Keresés

Részletes keresés

Carina_S Creative Commons License 2014.01.14 0 0 97

Frufrufésülés után... frufruvágás... !!

<< Természetesen, jó rövidre..... !

Carina_S Creative Commons License 2014.01.12 0 0 96

Hogyan vágom a hajam?

(( barbyesworld fodrásznő bemutató-oktató videója a YouTube-ról))

Carina_S Creative Commons License 2014.01.10 0 0 95

Carina_S Creative Commons License 2014.01.08 0 0 94

Pár képes tipp a http://www.haircuttingsecrets.com/gallery.htm weboldaláról!!!

Előzmény: Carina_S (92)
Carina_S Creative Commons License 2014.01.06 0 0 93

Női tarkóhajnyírás kézi hajnyíróval>>

(A fiatalos hölgynek elege lett a tarkófrizurájába beletűzött kézi hajnyíróból, és gépi nyírást kért, hogy azzal fejezze be a fodrász a tarkóhajszedést!!!)

<< Barber girl got a undershaved bobcut

Carina_S Creative Commons License 2013.12.23 0 0 92

Egy másik kiváló hasznos tanácsadó cikk a házi hajvágásról:>>

http://www.haircuttingsecrets.com/gallery.html "Haircutting Secrets.com"

Carina_S Creative Commons License 2013.12.17 0 0 91

Ez biztosan sok nőt érdekel!!! --  Még egy másik remek hasznos tanácsadó cikk a házi hajvágásról:>>

Retikül -- Így vágd le a hajad otthon! -- 3 videó bátor lányoknak...

Íme, itt az egyik tippje:>>

Frufruigazítás otthon

A Pixel Shaker blog bájos szerkesztőjétől azt lesheted el, hogyan vághatsz magadnak egyenes frufrut ferde fazonból, ha már nagyon a szemedbe lógnak a tincsek.

Tetszik, hogy nem kertel sokat a lány, hanem rögtön belevág a közepébe, és olyan egyértelműen mutatja a lépéseket, hogy az is könnyen megértheti, aki nem igazán beszél angolul. Ehhez a művelethez csupán egy hajgumira, egy hosszú nyelű, választékhúzó fésűre, valamint egy jó ollóra lesz szükséged.

Tutorial for Cutting Straight Bangs<<((Eredeti link -- YouTube-os!!!))

Mindenki bátran próbálkozhat -- akinek van kedve hozzá!!!

Carina_S

Előzmény: Carina_S (90)
Carina_S Creative Commons License 2013.12.17 0 0 90

Ez biztosan sok nőt érdekel!!! --  Egy nagyon hasznos tanácsadó cikk a házi hajvágásról:>>

Frizura step by step 22# - Hajvágás otthon

Örülök, ha ezzel a részben tanácstalan otthoni fodrászkodni szerető nőknek és lányoknak segíteni tudtam!!!

Carina_S ...

szappanjocpara Creative Commons License 2013.11.13 0 0 89

Sziasztok!

Hátha valakinek jól jön:) 

Ingyen hajvágás!

Egyhossz hajvágásra keresek olyan lányt akinek lapockáig érő haja van,mindenhol egyforma hosszú. November 18-án 10.00 órakor.
Írj ha van kérdésed. 
Jelentkezni itt vagy facebookon: Hajmodell Kereső

Carina_S Creative Commons License 2012.10.30 0 0 88

How To Cut Your Bangs!

Carina_S Creative Commons License 2012.10.29 0 0 87

Merész és roppant dekoratívan csinos:>>>

Carina_S Creative Commons License 2012.10.29 0 0 86

Fiatalos Dizájn..... ..

Carina_S Creative Commons License 2012.08.31 0 0 85

Curly Hair Cut>>

Carina_S Creative Commons License 2012.08.28 0 0 84

Hajritkítás, frufru-ritkítás

(1.) Fogsz egy 6-8 centi széles hajtincset, kifésülöd simára végig, a végét ujjaid között tartod, aztán a ritkító ollóval az első belenyírás a tövétől kb. 6 centire legyen (a hajtincs hosszirányára merőlegesen!), ezután a többi ritkító belenyírás az elsőtől szintén kb. 6 centire legyen, és a többi is ugyanilyen távolságonként kövesse az előzőt a hajtincs legvégéig.

(2.) Utána a kiritkított frizuratincsből kifésülöd a feleslegessé vált hajat. Ne ijedj meg, fog kijönni belőle rendesen, de még ugyanennyi marad is benne... . :D

(3.) Utána ha ez az egy tincs megvan, jöhetnek a következő tincsek sorban egymás után; csak arra kell ügyelned, hogy még a legelső frizuratincs ritkításának megkezdése előtt válassz el és csiptessél el egymástól elkülönítve minden egyes hajtincset, nehogy egy véletlen "átfedéses ritkítással" egyes tincseket túlritkítsál... !

