Keresés

Részletes keresés

zonee Creative Commons License 2015.08.10 0 0 74

Részleteket 2 hozzászólással lejjebb olvashatsz.

 

Természetesen technikai részletekre gondoltam, másik készülékről van szó!

Előzmény: zonee (73)
zonee Creative Commons License 2015.08.10 0 0 73

Különlegesség! ELADÓ új Kodak Z990 Max digitális fényképezőgép. Részleteket 2 hozzászólással lejjebb olvashatsz. Vadonatúj (0 exponálás), gyári csomagolású (a nejlon sem volt levéve a készülékről, csak maga a doboza lett kinyitva amikor megjött a rendelés után, hogy ellenőrizzem minden benne van-e, mert Egyesült Államokból rendeltem, nálunk már nem lehetett kapni). Eddig őrizgettem, de nekem van még 2 Kodakom (ebből egy Z990), ezért most megválok tőle. Sorozatszáma: KVYNWT35L8479.

Aki ilyet szeretne, ugyanúgy fogja értékelni, ahogyan én is. Ár: 68,000 HUF. Írj ide, vagy emailben a nikkemre kattintva.

berkinad Creative Commons License 2015.04.24 0 0 72
berkinad Creative Commons License 2015.04.24 0 0 71

ELADÓ Kodak Z990 Max digitális fényképezőgép, 30x optikai zoom, gari, posta

 

Eladó 30x-oros optikai zoom-os, TÖKÉLETES ÁLLAPOTBAN LÉVŐ kopás és karcmentes, gyakorlatilag semennyit használt (kb: 500 exponálás) Kodak EasyShare Max Z990 ultrazoom fényképezőgép környezetvédelmi egyesülettől.

 

   tel: 06 30 480 1145

 

   ÁR: 38 790 Ft (eredeti ára 86 000 Ft volt - 2011. szeptember)

 

Ez egy bridge kategóriás készülék, tű éles Full HD videó, manuális beállítási lehetőséggel.

Doboza, gyári tartozékai megvannak.

 

FONTOS: TÖMÖRÍTETLEN RAW FORMÁTUM IS van rajta.

 

AKKU: 4 db AA elem-akkuval működik, azaz mindig lehet nálad csere, kb 200-300 képet tud csinálni egy elem-garnitúrával.

 

MIÉRT ELADÓ: 2011 SZEPTEMBERI, eredeti ára 86 000 Ft volt, pályázatos beszerzés volt, GYAKORLATILAG SOHA NEM HASZNÁLTUK, most sem használjuk ki.

 

GARANCIA: vállalunk rá kipróbálási garanciát, 1 hetet

 

MÉRET/SÚLY - 122 x 850 x 925 mm, Súly - 850 g

 

   SZÁLLÍTÁS

 

SZEMÉLYESEN: átveheted Dorogon, Pilismaróton, illetve ezek 20 km-es körzetében 2 E Ft-ért házhoz viszem (előreutalás után)

 

  POSTA: 1425 Ft - törékeny kezeléssel, fullra begöngyölve, dobozában az ország bármegy településére

 

  ÁR: az ár fix, csapj le rá, ilyet ma már nagyon nehéz szerezni.

 

Az Easyshare Z990 Max-szel HDR képeket, film effektekkel ellátott (kodachrome, kodacolor, extrachrome, Tri-x, T-max, Sepia) fotókat, valamint automatikusan összefűzött, sorozatfelvétellel készített panorámákat is készíthetünk.

 

    A KODAK EASYSHARE Z990 MAX FŐBB JELLEMZŐI:

 

Képérzékelő: 12 Mpixel, 1/2,3" BSI-CMOS

ISO64-12800 érzékenység, utóbbi csak 3 Mpixelen

Objektív: 30x-os zoomátfogás, 28-840 mm ekv. gyújtótávolság, f/2,8-5,6 fényerő

Elektronikus kereső

RAW formátum támogatása

SLR-hez hasonló felépítés

rekesz- és zársebesség előválasztás, teljes kézi üzemmód

LCD: 3" 460e szubpixel

1920x1080 pixeles FullHD videórögzítés

120 kép/mp-es sorozat 1 Mpixelen

automatikus élességállítás, arcfelismerés

128 MB belső memória, SD/SDHC kártyahely

Hi-Speed USB2.0 csatlakozás

 

   KODAK EASYSHARE Z990  TULAJDONSÁGOK RÉSZLETESEBBEN

 

Gyártó - Kodak

Effektív pixelszám - 12,0 megapixel

Zoom - 30x

LCD - 3,0"

