons License 2017.04.21 0 0 12405

 

Más büntetést nem is kaptál otthon? A feleséged maradt veled ha jól értem.

 

Egy ideig még együtt voltunk - de már nem volt az igazi, ezért egy idő után leléleceltem. Ez se volt egy fáklyásmenet, hadd ne mondjam.

 

Nekem az volt a pechem, hogy a nők akikkel dolgom volt, mind magas végzettségű és 30-as korukra meglepően magas beosztású és kiterjedt, befolyásos kapcsolatrendszerrel rendelkező nők voltak.

 

Ezektől mentsen meg a JóIsten - ha berágnak valakire.

 

Sokszor lamentáltam is, hogy mijafaszért nem bolti-eladó, vagy virágkötő, vagy óvoda-pedagógus, vagy ilyesmi csajokkal hoz össze engem is a sors mindig - minek kellenek nekem állandóan ezek az életveszélyes némberek?

 

Soha nem volt összesen annyi annyi konfliktusom az adóhatósággal, a pénzügyőrséggel, a vám-kommandóval és a tőbbi erőszakszervezettel - mint amennyit ezek okoztak nekem az évek során.

 

Amikor ezek megjelentek a cégemnél vérben forgó szemekkel és habzó szájjal - már csak azt kellett tisztázzam még a legelején, hogy vajon melyik csaj küldte rám őket, vagyis melyik nyomott fel.

Mert abból valamennyire ki tudtam következtetni, hogy mi lesz a "nyájas látogatás" kimenetele.

 

Nagyon jó az a mondás, amelyik szerint: "A pasik minden évben egy évvel öregebbek lesznek... a nők viszont egy évvel veszélyesebbek".

 

.

Előzmény: Böszőke (12404)
Böszőke Creative Commons License 2017.04.21 0 0 12404

Le a kalappal, legalább  "rendes" voltál vele :)Más büntetést nem is kaptál otthon?

A feleséged maradt veled ha jól értem.(a múltkor volt itt szó arról ki,mikor házasodott)

Előzmény: GPS (12403)
GPS Creative Commons License 2017.04.21 0 0 12403

 

Ha valakinek volt/van a való életből hasonló tapasztalata,mesélje már el,hogy a megcsalt személy miért nem az őt megcsaló/elhagyó személyen akar bosszút állni,

 

Az én volt feleségem egyszerűen kirúgatta a (felelős) állásából a csajt, akivel lebuktam. Sőt, még utána is nyúlt annyira, hogy 1 évig nem vették fel sehova (legalábbis a végzettségének megfelelő posztra nem).

 

Nekem meg egy autó árába került ez a kis kalandom - hogy ne érje kár a "másik felet", elvégre miattam szívott.

.

Előzmény: Böszőke (12402)
Böszőke Creative Commons License 2017.04.21 0 0 12402

Ha valakinek volt/van a való életből hasonló tapasztalata,mesélje már el,hogy a megcsalt személy miért nem az őt megcsaló/elhagyó személyen akar bosszút állni,miért a "vetélytársnak " megy neki !

Böszőke Creative Commons License 2017.04.20 0 0 12401

Azt hittem legalább a torkát vágja el Grétinek Evelin,hiszen komplett elmebeteg ez a csaj,mióta csak megjelent....

Még a nevét se tudom,de ez a kis hülyegyerek ,aki Gáborral az apját keresve próbálja ráerőszakolni magát a "féltestvérére",hát tényleg nincs új a nap alatt,éppen abbahagyták a Karola sztorit ,s most megint egy ilyen .Mi a fenéért kéne szeretni a semmiből felbukkant félrelépés eredményét??

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!