Keresés

Részletes keresés

tunerman Creative Commons License 2016.02.16 0 0 251

General error

gleden Creative Commons License 2016.01.22 0 0 250

Szerver kardantartás.

rotring05 Creative Commons License 2016.01.22 0 0 249

Megint mi van az audiodiyers-el?

arzachel Creative Commons License 2011.07.06 0 0 248

Hoppá ! Lehet menteni,de gyorsan!

 

http://forum.audiodiy.hu/index.php

Jolida Creative Commons License 2011.04.25 0 0 235

Az új fórum a végleges helyén már elérhető: http://audiodiyers.hu/

AudiJo Creative Commons License 2011.04.18 0 0 234

Pedig elvártam vóna, de mind1!:))))

Én nem állok Neki gúglizni, nekem ez nem ér annyit!:)))) Viszont ezzel a beírással megnyugtattál és őszinte bizalommal töltöttél el mindenkit, akinek vitték már el a kocsiját vagy ezután viszik el, összetörik és esetleg összetörnek még vele néhány más kocsit is (tudod, ilyenkor játszik az objektív felelősség elve is)!:((((

AJ 

Előzmény: spacc (233)
spacc Creative Commons License 2011.04.17 0 0 233

Nem jó a tudomásod. Ott a net, ott a gúgli, hagy ne én ollózak ki most neked idevonatkozó dolgokat. Nomeg 22-éves gyakorlati és szakmai tapasztalat után hagy tegyek kis javítást az ilyen megjegyzésekre. Amit most írtál, az sem álja meg a helyét.

Előzmény: AudiJo (232)
AudiJo Creative Commons License 2011.04.17 0 0 232

Mire is gondolsz? Miért csak gépjármű illetéktelen használata címen tudnak eljárni az ilyenek ellen, még ha totálkárosra törik is az autót? Na jó, akkor még vmiféle közlekedési szabálysértést is megállapíthatnak!:((((

Tudomásom szerint gépjármű lopás címén azok ellen tudnak eljárni, akik megpróbálják egyben vagy alakatrészenként értékesíteni az elvitt járművet.

AJ  

Előzmény: spacc (230)
AudiJo Creative Commons License 2011.04.17 0 0 231

Gondolom számítástechnikailag. De sajnos itt - úgy gondolom - már csak a jog erejével kényszeríthető a tech. admin. bármire is (és úgy sejtem, hogy ezt tudja a t.a. is). Erre viszont leginkább a tulajdonosnak van lehetősége, a fórumlakók ehhez önmagukban nem elegendőek, természetesen azon kívűl, hogy egyöntetüen a tulaj mögé állnak a tech. admin.-nal szemben.

AJ

Előzmény: Jolida (229)
spacc Creative Commons License 2011.04.16 0 0 230

Ez az autós dolog nem olyan gumi ám!  Egyetlen egy eset van, amikor alkalmazható, és nem is kell hozzá olyan sok bizonyíték.   :)))

Előzmény: AudiJo (228)
Jolida Creative Commons License 2011.04.16 0 0 229

Mpopovics a fórum létrehozója (jobb híján tulajdonos) és adminisztrátora.

Alóla (is) rántotta ki a szőnyeget a tech. admin, amikor einstandolta a nevét, a jogosultságait, ezáltal az egész fórumot.

Előzmény: AudiJo (228)
AudiJo Creative Commons License 2011.04.16 0 0 228

Igen, talán igazad van, csak ez kicsit olyan "gumi jogszabály", mint ha beülsz egy autóba és elhajtasz vele, akkor az most gépjármű illetéktelen használata (ami úgy tudom, hogy csak szabálysértés) vagy gépjármű lopás, ami egyértelműen bűncselekmény. Kérdés, hogy az ügyészség mit tud (és esetleg mit akar) rád bizonyitani.

