Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.18 0 0 24

Az elnökök fix nyugdijat kapnak.

Előzmény: Túlélőblog (21)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.18 0 0 23

Sok nagy vállalatnál, és a governmentnél is az van, hogy belépéskor aláírsz egy papírt, hogy a fizetésed X%-át (3-5?) minden hónapban visszatartják, amihez a válalat/gov. rendszerint ugyan annyit hozzá tesz és az összeget egy profi helyen beinvesztálják. Amikor elértél egy bizonyos évet, vagy nyugalomba vonulsz akkor havonta (van ahol egyszerre) felvehetsz az összegyült összegböl, hogy kiegészítsd a SS-at.

Természetesen a government nagyon bökezü, s ezt tartja a Paul etikátlannak. Amikor Paul congressman lett nem jelentkezett erre a programra.

Ennek semmi köze a SS-hoz és sokan vannak akik másképpen spórolnak.

Előzmény: Túlélőblog (21)
Túlélőblog Creative Commons License 2012.11.18 0 0 22

Nyitottam neki, törölték. Nem tudom hogy miért. 

Előzmény: cha'risa (5)
Túlélőblog Creative Commons License 2012.11.18 0 0 21

Én azt vettem ki a cikkből, hogy valami, amit mások felvesznek azt ő nem veszi fel, akármilyen pénz is az. (Talán olyasmi, amit az elnökök kapnak életük végéig?)

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.18 0 0 20

Olvasd el mégegyszer. Nem a SS-röl van szó.

 

Előzmény: Túlélőblog (19)
Túlélőblog Creative Commons License 2012.11.18 0 0 19

Hogy ne fizetett volna be. Amit belinkeltél, azon is rajta van.

 

"Social Security - Members of Congress have Social Security taxes withheld from their pay like other workers, and are eligible for retirement benefits beginning at age 62."

Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.17 0 0 18

en nem rajongtam erte , de tulelo rajong erte

Előzmény: Törölt nick (15)
Túlélőblog Creative Commons License 2012.11.17 0 0 14

Megtaláltam, tényleg nem rossz cikk. :)

Előzmény: Törölt nick (12)
Túlélőblog Creative Commons License 2012.11.17 0 0 13

"Ritka kivétel emiatt a kongresszusban is: a képviselősége miatt járó állami nyugdíjat sem fogadja el."

 

Ez igen! Tényleg nem sok olyan politikus van aki nemet mond a nyugdíjra.

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.17 0 0 12

most a cimlapon van eleg alul , sok erdekes van benne , az index szinte szentte avatja

Előzmény: Túlélőblog (11)
Túlélőblog Creative Commons License 2012.11.17 0 0 11

Köszi, majd megkeresem a cikket. 

Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.17 0 0 10

Oriasi cikk van ron palirol az index kulfoldi rovataban , de nem merem belinkelni mert kikapok Zokor-tol akit idegesitenek az i9ndex bekopizott linkjei, pali batyad az usa dedapja a zindex szerint

Előzmény: Túlélőblog (8)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.17 0 0 9

en kerek mini zseb nuke atombombat , a tuzfegyver haszontalan

Előzmény: Túlélőblog (8)
Túlélőblog Creative Commons License 2012.11.17 0 0 8

Az egészségüggyel kapcsolatban én se értek vele egyet. Szerintem ha már úgyis beszüntetné az ország az összes háborút, bezárná az összes külföldi katonai bázist és visszább venne mindenből, akkor jutna egészségügyre. Valahogy biztosan meg lehetne oldani. 

Előzmény: cha'risa (7)
cha'risa Creative Commons License 2012.11.17 0 0 7

be fogok nezni, igerem.

 

Ron Paul nekem sikitozos nem, annyira de anyira nem ertek egyet a social policyval. De teljesen egyetertek vele marijuana ugyben, csak sajnos nem ez alapjan szavazok.

Előzmény: Túlélőblog (6)
Túlélőblog Creative Commons License 2012.11.17 0 0 6

Mostanában nem írtam róla szinte semmit. Érdekes, hogy most hogy elköszönt, mindenhová meghívják, interjúkat ad, tévében szerepel. A média nagyon elkésett ezzel a gesztussal. A választások előtt, a kaukuszok közben, a primary-k közben egy szót se, a választások után meg azonnal minden csatornához behívják. 

 

Inkább Johnsont emlegethettem mostanában, mert ő volt még versenyben.

 

"Liberty topik, rajta, olyan forumon, amelyik neked szerinted megfelel."

 

Igen, talán majd majd nyitok neki egyet. :-) 

Előzmény: cha'risa (5)
cha'risa Creative Commons License 2012.11.17 0 0 5

Nyiss egy masikat ki tudja hol van jobb helyen. Azert nyitottam, hogy ne kelljen mar allandoan ezt hallgatni masikban. Hogy lasd, mekkora az erdeklodes. Liberty topik, rajta, olyan forumon, amelyik neked szerinted megfelel.

Előzmény: Túlélőblog (4)
Túlélőblog Creative Commons License 2012.11.16 0 0 4

Ahogy mondtam, nem tudom hogy miért nyitottál olyan valakinek topicot, akinek 2 hete van hátra a politikában. Ha topicot Libertariánus topikként nyitod meg, akkor több lenne a hozzászólás. Ráadásul miért pont az Amerika topicban nyitottad meg? Ez inkább politika, mint Amerika. :)

Előzmény: cha'risa (3)
cha'risa Creative Commons License 2012.11.16 0 0 3

Hurra, porog a topik.

Túlélőblog Creative Commons License 2012.11.15 0 0 2

Ron Paul's Congressional Farewell Speech - C-SPAN 11/14/2012

 

 

A helyét pedig ádatja a következő generációnak, akik ugyanazona a vonalon fognak kiállni a személyes szabadságjogok mellett.

Túlélőblog Creative Commons License 2012.11.15 0 0 1

 

Van egy határ, ami után az újabb adók már inkább csökkentik mint emelik a bevételeket.

Túlélőblog Creative Commons License 2012.11.14 0 0 0

Pont ma búcsúzott el a kongresszustól. Nincs túl sok értelme pont most topicot nyitni neki.

 

Egy Libertarian topic jobban tetszene. Valakik jönnek majd helyette, csak még nem teljesen egyértelmű hogy kik. Talán Johnson, vagy majd a delegáltjai közül valakik. Majd kiderül. :)

 

 

 

 

Előzmény: cha'risa (-)
cha'risa Creative Commons License 2012.11.14 0 0 topiknyitó

Ron Paul rajongok, itt a helyetek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!