Keresés

Részletes keresés

Tundi99 Creative Commons License 2012.10.01 0 0 22

Szerintem undoritó, rohadtul kiábrándultam Delhusából.Lealacsonyitja magát, végülis itt Magyarországon mit várunk Való Világ, Győzike show, meg a többi idióta, Pákóval az élükön.A nőkről meg ne is beszéljünk, mennének inkább dolgozni a francba.

sörösgigant Creative Commons License 2011.08.10 0 0 21

Szar "konzerv" műsor. Nem mintha az a görögös nevű villalkó féle szánalom mint ha különb lenne...

Előzmény: lutria (19)
sörösgigant Creative Commons License 2011.08.10 0 0 20

Eleget járok oda én is, de ez a szomorú tapasztalat...

Előzmény: comad (18)
lutria Creative Commons License 2011.08.10 0 0 19

Majd az lesz a szép,hogy bár már több mint egy éve leforgatták a műsort,a bulvárlapok úgy fogják tálalni az epizódokat mindha a múlt héten történt volna (az egy éve a szerkesztőségekbe leadott dokumentációból dolgozva.)

+Szokás szerint minden szereplő és családjuk "naprakészen" szerepel a heti magazinokban stb.pedig már lehet hogy férjhez mentek máshoz és gyerekük is született.

Esetleg elkerülhetik ezt a blamát ha nem győzik kihangsúlyozni hogy ez sztori szinte már történelem...

comad Creative Commons License 2011.08.10 0 0 18

amiket falusi presszókban előszeretettel bömböltetnek

 

A falusi presszók - amelyeket gyakran látogatok - nevében kikérem magamnak.

Előzmény: sörösgigant (6)
grandemas Creative Commons License 2011.08.10 0 0 17

Háááát,,,,,Az a 80-as évek elején elkövetett Rock and Roll Party, meg a Hotel Menthol jó volt. Igaz talán egy sem a saját agyszüleménye, mert a zene, az alapok valahonnan "utánérezve"másolva-lopva készültek. Viszont a végeredmény a maga kategóriájában egész jó volt. Legalább is szerintem...

Előzmény: Törölt nick (14)
grandemas Creative Commons License 2011.08.10 0 0 16

Ő már akkora szar, hogy akár jó is lehetne, de nem jó.....

Ő a Dolly Rambó, Győzike, katega. HPersze a hígfost, meg a cérnafost lehet kategorizálni....

Előzmény: Qqberci (13)
Motun Creative Commons License 2011.08.10 0 0 15

Elég érdekes felfogás dzsonitól hogy így lejáratja magát.

Közben meg azt szajkózza hogy ő egy művész.

Csak azt nem látom hogy Placido Domingo is szerepelne ilyen műsorban.

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.10 0 0 14

Fenyő ellenben kisebb-nagyobb megszakításokkal évtizedek óta jelen van =

 

Évente ad két koncertet, és háromévenként kiad egy baromigyenge lemezt.

 

Egykutya mindkettő !

Előzmény: sörösgigant (11)
Qqberci Creative Commons License 2011.08.09 0 0 13

És akkor Uhrin Benedeket még nem is említettük...

Előzmény: sörösgigant (3)
RealCorpus Creative Commons License 2011.08.09 0 0 12

Na jjjo!

Egy éve ment a szánalmas, nőcsalogató reklámja a tv-ben, ami egy rettenet volt. Első alkalommal látva ledermedtem, így e miatt szenvedtem végig. Ez, hogy egy év alatt nem sikerült képernyőre tenni, valami olyasmit jelenthet, hogy csak valami tölteléksz@rra sikeredett, amit csak akkor adnak le, ha nincs más kéznél. (A többinél is erős ellenérzéseim vannak, de itt és ezt most csak a kedvedért.)

Amúgy erre van igény?

Előzmény: Motun (1)
sörösgigant Creative Commons License 2011.08.09 0 0 11

Igaz....Arra gondoltam inkább, hogy az az idióta bezézgetősdi, az az ami nagyon nem tetszik...

Valóban Delhusának volt néhány száma, a 70-es évek végén amből a közelmúltban néhányat leporoltak, oszt kész.

Fenyő ellenben kisebb-nagyobb megszakításokkal évtizedek óta jelen van. Még ha voltak is hm....Érdekes próbálkozásai, pl "Modern Hungária"...