Amíg itt nem történik szándékos károkozás, tehát a post-ok meg vannak, csak elérhetetlenek addig szándékos károkozást nem lehet shalára rábizonyitani, az meg hogy elérhetetlen, hát az sok mindenre ráfogható némi számítástechnikai hozzáértéssel. Ezért mondtam már az elején, hogy itt leghatékonybban a tulajdonos vagy a tulajdonosi jogokat gyakorló (k) léphet(nek) fel a tech. üzemeltetővel szemben.

AJ

Előzmény: mpopovics (227)
mpopovics Creative Commons License 2011.04.15 0 0 227

Ha "csak" elérhetetlenné teszi, már az is börtönnel sújtható bűncselekmény

Előzmény: AudiJo (207)
rotring05 Creative Commons License 2011.04.08 0 0 226

audiodiy fórum LEZÁRVA. audiodiyers.myip.hu MEGNYITVA!

BVMM Creative Commons License 2011.04.03 0 0 225

Szerintem meg csak egyszerűen el kell küldeni a sunyiba ezt a kis okostojást.

Ez a legrosszabb fajta "énaztánmindenttudok" majom. 

 

Ebben a hobbiban Dunát lehetne rekeszteni az ilyenekkel.

Lelki törpeségét próbálgatta kompenzálni  fórumos okoskodással, de nem jött össze. Ígyhát, dögöljön meg mindenki tehene alapon kikapcsolta.

 

 

hifitibi Creative Commons License 2011.04.01 0 0 224

Sziasztok!

 

Csak ma találtam erre az önszerveződő topikra, miután már több napja nem találtam az "előzőt".

 

Ha bármiben segítésgetekre tudok lenni, hogy visszaszerrezzük ettől a gyökértől a fórumunk adatbázisát, benne vagyok. Verésre nem vagyok hajlandó, de ha jogi lépések, vagy új fórum indításának létszámarányos finanszírozásáról van szó, igen.

 

Egyébként én is úgy gondolom, hogy az itt leírt "észrevételeinek" a figyelmen kívül hagyása -"intellektuális", vagy szakmai tartalmától függetlenül- lehet a leghatásosabb.

 

Tibor

turhozoli Creative Commons License 2011.03.30 0 0 223
Majd lesz baratkozas ha leesik a szappan...

(Osi kenyai kozmondas)

Turho ZTE Blade
Előzmény: manta-z (222)
manta-z Creative Commons License 2011.03.30 0 0 222

 

 

Tudod hiába reszeli európa legjobb hangszóróit ezzel az attitűddel és üzleti érzékkel ez az egész így konvergál a zéróba. Effektív, mintha nem is létezne. Rágja csak otthon egyedül a szart a világ legjobb hangszórójával nem érdekes, nekem az is elég, hogy  nem bántok meg egy mozdulattal 1000 embert és én még a tükörbe sem köpöm magam szembe.

Biztos, hogy lelkiismeret furdalása van, mert mostanában mindenkinek segít szakmailag és nem folyamatosan fikáz, semmi negatív hangvételű beszólás, minden hangszóró végülis használható mostanság, némi kompromisszummal, de azért mindegyik jó a maga módján....:)))mintha egy szebb nap kelt volna fel (vagy csak felemelték a xanaxot 0,25-ről 1mg-ra) most kompenzál és így próbál virtuális barátokat gyűjteni, hiszen ő jó ember kivéterles tudással. A meg nem értett géniusz. Biztos van még összesen 3 ember aki szóbaáll vele. Lehet lassan egy szekta is alakul ööö hogy is mondta? Igen, egy párhuzamos dimenzióban:

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: turhozoli (217)
spacc Creative Commons License 2011.03.30 0 0 221

:DDD!

