Keresés

Részletes keresés

Pierr Kardán Creative Commons License 2012.06.11 0 0 31

Igen, vége a dalnak. A bolt sem nyitott ki, a központi iroda bezárt, emailokra, telefonokra nem reagálnak.

 

Ez egy piramisjáték volt, amíg futotta a befizetett tagdíjakból, addig zenéltek a tücskök, most pedig elhúzták a csíkot :-((

 

Remélem, hogy Európában az életben sem próbálkoznak többet, ha valahol meghallom, hogy ismét üzletet nyitnak, akkor odamegyek és szétverem a boltot.

 

Nem azért a 7000 Ft-ért ami  a tagdíj volt, pusztán az élvezet kedvéért :-))

baiqui Creative Commons License 2012.06.07 0 0 30

Úgy néz ki, vége a dalnak. A bezárás után az üzlet máig nem nyitott ki.

További infó: http://www.facebook.com/#!/SampleCentralTeszteloi

originalqszi Creative Commons License 2012.01.29 0 0 28

Nem hiszem, hogy mindent ki lehet prószálni!!!!!!:((((( A lényeget biztos nem:(((((DDDDDD

Előzmény: Törölt nick (-)
SzaboZE Creative Commons License 2012.01.26 0 0 26

Így 1-2 hónap után már megmutatkoztak a hátulütői is a tagságnak. A legjobban az idegesít, hogy a termékeknél eltérő a kérdőívek kitölthetőségének határideje. Van olyan, amit 30 nap után lehet csak elkezdeni. Könyörgök pl, egy intim betéten mit teszteljünk 30 napig??? Még ha az ember előre tudná, hogy emiatt egy áru "beragad" egy hónapra... De nem, utólag tudod meg. Ma pl hoztam volna egy szellemi frissesség kapszulát, de nyoma sem volt a termékek közt (már elfogyott a korábbi napokon...) Sajnos ez így kezd visszás hangulatot teremteni, mintha valahol azon dolgoznának, hogy ne akarjon az ember gyakran visszajárni.

sneci Creative Commons License 2011.11.26 0 0 24

És ezt az összes 1 hozzászólásoddal állapítottad meg?

Előzmény: beci46 (22)
beci46 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 22

Üdv, szia!

 

Jó ötlet volt az oldal létrehozása, mert így legalább tájékozódhatunk a napi fejleményekről, változásokról.

Amit eddig megtudhattunk akkor, akik műszaki cikkekre hajtottak, azoknak csalódniuk kellett.

Na hátha majd később más és nagyobb lesz a választék.

 

(Annak viszont szerintem többen is örülnénk, ha normális hangvételű leveleket olvashatnánk itt az oldalon. Gondolok itt a "yazoo" jópofának hitt, de fárasztó stílusára)

kékszemű Creative Commons License 2011.11.21 0 0 20

Nos, ma voltam ebben a műintézményben. A várakozásomhoz képest kb. 20 %-ot hoztak, amúgy megfelelnek a nagy magyar rögvalóságnak. Tömeg nem volt, kb. 25-30 ember állt a bolt előtt 16:30-kor.

 

Azt hittem, hogy majd lehet különböző dolgokat összehasonlítani, meg kipróbálni. Tényleg lehetett különböző dolgokat összehasonlítani: robotporszívót laptoppal :-))

 

A termékválaszték kb. 20 elemű volt, termékenként kb. 10-20 mintadarabbal. Aki későn jön, az csak az üres polcot nézegetheti! (A későn jövők nem 16:30-ra, hanem 16:35-re érkeztek :-))

 

Pár dolgot nagy kínkeservesen összeválogattam:

 

 

Aztán a tészta és a mák már vacsora formájában:

 

 

Bízom benne, hogy ezek csak kezdeti nehézségek, majd be fog ez indulni!

Előzmény: Törölt nick (19)
kékszemű Creative Commons License 2011.11.21 0 0 18

Na, volt már valaki? Mi a vélemény?

sneci Creative Commons License 2011.11.05 0 0 17

ja, hogy még meg se! Akkor várok. Biztos tömeg lesz, én se mennék.

Előzmény: Törölt nick (16)
sneci Creative Commons License 2011.11.05 0 0 15

Voltál már?

Előzmény: Törölt nick (14)
gyjulia Creative Commons License 2011.11.04 0 0 13

Nekem nem jelennek meg az általános feltételek valamiért, csak a fehér lap. Valaki be tudná ide másolni nekem, hogy el tudjam olvasni mielőtt ráokézok?  Köszönöm!

kékszemű Creative Commons License 2011.10.21 0 0 11

Általános szerződési feltételek.

 

Csak tudnám, hogy mi lehet az a kutatás kibővített kérdőívvel és az a fókuszcsoportos vizsgálat...

sneci Creative Commons License 2011.10.21 0 0 10

Na, csak a miheztartás végett, hogy tudjam.

Előzmény: Törölt nick (9)
sneci Creative Commons License 2011.10.21 0 0 8

Télleg, a régi mobilod van még? A 3 hetes végű?

Előzmény: Törölt nick (6)
sneci Creative Commons License 2011.10.21 0 0 7

Oké!

Előzmény: Törölt nick (6)
sneci Creative Commons License 2011.10.21 0 0 5

Nem tudom. Majd a főnökasszony megvéleményezi.

Azért jó lenne tudni a teljes termékpalettát.

Előzmény: Törölt nick (4)
sneci Creative Commons License 2011.10.21 0 0 3

Az az igazság, azt se tudom, hogy mi ez?

Előzmény: Törölt nick (2)
sneci Creative Commons License 2011.10.21 0 0 0

0. -nak regisztrálok!

 

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.21 0 0 topiknyitó

Máma kezdödik a regisztrácijó nálluk, kíváncsi leszek, megéri-e. Mivel alapbul isss kíváncsi típus vagyok, én beneveztem, oszt majd megláttyuk. Vagy nem.

:-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!