Keresés

Részletes keresés

Pietro009 Creative Commons License 30 perce 0 0 493

Hello a 17.ker Helikopter úton a buszmegállóban szokott állni egy csaj mit lehet róla tudni esetleg árak?

A másik hogy "Feleségem" tudsz adni egy elérhetőséget?

Jozefgucci Creative Commons License 3 órája 0 0 492

Ha megvan én is kíváncsi lennék rá , mert egyszer jártam arra és senkit nem láttam :)

Előzmény: fss (491)
fss Creative Commons License 4 órája 0 0 491

Szia!

Szeretném elkérni a téti hölgy elérhetőségét. Már kétszer arra vettem az irányt, de sajnos nem találtam a megadott helyen.

Küld el légy szíves a telefonszámát, mert szeretném meglátogatni. Majd azt mondom, hogy voltam már nála és tőle tudom. :))

Az e-mail címem: gcc450@gmail.com

Előre is köszönöm!

Üdv.!

Előzmény: 9Joco7 (424)
Jozefgucci Creative Commons License 4 órája 0 0 490

Szevasztok ! Már pár hónapja olvasgattam a topikot . Elég sokat utazom üzleti ügyben így van némi információm , hogy a közutakon hol vannak még lányok. Azért írom , hogy még , mert míg 10 éve akár egy alsóbbrendű úton is voltak szép számmal most még a főutakról is eltüntek.Ilyen szolgáltatást még nem vettem igénybe , mert félek a fertőzésektől és , mert nem láttam olyan hölgyeményt aki felkeltette volna az érdeklődésemet. Ugyan akkor  kíváncsiságból mindíg megnézem őket sőt már az árakról is van némi információm ,de marad a viszony plátói.

Szóval a helyek hol is vannak tutira.

A hármas főúton Egertöl -Miskolc felé Mezőkövesd után több helyen is.Jobb időben úgy 4-6 szolgáltató. A másik irányban szintén 3-as út Kápolna-Gyöngyös között pl a Visontai leágazóban ,de többen az út széli beugrókban is. Nagyon gáz mind .

Budapesten csak a Dabasi kihajtót ismerem a nullás felől ,mind a két irányban ( Kecskemét-Budapest ) .

Győrböl kifelé Komárom felé az 1-es úton  rögtön a Győr táblánál van 3-4 szolgáltató.

Veszprém melett Ajka felé a főútnál ahol az ENI kút van vele szemben ott vannak a bozótosban :) ,de tényleg rossz öreg ......

Délebre Pécs felé nem láttam még soha és Nagykanizsa és környékén sem.

lidipe Creative Commons License 5 órája 0 0 489

Sziasztok! A rosszlányokon Gabi XI. ker. Hengermalom úton hirdető hölgyről van valakinek infoja, tapasztalata? Ha igen, kérem ossza meg velem. Nem enged a hölgy beszámolókat magáról, de a képei nagyon izgatják a fantáziámat. 

köszi, 

totompa@freemail.hu

Felesegem Creative Commons License 7 órája -1 0 488

zolipapa1 Creative Commons License 7 órája 0 0 487

Kint voltam megint a szabadkai útnál.

Most kint volt vagy 7-8  lány, akiket nem ismertem, megálltam náluk.

Húú basszus, fog nélküli lányok, vagy ha van is foga tiszta rohadt.

Négyezerről kezdték az árakat, de amint megláttam hogy néznek ki, nem is alkudoztam, aztán mikor elindulnák már kiabálják hogy csak kétezer egy szopás.

Tudom hogy vannak akik gumi nélkül mernek dugni ilyen lányokat, de azért vigyázzatok, egy ilyen fogatlan,rohadt fogú, akinek szerintem még az ilye is vérzik, egy sima gumi nélküli franciától is simán elkapod a betegséget.

Én szeretem a guminélküli franciát, de a fogazat az nálam fontos.

Felesegem Creative Commons License 7 órája -1 1 486

yesterday41 Creative Commons License 8 órája 0 0 485

A rosszlanyok.hu-n kettő is van , 40 és 42 évesek, jól néznek ki, próbáld meg.

Előzmény: nagyfarku82 (484)
nagyfarku82 Creative Commons License 8 órája 0 0 484

sziasztok cegléden tudtok e csajt akihez el lehet menni?irjatok na82@gmail.hu

hurka212 Creative Commons License 9 órája 0 0 483

Baranya vagy környékén tud valaki jó útszéli lányokat? 