Előzmény: Audi80Avant (219)
arzachel Creative Commons License 2011.03.30 0 0 220

Türelmesek vagytok.:))

Audi80Avant Creative Commons License 2011.03.30 0 0 219

azon gondolkodom, hogy anno szegény Csiba Lajos hogy a bánatba tanult meg beszélni?

mert őt aztán mindig leintették :-))

Előzmény: spacc (218)
spacc Creative Commons License 2011.03.30 0 0 218

Zozókám!   Keresztülnézni rajta, Ignorálni! Nem reagálni. Meg tudod állni?  Csiba TE!  Remélem segítettem. :)))

Előzmény: turhozoli (217)
turhozoli Creative Commons License 2011.03.30 0 0 217

Nem veszem fel a kesztyűt, csak egyenrangú "ellenféllel". Te meg fórumozgassál a saját sleppeddel. Nekem már nem kell magyarázkodnod ebben a módfelett különös stílusban. Mindazonáltal reményemet fejezem ki azirányban, hogy erkölcsileg sem teszed be a lábad audio-val kezdődő Magyar fórumra többé. Tudásod nélkül is megleszünk, tettedre nincs opció.

Előzmény: shalafi66 (214)
manta-z Creative Commons License 2011.03.30 0 0 216

Egyelőre itt lehet elérni:

 

http://audiodiyers.myip.hu/

 

Tessék tölteni rá az infót talán előbb-utóbb meglesz a régi tartalom is.

 

Előzmény: turhozoli (213)
shalafi66 Creative Commons License 2011.03.30 0 0 215

Természetesen jól ismerem mind a hangszórókat, mind a módszereket, illetve a mögöttük lévő (vagy nem lévő) szellemi tőkét is. Ezért is állíthatom nagy biztonsággal amit korábban írtam.

Az az egy, amit te hallottál 4-5 évvel ezelőttről, akkor is kifejezeten jó ár/használati érték aránnyal rendelekezett, de mára már nem aktuális. Viszont olyat, mint amik jelenleg készülnek, Németországban biztosan nem találni. (-:

 

A membránszél cserék, javítások szintén nem olyan egyszerűek és könnyűek, mint ahogy te gondolod, kifejezetten sokat számít az alapanyag, a ragasztó, a javítási módszer, tehát legalább akkora felkészültség kell hozzá, mint a gyártáshoz-tervezéshez. Ha valaki jól akarja csinálni. Ha mindegy hogyan szól, akkor persze bárki bármivel hozzáfoghat.

Előzmény: manta-z (178)
shalafi66 Creative Commons License 2011.03.30 0 0 214

Amit leírtál, ebben a formában nem igaz, nem is lehet az, hiszen ezek a kérdések-problémák sosem egyoldalúak, te pedig úgy tálalod. A mondandód kb. 80%-a elfogult indulaton, a maradék alapvető tévedéseken alapul, és amit te kérdés-válaszként aposztrofálsz, azt valójában másképp hívják.

Előzmény: turhozoli (175)
turhozoli Creative Commons License 2011.03.30 0 0 213

Ment ám privát, tessék megnézni :)

 

Ha már kiszivárgott, elindult a fórum...lásd lentebb. Szeretettel várunk mindenkit. Mert az erejét a tömegbázis adja.

(Barátunk emlékét meg sokáig szeretettel megőrizzük ám :(  ).

Előzmény: dys-cus (210)
manta-z Creative Commons License 2011.03.30 0 0 212

felejtsd el, már így fogsz elrohadni :DDDDDD

Előzmény: dys-cus (210)
AudiJo Creative Commons License 2011.03.30 0 0 211

Lehet hogy fóbiám van?

Épp ezt a topikot olvastam, mikor "elszállt" Audioland "A kiszolgáló nem elérhető" hibával. Esküszöm átvillant az agyamon, hogy nem tán Shalafi ide is betette a tappancsát, mint tech. modi!:))))

AJ 

dys-cus Creative Commons License 2011.03.30 0 0 210

Beregisztráltam az audiodiyers fórumba, de valamit elcsesztem. Lécci töröljetek, hogy újra regisztrálhassak.

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!