Keresés

Részletes keresés

ka_TARZI_s Creative Commons License 2024.03.23 0 0 2807

Valószínűleg a Predatotok felejtették ott.

Előzmény: Bateman (2799)
Biga Cubensis Creative Commons License 2024.03.21 0 0 2806

szerintem már örülnénk egy korrekt kis rettegős Alien filmnek, egyszerű de ütős-reális sztorival, mindenféle isteni/tervezői kapcsolódás nélkül :)

Előzmény: Bateman (2805)
Bateman Creative Commons License 2024.03.21 0 0 2805

remélem kitalálnak valami kreatív összekötést az Aliennel, vagy Alien 2-vel. valami olyasmni, hogy az LV kolonizálása előtt, azért mentek oda felderítő csapatok és amikor cudar világ volt a bolygón a terraformálás előtt, az addig használt bázis űrállomás fertőződött tojásokkal valahogy. én valami ilyet tudok elképzelni, de sajna tudjuk, hogy kreatív forgatókönyvíróban szűkölködik hollywoodland egy ideje, úgyhogy simán lehet egy blőd sztorit kapunk

Előzmény: Inner Circle (2802)
Bateman Creative Commons License 2024.03.21 0 0 2804

a Sas-t próbálnám!

Előzmény: Inner Circle (2803)
Inner Circle Creative Commons License 2024.03.21 0 0 2803

Nemmondod ;)

Röpképes példány is akad:

Szerencsére vannak elhivatott önkéntesek, akik megőrzik az utókornak a klasszikus sci-fik járműveit!... ;)

https://www.scifiairshow.com/eagle-4

Persze ha rossz az idő, nem jönnek a látogatók...

Előzmény: MrJones512 (2796)
Inner Circle Creative Commons License 2024.03.21 0 0 2802

Ja, jobban meggondolva kisebb az esélye annak, hogy az emberi civilizáció hatósugarán belül egyes egyedül az LV-426-on vannak alientojások. Reálisabb, hogy több helyen is beléjük lehet botlani, csak nem mindegyikhez van űr-jelzés, nem mindegyiket találják meg, és pláne nem jönnek vissza velük...

Előzmény: Biga Cubensis (2800)
Morli Holect Creative Commons License 2024.03.21 0 0 2801

20 évvel az Alien után, űrállomáson xenomorphok, fiatal főhősnő, mint ha már láttam (játszottam) volna ilyesmit...

Biga Cubensis Creative Commons License 2024.03.21 0 1 2800

én sajna olvastam olyan rémhíreket, hogy lesz benne összekötő kapocs a Prometheus-al.

honnét van a húsvéti tojás, há a space jockey-k utazhattak sokfelé tojásrakománnyal :)

Előzmény: Bateman (2799)
Bateman Creative Commons License 2024.03.21 0 0 2799

ez a történet az első második rész között játszódik, amelyben egy földi kolonizáló csapat betéved egy elhagyott űrállomásra, ahol találkoznak a xenomorph életformával. kérdésem: ha az Alienben mindegyik tojás és az egyetlen kifejlődött xeno elpusztult a hajóval és később csak az LV-426-ra érkező kolónia találkozik újra velük, hogyan kerül ebben az új részben tojás erre az elhagyott űrállomásra? ötletek?

Előzmény: Bateman (2798)
Bateman Creative Commons License 2024.03.20 0 0 2798

hát ez igen hatásos kis Romulus teaser

 

https://www.youtube.com/watch?v=GTNMt84KT0k

 

 

Bateman Creative Commons License 2024.02.20 0 1 2797

ez valami egészen parádés

homemade M577 military transporter 

 

https://fb.watch/qkLH5bnf7m/

MrJones512 Creative Commons License 2024.01.30 0 0 2796

Nem kerestél rá az alfa holdbázisra?

 

Csak mert ez egy sas. Onnét.

Előzmény: Inner Circle (2795)
Inner Circle Creative Commons License 2024.01.29 0 0 2795

OFF, de mivel sci-fi, hátha érdekel valakit... Isten tudja, miért, ezt dobta ki nekem a Gugli hirdetés-ajánlója:

(Még OFFabb: a Gugli-világ egyik legviccesebb része, hogy mikről gondolja, hogy engem érdekel. A múltkor a Mamma Miá-ból Donna kertésznadrágja mellett valami villanyautóba építhető hátsó tengely volt a menü.)

Bateman Creative Commons License 2024.01.27 0 0 2794

fasza

Előzmény: Biga Cubensis (2793)
Biga Cubensis Creative Commons License 2024.01.27 0 0 2793

Igen ez tökjó hír, elvileg meghagyják alienünket a galaxis csúcsragadozójának és dobják a bioweapon szálat.

És állítólag visszatérnek a casette-futurism koncepcióhoz és nem lesznek csilivili holocuccok..

Előzmény: Bateman (2792)
Bateman Creative Commons License 2024.01.27 0 0 2792

ez egy bizalomgerjesztő hír:

 

Noah Hawley has revealed that he won’t be using anything from Ridley Scott’s ‘Prometheus’ prequels in his upcoming ‘Alien’ series.

Biga Cubensis Creative Commons License 2023.11.29 0 0 2791
atherton_ Creative Commons License 2023.11.16 0 0 2790
Morli Holect Creative Commons License 2023.10.23 0 0 2789

A vénember már rég tönkrevágta a saját örökségét a Prometheusszal és a Covenanttal, azoknál csak jobb filmet lehet csinálni...

