Keresés

Részletes keresés

Lamma lamasszu Creative Commons License 2024.07.23 0 0 100

a SZABADSÁGODRA figyelj van esély veszély tét.

soniakowwacc Creative Commons License 2024.07.23 -1 0 99

Szia! Érdekes, amit írsz, és sokan osztják ezt a nézetet, hogy az ezotéria betekintést nyújt a világ mélyebb összefüggéseibe. Ha többet szeretnél megtudni a jóslásról és annak szerepéről, ajánlom ezt a cikket: https://www.joslas24.hu/jos-blog/igazmondo-joslas/. Sokan hisznek abban, hogy van valami több a világban, amit a mindennapi életben nem mindig látunk. Érdemes lehet elmélyedni ezekben a tapasztalatokban, és tanulni mások tapasztalataiból.

Előzmény: gerzson123 (91)
mától.iszom Creative Commons License 2024.07.22 0 0 98

Mindenképp ész nélkül, de hogy miben...

Még keresem.maj szólok, ha megtaláltam. 

Előzmény: Zellem Estelen (97)
Zellem Estelen Creative Commons License 2024.07.22 0 0 97

Pl. a fing, hogy messzire ne szaladjak...

Ha meg komolyan, a hallásunk és a látásunk is adott frekin és hullámhosszon.

De Ausztráliában még nem jártam, és állítom VAN.

Vagy mit is hisztek?

Valamit ész nélkül?

Pontosítás kéne, mert az emberi hüleség palettája szinte végtelen.

Előzmény: mától.iszom (94)
mától.iszom Creative Commons License 2024.07.22 0 0 96

:) erről nem kérdeztem még. 

Előzmény: Bölcs Árnyék (95)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2024.07.22 0 0 95

az ezotériáról miket ír a chatgpt ?

Előzmény: mától.iszom (94)
mától.iszom Creative Commons License 2024.07.22 -1 0 94

Üdv. Hiszek benne. 

Előzmény: gerzson123 (91)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2024.07.22 0 0 93

kevered: az ezotéria a titkos tudást jelenti, ami feltehetően nincs is, vagy legalábbis hibás

 

 

amiről meg te beszélsz az meg a paranormálisság 

Előzmény: gerzson123 (91)
Zellem Estelen Creative Commons License 2024.07.22 0 1 92

Sajnos tömeges.

Nem kell szégyellened, más is agyatlanul hiszi.

Előzmény: gerzson123 (91)
gerzson123 Creative Commons License 2024.07.22 -1 1 91

Sziasztok. Én hiszek az ezotériában, mert volt már néhány olyan élményem, amit nem tudtam racionálisan megmagyarázni. Egy jósnő egyszer megjósolta, hogy új munkahelyem lesz, és két hónappal később tényleg kaptam egy állásajánlatot. Ez megerősítette bennem a hitet, hogy van valami több is a világban, mint amit látunk. Van itt még valaki aki hisz ebben?

polária Creative Commons License 2021.04.18 0 0 89

 Isten mondá :

szülők, házastársak, szeretők és szeretettek, ne arra törekedjetek, hogy ragasztót csináljatok a szeretetetekből, legyen az inkább mágnes, mely először vonz,

aztán megfordul, és taszít. Felszabadítja mindazokat, akiket vonzottál, és akik már kezdték azt hinni, hogy az életben maradásuk érdekében hozzád vannak láncolva. Semmi nem áll távolabb az igazságtól: mert ez a legkártékonyabb másokra nézve. Hagyd, hogy a szereteted előrelendítse őket a világba, és annak a teljes megtapasztalásába, hogy Kik Valójában. Ebben a szándékban mutatkozik meg igazán a szeretet.

----------------------------------------

Khalil Gibrán arab iró mondá :

 

...............tartsatok szüneteket az együttlétetekben. És hagyjátok az ég szeleit táncolni tiközöttetek. Szeressétek egymást, de ne csináljatok a szeretetből köteléket: hadd legyen az inkább mozgó tenger lelketek partjai között. Töltsétek meg egymás kelyhét, de ne igyatok egy kehelyből. Adjatok egymásnak a kenyeretekből, de ne egyetek ugyanabból a cipóból. Daloljatok és táncoljatok együtt, de legyetek mégis egyedül, miként a lant húrjai is egyedül vannak, bár egy muzsikára rezdülnek. Adjátok oda szíveteket, de ne egymás őrizetébe. Mert egyedül az Élet keze tarthatja a ti szíveteket. És álljatok együtt, de ne túlságosan közel egymáshoz: mert a templom oszlopai is külön állanak, és a tölgyfa, meg a ciprus sem nő egymás árnyékában

Törölt nick Creative Commons License 2021.04.16 0 0 88

ezt probaltad?

engem megkotottek, bar csunya is vagyok, buta is. nemtom mire jo ez. 

