Keresés

Részletes keresés

horex Creative Commons License 2011.08.28 0 0 140

Nem, nem értem

Területeket? Kik kitöl, milyen területet?

Előzmény: Synalar (94)
JAWA CZ/SK Creative Commons License 2011.08.28 0 0 133

szlovak rendszamok sokkal szelesebb korben terulnek az orszagban. tehat megnyugodhatsz hogy boven van kozottuk fideszes/jobbikos...........hat miert nem ugye? :))

Előzmény: alfredoo (121)
Synalar Creative Commons License 2011.08.27 0 0 132

Kedvezményes honosításnál négy feltételnek kell eleget tenni.

Jellemzőnek tartom, hogy csak egynél ragadtál meg/le.

 

Előzmény: alfredoo (130)
Synalar Creative Commons License 2011.08.27 0 0 131

Ilyen hülyeségekkel meg minek gyötröd magad ?

Előzmény: alfredoo (129)
alfredoo Creative Commons License 2011.08.27 0 0 130

synalar

 

pillanatnyilag nem tartom eletszerutlennek de barki, barmikor azza teheti. hanyan jelentkezhetnek viszonylag rovid idon belul magyar allampolgarsagert azzal hogy felmenoi magyar allampolgarok voltak? hany magyar allampolgar volt mondjuk 1900-ban? azt nem is tudom hogy egy 1900-as osztrak allampolgarsagu, magyar nemzetisegu illeto leszarmazottja kerheti e a magyar allampolgarsagot. ha igen, akkor miert nem?

Előzmény: Synalar (128)
alfredoo Creative Commons License 2011.08.27 0 0 129

synalar

 

ha nem hat nem. kenytelen vagyok tudomasul venni hogy nem igy van, hogy hulyeseget beszelek es maskeppen van. nyilvan indoklasi kotelezettseged nincs!

 

nyilvan van a jok es van a rosszak vilaga es ezek nem erintkeznek egymassal. diszjunkt halmazok ha jol mondom! a szlovak, a cigany, a roman stb stb a rosszak taborat gyarapitjak, a magyar, a nem cigany, a fideszesek a jok taborat kepezik meg.

Előzmény: Synalar (127)
Synalar Creative Commons License 2011.08.27 0 0 128

A magyar állampolgárság szerinted életszerűtlen ?

Túl mélyre szántasz pajti, hallod-e ?

Előzmény: alfredoo (126)
Synalar Creative Commons License 2011.08.27 0 0 127

Nem így van. De ebbe a zsákutcába, ebben a topicban, nem megyek bele.

Előzmény: alfredoo (125)
alfredoo Creative Commons License 2011.08.27 0 0 126

synalar

 

mit szimbolizalnak a kerdojelek????

 

te dicsekedtel magyartudasoddal az ebredo helyett szerintem itt ebresztot hasznalunk magyarul!! mi okozza az ebredo szo helyenkivuli alkalmazasat?

 

nem olyan allampolgarsagok megadasarol beszelek, amik 'eletszeruek'. hanem eletszerutlenekrol. peldaul a volt monarchia osszes lakosanak leszarmazottainak. miert ne szulethetne meg ez a gondolat egy agyalagyult fejeben?

Előzmény: Synalar (124)
alfredoo Creative Commons License 2011.08.27 0 0 125

synalar

 

miert ne vonhatnank le? raadasul az ilyen 'okoskodasok' alapjan tulzo kovetkeztetesek levonasa a legegyszerubb, mint ahogy en is tettem, mert csak elkepzeleseimet vetitettem bele a valosagos es indokolhato tenyallasba. a romaknal ugyanez a helyzet. levonnak kovetkezteteseket de ezek valosagalapjuk mellett tulzoak es alkalmasak a gyulolet keltesere.

 

az a buncselekmeny szinte nem is tart szamot erdeklodesre amit nem a ciganyok kovetnek el. az olyan termeszetes. a ciganyok altal elkovetettek meg azonnal beszedtemak!

 

(semmiesetre nem volt celom gyuloletkeltes, hanem a tenyek leirasa!)

Előzmény: Synalar (122)
Synalar Creative Commons License 2011.08.27 0 0 124

??

ÉBREDŐ !

horvát, szerb és román szomszédaink ezt már rég megtették.

Előzmény: alfredoo (123)
alfredoo Creative Commons License 2011.08.27 0 0 123

synalar

 

miert ne ertettem volna meg???

 

pont azt probaltam jelezni hozzaszolasommal, hogyha a szlovakok tennenek egy ilyen lepest, akkor biztosra veszem hogy felhangozna a kormanyzati es az indexes szavalokorus hogy rohatt szlovakok es a kurva anyatokat es ilyet europaban nem lehet csinalni hogy mondvacsinalt urugyekkel osztogatjatok a szaros szlovak allampolgarsagotokat boldog/boldogtalannak.

 

 

Előzmény: Synalar (118)
Synalar Creative Commons License 2011.08.27 0 0 122

Utolsó mondatod vélhetően valós tényállásra utal.

De ebből még nem lehet általános jellegű következtetéseket levonni. Hiszen a sok roma bűnöző tényéből sem vonunk le semmilyen következtetést.

Előzmény: alfredoo (121)
alfredoo Creative Commons License 2011.08.27 0 0 121

synalar

 

hany ilyen szlovak rendszamu auto van? lehet hogy koka es buzlo holdudvara ilyen autokkal jar de a szlovak rendszamok sokkal szelesebb korben terulnek az orszagban. tehat megnyugodhatsz hogy boven van kozottuk fideszes/jobbikos.