Előzmény: Bateman (2788)
Bateman Creative Commons License 2023.10.18 0 0 2788

Álvarez Guillermo del Toróval beszélgetett a napokban a Directors Guild of America egyik paneljén, a beszélgetés során került szóba, hogy mi a helyzet az Alien: Romulusszal. A rendező így emlékezett vissza a torokszorító élményre, amikor elkészítette és leadta Scottnak a Romulus első, saját maga által készített vágását:

 

"Egy héttel ezelőtt végeztem a rendezői vágással, majd át kellett esnem a nyilvánvalóan hihetetlenül feszült procedúrán, azaz el kellett küldeni az anyagot Ridley-nek. Azt akartam, hogy ő legyen az első, aki megnézi. És mindenki biztosított arról, hogy Ridley tényleg kemény tud lenni. Nagyon kemény különösen akkor, ha valami a saját filmjeihez kapcsolódik. Nem bánt kesztyűs kézzel a Szárnyas fejvadásszal sem, ami szerintem amúgy egy mestermű lett, és hát neki azért voltak problémái a filmmel, mert ez nehéz így számára, hogy az ő művéről van szó."

 

Mindenesetre Álvarez kötelezte magát arra, hogy a Romulus megtekintését követően személyesen találkozzon Scott-tal, aki így a szemébe mondhatja a kritikát.

 

"Szóval úgy voltam vele, hogy nincs az az isten, hogy ebből én győztesen kerüljek ki. Még ha nem is vágytam erre, el kellett mennem oda, leülni vele egy asztalhoz, a szemébe nézni és meghallgatni, amit mond. Még akkor is, ha azt mondja, hogy 'Tönkrevágtad az örökségem!'. Ott akartam lenni vele egy légtérben, a szemébe akartam nézni. Nem szerettem volna, ha csak kapok egy e-mailt, amelyben Ridley azt mondja, hogy…"

 

Álvarez tehát fogta magát és meglátogatta Ridley Scottot azt követően, hogy a veterán filmalkotó megnézte a rendezői vágást.

 

''Egyedül akarta megnézni, mert hát ez Alien-film. Nagyon fontos számára. Nem akarta, hogy rajta kívül más is ott legyen a szobában. Ettől csak még inkább berezeltem, amíg várakoztam. Aztán egyszer csak kisétál az ajtón, majd odajön: 'Fede! Mit is mondhatnék? Ez kib*szott nagyszerű!' Ez olyan volt számomra… uhh… A családom már jól tudja, hogy ez volt életem egyik legnagyszerűbb pillanata, hogy egy ilyen nagy mester, akit annyira csodáltam, egyáltalán megnézte a filmemet, de hogy még így is vélekedett róla… És amúgy nagyjából egy órán keresztül ecsetelte, mi tetszett neki.''

Biga Cubensis Creative Commons License 2023.10.05 0 0 2787
Biga Cubensis Creative Commons License 2023.10.02 0 0 2786

A lakóira gondol, akik abban a stadionban/leszállóhelyen nézelődtek felfelé tanácstalanul.

Akkoriban volt róla vita, hogy ezek mérnökök vagy mérnökök által az emberekhez hasonlóan létrehozott faj, bár szerintem már akkor is egyértelmű volt, hogy nem mérnökök. 

Előzmény: Bateman (2785)
Bateman Creative Commons License 2023.10.02 0 0 2785

milyen bolygót pusztítottak el David-ék?

Előzmény: Biga Cubensis (2783)
divaoni01 Creative Commons License 2023.10.02 0 0 2784

Akkor a sorozat még odébb van?

Előzmény: Biga Cubensis (2783)
Biga Cubensis Creative Commons License 2023.10.02 0 0 2783

ó jaj

 

Ehelyett Ridley Scott az interjúban elárulta, hogy a következő, az Alien franchise-ban játszódó film, a Romulus egy másik távoli bolygón fog játszódni, és "három vagy négy 'játékos' fog összejönni vizsgálódni" benne. A rendező azt is elmondta, hogy ezek közül az egyik a mérnökök egy csapata lesz, akik időközben felfedezték, hogy elpusztították a korábban már említett bolygót Davidék; a korábban kiszivárgottak alapján pedig azt is tudjuk, hogy a filmben egy rakás földi tinédzser is központi szerephez jut majd.

 

https://pcforum.hu/hirek/26556/alien-coventant-romulus-ridley-scott-mernok-bolygo

Alienfan13 Creative Commons License 2023.09.27 0 1 2782

Alienfan13 Creative Commons License 2023.09.27 0 0 2781

Mi van nekem? Én még ilyen tojást nem láttam.😃 Ezt tyúk tojta.. vagy a királynő? 😃 

Bateman Creative Commons License 2023.09.27 0 0 2780

én csak erre a jelenetre értettem. amúgy hasonló az ízlésünk, jah. csak mostanában kalandozol el (Ashoka), mert ki vagy scfi-ben éheztetve és már nem bírod a feszültséget:)

Előzmény: Biga Cubensis (2779)
Biga Cubensis Creative Commons License 2023.09.26 0 0 2779

Az Aliens-t szeretjük mindketten, én pár kivétellel mindenből szeretem az extended/director's cut verziókat is. Persze ettől még az Aliens hiánytalanul élvezhető a robotfegyverek nélkül is.

Előzmény: Bateman (2778)
Bateman Creative Commons License 2023.09.26 0 0 2778

mostanában nem egyezik az ízlésünk:)

Előzmény: Biga Cubensis (2777)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!