Keresés

Részletes keresés

kori19 Creative Commons License 10 órája 0 0 371

Sziasztok!!Estére prostit keresek a pesti utcákon!!Holtalálok??

vas3kukac Creative Commons License 5 napja 0 0 370

Imádom az ilyen lányokat akik kiteszik a placcra a portékát. Ez valos kép? Hol találhato ez a lány (vagy hasonlo)?

Előzmény: Pollorato (367)
Tomi978 Creative Commons License 2016.11.24 0 0 369

Sziasztok,Még mindig várom a helyeket ahol lehet találkozni velük Somogy és Zala megye útjain?

Bukkakefan23 Creative Commons License 2016.11.16 0 0 368

Sziasztok.

Tudja valaki esetleg hogy az Ócsai útról hova költöztek a lányok? 

Pollorato Creative Commons License 2016.11.12 0 0 367

GalikAkos Creative Commons License 2016.11.11 0 0 366

És mennyi a tarifa?

Előzmény: mensex (328)
cistus Creative Commons License 2016.11.07 0 0 365

9Joco7 Creative Commons License 2016.11.06 0 0 364

Megnyugodtam akkor,nem csak én szeretem a frissen összelucskolt puncit :D

Előzmény: kisdragon13 (359)
Pollorato Creative Commons License 2016.11.06 0 0 363

csak úgy koslatnak utána a manusok..

Ferenc Úr Creative Commons License 2016.11.06 0 0 362

Mi az elérhetősége? Szivessen megnézném élőben ezt a gyönyörű puncit!

Előzmény: Törölt nick (257)
cistus Creative Commons License 2016.11.06 0 0 361

cistus Creative Commons License 2016.11.06 0 0 360

kisdragon13 Creative Commons License 2016.11.06 0 1 359

Nincs élvezetesebb mint natúrban beleélvezni a punciba. Engem már a látványa is felizgat

amikor látom kifolyni vagy tiszta gecis a punci.  Aztán ez a dolog nálam tovább ment mert

volt hogy beleélvezés után kinyaltam a puncit és eddig minden csaj élvezte. Volt nekem is olyan kalandom 

hogy egy prostiba elöttem élveztek bele és én jol kinyaltam.Tudom soknak ez nem tetszik de én szeretem élni

az életet és élvezni.

Előzmény: 9Joco7 (358)
9Joco7 Creative Commons License 2016.11.02 0 0 358

Akkor tudod milyen az amikor nem csak a pénzért csinálja ,hanem élvezi is a lányka.

Legszebb emlékem az amikor gimi után a volt csaj osztálytársammár találkoztam és jött az új egyetemi barátnője,a lánnyal jóba voltam vele és szókimondók voltunk,majd jött a szex téma és kiderült hogy kiváncsi milyen érzés mikor gumi nélkül elélvez benne egy pasi,mondtam neki én meg arra hogy milyen bent élvezni szabadon,nevettünk aztán mondtam próbáljuk ki ,hiszen ismerjük egymást,vissza a koleszhoz ,izgatott voltam mert ez elott nem natúroztam dugásnál ,fel a szobába,semmi extra egyszerű kolesz szoba egy emeletes és egy sima ágy ,mondta kezdjem a tusolást,bár csak női tusfürdő van,mondtam ez mindegy is, majd kimentem törölközés kötven ugye akkor pucér az ember és ott volt még a lány barátnője ,ubazmeg bocs mondtam neki,és kérdeztem hogy hát nem hallotta a kocsiban hogy mihez készülünk,de hallottam és én nem tudhatom meg milyen válaszolta.

közben elment tusolni Emese ,picit megtörölközött,de még vizes volt,nagyon szexi látvány volt,ölembe ült és mélyen a szemembe nézett és rebegő hangon mondta,hogy akkor kezdjük,megcsókoltam majd meg fogtam és az ágyra fektettem,finoman simogattam a punciját,majd belenyaltam,közben arra gondoltam hogy mikor gólyaavatón megláttam nem sejtettem volna hogy ilyet teszünk ,na kicsit ugorjunk...furcsa érzés volt behelyezni,nedveske volt,de nem olyan könnyen csúsutam be mint mikor a gumi sikossága segít,de az új szitunak tudtam be aZ érdekes érzést,picit toltam missziben majd mondtam hogy lovaglásban lehet jobban érzi,rámült és nem kellett sok ,rekord idő alatt lőttem a puncijába,Emese ekkor belémvályta a körmeit és úgy lihegett mint aki elélvez,majd miközben leszállt rólam egy kevés visszacsorgott rám az apatejemből, izgató látvány volt ahogy fehér volt a kis puncija.