Előzmény: Synalar (119)
alfredoo Creative Commons License 2011.08.27 0 0 120

synalar

 

nyelvhelyessegi dolgokkal nem szoktunk operalni es a multkort is felesleges volt javitanod. mivel ertheto, nyilvanvaloan elutes.

 

ez a nemet dolog furcsa. helyesebb lett volna irnom hogy megertetem magam, de igazabol jobban illik tudasomra hogy megertem magam, illetve a hozzam beszelo nemeteket, beszelni sokkal kevesbbe tudok, viszont a bologatas, tagadas kisegit a beszed hianyossagainak leplezeseben. nyilvan egy csomo felreertes is adodhat egy ilyen 'tudasbol'.

 

eszkimoul nem ertem meg magam mert meg azt sem tudom hogy az igent ugy bologatjak e mint mi vagy maskeppen.

Előzmény: Synalar (116)
Synalar Creative Commons License 2011.08.27 0 0 119

Hát csak nézz körül, hogy egy Kóka és bűzlő holdudvara milyen "Suzukikkal" jár ! :-)))))))))))))

Előzmény: alfredoo (117)
Synalar Creative Commons License 2011.08.27 0 0 118

es latod azt IS megertettem, amikor azt irtad hogy give them a chance...

 

Nekem úgy tűnik, hogy csak a szavakat értetted. A lényeget nem.

Előzmény: alfredoo (114)
alfredoo Creative Commons License 2011.08.27 0 0 117

synalar

 

onnan vontam le a kovetkeztetest hogy MINDENKI a fideszre meg a jobbikra szavazott. ketharmadnal tobbuk lett. a szocik pedig nyugdijasok es nem vallalkozok, autovasarlok. a magyar nemzetben olvastam. hogy sajnos ezek a dolgok a fidesz/jobbik tamogatoin maradnak!

Előzmény: Synalar (113)
Synalar Creative Commons License 2011.08.27 0 0 116

franciaul es megertem magam

 

:-) Én még eszkimóul is. Magamat.

Előzmény: alfredoo (114)
Synalar Creative Commons License 2011.08.27 0 0 115

műltkor múltkor

Előzmény: Synalar (113)
alfredoo Creative Commons License 2011.08.27 0 0 114

synalar

 

az buszkeseg forrasa ha jobban ismerem? vagy szegyellnem kell(ene) magam ha rosszabbul? a magyar nyelvet amugysem tanultam hanem beleszulettem.

 

ha buszke vagyok valamire akkor az az hogy tudok angolul, franciaul es megertem magam nemetul. mert ez a sajat teljesitmenyem! es latod azt IS megertettem, amikor azt irtad hogy give them a chance...

Előzmény: Synalar (111)
Synalar Creative Commons License 2011.08.27 0 0 113

egyebkent meg a fideszre, jobbikra szavaznak

 

Hmmm. Ezt most honnan tudod ? Hiszen a műltkor még ezerrel ment, hogy "lya ba+, a Kubatov"

Előzmény: alfredoo (112)
alfredoo Creative Commons License 2011.08.27 0 0 112

synalar

 

nem rolam szemelyesen van szo. hanem hogy tomegesen fordulhatnak elo ilyen jelensegek.

 

azok a kibaszottul nagyon nagy hazafiak miert todultak szlovak rendszamot kivaltani? ja hogy az tobb penz volt? vagy miert alapitottak szlovakiaban cegeket magyarorszag adorendszerenek atverese celjabol? egyebkent meg a fideszre, jobbikra szavaznak. de hat a penztarca az penztarca.!

Előzmény: Synalar (109)
Synalar Creative Commons License 2011.08.27 0 0 111

tehat vagy jobban vagy rosszabbul ismerem nalad anyanyelvunket!

 

Bő életbölcsességről tanúskodó állítás :-)

Előzmény: alfredoo (110)
alfredoo Creative Commons License 2011.08.27 0 0 110

synalar

 

persze hogy ismerem. az ikes igeragozassal problemaim vannak de ezek tobb evtizede fennallnak. szerintem a net nem a makulatlan fogalmazas szintere.

 

tehat vagy jobban vagy rosszabbul ismerem nalad anyanyelvunket! de ez nem erdem vagy szegyen. valamennyire intelligencia es/vagy muveltseg kerdese.

Előzmény: Synalar (107)
Synalar Creative Commons License 2011.08.27 0 0 109

Őszintén sajnálom ha neked már 30 000 HUF avagy 100 ájró is "összeg".

Előzmény: alfredoo (108)
alfredoo Creative Commons License 2011.08.27 0 0 108

synalar

 

20/30000 forint a jelenlegi vilaggazadasagi valsaggal terhes megelhetesi elethalal kuzdelemben igenis nagy osszeg. ha valaki nyelvtanulasert hajlando fizetni ekkora osszeget azzal igenis elni kell. sokkal jobb kereseti forras mint a kozmunka. es szellemi tevekenyseg egyben.

Előzmény: Synalar (104)
Synalar Creative Commons License 2011.08.27 0 0 107

irni nincs szándékomban. Csak írni.Te ismered drága jó nyelvünk ?

Előzmény: alfredoo (105)
Synalar Creative Commons License 2011.08.27 0 0 106

Az nem ilyen eccerűen működik.

Előzmény: alfredoo (103)
alfredoo Creative Commons License 2011.08.27 0 0 105

synalar

 

mivel en sem ismerem az emlitett vilagnyelvet barmit irhattal volna...

Előzmény: Synalar (101)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!