Keresés

Részletes keresés

anlu2 Creative Commons License 2012.09.14 0 0 6

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9024302&la=121267290

 

itt az utóbbi idöben alig van mozgás már. Pár éve jobb volt a hangulat :(

Előzmény: rana esculanta. (5)
rana esculanta. Creative Commons License 2012.09.14 0 0 5

Senki nem érdekelt az őszi-téli balkonládákban? Vagy másik topikban keresgéljek?

rana esculanta. Creative Commons License 2012.09.13 0 0 4

Ez a mostani állapot, sajnos nem sokáig gayönyörködhetek bennük:-)

 

 

 

 

rana esculanta. Creative Commons License 2012.09.13 0 0 3

Köszi, igen a kecskerágó az mindenképen kében van, aztán a kúszó madárbirs,keskenylevelű kakukkfű, erica, Csarob, Hunyor,üzbég szalmagyopár, ciproska,díszkápodzts éd még ok vsn s cdőbrn.

 

De eddig nem foglalkoztam növányekke, csak idén nyáron telepítettem a bakonládákba növényeket, és nagyon szeretem őket. De tapasztalatom nincs. Sem arról, hogy hol érdemes megrendelni, sem arról, hogy mire kell figyleni a növény kiválasztásánal.

 

tavasszal baumaxban és kertészetben vettem. A kertészeti satnya marad, a baumaxosok gyünyörúen fejlődtek.:-)

 

köszönök mindent tanácsoitR!:-)

Előzmény: Ariane_40 (2)
Ariane_40 Creative Commons License 2012.09.13 0 0 2

Kisebb kecskerágók, mini-örökzöldek, esetleg pozsgások..... Hirtelen ez jutott eszembe.

 

 

Előzmény: kutykuruty brekege (-)
Ariane_40 Creative Commons License 2012.09.13 0 0 1

0 balkonládám van   (csak a nullázás kedvéért :) )

Előzmény: kutykuruty brekege (-)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2012.09.13 0 0 topiknyitó

Sziasztok, ezt a topikot azért nyitottam, mert nem találtam hasonlót. )lehet, hogy bénán kerestem)

 

Itt az ősz és szép lassan a nyári virágok-növények élettartartama a végéhez közeledik.

Szeretném a balkonládáimat olyan növényekkel betelepíteni, amik ősszel és télen is gyönyörködtetnek.

Árvácska már megvan..-)  Nagyon-nagyon sokat olvasgattam, nézelődtem, vannak is ötleteim de biztos vannak köztetek gyakorlottabbak.

 

Most csak megnyitottam a topikot, de később visszajövök olvasni és reagálni.

 

(rana esculanta.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!