Keresés

Részletes keresés

lzolee Creative Commons License 2012.11.14 0 0 179

Osztom véleményed! Tökéletesen egyetértek mindennel! Mégis ez a Balázs féle szarság szól mindenhol akárhova is visz az utam reggelente... De otthon a házam falai között, az autómban és az irodába ezek ki vannak tiltva!!!!

 

Bárcsak mindenki így gondolkodna, ezek a majmok már rég eltakarodhatnának a sunyiba... De a legnagyobb médiatalány nekem továbbra is a Jáskó ?!!!???

Előzmény: Törölt nick (163)
Chesky Creative Commons License 2012.11.12 0 0 178

Jajj, Istenem!:) Totál felvillanyozódtam!:) Esélyes még, hogy a Neo frekvenciájáról rögzíthetem a műsor helyét?:D Mert ezt megtenném!:DD

Előzmény: v__tibor (170)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.11 0 0 177

Rendben.

Előzmény: AudiJo (176)
AudiJo Creative Commons License 2012.11.11 0 0 176

Ízlések és pofonok....

Fenntartom, hogy számomra, hogy továbbra is ostoba csacsogás, ezért én szívesen mellőzöm, más pedig azt néz (hallgat), amit Ő szeret. Viszont továbbra sem minősítek senkit! Félreértés ne essék, az elején még elröhögcséltem Bochkorékon, de már a Slágerrádión is erőltetettnek éreztem, amit csinálnak és már ott sem hallgattam Őket. Akkortájt én még nem tapasztalatam Náluk, hogy bárkit megsértettek volna, pedig már akkor is nagyképűnek tartottam Bochkort. Ha ilyen történt, az meglehetős bunkóságnak tartom, de mondom, én nem követtem a "munkásságukat"!

AJ 

Előzmény: Törölt nick (174)
[PLászló] Creative Commons License 2012.11.11 0 0 175

Eszik-iszik-hízik. :D

Előzmény: Törölt nick (173)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.10 0 0 174

Ostoba csacsogás ? ember Te miről beszélsz !

Előzmény: AudiJo (172)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.10 0 0 173

Vigyázz ! Borbás Marcsi értéket képvisel, nem bulvárshit-et !

A Négy szellem is jó műsor és a Gasztroangyal is.

Soha senkit nem sérteget, kedves, barátságos jó nézni a műsorait.

Valamikor nagyon régen a Telemázlit vezette a dagadt Dömsödivel én azt a műsort is szivesen néztem.

Előzmény: AudiJo (169)
AudiJo Creative Commons License 2012.11.10 0 0 172

Hát engem határozottan idegesit az ostoba csacsogása!:((((

Mondjuk ettől én még nem minősítem sem Őt, sem mást. Elkapcsolok és kész! Az említett esetet is így sikerült elkapni, amiről természtesen BM nem tehet, Ő "csak" haszonélvezője ennek a helyzetnek!:(((

AJ

Előzmény: ***RS*** (171)
***RS*** Creative Commons License 2012.11.10 0 0 171

Azért Borbás Marcsi egészen más! Nem állítom hogy vág az esze mint a borotva, de egyáltalán nem viselkedik olyan bunkó módom mint az a két tulok.

Előzmény: AudiJo (169)
v__tibor Creative Commons License 2012.11.10 0 0 170

Ha már szóba került a tévé is, sajnos ott is ez a technikai tendencia ütötte fel a fejét, mármint ez az agyonkomprimálás. Belehallgatva az élő(nek mondott) "zenei" műsorokba (vagy akár a híradóba, vagy időjárásjelentésbe), szintén rángatózik a dinamika és a hangerő. Kezdve a hazai juróviziós selejtezőtől a mindenféle vojsz-faktorokig. Még ha az ember tényleg kíváncsi (akár tényleg élő színpadokon) az esetleges szép hangokra, egy ilyen technikával gallyra vágódik az egész ... pedig elvileg ezeknek a kimunkálásában komoly szakembereknek kellene lennie a "pult mögött" ...

 

... de hogy visszatérjek a topik eredeti témájához: tényleg lassan bezárható a topik, mivel ma reggel óta az éterben üres NEO ... s csak bízni tudok abban, hogy az érintett szakemberekhez is elutott az "üzenet(em)", akár a NEO-nál voltak érintettek, akár máshol :-)

 

Vége ...

 

(to be continued ???)

 

Előzmény: AudiJo (169)
AudiJo Creative Commons License 2012.11.10 0 0 169

Nem lehecc ennyire najív!:)))) A kereskedelmi rádiózás (és tévézés) ettől még nem szűnik meg az országban és amíg lóxar van, addig....!:((((

Egyébként meg az se jobb, ami helyette jöhetne (példuál Borbás Marcsi a közszolgálatinak csúfolton a 4 adóból egyidőben egyszerre 3-on:(((()!

AJ

Előzmény: big-dewil (160)
philipsmaniac Creative Commons License 2012.11.09 0 0 168

Teljesen igazad van, full riszpekt mászter!

Előzmény: Törölt nick (163)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.09 0 0 167

Igen, abszolút !

Előzmény: ***RS*** (166)
***RS*** Creative Commons License 2012.11.09 0 0 166

A két ősbunkót most láttam egy utcai plakáton - amint éppen plakátot ragasztanak. Na ez a nekik való munka. 

Előzmény: Törölt nick (163)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.09 0 0 165

Ha eddig ilyen szarokat hallgattál, azt kell hinnem Te vagy botfülű, de nem kicsit !!

