Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

ásítósmacska 1 napja Creative Commons License 24731

mi több... pikáns. :)

Előzmény: martinaxe7 (24730)
martinaxe7 1 napja Creative Commons License 24730
nagyanyo5:0 2 napja Creative Commons License 24729

Messze 1&értek:))) Főleg, ami a "Magyar Televízióban és a Magyar Rádióban" volt gyakorlat és amiért most a külföld szemében nincs médiaszabacccság!!!

Előzmény: piréztempó (24727)
nock edli 3 napja Creative Commons License 24728

Egyetértek.

Előzmény: piréztempó (24727)
piréztempó 4 napja Creative Commons License 24727

Valóban. És ez nagyon kontraproduktív. Nem kell felnagyítani a veszteségeket, éppen elég nagyok voltak azok anélkül is. Mintahogy nem szabad elhallgatni a zsidók által okozott sérelmeket a  többségi társadalomban sem. Ezek az elhallgatások csak táptalajt adnak az összeesküvés-elmélet gyártóknak, neonáciknak. Simán be lehet vallani hogy a Tanácsköztársaság népbiztosai, az ÁVÓ főtisztjei többségében zsidók voltak. A Magyar Televízióban és a Magyar Rádióban sem volt hátrány a zsidó származás. Ezek ma már mind bevallhatók. Mint ahogy az is, hogy a II. világháború előtt a zabigyerekek nagyrésze fél-zsidó volt, jómódú zsidó családoknál dolgozó keresztény cselédlányok által szült gyerekek. Soktízezren ily módon nem is sejtik, hogy ők is zsidó származásúak.

Előzmény: nock edli (24726)
nock edli 4 napja Creative Commons License 24726

Mindig túltolják.....

Előzmény: seven update sorbi (24725)
seven update sorbi 4 napja Creative Commons License 24725

Ez olyan filoszemitás fokozás: ha áldozatokról van szó, rögtön számháborúba, és a számok felnagyításába kezdenek, ahelyett, hogy megpróbálják tényszerűen közölni a történteket.

Előzmény: nock edli (24722)
seven update sorbi 4 napja Creative Commons License 24724

"Meglepő módon néha egészen életszerű képek is felbukkannak. Egy szemtanú szerint az akkor alig tízéves Schwartz Györgyöt az iskolából rakták fel a környékbeli zsidókkal dugig tömött teherautóra. Előbb gázt adtak, majd fékeztek, hogy Györgyöt feldobhassák a platóra, hogy legyen helye. És ami szintén közös a visszaemlékezésekben: mindenki hangsúlyozza, hogy nem gondolta volna senki Cserépfaluban, hogy ez történik velük. Azt hitték, elviszik őket kicsit dolgozni, aztán majd valamikor hazajönnek, ahogyan korábban is. Megdöbbentek, hogy soha nem jöttek vissza. Viszont találkoztam olyan helyi legendával is, ami arról szólt, hogy egy zsidó család hogyan kínozta a felvett inasát."

Ez olyan hülyegyerekesen elfogult: egyrészt életszerű a kép, amikor a zsidógyereket feldobják a teherautóra, másrészt legenda a történet, ha az negatív töltetű egy zsidó családra nézve...)

Előzmény: martinaxe7 (24719)
ohlulu 5 napja Creative Commons License 24723

Egyik kézenfekvő lehetőség: volt további 16 olyan áldozat, aki Cserépen született, de 41-ben már máshol élt.

A blog persze nem emiatt érdekes

Előzmény: nock edli (24722)
nock edli 5 napja Creative Commons License 24722

"Az 1941-es népszámláskor 9 izraelita vallású személyt írtak fel a cserépi listára."

A budapesti Holokauszt Emlékközpont 8 áldozatról tud. Ők mind Cserépen laktak.

– A jeruzsálemi Jad Vasem központ további 16, Cserépen született áldozatot tart nyilván. Legalábbis ennyit raktam össze az információkból.

Ld kiemelt rész a kutatás eredményei.

Előzmény: ohlulu (24721)
ohlulu 5 napja Creative Commons License 24721

elég figyelmetlenül olvastál.

Előzmény: nock edli (24720)
nock edli 6 napja Creative Commons License 24720

Amióta elolvastam, azon gondolkodom, hogy hogyan lett az eredeti 9 lakosból 16?

Előzmény: martinaxe7 (24719)
martinaxe7 6 napja Creative Commons License 24719
ásítósmacska okt. 21. Creative Commons License 24718

Előbb a paffba vittem, de ide is való.... :)))))

http://radicalpuzzle.blogspot.hu/2014/10/dp-uzent-ferencnek.html

Amikor  először  hallottam  a  hírt,  hirtelen  azt  gondoltam,  hogy  biztosan  valami médiagegről  van  szó, aztán utánanéztem, de nem az. Dániel Péter valóban üzent Ferencnek a múlt héten Izraelből:

„A hívők fanatikus, hisztérikus megszállottsága és a vezető folyamatos istenítése miatt javaslom, hogy a DK párt helyett egyházként legyen inkább bejegyezve. Hiszen már úgyis szélsőséges szektaként működik egy ideje. Gréczy lehetne a főpap, Feri pedig maradhatna szimplán messiás. Ezzel ráadásul végleg megoldódna az MSZP-vel történő vagy nem történő vagy félig-meddig történő együttműködés kérdése is.”

seven update sorbi okt. 21. Creative Commons License 24717

A durván magyarellenes megjegyzésekért mennyi jár ebben a politikailag tüchtig országban?