Előzmény: polária (87)
polária Creative Commons License 2021.04.16 -1 0 87

A "szerelem-kötés" tipusu mágia KAMU ilyen nincs a bolondok fizetnek 20 000 ft a semmiért.

Ráadásul ha lehetne is SULYOSAN ETIKÁTLAN karmikus büntetést von magára aki megfosztja a másikat a SZABAD DÖNTÉSTŐL. Nincs helye semmiféle kényszeritésnek.

polária Creative Commons License 2021.04.16 -1 0 86

Egy pikolo sört fizetek annak aki megigéri hogy NEM JÓSOL !

polária Creative Commons License 2021.04.16 0 0 85

Szinte mind GONOSZKÓP !

aki pénzért csinálja csak annak buli de csak amig a karma pofán nem veri.

polária Creative Commons License 2021.04.16 0 0 84

Korszakunk szemete a J O S L A T és a K A M U !

fusson ki merre lát !

Törölt nick Creative Commons License 2021.04.14 0 0 83

pfff.

Előzmény: Kopasz76 (82)
hiper fizikus Creative Commons License 2019.11.17 0 0 78

Amíg meg nem égetitek magatokat vele .

Pipacs70 Creative Commons License 2019.09.11 0 0 77

Az ezoteriát is lehet jól és rosszul művelni. Nagyon sokan hisznek és bíznak benne, horoszkópot olvasnak, jósokhoz járnak. Akivel nekem ezen a téren pozitív tapasztalataim van az Glanzer  Lea 

Csillag 2000 Creative Commons License 2017.05.09 0 0 76
New Aeon Creative Commons License 2015.12.16 0 0 75

Akit érdekel :)

rhénai Creative Commons License 2015.12.04 0 0 74

Mi az ezoteria ? nem tudom és nem is érdekel.

Egyedül a valóság számit azt pedig meg kell látni hallani izlelni szagolni és taperolni.Persze létezik tudati érzelmi akarati valóság és tudattalanunk is.

Mindenfajta "értékrend" ezen alapulhat és ha kiderül hogy tévedtem már el is hagyom.Folyamatosan készen kell állni a selejtre. a SAJÁT melléfogásainkra.

Nemrég azt olvastam hogy a fürdőkád vizében fekszem és a szolmizációs hangokat zengedezem do re mi fa szo lá ti  akkor az a hét "csakrát" harmonizálja.Nos kipróbáltam jól esett függetlenül attól hogy ez ezoreria természetgyógyászat áltudomány vagy talán mégis hasznos :)))

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.24 0 0 73

Látom nem érted. Amit te magad tapasztalsz meg, abban már nem hiszel. A gravitáció is ilyen. Ha a misztikát már gyakorlod, tehát ismételni tudsz bizonyos folyamatokat, akkor ugye nem hiszel benne, mert hitből ismételni nem lehet...

Előzmény: vatikán (69)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.20 0 0 72

Filozófiai értelemben belefér. Én csupán azon részéről írtam mely az értékrendemmel ütközik:-)

 

 

Előzmény: vatikán (71)
vatikán Creative Commons License 2015.07.20 0 0 71

Igen - tekintettel arra, hogy nem vallás és nem filozófia.

Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.20 0 0 70

Mármint ide a topikba?

 

Előzmény: vatikán (68)
vatikán Creative Commons License 2015.07.20 0 0 69

Te hiszel a bögrében, amiből iszol ?????????

Előzmény: Törölt nick (66)
vatikán Creative Commons License 2015.07.20 0 0 68

Csupán megjegyzem, hogy az ezotéria nem vallás !!!! Hogy kerül ide ???

Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.20 0 0 67

"Csupán kérdezem (tisztelettel), hogy ez melyik vallás?"

 

Az a vallás, mely anyagilag lehúzza az embereket értelmetlen ostobaságokért cserébe amit a szerencsétlenek el is hisznek Pl: ezo tv

 

Magukat táltosoknak és varázslóknak nevező szélhámosok, akik ahelyett hogy elmennének tisztességes munkát végezni, így jutnak jövedelemhez.

 

Előzmény: vatikán (56)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.18 0 0 66

Te hiszel a gravitációban?

Előzmény: vatikán (65)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!