Keresés

Részletes keresés

ScarryTerry Creative Commons License 2021.01.14 0 0 912

Sziasztok!

 

Remélem valaki aki jártasabb nálam a dologban fog segíteni.

 

Van egy GoPro Hero7 black kamerám.

 

Szeretném IP kamerának használni késés nélkül de sehogy sem sikerül. Beregisztráltam a GoPro oldalára és előfizettem hogy rajtuk keresztül tudjak

 

streamelni. Max 2 órát engednek liveolni nem sok de egyenlőre jobb mint a semmi. Viszont stabilan 7mp a késés ami iszonyat sok! Levettem a

 

felbontásból, visszavettem az fps-ből és így sikerült stabil 4mp késéssel streamelni de ez még mindig sok. 

 

Nagyon megköszönném ha valaki felvilágosítana ezzel kapcsolatban. Esetleg a kamera HDMI portjába dugva egy külső ezközön keresztül jobb eredményt

lehet elérni?

 

Kérem aki tud segítsen mert megvettem a drága kamerát és nem tudom használni és nagyon el vagyok keseredve.

 

Köszönöm szépen előre is a segítséget!

JozsBiker Creative Commons License 2020.12.21 0 0 911

Sziasztok !

 

Ha valakinek van esetleg eladó Sony AKA-SF1 tokja vagy SJ3000 skeleton tokja légyszi jelezze e-mail -ben! Köszi!

 

Clio II OW Creative Commons License 2019.07.16 0 0 910

Sziasztok

 

tapasztalt valaki hasonlót gopron??

https://youtu.be/yc4Rc9TCrTM

Jaguris Creative Commons License 2018.10.03 0 0 909

Tisztelt fórumozók!
Akciókamerák és azok stabilizátorai - témában írom a szakdolgozatomat.
Nektek 2-3 perc nekem hatalmas segítség ha kitöltitek a kédőívem
köszönöm és bocsánat a kis off topikért!

https://goo.gl/forms/sdzCdddHrIVkZBIl2

jozsi4321 Creative Commons License 2018.09.21 0 0 908

Mire vagy kíváncsi a GoPro-val kapcsolatban? Hogy milyen kiegészítőket érdemes megvenni, az attól függ, hogy milyen módon és mire akarod használni. Pont ezért moduláris a rendszer. Ha autóra akarod szerelni, akkor szívókorong, ha fejre akarod tenni, akkor fejpánt, ha állványra akarod tenni, akkor menet adapter, és így tovább. Teljes mértékben a felhasználás diktálja, hogy mire van szükséged, vagy minek veszed hasznát.

 

Én többet hurcolom, mint amennyit használom, úgyhogy nekem általában bekapcsol és lemerül a zsebemben, mielőtt még használni akarnám. Ezért szerintem legalább egy tartalék akksi nem árt hozzá, hogy legyen mire kicserélni, ha lemerült. Na meg egy olyan tok sem hátrány, amiben nem kapcsol be csak úgy, de ez ízlés kérdése.

 

Ha még aktuális, akkor van egy eladó Hero3 Blackem.

Előzmény: koko2110 (905)
peasantfilms Creative Commons License 2018.07.17 0 0 907

Sziasztok!

 

Keresek eladó vagy bérelhető GoPro Hero 4-hez való Dome-ot.
Az ajánlatokat itt privát üzenetben vagy e-mailben várom.
eleklaci93@gmail.com

 

Előre is köszönöm szépen!

qwer1234 Creative Commons License 2018.06.14 0 0 906

Én már nem vennék gopro-t. Helyett inkább xiaomi 4k action cam-et. https://www.mi.com/us/mi-action-camera-4k/

Olcsón beszerezhető és jól működik. Persze külön kell hozzá megvenni a polikarbonát vízalatti tokot, viszont legalább az sem drága.

Előzmény: koko2110 (905)
badmad Creative Commons License 2018.01.25 0 0 904

A 3black óta a legnagyobb eltérés köztük a 4K fps, meg a Wifi hatótávolsága. De fullHD-ben mindegyik bőven elfogadható képet ad, az újak sötétben picit jobbak.

De ha általános célú felhasználásra kell, akkor nem biztos, hogy érdemes az újabb modellre költeni, egy 3+, vagy 4-es black-el tökéletes HD videót lehet felvenni. 

