Keresés

Részletes keresés

MrJones Creative Commons License 2011.03.03 0 0 486

"A ballib persze nyivákol, de hát ők mindig is a bűnözői oldalt támogatták. Lévén maguk is odatartoznak."

 

Tyűha! Te most aztán jól megaszontad! :)

Előzmény: Törölt nick (476)
MrJones Creative Commons License 2011.03.03 0 0 485

"Nem lázadozni köll, hanem csak kiaknázni ezeknek a balfaszoknak a fasságát..."

 

Nna, ezzel engedelmeddel nem értek egyet.
Az ilyen trükközéssel csak azoknak okoz az ember, akik nem trükköznek. A közteherviselő rétegnek. Leginkább azoknak, akik becsületesen adóznak az utolsó fillérig.
Persze ennek az az egyenes következménye, hogy pont ez az értékes(!) réteg csökken.

Olyan ez, mintha a kutyák közül nem a legerősebbeket, legokosabbakat, legszebbeket, szóval a legjobbakat tenyésztenéd tovább, hanem a legmakacsabb, legsunyibb egyedeket.

 

Szerény, nyomott véleményem szerint inkább egy új közmegegyezésre volna szükség, és ahhoz választott kormányzásra, amely ennek a megegyezésnek érvényt szerez.
Ezzel kikerülhetőek lenne a kényszerű trükközések, a maradékot meg egy jó adórendőrséggel már rá lehetne venni a becsületes együttműködésre.

Előzmény: Indián (459)
MrJones Creative Commons License 2011.03.03 0 0 484

Szervusz Indián!
De el vagy kenődve bakker...

Szopatnak, szopatnak?
Lófaszt a seggükbe! :)

 

"Ottan tartunk, hogy egy nagyobbacska kundcsaftnál én veszek pappért, túlfeszvédett elosztót, USB-kábelt, kutyafaszát a kicsikart honoromból, hogy legalább műköggyön a züzem. Faszkivan... nem szokásom konnektorok, meg WC-pappér áráér' kuncsorogni hetekig..."

 

Hehe.
Találkoztam már én is olyan kuncsafttal, aki újratelepítést kért, oszt az összegért a rendszerkarbantartást, meg még az ő informatikai oktatását is elvárta volna utólag.
Hát, nem lett törzsvásárlóm az ipse. :)

 

Nem köll kuncsorogni, ha nem volt benne az alkuban, akkor nem volt benne.
Legközelebb frankón mérd föl az uccsó szögig, hogy mi kell, oszt legyen benne a számlában. A többit meg szard le.
Tudom, mindenki a legjobbat akarja nyújtani, de ha az ilyen "pluszokat" nem fizetik meg, akkor csak szólni kell, de ha nem kérik, akkor tilos csinálni. (Illetve szabad, de kizárólag saját örömre!)

Előzmény: Indián (450)
MrJones Creative Commons License 2011.03.03 0 0 483

"És gondolod, hogy a figyelő/lehallgató titkosszolgák istenek, és véletlenül se korrumpálhatók?"

 

Eszemben sincs.
Node... jelen pillanatban is rendelkezésre áll az ilyen adatszerzés arról, akiről akarnak ilyesmit, annak, akit az ilyesmi érdekel. Ez csak egy lépcsőfok (az olcsóbb, mindenki által elérhető megfigyelés - végső soron a titoktalan társadalom - felé).
Az is csak pénzkérdés, meg ez is.

Előzmény: marcipannyuszi (437)
RontóPál Creative Commons License 2011.03.01 0 0 477

ez 1általán nem hatékony, sokkal többet érne egy jó közbesz törvény, például, amely kellő anonimitást biztosítana a pályázóknak.

Előzmény: Törölt nick (476)
marcipannyuszi Creative Commons License 2011.02.28 0 0 475

Ha csempészett cigit, már nyílik is a fogda...

Előzmény: cen_ored (474)
cen_ored Creative Commons License 2011.02.28 0 0 474

Ha közalkalmazottként otthon a család nyilvánossága előtt dohányzol, akkor holnap már be sem kell menni dolgozni !

:-)

 

marcipannyuszi Creative Commons License 2011.02.25 0 0 472

Megtudni nem fogod.

 

Ami titkos, az titkos.

Előzmény: Törölt nick (471)
RontóPál Creative Commons License 2011.02.25 0 0 470

titokzatos szolgálati eszközökkel? vicces...

Előzmény: Törölt nick (466)
Alter E Creative Commons License 2011.02.25 0 0 469

http://index.hu/belfold/2011/02/25/czegledy_csaba_egyutt_lopnak_a_partok/

 

A cikkben elmondják, h a bejelentés semmiféle meglepetést nem okozott.

RontóPál Creative Commons License 2011.02.25 0 0 464

Na ugye... beszélnek itt hülyeséget, amikor a fő lopósokat meg nem figyelik...

 

igaza van Indiánnak, sajnos...

Előzmény: boci boci tarka (463)
boci boci tarka Creative Commons License 2011.02.25 0 0 463

Hát ez az!

Nem vállalták, nem véletlenül.

Előzmény: RontóPál (462)
RontóPál Creative Commons License 2011.02.25 0 0 462

a képviselőket miért nem?

Előzmény: Törölt nick (461)
boci boci tarka Creative Commons License 2011.02.25 0 0 460
Előzmény: Indián (459)
Indián Creative Commons License 2011.02.25 0 0 459

Illen helyeken má' pénzbedobós MP3 lejáccók figyelnek... De mind1... Eluntam a hijábavaló küszködést... szopjanak lovat... csak elleszek valahogy... dolog...