Előzmény: btamas70 (161)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.09 0 0 164

 

Úgy úgy öreg Király, teljesen igazad van !

Előzmény: big-dewil (162)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.09 0 0 163

Hála Isten !

Semmilyen űrt nem hagy maga mögött !!

Létre sem kellett volna jönnie ennek az adónak, de Borosbochkor médiamajmoknak sajnos mindíg lesz frekvenciájuk és viszik magukkal a majmaikat, újabb és újabb adókra, csakúgy mint a másik klón retek Sebestyénbalázs-féle agyromboló génhulladékok.

Ja és szerintem az volt a botfülű aki ezeket egyszer is hallgatta, igénytelen primitív elcsépelt szánalmas unalomig játszott avas tucatzene, heherésző mindenkit fikázó gagyi műsorvezetőnek csúfolt senkiháziakkal.

Figyeld meg hamarosan újabb frekvencián ugyanazt a szart újrakezdik, túlélő médiakurvák.

Előzmény: big-dewil (160)
big-dewil Creative Commons License 2012.11.09 0 0 162

Csak a magad newiben nyilatkozhacc, hix azt ismered a legjobban! ))) ppp

Előzmény: btamas70 (161)
btamas70 Creative Commons License 2012.11.09 0 0 161

"hétfötöl nincs NEO FM!..."


...  ellenben maradt mindenki botfülű :PPP

Előzmény: big-dewil (160)
big-dewil Creative Commons License 2012.11.09 0 0 160

Zárható a topic, hétfötöl nincs NEO FM! Hálisten. )))

AudiJo Creative Commons License 2012.11.09 0 0 159

Jó, így értem! Egyébként ezeknél a rádióknál, már az odaítélés pillanátában kódolva volt, hogy bedobják a törölközőt, olyan vállalásokat tettek! Persze, akit kipárnáznak rendesen állami hirdetésekkel, annak kevésbé fog fájni!:(((( Ettől persze én továbbra sem sajnálom a Neo-t, csak hát a másik nem azért maradhatott talpon, mert az annyival színvonalasabb műsort szolgáltat!:(((

AJ

Előzmény: newnikk (158)
newnikk Creative Commons License 2012.11.09 0 0 158

"...eddig legalább próbáltak adni a látszatra és megpróbáltak kiegyensúlyozott struktúrát létrehozni és ebben azonos feltételeket biztosítani." (a kiemelés tőlem való)

Nos nincs az a feltételrendszer, amelyiknek ezek a rádiók meg tudnának/akarnának felelni, nem úgy szocializálódtak...

Előzmény: AudiJo (157)
AudiJo Creative Commons License 2012.11.09 0 0 157

Ezt nem értem! Én ilyesmiről nem beszéltem.

AJ

Előzmény: newnikk (156)
newnikk Creative Commons License 2012.11.09 0 0 156

Nem valószínű, hogy a világ bármely országában a NEO FM számára is megfelelő feltételek volnának, márminthogy ingyen stúdió és 0 sugárzási díj, ugyanis ők ezekért semmiképpen nem fizetnének.

Előzmény: AudiJo (152)
v__tibor Creative Commons License 2012.11.09 0 0 155

Végleg elhallgat a Neo FM

Péntek éjféltől már csak az interneten hallgatható a rádió. A tulajdonos az egymilliárd forintos tartozás ellenére világméretű rádióhálózatot tervez. Tovább »

forrás: Index.hu

 

Ámen ...

 

Előzmény: v__tibor (154)
v__tibor Creative Commons License 2012.09.19 0 0 154

Már a stúdió bérleti díját sem fizeti a Neo FM

Az ingatlan tulajdonosa október végéig vár, utána kirakja a rádiót az utcára. Tovább »

forrás: Index.hu

 

Csak a "hüppögőt" hagyják ki, ha újra összerakják ...

btamas70 Creative Commons License 2012.08.07 0 0 153

Végre mindenféle értelemben hallgatható lett a műsor :xD

Előzmény: v__tibor (147)
AudiJo Creative Commons License 2012.08.07 0 0 152

Ezen (bármely) kereskedelmi adóért én sem a hangminőség, sem a műsor választék tekintetében nem tudok könnycseppet ejteni, DE eddig legalább próbáltak adni a látszatra és megpróbáltak kiegyensúlyozott struktúrát létrehozni és ebben azonos feltételeket biztosítani. Most ez szűnt meg és már a látszatra sem próbálnak adni!:(((( Ez történt most a Neo megszűnésével. Félreértés ne essék - ez bármelyik másikkal épp így előfordulhat, mert hát most ilyen a helyzet!

Zenére én megelégszek a FIP, a TSF Jazz, a Bayern Classic és hasonló külföldiek választékával, a híreket elolvasom a neten, a véleményeket pedig szintén a neten illetve kedvenc lapjaimban - könnyen kesergek én a Neo (vagy bármely másik) megszűnésén!:))

AJ

Előzmény: newnikk (151)
newnikk Creative Commons License 2012.08.07 0 0 151

Még az se, akkora jelentősége azért nincs, de félreértés ne essék, tőlem az összes kereskedelmi rádió mehet a szemétbe. Nekem elég a Kossuth (hírek, vélemények) és a Bartók (ZENE). Már a Petőfitől se vagyok elragadtatva, nekem túl világzene.

Előzmény: krizsi_l (150)
krizsi_l Creative Commons License 2012.08.07 0 0 150

Örömkönnyek?

Előzmény: newnikk (149)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!