Érdemesebb a maradék pénzt kiegészítőkre, tartókra, stb költeni, hogy tényleg bárhova fel tudd rögzíteni és valóban szuper felvételek sikerüljenek.

Ezeknél a sportkameráknál nem a képminőségtől lesz jó, vagy rossz egy felvétel. Fontosabb, hogy találj egy extrém jó látószöget, ami nem a megszokott, 1000x látott perspektívából mutatja amit csinálsz, hanem legyen benne valami egyéni, speciális, különleges.

Előzmény: koko2110 (903)
badmad Creative Commons License 2018.01.25 0 0 902

Szerintem teljesen mindegy. Amire pénzed van. Ha kell az LCD, akkor olyat, ha nem, akkor tényleg mindegy, amióta vannak a "black" szériák, egyikkel sem tudsz nagyon mellényúlni. Ha fontos a WIFI hatótávolsága, a nagy fps, akkor olyat kell választani. Ha költséghatékonyság a cél, akkor akár egy 3/3plus black is jó lehet simán, pláne használtan. Sokminden nem tud tönkremenni a használattól, amire érdemes figyelni a ház, a vízhatlan tok állapota, a lencsék éppsége. Utángyártott akkuk fillérekért vannak hozzájuk, az ha gyengébbel is veszed, könnyen cserélhető (kivéve a kocka formájúaknál).

Előzmény: koko2110 (901)
greased Creative Commons License 2017.09.27 0 0 900

Egy ritkább portéka eladó

Sony FDR X3000(R) Action Cam Akciókamera minden lehetséges kiegészítővel és tartozékkal.

Új állapotban, karcmentes, hibátlan (S/N 5090793).

114 gramm, 4K videó, zoom, GoPro Hero5-öt és minden videós fénykpezőgépet megszégyenítő képstabilizátorral

Tartalom extrákkal (új árakkal):

- Kamera (160e)

- Vízálló búvártok

- Élőképes távvezérlő (karóra kialakítással) RM-LVR3

- Ujjmarkolat AKA-FGP1 (külön nem kapható, szettes ár 180e)

- 1 gyári akku NP-BX1

- Első lencsevédő AKA-MCP1 (12e)

- 2 +akku (10e)

- Hálózati akkutöltő (7e)

- Sapkacsíptető (10e)

- Memóriakártya (20e)

- Rögzítők minden mennyiségben (fejre, szélvédőre, kerékpárkormányra, mellkasra, rúdra, búvármarkolat, mini állvány, teleszkópos szelfi bot, stb., stb.) (kb. 20e)

 

Összesen újonnan 260 lenne, egyben elvihető 229.9-ért.

Kétszer volt használatban, azóta pihen.

 

Bp. Érdeklődni lehetőleg csak telefonon.

30 452 nyolc2 75

Cooper AoNang Creative Commons License 2017.08.28 0 0 899

ELADÓ egy Fei-Yu G4 3-tengelyű gimbal és a hozzá passzoló GoPro Hero4 kamera 16 Gb-os kártyával. Mind kifogástalanul működik!

Ilyen videókat készítettem velük: https://www.youtube.com/CooProCinematography

Ár mindössze 100.000 Ft, tökéletes választás ebben az árkategóriában!

Eeerika11 Creative Commons License 2017.06.13 -1 0 898

Sziasztok! 

Van egy HERO + LCD kamerám. 
A felvétel 10 perc után leáll, illetve amikor visszanézem a felvétel ugrál, mintha már meg-meg lenne vágva.. 
Tudtok segíteni? Ez valamilyen beállítás? 

Köszönöm előre is.

morcosmarci Creative Commons License 2017.06.03 0 0 897

Szevasztok! 

Valami okbol GoPro Hero 3+ Silver lefagy idonkent. Ami azt jelenti hogy nem kapcsol ki, vilagit a kijelzo, ha lepegetek a funkciokban akkor amikor a beallitasokhoz jutok akkor csippan de nem mutatja csak egyszeruen meg egyet kell nyomni, hogy a kamera menupontra jusson. 

Ez a problema elojon 64Gb kartyaval (SanDisk Ultra) aztan attertem 32Gb-osra de igy is tapasztalom. Az egeszben a legerdekesebb, hogy mar joparszor GoPro kicserelte a kamerat, a problema mindig elojon. 

De csak a 3+ Silvernel, pedig volt 3, 3+, 4 Black-em is, habar egyiket sem hasznaltam ilyen sokaig.

