Keresés

Részletes keresés

GPS Creative Commons License 2015.03.05 0 0 6379

 

"Bár IRL ilyenek mellé mindig akadnak igen dekoratív nők/nem írigység/,akiket nem értek,hogy nem hánynak 10 percenként..."

 

10 percenként hányni? Nemááá.

 

Az élet drága. Pláne a minőségi élet és pláne Budapesten drága. Mondhatni: rohadt drága!

 

Ezért van az a pénz, ami sikeresen elnyomja a hányingert. És még be sem kell venni. Mármint a pénzt.

.

Előzmény: hartley (6377)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.03.05 0 0 6378

hmm.. és a kis láncos alsónaci ? jesszus, kiugranék az ablakon, ha valaki ilyenben lejtene előttem :-))))

Kérdésedre válaszolva: " van az a pénz " :-) ( Vajna Timi sem a jó kiállásáért/szépségéért "szereti" a filmmogul télpapát )

Előzmény: hartley (6377)
hartley Creative Commons License 2015.03.05 0 0 6377

Oh,amikor szétnyitott bíbor selyemköntösben keresztbe tett lábakkal,egyik kezével aranyozott

ebédlőszékére támaszkodva bepózolt,vastag aranyláncával láttatva,hogy ő bizony nem akárki...

Na ott besárgultam...

Utóbbi részeket csak fél szemmel néztem tevés-vevés közben,de mikor A Lexa közölte,hogy nem

zavarja tovább,mert látja hogy "fontos" vendéget vár...Az kész volt.

Bár IRL ilyenek mellé mindig akadnak igen dekoratív nők/nem írigység/,akiket nem értek,hogy nem hánynak 10 percenként...

Előzmény: Mackóbogár (6375)
nézek Creative Commons License 2015.03.05 0 0 6376

jogos az észrevételed, szerintem ezt a csajt szándékosan ílyen balfék figurának  írták...

Előzmény: Böszőke (6371)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.03.05 0 1 6375

ohh, látom Béczy "habteste" másokat is megérintett :-)))))

Előzmény: gombóc63 (6374)
gombóc63 Creative Commons License 2015.03.05 0 0 6374

......és azok a cicik:-)))))))

Előzmény: Böszőke (6372)
vitatárs Creative Commons License 2015.03.04 0 0 6373

Hát ki lehetett volna találni valamit.

Előzmény: Böszőke (6371)
Böszőke Creative Commons License 2015.03.04 0 0 6372

Béczy ruha nélkül jobb mint kiöltözve:)

Előzmény: Mackóbogár (6370)
Böszőke Creative Commons License 2015.03.04 0 0 6371

Engem az érdekelt volna,hogy egész éjjel bezárva hová pisilt???

(Mellesleg ha engem így bezárna valaki,minden mozdíthatót kidobáltam volna az utcára csak észreveszi valaki...)

Előzmény: nézek (6369)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.03.04 0 0 6370

hagyjuk a telesz@rt gatyadivatot....Béczy neon alsónacija és a párduc/leopárd mintás zakója mindent vitt ma :-) azt hiszem, végleg beleszerettem :-)))))

Előzmény: hartley (6365)
nézek Creative Commons License 2015.03.04 -1 1 6369

Anikó kiírva.

GPS Creative Commons License 2015.03.04 0 0 6368

 

Azért jó meló ez a diploma-nélküli masszőrködés: milyen fasza okostelóra futja belőle a Gabesznak.

 

Na nem ám valami kacat, akciós-Samsungra - hanem egy méregdrága Iphonera, a nagy-fajtából.

 

Hiába, na - aki igényes, az igényes :-)))

.

vitatárs Creative Commons License 2015.03.04 0 0 6367

Marci már megint puhapöcs.

nézek Creative Commons License 2015.03.04 0 0 6366

éleslátással párosult igen jó kérdés...

Előzmény: GPS (6364)
hartley Creative Commons License 2015.03.04 0 0 6365

Nem,semmiféle kalitkáról nincs itt szó.