Nem szeretek lakásra járni jobban izgat autóban.

Merre érdemes elindulni?

9Joco7 Creative Commons License 2 napja 0 0 482

Nagykanizsáról elindulva mész a régi 7es úton és bal kézre esik egy lovardás étterem ,régen azon a dombon álltak,mostanában nem látok,néha buszmegállóban várnak,hogy ne szúrjanak szemet, olcsók és nekem megfelelnek.

Előzmény: diesel444 (480)
kori19 Creative Commons License 2 napja 0 0 481

Sziasztok!!Ma estére keresek prostit!!Van ötlet vagy jelentkező??Pesten!!

diesel444 Creative Commons License 2 napja 0 0 480

Köszönöm a segítséget! Jó lenne megtalálni, nagyon bejövős, mondjuk valószínűleg nem magyar lány, de ez nem nagyon érdekel. Pontosabban hol láttad őt? Köszi! :)

Előzmény: 9Joco7 (468)
Vizicsörsz Creative Commons License 3 napja -1 0 479

És gondolom ez is a ti hidetésetek:

http://www.asscort.hu/asscort/adatlap.php?ID=7314

Előzmény: Felesegem (477)
Akezdobicajos Creative Commons License 3 napja -1 0 478

neked már volt annyi niket  ,hogy az elmondhatatlan ha jobban átolvassa a fórumot az ember rájön kinek van igaza

Előzmény: Felesegem (477)
Felesegem Creative Commons License 3 napja -1 0 477

Igen mi hirdettunk

Előzmény: dekopir (476)
dekopir Creative Commons License 3 napja -1 0 476

Lámpa oldalon keress rá, ha ennyire izgat, fotók alapján nekem kókasztó látvány! :D

Előzmény: Dani_l (473)
Felesegem Creative Commons License 4 napja -2 2 475

Felesegem Creative Commons License 4 napja -1 0 474

Nem

Előzmény: Dani_l (473)
Dani_l Creative Commons License 4 napja -1 0 473

Te, nem véletlenül te vagy a 'Törölt nick'?

Csak azért kérdezem mert ő is pont ugyanezeket a fotókat már egyszer belinkelte! Akkor is az áll feleségét próbálta futtattni itt.

Egyszer 20 éves, máskor 30, vagy 40 év körülinek vaja magát, van hogy házas, van hogy egyedülálló, van hogy heteró, van hogy bisex, de ha kell meleg is lehet.

Szóval mindenki igényei számára kielégítő, könnyen idomuló pasi.

Előzmény: Felesegem (472)
Felesegem Creative Commons License 4 napja -1 0 472

17 kerület mindent vala

Előzmény: nyalipalika (470)
mensex Creative Commons License 4 napja -1 0 471

Hol lehet vele találkozni?

Előzmény: Felesegem (469)
nyalipalika Creative Commons License 4 napja -1 1 470

Helyileg hol van? Mit vállal és mennyiért?

Előzmény: Felesegem (469)
Felesegem Creative Commons License 4 napja -2 1 469

Feleségem othon dolgozik

9Joco7 Creative Commons License 4 napja -1 0 468

A 453-as képen nem látok pálmafát egy zalai szakaszra emlékeztet ,régen sok lány állt kint Zalaegerszeg vonzásában és Nagykanizsa régi 7esen. Tetkóból kiindulva volt hasonló lány a 7esen, virágok voltak tetoválva a hasán. Az első lány akit az autó mellett kaptam el,mert jo idő volt ,és nem felejtem el mert bőnyálasan csinálta,nem száraz szájjal. De nem hinném hogy ez a lány volt,kicsit sportosabbank emlékszem rá. De a 7est nem felejtem,mielőtt eltűntek volna a lányok olyan jókat alkudtam gumi nélkül popsiba élvezés, volt egy csaj a többi lány mesélte aki vállal punciba élvezést is,de én csak olyant találtam aki nem engedi punciba.

Előzmény: diesel444 (467)
diesel444 Creative Commons License 4 napja -1 0 467

Pedig az a kis fekete nem lenne rossz... 

😀

Előzmény: Vizicsörsz (463)
zolipapa1 Creative Commons License 5 napja -1 0 466

Ebben az esetben gratulálok, és köszi hogy megosztottad velünk :)

Előzmény: Felesegem (465)
Felesegem Creative Commons License 5 napja -1 0 465

Igen felesegem

Előzmény: zolipapa1 (462)
Poltorato Creative Commons License 5 napja -1 0 464

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!