Keresés

Részletes keresés

tollkkotooe Creative Commons License 2022.08.08 0 0 76

A https://be2.hu oldalt szeretném ajánlani, szerintem ez a legjobb most Magyarországon. Itt találtam meg a párom akivel 3 éve együtt vagyunk. 

Norata Creative Commons License 2018.12.30 0 0 75

Nekem a yourdate.hu jött be. Itt kölcsönös jelölés után lehet ismerkedni, így csak olyanok írnak, akik nekem is tetszenek. Szerintem ez tök jó. :)

pingu22 Creative Commons License 2018.06.10 0 0 74

Szerintem 35 fölött már egy kicsit keményebb dió az ismerkedés, mert már mindenki poggyásszal érkezik. :)

Talpraesettséggel és kitartással biztosan megtaláljuk az igazit. Én mostanában a www.partkeresek.hu oldalon próbálkozom, elég sok 35 feletti nő van. Majd beszámolok... remélem a sikereimről :)

 

Vpeti05 Creative Commons License 2018.01.13 0 0 71

Sziasztok!

 

Én is már belefáradtam a neten való, képek alapján történő ismerkedésbe, de most van ez a legújabb, és egy teljesen új elven működő app, amikor azzal találkozhatsz újra, akit már láttál. Mivel teljesen új,  most indult, így kis idő még elkezdik használni az emberek! csak ajánlani tudom , www.gonextmeet.com

nextmeet app

Vpeti05 Creative Commons License 2018.01.13 0 0 70

Sziasztok!

 

Én is már belefáradtam a neten való, képek alapján történő ismerkedésbe, de most van ez a legújabb, és egy teljesen új elven működő app, amikor azzal találkozhatsz újra, akit már láttál. Mivel teljesen új,  most indult, így kis idő még elkezdik használni az emberek! csak ajánlani tudom , www.gonextmeet.com

nextmeet app

KissnéAnita Creative Commons License 2017.08.08 0 0 69

Mintha 35 fölött már idősek lennénk..:D Én a nilsay.hu-ra regisztráltam utoljára, igaz nem csak 35+osok vannak fent, de szomszédos országokból is regisztrálnak és azért hát nem baj ha nagy a választék ;)

Anna843 Creative Commons License 2017.07.12 0 0 68

Szerintem a mai világban a társkeresés legegyszerűbb formája a netes társkeresés a 35 év felettiek számára is.

 

Nemrég találtam rá a www.elsotalalkozas.hu társkereső oldalra, amit kifejezetten a komoly kapcsolatot keresőknek szántak. 

Amúgy tök érdekes, annak ellenére, hogy az oldalon minden ingyenes nincsenek szexmániások meg zaklatók, a főoldalon azt írják hogy a rendszer és a moderátorok azonnal kitiltják ezeket a tagokat.

Úgy tűnik, hogy működik. Személy szerint nekem tetszik hogy egyszerű a felülete és könnyen használható.

 

A mi időnkben eprsze még nem voltak ilyen lehetőségek, internet meg virtuális társkeresés de úgy tűnik ez a jó irány, csak a megfelelő társkereső oldalt kell megtalálni.

vanilia_bogyo Creative Commons License 2014.01.18 0 0 67

Sziasztok!

 

Szerintem a netes társkeresés egyáltalán nem cikis manapság. Én is póbáltam már több oldalt és szerencsére vannak jó tapasztalaim. Persze az is lehet, hogy nagyon jó a "szűrőm" :) A mostani pasim telitalálat!

Köszönöm http://cupydo.hu:)

Sok siker mindenkinek!

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.16 0 0 66

Ezek mint színvonalas társkeresők? :)))

 

Erről hallottatok már? 

 

http://kettenszebb.hu/index.php?oldal=2

Előzmény: Kilroy (65)
Kilroy Creative Commons License 2013.10.13 0 0 65

Twoo? Klapp?

Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.13 0 0 64

Sziasztok! A randivonalon és a párom.hu-n kívül tudtok normális, színvonalas társkeresőt ajánlani? Köszi előre is. 

ufujde Creative Commons License 2013.04.27 0 0 63

Sziasztok!