De az időkapszulából előjönni,és szétnézni,na az nagyon durva volt.

Előzmény: pastetomebihal (6363)
GPS Creative Commons License 2015.03.04 0 0 6364

 

Van benne valami: a síma, egyszerű férfi-típus már nem divat. 

 

Vagy a kigyúrt, kopaszra nyírt, szteroidokon felfújt állatok a menők... vagy a kis piperkőc, fülbevalós, szoláriumozott, tipegős-seggriszálós  himringyók (oké, hívjuk metróban-szexelőknek őket, bár szerintem arra se lennének képesek)

 

Az egykori Marlboro-man típusú figurák, a szélfútta, valódi napon barnított arcú, erős kézfogású férfi-típus ma már jó esetben is retro, de inkább megmosolyogtató.

 

Megkaptam gyűjteményesen a Mad Man (Reklámőrültek) sorozat összes epizódját egy kupacban.

Ez a 60-as években játszódik... mesteri korhűséggel megalkotva.

 

Lehet én vagyok már elmaradott - de valahogy akkor a nők, nők voltak (de még mennyire)...de a férfiak is valahogy férfi-feelinget sugároztak - anélkül hogy egy szál kigyúrt barom is szerepelne a sorozatban.

Na de hol van az már? :-))))

.

Előzmény: pastetomebihal (6363)
pastetomebihal Creative Commons License 2015.03.04 0 0 6363

Az elmúlt 10 évben valami kalitkában éltél? Folyamatosan buzul el a férfitársadalom, ez amit most a képernyőn látsz már egy leképeződése az egésznek. 

Bár hozzáteszem, hogy én még mindig nem találok akkora elbuzulást, metrosexualizódást ebben a sorozatban, mintha mondjuk végig tipegek a belvárosban és megnézem a mai huszonévesek legtöbbjét.

Előzmény: hartley (6362)
hartley Creative Commons License 2015.03.04 0 0 6362

Egy kicsit azért én is elkeserítelek.

A divatot elcseszett buzik kreálják/stylist megnevezéssel/,a média fő felhasználásával.

Adjanak rá egy sztárraa/bocs,celebre/ valami elcseszett szart,és már keresni is fogják a boltokban.

Most ez nemcsak az ÉNB-re vonatkozik.Főleg nem,úgyhogy off voltam.Bocs.

 

Előzmény: pastetomebihal (6360)
CérnaSzáll Creative Commons License 2015.03.03 0 2 6361

Az mondjuk furcsa kanyara az sorozatnak, hogy Kristóf papol a csbe-ről, miközben ő volt, aki az elején falhoz csapkodta Zsófit meg Anikót.

pastetomebihal Creative Commons License 2015.03.03 0 0 6360

Ezek már jó sok éve divatban vannak, el kell, hogy keserítselek. Nem az éjjelnappal szereplői teremtik meg a divatot. A divat pedig, mint olyan elég szubjektív dolog, továbbra is azt mondom.

Előzmény: hartley (6356)
pastetomebihal Creative Commons License 2015.03.03 0 0 6359

Ez egy sorozat. Ami szórakoztatni hivatott. Nem kéne ennyire komolyan venni, azért van, hogy ellazulj. Ha beülsz a moziba, akkor sem az a fő szempont, hogy azt mutassák, amit te élsz...

Aki meg olyan hülye, mint te azt írod, az meg is érdemli...

 

 

Sokkal nagyobb problémának látom, hogy főműsodidőben lopnak, csalnak, hazudnak, kurválkodnak, drogoznak, meg még kitudja mit csinálnak (nem csak az éjjelnappalba).

Előzmény: GPS (6354)
gombóc63 Creative Commons License 2015.03.03 0 0 6358

Hidd el férfin ugyan olyan undorító:-( Marci is rendre így hordja a gatyáját. A megfogalmazása a lecsúszott gatyának nagyon találó:-)))))

Előzmény: nézek (6357)
nézek Creative Commons License 2015.03.03 0 0 6357

az a teleszart gatya, az teccik...azon a barom lalleren meg pláne...