Memóriakártya-foglalat - SD, SDHC, SDXC

ISO értékek - 100, 12800, 1600, 200, 3200, 400, 64, 6400, 800

Képstabilizátor - Digitális stabilizátor, Optikai stabilizátor

Beépített vaku - van

Valós pixelszám - 12,2 megapixel

zoom (35mm) - 28mm - 840mm

Digitális zoom - 4x

Szenzor típusa - BSI-CMOS

Manuális fókusz - van

Autofókusz - Contrast TTL

Macro - 1 см

Kereső - van

Kategória - bridge

Fehéregyensúly - 3 egyedi, 6 előre beállított, auto, kézi színhőmérséklet állítás

Fehéregyensúly finomhangolás - van

Rekesztartomány - f/2,8-5,6

Zársebesség-tartomány - 1/2000 - 1 másodperc

Szenzor mérete - 1/2,3"

Vaku opciók - automata, derítés, hosszú záridő, vakutiltás, vörösszem-hatás csökkentő

Expozíciókompenzáció - ą2EV 1/3EV lépésköz

Fénymérés - átlag, digitális ESP, középre súlyozott, mátrix, szpot

Rekesz-elõválasztás - van

Zársebesség-előválasztás - van

Sorozatfelvétel - 120 kép/mp-es sorozat 1 Mpixelen

Filmfelvétel - 1920x1080, 30 fps, 640x480, 30 fps

Állványmenet - van

Önkioldó - 1 másodperc, 10 másodperc

Belső memória - 100MB

Burkolat anyaga - fémváz, műanyag

Tömörítetlen formátum - RAW

Egyedi akkumulátor típusa

AA akkumulátor/elem

Akkumulátor mérete: AA

Videokimenet - van

USB - van

Méret - 122 x 850 x 925 mm

Súly - 850 g

 

tags: eladó használt Kodak Easyshare Z990 Max, kodak z990, kodak max, KODAK EASYSHARE Software, PictBridge, H.264 (MP4), AAC stereo, JPEG/EXIF v2.21 DPOF, KCD RAW

cecece Creative Commons License 2014.09.16 0 0 70

Mennyiért adod, és hogy lehet átvenni?

Előzmény: choco01 (69)
choco01 Creative Commons License 2014.08.21 0 0 69

Ha valakit érdekel nekem van egy eladásra szánt jó állapotú Z990! :)

Vonatguru Creative Commons License 2014.07.09 0 0 68

Sziasztok!

 

Hátha tudtok segíteni.

Lassan több, mint 2 éve használom ezt gépet. Ez már a második darab, mert az előző, mint ahogy a mostani is használhatatlanná vált. A problematika nagyon egyszerű, mégis felettébb bosszantó. A zoomtárcsa tönkrement. Nem tudok vele zoomolni... A zoom motorja tökéletesen megy, csak a tárcsa nem megy. Valaki, valami tippet nem tud adni, hogy mit csináljak? Mert ha nincs jobb mód, hát akkor elviszem a márkaszervizbe. Mivel a gépen már garancia sincs, ezért gondoltam, hogy hátha.


Elég egyedinek tűnik a problémám, mert sehol nem találok ilyen bejegyzést... Valahogy elfáradhatott, mert a gép napi szinten nyúzva van.
Persze ez senkit ne tántorítson el a vételétől, mert marha jó kis gép. Körülbelül egy éve használom csak RAW-ban a gépet, jól ellehet szórakozni a képszerkesztéssel. 

Aki kíváncsi a képeimre, itt megtalálja őket. Vasutat fotózok, tehát ne lepődjön meg senki a sok vonaton. :)
https://www.flickr.com/photos/vonatguru/

jazd Creative Commons License 2014.05.10 0 0 67

Egész jó képeket lehet vele készíteni viszonylag sötét helyen is. Természetesen állványról készítettem őket.

Előzmény: jazd (66)
jazd Creative Commons License 2014.04.25 0 0 66

A töltő és az akkuk már meg is jöttek. Egy táska is úton van már hozzá és akkor elkezdődhet a gép használata! :)

Előzmény: jazd (65)
jazd Creative Commons License 2014.04.24 0 0 65

Szia. Már megrendeltem a Sanyo eneloopot. Töltő és 4 db akku,6900 Ft. Ilyenem már volt. Szuper. Kár volt eladni.

Előzmény: nagya2 (64)
nagya2 Creative Commons License 2014.04.23 0 0 64

HAli!!

