Keresés

Részletes keresés

nasszer2 Creative Commons License 2015.01.31 0 0 6221

"megcsináltatta a mellét"

 

Elromlott?Ménem jó az úgy gyárilag ahogy van?

Előzmény: gombóc63 (6220)
gombóc63 Creative Commons License 2015.01.31 0 0 6220

Azért leszállhatnának a földre a forg.könyvírók, épp egy hete egy barátnőm csináltatta meg a mellét 650 ezerért. Egy impl. csere sincs több. Konzultációért pedig sok helyen nem kérnek pénzt, de a neves klinikákon is 15 ezer. Hogy jött ki a több milla? Arról nem beszélve, hogy miért kell ehhez Amerikába utazni, itthon is van egy csomó jó szakember. Ja....hogy Alexának nincs egy vasa se, de igényei azok vannak:-(

Előzmény: vitatárs (6213)
hartley Creative Commons License 2015.01.31 0 1 6219

Vagy Gabi elviszi egy megbízható gumishoz.

Előzmény: nasszer2 (6217)
nasszer2 Creative Commons License 2015.01.31 0 1 6218

Azt irod mellesleg  :))))

Alexa péklapát gyanús.jól irányozva meg is van a garis javítás....

Előzmény: Böszőke (6215)
nasszer2 Creative Commons License 2015.01.31 0 0 6217

Hát ha beépítették alá a számlát is  3 napon belül visszacserélhető másik méretre.csak azt ki kell venni.Garancialap kitöltés ilyesmik.

Én lehet beutalom magam a gyógypedagógiára,de nem értem.Voltak 3 nap alatt Ámerikában, mostmeg megint meg kell csináltatni.

Előzmény: Böszőke (6215)
nézek Creative Commons License 2015.01.30 0 0 6216

ahogy mondod..    ez a fekete harisnya egy akármilyen gatyával  valóban mindent vitt...  jól kitalálták...

 

 

 

képzelem a stáb mit nyeríthetett forgatáskor...

Előzmény: hartley (6214)
Böszőke Creative Commons License 2015.01.30 0 1 6215

Jól szórakoztam:)

mellesleg tudja valaki,ha a valóságban tönkremegy egy ilyen műcici,arra nincs garancia vagy ilyesmi?

Előzmény: hartley (6214)
hartley Creative Commons License 2015.01.30 0 1 6214

Ó ez a Gáborgyerek má...Há' megéri ez????

 

Barbiszörny bánatában lead 10 kilót...

 

Bécy csicsa pólója,fekete harisnyára felvett ízléstelen klotgatyája  mindent vitt!

vitatárs Creative Commons License 2015.01.30 0 0 6213

Csak konzultáció,  nuku műtét! 

 

Amit nem értek,  hogy Béci 3 milláról beszél, Gábor meg csak 2 milliót kért kölcsön. 

Vagy a konzultációt fizetheti Béci? Az nem zavarja az önérzetét? 

Alexa meg olyan amilyen! 

Előzmény: CérnaSzáll (6212)
CérnaSzáll Creative Commons License 2015.01.29 0 1 6212

Jó hamar megjárták NY-ot oda-vissza műtéttel, king size, Broadway-jel együtt.

hartley Creative Commons License 2015.01.28 0 0 6211

Matyi és a hegedűs?

Előzmény: GPS (6203)
CérnaSzáll Creative Commons License 2015.01.28 -1 0 6210

Dósa Matyi a szolnoki színházban a fő fiatal férfiszínész, és (számomra is) meglepően jó (énekben, prózában is)

pastetomebihal Creative Commons License 2015.01.28 0 0 6209

Szerintem rosszul látod.

Miért ne vágyhatna valaki új kihívásra? Bár, mint magánember nem ismerem egyiküket sem, de honnan veszed, hogy pl a Hanna (aki Sára) színészettel akar foglalkozni?

 

Előzmény: GPS (6203)
belokas Creative Commons License 2015.01.28 0 0 6208

"De nézzen ki legalább úgy, mint az Alexa+Zsófi+Dorina+Klaudia - mindnek a lehető legjobb alkatrészeiből összegyúrva."