 

Firmware 2.0 van rajta. 

 

Varom eszreveteleiteket. 

Marci

vesz Creative Commons License 2017.02.22 0 0 896

Üdvözlöm a fórumozókat

kezdő vagyok a kamera használatban,nagyon kezdő,ezért lehet néha lesznek nagyon nevetséges kérdéseim.

szeretné vásárolni egy olyan kamerát ami egy üzletben lenne felszerelve,és kb félóránként vagy negyedóránként kűldene nekem állóképet,tehát kb reggel 8 órától este 8óráig.

Ez az üzlet egy piaci árusítás tehát szabadtérben van/sátor/de én minden reggel felszerelném este pedig leveszem,tehát kb napi 10 órát üzemelne.

előre is köszönöm a válaszokat szép napot mindenkinek sziasztok

Rapterápia Creative Commons License 2017.02.05 -1 0 895

Kedves fórumozók!

Tudnátok segíteni abban, hogy hogyan lehet a Gopro hero 5-öt webkameraként használni?
A válaszokat előre is köszönöm!

Tompy74 Creative Commons License 2016.12.24 -1 0 894

Sziasztok ,

 

Kérdezném a tisztelt fúrumozókat , ezt a funkciót hogy érem el :  cam sj 5000x elite

 

A készülékben megtalálható a Loop funkció, aminek aktiválását követően a kamera folyamatos felvételt készít. Ha valaki úgy ítéli meg, hogy arra érdemes akció történt, akkor visszamenőleg elmentheti egy gombnyomással az elmúlt 3, 5 vagy 10 perc történéseit a beállításoktól függően. Ezzel a módszerrel egyrészt gazdaságosan menedzselhető a kártya tárolókapacitása, másrészt a vágás során jelentős mennyiségű idő spórolható meg, harmadrészt, és legfőképp nem maradunk le semmilyen váratlan eseményről.(5000+ leírása)

 

A körkörös felvétel beállítása egyszerű , de ezt a váratlan esemény funkciót nem tudom beállítani.

Lehet ,hogy nem is tudja?

Köszi: 

T.

semmiho Creative Commons License 2016.12.17 0 0 893

Nagyon köszönöm!

Előzmény: badmad (892)
badmad Creative Commons License 2016.12.16 0 0 892

A westendből a Bajcsy-ra költözött a bolt, ami egyébként a Zone (oakley) egyik üzlete, elvileg ők a hazai forgalmazó, de szerintem jobban jársz, ha felhívod a myactioncam boltját és megkérdezed náluk.

Előzmény: semmiho (891)
semmiho Creative Commons License 2016.12.16 0 0 891

Sziasztok!

Van egy 2013-ban vásárol Hero3 Silver kamerám, kb. 5x használtam, aztán 2.5 éve költözéskor elkeveredett. Nemrég megtaláltam, sajnos nem működik. Az akksira gyanakodtam, szereztem bele egy újat, de azzal sem működik. Memória-kártyát kivettem, sok trükköt megpróbáltam (troubleshootingban amit csak találtam), de meg sem mozdul.

 

Szervizbe hová érdemes vinnem, tudnátok ajánlani egy szervizt Budapesten?

 

(Úgy rémlik, régen volt egy GoPro szerviz a Westendben, de ha jól látom, vagy megszűnt, vagy elköltöztek.)

 

Köszi előre is!

peasantfilms Creative Commons License 2016.12.06 0 0 890

Sziasztok!

 

Keresek megvételre GoPro Hero 4 Black-et 90 e Ft körül. Az ajánlatokat ide várom: eleklaci93@gmail.com

 

Köszönöm!

Laci

tánczika Creative Commons License 2016.11.24 0 0 889

Sziasztok,

 