A Lidiben most van töltő, olcsó, és jó!!(2590huf), ehhez ajánlott LSD Akku pl eneelop és társai)

Ha többre vágysz akkor a Voltcraft ipc-1L-et ajánlom(huzós ár, nagy tudás 9990huf)

Üdv Nagya

Előzmény: jazd (63)
jazd Creative Commons License 2014.04.21 0 0 63

Szia! Köszi szépen! Anno én is ilyet akartam venni,mikor megjelent,csak elálltam tőle,mert nincs benne magyar nyelvű menü és nagyon lassúnak mondták. Később rájöttem,hogy nem fontos a magyar menü,hiszen könnyen megérthető az egész. Azóta persze volt pár gépem. Egy Fuji HS20 2 évig,majd egy Olympus E-PL1. Most egy Canon SX50 HS-t nyúzok,amivel elégedett vagyok.

Hogy akkor miért kellett ez a Kodak? Mindig tetszett a Kodakok színvilága és ez egy robosztus gép. Ráadásul 4 db AA akkuval működik,amit mindig is szerettem egy gépben. Ezt a masinát nem is fogom soha eladni,már csak azért sem,mert ez volt sajna a Kodak utolsó komolyabb gépe. Tehát lassan kuriózum.

Egy kis gondom van,amit hamarosan orvosolok. Mivel a gép az USA-ból jött,nem jó az itteni hálózathoz a töltője. Majd veszek 4 db Sanyo Eneloop akkut és töltőt.

Előzmény: nagya2 (62)
nagya2 Creative Commons License 2014.04.16 0 0 62

HAli!!

Nagyon grat az új géphez, annó mikor bejött eszementem szerettem volna lecserélni ilyenre a z812is-t.

De aztán canon sx220hs lett, és 2hete szerencsésen lőttem egy nikon1 s1-et dupla kitben 80k-ért:-))

Üdv Nagya

Előzmény: jazd (61)
jazd Creative Commons License 2014.04.16 0 0 61

Pár kép csak úgy spontán. :)

Előzmény: jazd (60)
jazd Creative Commons License 2014.04.16 0 0 60

Ma délelőtt szerencsésen megérkezett az új gépem azt USA-ból. Persze vámot ,áfát kellett fizetni. A kinti vételára 229 dollár volt,plussz a szállítás 55 dollár. 

Itthon fizettem 16 ezer forintot,ebből 1500 postaköltség.

Csak pár képet lőttem vele,de nincs ezzel baj. Szép képek és a képet sem menti annyira lassan,mint hittem,pedig csak class 6-osat tettem bele. az olympus E-PL1-m class 10-el lassabban menti a képeket.

Előzmény: csufi.rulez (59)
csufi.rulez Creative Commons License 2014.04.04 0 0 59

Nem, időm nem volt fotózni. Hamarosan pótolom :)

Előzmény: jazd (58)
jazd Creative Commons License 2014.03.31 0 0 58

Rendben. Remélem nem a fényképezővel lett valami. Sajna az enyém még nem jött meg. Igaz április 10-ig jelezték a szállítását. Jöhetnek a fotók. :)

Előzmény: csufi.rulez (57)
csufi.rulez Creative Commons License 2014.03.27 0 0 57

7végén készítek fotókat és teszek fel, videót is.

 

Technikai okok miatt jövő hét közepén lesz csak fotó.

Előzmény: csufi.rulez (55)
jazd Creative Commons License 2014.03.21 0 0 56

Hát csak remélni tudom,hogy a hazai vámon már nem piszkálják a csomagot. Sajna hallottam már,hogy sok csomagot kibontanak és elvámoltatják. Még akkor is,ha a vásárlás költsége tartalmazza is a vámot.

 

Előzmény: csufi.rulez (55)
csufi.rulez Creative Commons License 2014.03.20 0 0 55

Ha már megvásároltad, nem kell többet fizetni (nincs további vám/ÁFA). Az ár megállapításakor minden bele volt kalkulálva. Viszont piszok szerencséd volt az árral szerintem , grat :)

7végén készítek fotókat és teszek fel, videót is.

Előzmény: jazd (54)
jazd Creative Commons License 2014.03.20 0 0 54

Köszi szépen! A gép új és kb 8-10 nap még ideér. Szállítással együtt 284 dolcsiba került. Lehet vámot és áfát is kell fizetnem,de már nem érdekel.Akkor 80 körülibe lesz.Remélem minden rendben megy. Anno mikor megjelent ez a gép,ilyet akartam venni. Volt közben más. Biztosan tetszeni fog a gép. Ha megjön,én is teszek fel ide pár teszt képet. Addig is jöhetnek a képek és a videók! hajrá! :)

Előzmény: csufi.rulez (53)
csufi.rulez Creative Commons License 2014.03.19 0 0 53

Grat & szerencséd volt, hogy még felleltél gépet. Nem fogsz csalódni benne! Újat sikerült rendelni?

 

Most már készítek pár képet és videót, hogy valami gyakorlati jellege is legyen ennek a topiknak :)  Nézz vissza pár nap múlva!