 

Neee neeee, és még egyszer neeee! 

 

belokas Creative Commons License 2015.01.28 0 0 6207

Egyébként a BK-nak van külön fóruma! Ha még valaki(k) nem tűnt volna fel!

belokas Creative Commons License 2015.01.28 0 0 6206

Erről azt gondolta (sőt, nyilatkozta is) hogy az lesz majd az egyenes út az országos (mit országos, nemzetközi) hírnévhez.

Na jah, a 150 centijével és a falusi eladókislány kinézetével - hát persze.

 

150 centivel (bár szerintem több) de még kevesebbel is bőven lehet sztár, mint tudjuk sok híres (külföldi) színésznő még az 150 sem éri el. Had ne soroljak most neveket! Szóval nem ez a  lényeg, hanem a tehetség! A "falusi eladókislány" kinézet az milyen tessék mondani? Mert, ha ilyen, akkor nagyon sok falusi eladókislányból csináltak már sztárt, celebet, meg a nem tudom még micsodát! 

Előzmény: GPS (6203)
derek Creative Commons License 2015.01.28 0 0 6205

Te aztán jól összekevertél mindent! :-)

Akire Te gondolhatsz  , az a házmesterék unokáját , Tildát játszotta. az első Tilda Erdélyi Timi volt. Ő hagyta ott a sorozatot , mert igazi színésznő akart lenni. Fel is vették a színművészetire és el is végezte. Azóta színházban szerepel. Valamint játszott a Géniusz , az alkimista című minisorozatban és a Hacktion-Újratöltve című sorozatban.

A második Tildát Szabó Erika játszotta. Őt azért írták ki , mert a karakter elfáradt ( vagy inkább az írók , na mindegy!). Ő is jelentkezett a Színművészetire és vagy tavaly  végzett vagy idén fog. előtte meg még leforgatta az Üvegtigris 3. részét.

Dósa Matyit nem tudom , hogy saját kérésre írták ki , de azóta valamelyik vidéki színház tagja.

A 150 centis csaj talán Csifó Dorina (Noémi) lehet. Kb. egy időben távozott Matyival. Volt egy egyszámos együttese (CS.I.F.O.) , egy mellműtéte és lett egy gyereke. A párja elhagyta. Műkörmösnek is tanult és azóta szinkronizálásból él(degél).

Szintén ott hagyta a sorozatot Konta Barbara (Hoffer Eszter). Sorozatbeli tesójával írtak egy könyvet (Ellenségek közt) , amelyben lerántják a leplet a producerről. Aztán a tv2-nél lett reggeli műsorvezető , majd bukott talkshow-vezető. Sportműsora volt az m1-en , most meg valamelyik sportcsatornán vezet műsort. Férjhez ment egy focistához , szült egy gyereket , elvált a bundabotrányba keveredett férjétől , de már van új pasija.

 

Előzmény: GPS (6203)
GPS Creative Commons License 2015.01.28 0 0 6204

 

Boccs aduplamondatért, fenetudja miért csinálta.

.

Előzmény: GPS (6203)
GPS Creative Commons License 2015.01.28 0 0 6203

 

Volt egy kiscsaj a Barátok köztben, a házmesterék lányát játszotta, tán Tilda volt a neve.

 

Egyszer az is úgy gondolta, hogy szűk neki ez a tér és hogy ő nagyobb kihívásokra is hivatott...ezért otthagyta az egészet, pláne, hogy kapott valami harmadrangú szerepeket is valamelyik színházban.

Mindezt a másik BK "szinész-óriással", egy Dósa Matyi nevű fickóval tette - aki úgyszintén "remekbeszabott" karriert futott be azóta - mint tudjuk.

 

Erről azt gondolta (sőt, nyilatkozta is) hogy az lesz majd az egyenes út az országos (mit országos, nemzetközi) hírnévhez.

Na jah, a 150 centijével és a falusi eladókislány kinézetével - hát persze.