...viszont ha nőn látok olyant, az sokkol...az maga a borzalom...

hartley Creative Commons License 2015.03.03 0 0 6356

Végülis...

Divatba hozták a "teleszart gytyát",turkáló legalja stílusú ruhákat,ezeket mint példákat.

Mi gond is van ezekkel...

Holmi elmaradt tisztességes öltözékekkkel,ápoltsággal.micsoda ósdi hülyeségek ezek,igazad lehet...

Nem is beszélve arról,micsoda elmaradott nő,aki nem kurvaként öltözik...Ósdi hülyeség....

Haladni kell a korral.

Előzmény: pastetomebihal (6344)
crossfire1 Creative Commons License 2015.03.03 0 0 6355

no én pont az Anikós történetben érzek egy kis oktató jelleget. azért mutatják, ahogy kialakul az egyre durvább agresszió, hogy ezzel felhívják a figyelmet az ilyen esetekre. ha egy fiatal lány ezt végignézi, talán az első jeleknél dobja a hapsit, és nem várja meg, míg elfajul.

Előzmény: Mackóbogár (6353)
GPS Creative Commons License 2015.03.03 0 0 6354

 

Hát ha az ocsmányirodai kálváriát nem is kell bemutatni... de azért azt se kéne elhitetni a pelyhedzővel, hogy egy autó, vagy egy vállalkozás "csak úgy lesz" egyik napról a másikra - minden kötelezettség nélkül.

 

Mert ezt látva még félreértheti az életét.

 

Ahogy egy kolléga mondta, a vállalkozásokat is ugyanilyen "életszerűen" mutatják be - sőt, a tegnap láttuk, hogy pár napon belül minden létező papírjuk meg is lett a hambis-triciklire (a főtéren való, helyben készült élelmiszer-árusítási engedélyt is beleértve).

 

Még szerencse, hogy azt legalább azt mutatta, ahogy Regina minden hambira szorgalmasan írta is a blokkot - legalább ennyit bent hagytak a való életből is :-)))

.

Előzmény: pastetomebihal (6352)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.03.03 0 0 6353

most miért ? megy minden, mint a karikacsapás :-) a munka terén ugyan így működik, kitalálják a tutit, puff, másnapra meg is van a cég. Anikó-Kristóf ügynöksége, Alexa párkereső "cége", Laller/Gábor halottaskocsi-masszírozókocsi business-e, Laller hülyeségeit (szakítóügynökség,  még viccnek is rossz!) meg ne is említsük. Regi/Félix páros is vesz egy rozzant triciklit és már dübörög is a hamburgereladás (na jó, ott legalább tegnap kérte a közteres a területfoglalási engedélyt.) Bőven van itt mibe belekötni, de ezért szeretjük :-))))

Nálam pl. Anikó verte kis a biztosítékot Ákossal. Már az első jelnél ott kellett volna hagynia azt a pszichopata állatot, és nem megvárni míg falhoz keni, fojtogatja, bezártja, stb...Egyértelműen beteg a srác.

 

Előzmény: GPS (6349)
pastetomebihal Creative Commons License 2015.03.03 0 0 6352

Izgalmas lenne a sorozat, ha azt taglalnák a részekben, ahogy az önkormányzatnál intézik a papírokat.. :)

Előzmény: GPS (6349)
gombóc63 Creative Commons License 2015.03.03 0 0 6351

Na ne máááá.....ebben a sorozatban a valós élet valós problémákkal:-(( estig sorolhatnánk mennyi olyan jelenet, történet van, ami nem összeegyeztethető össze az igaz élettel. Erről folyamatosan szoktunk is beszélgetni.

 

Ha már Ani autója....Ákos mindent elintézett, lássuk be egy E-s rendszámú huszonéves Fiat ma nem nagy összeg, nem egy mobiltelefon többe kerül. De igaz, ezt se ingyen adták.

Előzmény: GPS (6349)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.03 0 0 6350

Márc.16-tól bezár minden éjjel-nappali

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!