Előzmény: jazd (52)
jazd Creative Commons License 2014.03.19 0 0 52

Találtam rendelhető gépet az USA-ban.  Visszajelzés szerint Európába is elküldik,csak kicsivel több a szállítási díj. Megrendeltem és várom a fejleményeket. Remélem minél előbb megjön a gép.

Előzmény: csufi.rulez (51)
csufi.rulez Creative Commons License 2014.03.12 0 0 51

én is úgy látom,hogy nagyon szép a gép szívilága

 

Ezt megerősítem. Nagyon szép a színvilága, persze ez egy kicsit szubjektív, nekem teljesen megfelelő. Szerintem egyértelműen jobb a (belépőszintű, de akár bridge) Canonnál. Tényleg jó minőségű fotókat lehet vele készíteni. Este is, 16 mp a max. záridő. Nagyon sok mindent lehet állítani rajta, RAW-ban is ment, ha éppen az kell.

 

Tudom ,olvastam,hogy lassan menti el a képeket

 

Ez valóban így van, de inkább úgy fogalmaznék, hogy lassabban, mint néhány versenytársa. Szerintem nem zavaró, én egy class 10-es SDHC kártyával használom, és egyáltalán nem feltűnő ez a lassúság.

Tényleg jó szívvel tudom ajánlani. Kicsit bulky (nagy méretű), de megbízható és jó gép a hobbi- vagy középkategóriában, de az ultrazoom-ok között egyértelműen a top-on van szerintem.

 

Találtam új gépeket az amazonon és az ebay-on. 

 

Sajnos ez önmagában nem túl biztató. Az említett portálok többnyire csak USÁ-n belül szállítanak ki ilyen gépeket (konkréten próbáltam), de nézd végig egyenként az összes ajánlatot, hátha találsz olyat, aki Magyarországra is szállít.

Előzmény: jazd (50)
jazd Creative Commons License 2014.03.12 0 0 50

Találtam új gépeket az amazonon és az ebay-on.  a gondom csak annyi,hogy nem ismerem az itteni vásárlás menetét. Azért megpróbálkozom vele. Kis kompakt Kodakom volt régebben és szerettem. A Z990  tesztképeket letöltve és nézegetve ,én is úgy látom,hogy nagyon szép a gép szívilága. Az automata képjavító programok többnyire nem is módosítanak rajta. Kipróbáltam. Beszerzek egy ilyen gépet,ha lehet. Tudom ,olvastam,hogy lassan menti el a képeket.Nem nagy gond. Ez nálad is így van? Mennyi képet lehet késziteni egy feltöltéssel?

 

Előzmény: csufi.rulez (49)
csufi.rulez Creative Commons License 2014.03.08 0 0 49

Magyarországon igen, de erre jó az internet. Mondom, a két legnagyobb és legismertebb aukciós portálon simán beszerezhetsz még 1-1- példányt. Persze nem sokáig, a gyártás ugye leállt és lassan elfogy minden eladó gép. Megint csak: nagyon megéri szerintem. Mert lehet fikázni, hogy "csak egy Kodak", ellenben nagyon jó minőségű gép (nyilván van néhány hibája persze, de remek képeket készít).  Anno 3 Canon-t is elnyűttem, de mindig homályos, átlag alatti minőségű volt a kép (természetesen nem beállítási hiba volt) és egy neves cégnek a belépő modellje sem lehet ennyire sz*r. A Kodak rögtön ready-to-use képeket kaptam. Persze csak hobbifotós vagyok és sok pénzt sem tudok felszerelésre költeni, úgyhogy nekem a Z990 tényleg teljesen megfelel mindenben. A HD videója meg egyszerűen fantasztikus.

Előzmény: jazd (48)
jazd Creative Commons License 2014.03.03 0 0 48

Köszi az infót. Tehát elégedett vagy a géppel. Ez jó hír. Anno én is ilyet akartam venni,de egy Fuji HS20-at vettem inkább,de lehet mellé nyúltam. Kevesen adnak el használtan.Sajnos.

Előzmény: csufi.rulez (47)
csufi.rulez Creative Commons License 2014.03.02 0 0 47

Én már azóta Z990-nel tolom. Nem csalódtam benne, számomra maximálisan elégedett vagyok vele. Nem lesz könnyű, a legnagyobb külföldi aukciós portált próbáld, ott még találsz pár darabot.

Előzmény: jazd (46)
jazd Creative Commons License 2014.02.18 0 0 46

Szivesen vennék én is ilyen gépet,ha esetleg valakinek eladó lesz.

 

csufi.rulez Creative Commons License 2013.07.06 0 0 45

Egész véletlenül nem tud valaki eladó (új!) Kodak Z990 vagy Kodak Z5010 vagy Kodak Z5120 készülék(ek)et?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!