Erre Emese barátnője (hogy ne lehessen összekötni neki a nevét nem írom) megkérdezte hogy Ő mikor jön,ekkor esett le hogy Ő is megtapasztalni akarja és nem megnézni hogy milyen,megnyugtattam két perc,oké akkor tusol én meg a mosdó felett mostam meg a vesszőt,kijön és ő szopással nyitott,fogazott de nagyon cuki volt,majd mondta hogy feküdjek hanyatt megmutatja mit tud ,és rögtön bele is ült,a nyála miatt könnyen belecsúsztam,de a nyál hamar elpárolgott,most a második kőr tovább tartott,vadul lovagolt,hol hol megpihent ,majd jött ismét az élvezés,már már kevesebb adag jött de ő is megérezte.

elnézést az OFF topicért

ezért szeretem a natúrt, a szép emlékek miatt 

sejtem lesznek erre irigykedő kommentek,de ki nem volt ilyen 18 évesen?

Előzmény: kisdragon13 (356)
Tomi978 Creative Commons License 2016.11.01 0 0 357

Sziasztok!

Én is szeretem az utcai lányokat,szeretem egy forgamlas út mellett azautóban vagy a szabadban szopatni dugni őket.

Somogy és Zala megyében tudtok helyeket ahol lehet rájuk számítani?

kisdragon13 Creative Commons License 2016.10.31 0 0 356

Ahogy olvastam te is szeretsz gumi nélkül dugni. Én is ha van lehetőség és ápoltnak látom

és benne van akkor ugy  vagyok .Ha szimpátia megvan természetesen, én is fiatalos pasi vagyok 40 évesen

igy könnyebb a szimpátia. 

Előzmény: 9Joco7 (355)
9Joco7 Creative Commons License 2016.10.30 0 0 355

Én nem nézem a napszakot,amikor arra vitt az utam,és látom ott lányok vannak akkor szoktam polírozást kérni minimum.

De újabban én is lakásra megyek,sokkal jobb,értelmesebb lányok vannak a lakásos helyeken,olyan furcsa élmény az hogy beszélgetsz valakivel miközben finoman szopizik,majd mélyen beléd csúszik,könben meg teljesen másról mehet a téma, barátnővél nem csinálsz ilyet,mert akkor bunkó vagy, kurvával az utcán nem csinálsz ilyet mert többségük icipicit buta :D

lakás az jó meg szerettem,de ott nem alázhatod a lányokat,azért én is mérges vagyok,ha valaki alázza őket! Bánj velük nőként,légy udvarias, ne tudd meg hányszor volt az mikor a lány hívott fel,hogy itt a barátnője menjek át,ismerjem meg,ez alatt persze kis édeshármast értett,a legjobb az hogy nem kötelező fizetnem,postaládába szoktam dobni,tudja hogy tőlem van,de ez amolyan borravaló,Ja és 

égy ápolt, nekem itt ugye még bónusz az hogy 20as éveim elején járok ,így szoktak örülni mikor először meglátbaj,na de most nem az egomat kell fényeznem... :D

Előzmény: kisdragon13 (354)
kisdragon13 Creative Commons License 2016.10.30 0 0 354

És mikor érdemes menni arra felé? Hétvégén is vannak? Kb hol álnak?

Általában én is natúr szeretem de válogatok. Inkább lakásoshoz szoktam járni.

Előzmény: 9Joco7 (353)
9Joco7 Creative Commons License 2016.10.30 0 0 353

Azt nem tudom ahol jártam ,hogy az a Kamaraerdei.

és erre tanácsot nem adnék,mert ha belefutsz olyanba aki tartogat meglepetést az nem lesz kellemes.