 

Ha kedvet éreztek magatokban, hogy elmondjátok a netes társkeresőkről a véleményeteket, és úgy gondoljátok, hogy ez segíthet egy jobban használható, újszerű, netes társkereső létrehozásában, kérlek ne habozzatok!

 

Ide kattintva érded el a kérdőívet.

 

Köszi!

berli péter Creative Commons License 2013.04.15 0 0 62

Sziasztok!

 

Most találtam:

 

www.randivonal.net

 

Gabo

Babó1 Creative Commons License 2013.01.21 0 0 60

Tudtok olyan társkeresőről ahol csak egy betű és három szám kód alapján lehet ismerkedni?

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.10 0 0 59

Sarki Fény topicnyitó lelépett innen. 

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.03 0 0 58

Szerintem folytassuk a "társkeresés az interneten" topikban. Ide senki nem ír rajtunk kívül.

Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.03 0 0 57

Válasz helyett egy tőrténet.

Egy kolléganőm elvált értelmiségi urátol mert az p... f... a szó értelmében. pl: még enni sem a adott a gyerekeknek csak magának csinált vacsit.

Megismerkedett egy másik ffi-vel . Az első közlése felé a válás után mi volt a hölgynek?

-Itt az ideje , hogy apjuk legyen a gyerekeimnek!!

A két pasi hasonló fizikai jellemzőekkel rendelkezik. Magasság , hajszín, frizura,szemszín, testarányok stb.

Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.01 0 0 56

Akkor valósággal dúskálsz a lehetőségekben. És milyen tapasztalataid vannak a neten?

Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.01 0 0 55

Net is jöhet és nem helyi munkahely.(országos cég). 

Előzmény: Törölt nick (54)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.01 0 0 54

Oké. Akkor asszem kezdem érteni. Szóval te nem akarsz a munkahelyen kísérletezni (mert már megégetted magad). Akkor? Hogyan tovább? Net kizárva?

Előzmény: Törölt nick (53)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.01 0 0 53

A nők egymást lazán leölik ilyen esetekben. Volt már olyan, hogy összevesztek nők és lapátra is tették öket egy gatyáért. Ha a munkád múlik rajta inkább máshol nézelődsz!

Előzmény: Törölt nick (52)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.01 0 0 52

Engem ezek nem érintenek és nem érdekelnek. Abszolút semmit nem tudok a kolleganőim magánéletéről és nincs is közöm hozzá.

 

Ha egy olyan munkahelyen dolgoznék, ahol csupa férfi van, jól megnézném, hogy kit választok (persze ha választhatnék, de reméljük, hogy így lenne), aztán kábé lesz.rnám, hogy más mit gondol.

Előzmény: Törölt nick (51)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.01 0 0 51

Na , ha nő vagy ezt neked tudni kell elsőre!!

 

pl: összejöttem egy hölggyel és a főnöknője kérdőre vonta ...

Vannak gyermektelen , igazi irigy 40-es picsák akik mindenkibe belerúgnak ha boldogok. Pláne ha főnök. (a vulgaritás szándékos)!

Előzmény: Törölt nick (50)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.01 0 0 50

Csak még mindig nem értem, hogy ez miért rossz. Vagy jó? :)

Előzmény: Törölt nick (49)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.01 0 0 49

Én is ilyen sok hölgy közt dolgozom ffiként.

Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.31 0 0 48

Dehogy próbálom. :) Mellesleg a munkahelyemen 95 százalék nő.

Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.31 0 0 47

A hölgy eképp szóla. " De megvagy szorulva aranyom..." A jelzőket meg gondold hozzá. És azt ami a munkahelyen utána egymásközt nyomtak.

Ha ilyet nem éltél át akkor próbáld ki.

 

Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.31 0 0 46

Nem mondom, hogy sokat értek ebből.

Előzmény: Törölt nick (42)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.31 0 0 45

Pletyka , írigység és csak azértis betartok neked!

 

pl: xy-hölgyel flőrt, mikor leszálunk a buszról szembe jön a ex. És ...

Előzmény: Psziche (44)
Psziche Creative Commons License 2011.10.31 0 0 44

De miért? Pl. anyám két munkatársa a munkahelyen szerelmesedett egymásba. Azután házasság, gyerek, vagyis mai napig jól vannak. És biztos van egy csomó hasonló eset.

Előzmény: Törölt nick (42)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!