(4.) Ha csak a hajvégeket szeretnéd megritkítani, akkor a legvégétől visszafelé 2 centire és 4 centire egy-egy ritkító belenyírás tincsenként, és azzal kész!!!

Frufru ritkítása:>>

How to Cut Women's Hairstyles : How to Create Textured Bangs with Thinning Scissors

Carina_S Creative Commons License 2012.08.27 0 0 83

Itt egy tipp, ha valaki a frufrukészítéshez nem akarja összevagdosni, és jól felnyíratni a homlokfürtöket:>>

((Pótló tartalom... .))

Előzmény: Carina_S (67)
Carina_S Creative Commons License 2012.08.27 0 0 82

Úgy látszik, ha lassan is, de ez a divat is hódítani kezd...

...ha emlékeztek még rá, legelőször itt, ennél találkoztam vele>>>>

Nekem tetszik!!! Ki is próbáltam már... !!

Carina_S Creative Commons License 2012.07.25 0 0 81

Mi kellett volna még ahhoz, hogy ez a frizura teljesen nyerő legyen? (Korrigálandó hibák... .)

Az alapkinézet és a frizuraforma:>>

<< Kiválasztottam hat olyan nézőszöget, amelyikből tisztán látszik ennek az új frizurának az alapformája:

Kiigazítandó, korrigálandó apróbb hibák; Teendők a korrekciónál:>>

• Hátul tökéletes, nem kell igazítani rajta;
  • Bal oldalon majdnem tökéletes, a három belenyírt lépcső merőlegességén kell javítani, és hajszálka-mentessé kell tenni, egyebekben kitűnő;
  • Jobb oldalon a lépcsők magasságát és pontos formáját a bal oldalinak a tükörképére kell kiformálni, aztán az esetleges hajszálkákat eltüntetni;
  • Elöl a jobboldalt félbeszedett frufrut annak teljes szélességében félbenyírni, egyenes, tompa vágással, a  szimmetriájára nagyon-nagyon odafigyelve;.

Ezzel tulajdonképpen készen is van, egy dologra kell nagyon odafigyelni: a lépcsők kiigazításakor azok derékszöges sarkossága megmaradjon, el ne vesszen, mert ez a frizura ettől olyan nagyon vonzó!!! Vagány, határozott éles kontúrok, tiszta, tompa vágási vonalak, hajszálka-mentesség, sima, egyenes szálú, világosszőke haj!!

Előzmény: Carina_S (77)
Carina_S Creative Commons License 2012.07.25 0 0 80

voilna = volna

Carina_S Creative Commons License 2012.07.24 0 0 79

"Ha én az Ő helyében lettem volna, akkor leálltam volna az első kísérletező után, hazamentem voilna a fésülködő-nyíratkozótűkör elé, kiigazítottam volna az első amatőr fordrászkodó ötlete alapján az apróbb szimmetria,- és egyéb hibákat, és az egyenesre nyírtnak szánt vonalakat is mindet-mindet, egyszóval tettem volna néhány utolsó simítást, és nyertem volna egy olyan bulizós frizurát, amellyel a fejemen kapkodtak volna utánam a srácok... !!!!"

Ja, és persze utána ezzel a csodálatos frizurával elmentem volna valami fergeteges buliba!!!!!!

Carina_S Creative Commons License 2012.07.24 0 0 78

követkerző = következő

Carina_S Creative Commons License 2012.07.24 0 0 77

A véletlen vakszerencse alkotta csodaszép vonzó, és csinos frizura

Ha egy kis esélyt adnak neki, akkor még a vakvéletlen is alkothat igencsak csinos frizurákat... Becsüld meg a vakszerencsét!!!

Bár a csinosra sikerült frizurákat (is) többnyire magunknak tervezzük el -- egyik estben fodrász segítségével, máskor magunk, egyedül -- , néha bizony alkothat ugyanilyen szépet, sőt, annál akár jobbat is, a szerencse is! Mert bizony azért erre is találhatunk élő példákat...; én éppen most találtam egyet közülük... !

S noha a szerencse alkothat jó dolgot is, ugyanígy megteheti ennek az ellenkezőjét is! Régi bölcsesség: a nyerésben is tudni kell még idejében leállni, ha már eleget nyertünk! Mert a követkerző alkalommal esetleg mindenünk odaveszhet... !