De én random választok ,ilyen 20-40 közötti korosztály,valamiért őket tartom tisztának,de látszik ha valamelyik nagyon elhagyja magát ahhoz ne menj még cumira se,sajnos ez utóbbi teljesen elengedte az életét és nem érdekli ki mit rak bele,egy két lány már cumi előtt csekkolja,hogy lát valami furcsát a farkadon,haveromat egy ágyékon kijött pattanás miatt nem szopta le egy útszéli,mert nem tudta mi az,azért lassan kezd megerősödni az iparág széle is,de itt vidéken még mehet seggből szájba is minden finnyáskodás nélkül 

Előzmény: kisdragon13 (352)
kisdragon13 Creative Commons License 2016.10.29 0 0 352

Kamaraerdei uton kit érdemes naturban dugni? Rég jártam arra

Előzmény: 9Joco7 (340)
Ronin1982 Creative Commons License 2016.10.28 0 0 351

Sexmen írt ,de ugyanaz a személy mindkettő. 

Azaz, hogy te.

valaki nem vágja le van aki igen...

Aki egy kicsit is rafkós az levágta azt is, hogy az a Móni aki kint ücsörög Szigliget felé hozzád tartozik.

Azért ajánlgatod őt annyira mindenkinek.

Nincs az egésszel semmi baj, csak miért nem lehet egyenesnek lenni, és nem össze vissza írni.

Akkor meg kell írni, hogy ennyi az ára, ha kell kell, ha nem nem.

290-től 302-ig megy a beszélgetés, de nem vita téma ez az egész, mert már nem érdekel :-)

Pont volt egy 10percem belesni mi van itt, és röviden ennyi.

Én nem itt élem azéletem....

Előzmény: mensex (350)
mensex Creative Commons License 2016.10.27 0 0 350

Ki írt neked akkor?

Előzmény: Ronin1982 (349)
Ronin1982 Creative Commons License 2016.10.27 0 0 349

2hónapja azt írta nekem hogy nem kér, de nem gond... nem ez az egy dolog van a világon. Máshol is lehet keresgélni. De köszönöm az infót.

Előzmény: mensex (348)
mensex Creative Commons License 2016.10.27 0 0 348

Hát ő biztos hogy pénzt kér

Előzmény: Ronin1982 (347)
Ronin1982 Creative Commons License 2016.10.27 0 0 347

Mensex ha még mindig aktuális anyagiaktól mentesen, akkor megbeszélhetjük. Írj ki egy email címet!

Előzmény: mensex (294)
Ronin1982 Creative Commons License 2016.10.27 0 0 346

Adj egy emailt és megbeszéljük

Előzmény: Törölt nick (301)
Radish12 Creative Commons License 2016.10.24 0 1 345

Helló!

Valaki tudja ,hogy Kecskeméten és a környéken merre állnak picsák?

silent hunter 3 Creative Commons License 2016.10.24 0 0 344

Az Alsónémedi felé kivezető út tele volt a nyáron , 50 méterenként egy szutyok.

Előzmény: topa tapir (342)
Ferenc Úr Creative Commons License 2016.10.24 0 1 343

Az a dunakeszi út én szombaton délután voltam arra akkor kb 10 en áltak kint.....

A szemétégető feljebb volt egy picivel onnan költöztek át a dunakeszi útra

Előzmény: topa tapir (342)
topa tapir Creative Commons License 2016.10.23 0 1 342

hali, ma elmentem este 7 óra fele a dunakeszi útra. másfél hónapja voltam ott, és 20 méterenként állt egy csaj. lehet hogy már hideg van de ma csak egy kis cigány csaj volt, akihez nem volt gusztusom inkább hazajöttem. nem tudom hogy müködnek ezek a út széli prostik, de már olyan hideg lenne hogy nincsenek kint? 

illetve másik kérdés, hogy pest megyében, inkább itt pesttől kifele, szentendre, pomáz, solymár, dunakeszi, stb ezen a környéken tud vki ilyen útszéli prostikat még? Régen mestélték haverok hogy mennek a szemétégetőhőz kurvázni, az hol , tudja vki? mert már máshol is láttam irva, 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!