Előzmény: martinaxe7 (24716)
martinaxe7 okt. 21. Creative Commons License 24716

Az osztrák külügyminiszter Facebook-oldalán durva antiszemita megjegyzéseket tett közzé egy osztrák fiatal, ezért száz óra közmunkára ítélték kedden az alsó-ausztriai Korneuburgban.

martinaxe7 okt. 21. Creative Commons License 24715

Meggyőződésem, hogy a zsidó egyház marginalizálódik, ha a nemzedékek egymásra következéséből adódó, ismétlődő tudáson túl tagjai tekintetüket nem emelik fel arra a világra, amelyben élnek.

http://magyarnarancs.hu/publicisztika/in-our-time-91990

seven update sorbi okt. 21. Creative Commons License 24714

Ez a velejéig rohadt antiszemitázás pont ezért nem érdekli már az emberek többségét, mert néhány ember - nyilván a kiválasztottak - akarják megmondani, hogy mi/ki az antiszemita anélkül, hogy erre lenne valami általánosan elfogadott szabály/mérce. 

Előzmény: seven update sorbi (24713)
seven update sorbi okt. 21. Creative Commons License 24713

"Aki ellentétes állásponton van velem zsidóügyekben, azt nem tudom nem-antiszemitának tekinteni."

Aztán az ki a fasomat érdekel, hogy te - vagy hozzád hasonszőrű cimboráid - ki tartasz/tartotok antiszemitának?

Előzmény: piréztempó (24706)
piréztempó okt. 20. Creative Commons License 24712

Hát ha ezt magyarázni kell, akkor íratkozzál be az általánosba öreg.

Előzmény: jogértelmező (24711)
jogértelmező okt. 20. Creative Commons License 24711

Ezt nem sikerült megértenem:

"Ez az. Offold szét a n.ci-g.ciket."

Ha nem esik nehezedre, írd meg miféle nyelven gagyarásztál.

Előzmény: piréztempó (24702)
ásítósmacska okt. 20. Creative Commons License 24710

Te valami orákulum lennél....? :-DDDDD

Az origo ebben a témában? :-D

nagyanyo5:0 okt. 20. Creative Commons License 24709

Akár a küfi, balliberális sajtó!!!:((( Érv nuku, dehonesztáló jelző doszt:PPP

Előzmény: piréztempó (24685)
jogértelmező okt. 19. Creative Commons License 24708

Tegnap - némi unszolásra elmentem egy koncertre. A műsor kezdete előtti - hangszóróból szóló zene nagyon unalmas volt. Valami amerikai spinkó lemeze ment, iszonyú dekadenciát sugározva.

Aztán végre-valahára bevonult a zenekar. Énekesnőjük nekilátott angolul énekelni. (Meg is állapítottam, hogy e liba egy buta sznob.) Kb. 100-an voltunk.Majdnem elaludtunk, ám jött a 2. szám! A csajszi már más nyelven énekelt!

- Hű de jó ez, fergetegesen jó! Azt hittem magyarul énekel - bár kukkot nem értettem. Sok "e" és "ü" hangot hallatott. Ez valami keleti nyelv lehet -  gondoltam

héberül énekel! Ez nagyon szép, ez csodálatos, ez lenyűgöző!

Tévedtem: tatárul énekelt. Husnullina Regina - a Newbrand nevű magyar együttessel ünneppé varázsolta a tagnapi estet.

fák,juh okt. 19. Creative Commons License 24707

Atya-gatya, ennyi az egész? Hát barátom nézz magadba mert aki szánalmas az csak te lehtsz, ilyen érvkészlettel.

Vazze, muszáj körberöhögjelek. :)))))

Hát ilyet?! Rég találkoztam ekkora balfékkel mint te. :))

Na, nyugodtan rágalmazz csak tovább,megengedem.

Aki ilyen primkó és nevetséges annak elnézem.

piréztempó okt. 19. Creative Commons License 24706

Aki ellentétes állásponton van velem zsidóügyekben, azt nem tudom nem-antiszemitának tekinteni. Márpedig te rendre ellentétes állásponton vagy.

Előzmény: fák,juh (24705)
fák,juh okt. 19. Creative Commons License 24705

Kíváncsivá tettél. Csak egyet idézz lécci.

Nos?

Előzmény: piréztempó (24704)
piréztempó okt. 19. Creative Commons License 24704

Te ugyanaz a szánalom vagy, csak pepitában. Elsütötted már itt a göbbelsz-összest náci propagandában.

Előzmény: fák,juh (24703)
fák,juh okt. 19. Creative Commons License 24703

Ráadásul ugyanezeket írtad. :) Szánalom.

Előzmény: jogértelmező (24701)
piréztempó okt. 19. Creative Commons License 24702

Ez az. Offold szét a n.ci-g.ciket.

Előzmény: jogértelmező (24701)