 

Mindezt a másik BK "szinész-óriással", egy Dósa Matyi nevű fickóval tette - aki úgyszintén remekbeszabott karriert futott be azóta - mint tudjuk.

(gondolom titokban már azon spekulált, hogy tudná kitörölni a BK-ben eltöltött szégyenletes, a tehetségéhez nem méltó szereplését. )

 

Erre fel, pár hete olvastam valahol (tán még címlapon is volt), hogy a kiscsaj gyereket szült egy palinak (tán focistának) aki jól otthagyta (naná) - oszt most az van, hogy hal éhen és a nagyanyja, vagy kinek a kegyelemkenyerén él (a gyerekkel együtt) - mert az égvilágon  semmi jövedelme sincs.

 

Bravo, Hannácska - itt a jópélda előtted.

.

Előzmény: Mackóbogár (6201)
Order of Hermes Creative Commons License 2015.01.28 0 0 6202

Hannanak megjott az esze ezzel a Nyiregyre koltozessel, igy mar nem illik a sorozatba :XD

Előzmény: Mackóbogár (6198)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.01.28 0 0 6201

 

hátigen....szegény kicsi Hanna, ez neki robotmunka ? jóformán csak "játszanak" :-)

Előzmény: GPS (6199)
pastetomebihal Creative Commons License 2015.01.28 0 0 6200

Tök mindegy, mert abból indultam ki, hogy Alexának sem kell teljesítenie cserébe semmit :)

Előzmény: GPS (6197)
GPS Creative Commons License 2015.01.28 0 0 6199

 

A jelek szerint. a Hannácska az életben sem jobb, mint a karaktere a sorozatban.

 

"....belefáradt a mindennapos rutinmunkába, amely már nem jelentett számára kihívást" -

 

Képzeld el, miket fog mondani, ha egyszer egy ilyennek egyszer lesz egy valódi munkahelye. Brrrrr....

.

Előzmény: Mackóbogár (6198)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.01.28 0 0 6198

megszabadulunk a Hanna-Áron párostól, + Viktorka is távozik.

 

http://www.origo.hu/teve/20150128-tobb-szereplo-is-otthagyja-az-ejjel-nappal-budapestet.html

GPS Creative Commons License 2015.01.28 0 0 6197

 

"Én is elfogadnék magamnak egy Bécy féle managert, csak női változatban :)"

 

De nézzen ki legalább úgy, mint az Alexa+Zsófi+Dorina+Klaudia - mindnek a lehető legjobb alkatrészeiből összegyúrva.

 

Ilyen külsejű, ám felettébb bőkezű menedzser-hölgyre gondoltál, netán? Úgy max. 30-ig, persze?

.

Előzmény: pastetomebihal (6196)
pastetomebihal Creative Commons License 2015.01.27 0 0 6196

Ez a realitás. 100ból 98 nő boldogon élne ebben a szerepben, ami most jut Alexának, Amerikáról nem is beszélve.

Én is elfogadnék magamnak egy Bécy féle managert, csak női változatban :)

Előzmény: GPS (6194)
nézek Creative Commons License 2015.01.27 0 0 6195

Valamelyik nap Alexa még a gyerekét is felhozta, mint érv.....       ...anya vagyok...

 

na  igen...

GPS Creative Commons License 2015.01.27 0 0 6194

 

Hááát, tény és való, hogy az egykor akár még szimpatikusnak is mondható Alexából valójában egy hülyekurvát csináltak.

 

Azt mondja: "...és te most azt kívánod, hogy mondjak le a nőiességemről?"

 

Miről, te idióta?

.

Előzmény: hartley (6192)
Böszőke Creative Commons License 2015.01.26 0 0 6193

Nem véletlenül Laller Gáborka párja,jól összeillenek csak nem tudom milyen neműek......

Előzmény: hartley (6192)
hartley Creative Commons License 2015.01.26 0 0 6192

Beszaturálok!!!

Gábriel pitizik azok után,hogy Alexa összebújva meghitten táncikált a managerével,miközben

ő vacsorával várta???

Lúúúúúzer!!!!Papucs!!!!

Ez is lesz a szereposztásuk!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!