Előzmény: Anakonda művésznő (9)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.09 0 0 10

Ha talál....én drukkolok neki...

Anakonda művésznő Creative Commons License 2011.08.09 0 0 9

Azért Gjonit és Fenyőt egy lapon említeni...

 

Előzmény: sörösgigant (3)
sörösgigant Creative Commons License 2011.08.09 0 0 8

Na mégegyszer:

Az a kevés amit erről a "világról"tudokazt csak a "munkahelyeimen" ottfelejtett színes papírhulladékokból tudom.

Most így kiguglizva valóban találtam erről a balf@szról, hogy . Nevelt leány akinek még suliba kellene járni, anyuka engedélye nélkül, meg a többi......

Vénebbnek gondoltam, mert valamikor a 70-es évek végén hallottam énekelni, de valahogy akkor sem jött be...

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.09 0 0 7

A nóta, atv meg hasonló töltelék adókon, amiket falusi presszókban előszeretettel bömböltetnek, van egy fekete hajú ( Valszeg festett ) granny is tininek öltözve rázatja a háját, mutogatja az olasz gázbojlerre hajazó alakját....

 

Kratelli Josephine lesz az! A fejemben visszhangzik, ahogy Fásy Ádám lelkesen dürrögi, hogy:" és most következzék Kratelli Josephine"

 

 

De térjünk vissza a tárgyhoz: Delhusának minek feleség? Mert nekem rémlik valami tavalyról, vagy tavalyelőttről, hogy D. lelépett az asszony mellől, lett más, majd vissza az asszonyhoz. Valami romániai nevelt lány is volt a sztoriban. Vagy keverem más celebekkel? Nem vágom ezeket, ezt is a munkatársnőim elbeszéléseiből tudom.

Előzmény: sörösgigant (6)
sörösgigant Creative Commons License 2011.08.09 0 0 6

A hsz.-ed második részében a "méltósággal megöregedni"rész ragadott meg nagyon.

Szomorú, vagy inkább szánalmasan röhejes, hogy néhány "sztárnak, celebnek" titulált egyed képtelen erre. A nóta, atv meg hasonló töltelék adókon, amiket falusi presszókban előszeretettel bömböltetnek, van egy fekete hajú ( Valszeg festett ) granny is tininek öltözve rázatja a háját, mutogatja az olasz gázbojlerre hajazó alakját....

Mondjuk nem csak a hazai celebvilágban van ez így, egyfajta trend mert az utcán is rengeteg MILF szaladgál pocak kibuggyantó, terhességi csíkokat közszemlére kitevő haspólóban, rózsaszínben, ill. paradicsommadárrá maszkírozva. Amellett hogy gusztustalan, szánalmas, ha jól meggondoljuk még szórakoztató is lehet....-:)

Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.09 0 0 5

Amúgy ez a "Gjoni" feleséget keres, ebből is olyan magát alázós, idióta műsor lesz ?

 

Reméljük!

Bízom abban, hogy én méltósággal tudok megöregedni, mindig erre gondolok, ha ezeket a kifakult sztárokat látom/hallom/olvasom:Ernyey Béla, Korda Klárika, meg ezek...

Előzmény: sörösgigant (3)
Mensikov Creative Commons License 2011.08.09 0 0 4

Cicike Zalatnay nem keres férjet ?

sörösgigant Creative Commons License 2011.08.09 0 0 3

Delhusa Gjoni, Fnyő Miki, meg a többi kivénhedt dhszagú celebbé korhadt őskövület. Mikor tűnnek már el a süllyesztőbe ?

Olyan bájos ez a bezézgetősdi...

Folytassukl a sort : Korda Gyuri, meg a többi régiség...

A szomszéd 90 éves Szabó bácsi is pityuka bácsi legyen ?...-:))) Vicc.

Amúgy ez a "Gjoni" feleséget keres, ebből is olyan magát alázós, idióta műsor lesz ?

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.09 0 0 2

Szerintem költözzön össze Benkő Dániellel (a másik hibbant) mert Ő is feleséget keres, szép párt alkotnának !

Motun Creative Commons License 2011.08.09 0 0 1

Azé valamit csak hörögjünk....:))))

Előzmény: RealCorpus (0)
RealCorpus Creative Commons License 2011.08.09 0 0 0

0 szót érdemel.

Motun Creative Commons License 2011.08.09 0 0 topiknyitó

Ezt nem lehet szó nélkül hagyni........:))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!