 

Ami igazán idegesítő, hogy a mi kis szorgos és állítólag mélyen dörzsölt, valamint minden vezércselt ösmerő népünk úgy 10 éve nem tud kilépni a katatóniából... valami fertőzés lehet - én meg nem v'ok orvos... Mit kezgyek megoldhatatlan helyzetekkel? Pontosabban nincs tökük hozzá... Nem lázadozni köll, hanem csak kiaknázni ezeknek a balfaszoknak a fasságát... nincsenek gyakorlati ismereteik, értékelhető rutinjuk, szánalmas hóhmecolás, amit elővezetnek, viszont törvénybe pikkelyezik végtelen ostobaságukban... esélyük sincs...

 

De valami érthetetlen oknál fogva haggyuk őket tombolni... tán nem kéne...

Előzmény: boci boci tarka (458)
boci boci tarka Creative Commons License 2011.02.25 0 0 458

Inkább valami jó kis kévéházban.:)

Előzmény: Indián (456)
Z757 Creative Commons License 2011.02.25 0 0 457

Lehet csatlakozni?

Előzmény: Indián (456)
Indián Creative Commons License 2011.02.25 0 0 456

Ez vótt a zuccsó kísérletem az úgymond "konszolidáltabb kundcsaft" alkalmából... esse műxik... felattam a harcot... majd elzenélgetek valamék aluljáróban... vagy a fassztuggya...

Előzmény: boci boci tarka (453)
Indián Creative Commons License 2011.02.25 0 0 454

Momentán úgy 40 kilométerre v'ok a teflontól... ügyintézek...

Előzmény: Törölt nick (451)
boci boci tarka Creative Commons License 2011.02.25 0 0 453

Á, ne is mondd! Humora jóformán már nincs a zembereknek, csak kétharmada.

Jó lenne már valami konszolidáltabb kuncsaft, meg aztán mindig kihasználják a jószívedet.

Azt a blogot én is nagyon szeretem, az a legszínvonalasabb, be van kedvencelve.

Előzmény: Indián (450)
Indián Creative Commons License 2011.02.25 0 0 450

Minek gyünnék? Mindig belekötnek a stílusomba, a pártzombikat is má' kurvára unom, a http://orulunkvincent.blog.hu/, meg lényegében mindent leír, ezen túlmenően is van dóggom épp elég... de fizetni esse fizetik... Ottan tartunk, hogy egy nagyobbacska kundcsaftnál én veszek pappért, túlfeszvédett elosztót, USB-kábelt, kutyafaszát a kicsikart honoromból, hogy legalább műköggyön a züzem. Faszkivan... nem szokásom konnektorok, meg WC-pappér áráér' kuncsorogni hetekig... Meg illen vidám attrakcijók...

Előzmény: boci boci tarka (449)
boci boci tarka Creative Commons License 2011.02.25 0 0 449

Azok.

Csakhogy nem mindenki ismeri fel a jogszabályokban ezeket a hibákat, amivel lehet kezdeni valamit.

Igazán jöhetnél gyakrabban is!

 

Off

Amúgy hogy vagy?

On

Előzmény: Indián (448)
Indián Creative Commons License 2011.02.25 0 0 448

Na de mekkora, és mellik genitáliában?

 

Ismételem: kibaszott szerencsések vagyunk, hogy egy illen vérdilettáns pancser népség próbál óberkonni... akárhányharmaddal... faszomaccseérdekli... szánalmas idióták, lövésük sincs, mi mindent lehet bevetni ellenük a Nemzeti Együttműxés Rencerében... Ostoba tahók...

Előzmény: boci boci tarka (447)
boci boci tarka Creative Commons License 2011.02.25 0 0 447

Meztelen revizor?

Akkor már inkább a poloska.:))

Előzmény: Indián (446)
Indián Creative Commons License 2011.02.25 0 0 446

Joguk mindenesetre van hozzá... meg a zadatgyűjtés célhozkötöccségének elvére hivatkozni...

 

Mindenesetre szép lesz, ha a népség csak meztelen revizorral áll csaxóba egy teccőleges szaunában, mer' rája nem terjedhet ki a megfigyelés, másképpen meg biztosítható a közigazgatási eljárás pártatlansága, amit má' 2009 óta külön törvény ír elő...

Előzmény: boci boci tarka (445)
boci boci tarka Creative Commons License 2011.02.25 0 0 445

Már csak az a kérdés, hogy lesznek-e olyan tökös állampolgárok, akik kikérik maguknak, hogy egy megfigyelt térben megjelenjenek.

Előzmény: Indián (444)
Indián Creative Commons License 2011.02.25 0 0 444

Az a szerencsénk, Csillagom, hogy a Vekkerpárt és - személy szerint - a Vekkerúr annyit látnak a szakmából, mint egy látáskárosult dolmányos varjú a gravitácijós kollapszusban...

Előzmény: boci boci tarka (442)
boci boci tarka Creative Commons License 2011.02.25 0 0 443

Így volt ez a régi szép III/III-as időkben is: a besúgókat, ügynököket is megfigyelték.

Előzmény: HGV-20/7 (441)
boci boci tarka Creative Commons License 2011.02.25 0 0 442

Drága barátom!

Csakhogy előkerültél! :))

 

No látod, erre nem is gondoltam. Az ügyfél nem köteles elviselni..., áááááá, hogy te milyen éleslátó vagy!

Előzmény: Indián (440)
HGV-20/7 Creative Commons License 2011.02.25 0 0 441

Vannak akik a figyelőket figyelik és a lehallgatókat hallgatják le.

Előzmény: marcipannyuszi (437)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!