Íme, így járt az alábbi példában szereplő, a minden újdonság iránt élénken érdeklődő fiatal, vidám természetű riporterféle hölgy is. Sajnos, Ő sem tudott a nyerésben idejében leállni... ! Pedig de sokkal jobban tette volna, ha még idejében leáll, és sietve hazaviszi a jókor jött nyereményt (az új, szexisen vonzó, csinos frizurát)... ... ...

A videószám elején az első kísérletező amatőr fodrászkodó srác munkáját aláfestették egy csodaszép andalító tangóharmónikás slágerrel!! Szerintem ez utalás volt arra, hogy az első amatőr fodrász által elkészített frizurával akár egy buliban, egy bálon is megállta volna a helyét ez a csodaszép frizura!!! (Lásd a videót!))

A videó itt van!:>>>

Ilyen volt a kiinduló frizura:>>

Amikor rámosolygott a szerencse egy ügyes kezű fodrász-amatőr képében:>>

Itt kellett volna leállnia a kis hölgynek:>>

Hazárdírozás a szexis frizurával, a végeredményeként pedig egy sima "golyófejjel":>>

Ha én az Ő helyében lettem volna, akkor leálltam volna az első kísérletező után, hazamentem voilna a fésülködő-nyíratkozótűkör elé, kiigazítottam volna az első amatőr fordrászkodó ötlete alapján az apróbb szimmetria,- és egyéb hibákat, és az egyenesre nyírtnak szánt vonalakat is mindet-mindet, egyszóval tettem volna néhány utolsó simítást, és nyertem volna egy olyan bulizós frizurát, amellyel a fejemen kapkodtak volna utánam a srácok... !!!!

Carina_S Creative Commons License 2012.07.20 0 0 76

Jól néz ki! Olyasfélekép többszínű, mint a melírozás, csak mégis  kicsit másképpen... . Az csíkos, ez meg felül világos, és alul sötétes. De azt én se tudtam, hoigy ombre a neve... .

Előzmény: Bencsik Szabi (75)
Bencsik Szabi Creative Commons License 2012.06.29 0 0 75

Ismeritek az ombre hajfestést? A hollywoodi sztárok között már végigsöpört. Drew Barrymore, Fergie, Ashley Simpson, Isabel Lucas, hogy csak párat említsek közülük. A lényeg, hogy a haj úgy van festve, mintha le lenne nőve, de nagyon. Satírozással, színátmenettel világosodik a hajvég felé. Ha érdekel az ombre hajfestés, nézd meg az ombrehaj.blogspot.com oldalt, vagy írj privit.

elpontel Creative Commons License 2012.04.06 0 0 74

Köszönöm szépen a segítséget! Megpróbálok nézni belőlük kis kiszerelést! Remélem sikerrel járok! (:

Köszi még egyszer! 

Előzmény: Carina_S (73)
Carina_S Creative Commons License 2012.04.05 0 0 73

Szia!!

Hát, erre hirtelenjében nem is tudom, hogy mit mondjak...... Annyiféle hajfesték van már, és annyifélekeépp viselkednek a hajon, ahányfélék, meg attól is függ, hogy mennyire igénybevett, milyen fajta hajra kenik rá azokat.

Ötlet: Ha énnekem kéne kipróbálni egy nekem még ismeretlen hajfestéket, akkor vennék belőle a kis adagot tartalmazó kiszerelésűből két egymáshoz közeli árnyalatot, keresnék a hajamban két félreeső, max. fél centi széles tincsecskét (lehettőleg a legkevésbé feltűnő helyeken, azt a két picit bekenném vele, aztán majd kiderül, hogy melyik árnyalat a jobb!    Amelyik győz, azzal festeném be azután az egész frizurámat is!

Előzmény: elpontel (72)
elpontel Creative Commons License 2012.03.27 0 0 72

Sziasztok! 

Lehetséges, hogy nem jó helyen járok, de ebben a témában itt láttam friss hozzászólásokat.

Érdeklődni szeretnék, hogy használtátok- e már a Loreal Casting Creme Gloss mézszőke (8304), vagy a napszőke (903) árnyalatát? Ha igen, akkor kérhetnék véleményt, esetleg képet? 

(Ugyanis, sajnálattal tapasztaltam, hogy a kedvenc Garnier árnyalatom lassan lekerült a polcokról és már sehol nem találok, így szeretnék szép szőke festéket találni...) Megköszönném a segítségeteket.

Üdv: Lilla

Carina_S Creative Commons License 2012.02.10 0 0 71

"Egy kis" frufrucsinosítás

Carina_S Creative Commons License 2012.02.10 0 0 70

Carina_S Creative Commons License 2012.02.10 0 0 69

Carina_S Creative Commons License 2012.02.06 0 0 68

Szép női frufru..... .... ... , >

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!