Eladó a egy Gopro Hero4 Black (sn: C312112 5062486) dobozában rengeteg tartozékkal, kis esztétikai hibával (kép róla, hibátlanul működik, de átvételkor próba).
Eladás oka, hogy csak porosodik, a kölöknek meg túl drága lenne játszani.
Tehát a gyári tartozékokon kívül plusz adapterek, csuklók, felfogatók, ahogy a képeken, valamint
- tapadókorongos rögzítő;
- fejpánt;
- neoprén mellkaspánt;
- Telesin 6"-os Dome Port (neten rákereshető, mit tud: https://www.google.hu/search?hl=hu&source=hp&q=gop

ro%20dome%20pics&aq=f&aqi=g10&aql=&oq=&gs_rfai=&cad=h );
- gyári WiFi táv a tartozékaival;
- Telesin dupla külső akkutöltő + 2db utángyártott akku;
- HDMI kábel;
- teleszkópos szelfibot, rajta kialakított hely a gyári távnak;
- hordtáska;
- sárga bója;
- adapter biciklikormányhoz (vagy bukócsőre), nincs a képeken)
- gyári külső akkupakk (megvan a vastag hátfal is hozzá a vízzáró tokhoz), amit sajnos a hosszú állás után nem tudtam életre kelteni, vagyis feltölt, de felhelyezve leszívja a belső akksit is, így az nem árképző;
- 32GB Samsung micro SD
- na meg hátlapok, csavarok, töltő, kábel, ami a képen.

 

Csak egyben eladó, ára 105.000,-HUF

Személyesen Velence, vagy Biatorbágy környéke, mail publikus.

Ferkó Z Creative Commons License 2016.11.22 0 0 888

Megválnék Sony HDR-AS20 akciókamerámtól

30 000 Huf

sn: 3619448

vízálló tokkal tartalék akksival, dobozával.
alig használt, tökéletes állapotban.
VALÓDI PIXELSZÁM (VIDEÓ)
11,9 MP
OBJEKTÍVTÍPUS
ZEISS® Tessar® objektív
F-SZÁM (MAXIMÁLIS BLENDE)
f/2,8
MINIMÁLIS FÓKUSZTÁVOLSÁG
Kb. 30 cm, kb. 11 7/8 hüvelyk
STEADYSHOT
SteadyShot elektronikus képstabilizálás
WiFi

Átvétel: Gyöngyös, Hatvan, vagy MPL futár

baggio_fortune_money Creative Commons License 2016.10.30 0 0 887

gyári original fóliás GoPro LCD Touch BacPac ALCDB-401 ( NEM ALCDB-301 !!! ) bontatlan hátlapokkal eladó. Ár: 18.000Ft
- LCD kijelzővel nem rendelkező kamerákon is visszanézheti az elkészített videókat.
- GoPro Hero 4-es szériával pedig lehetséges a menüben a navigálás.
- Levehető LCD érintőkijelző
- A kamera hátuljára csatlakoztatható
- Kompatibilis: HERO4 Black Silver , HERO3+, HERO3 Black Silver White
- A csomag tartalmaz: LCD Touch BacPac™, Standard BacPac Backdoor, Skeleton BacPac Backdoor, Touch BacPac Backdoor, Mounting Hardware, Protective Case

2db gyári nagyon keveset használt GoPro HERO 4 Rechargeable Battery AHDBT-401 eladó. Ár: 4.000Ft/db
- Kompatibilis HERO4 Black or HERO4 Silver kamerával
- 1160mAh lítium-ion akkumulátor akksi

Érdeklődni : 06 (húsz) 589 (öt) 194

r_tamas Creative Commons License 2016.10.23 0 0 886

Sziasztok Gopro Session4 -et szeretnék majd venni.
GalaxyY telefonon ahogy nézem nem megy a goproAPP.
Van esetleg mód a gépre kötve a beállításokat állítani vagy csak csak APP-on keresztűl lehet?

sefotos Creative Commons License 2016.10.01 -1 0 885

Fontolgatom egy alig használt kiváló Yi 4K kamera és eredeti tok eladását, még nem határoztam.

Antal Balázs Creative Commons License 2016.09.30 0 0 884

Üdv!

 

Olyan dologban kérném a segítségeteket, hogy a GoPro Blac 3+ kamerám az utolsó frissítés óta furcsa dolgokat csinál. 

Van, hogy nem tudom bekapcsolni, vagy csak úgy, hogy csatlakoztatóm a töltőre, várok és felvillantak a ledek, majd bekapcsolom. Ilyenkor ki-be tudom kapcsolgatni, de ha kikapcsolom és várok pár órát, akkor már nem kapcsol be. Ha várok akár napokat, akkor bekapcsolásra bírom, és ilyenkor teljesen le van merülve az akkumulátor.

Tudtok esetleg segíteni, vagy volt valakinek hasonló problémája. Nem kétség, de így használhatatlan a kamera.

kanga_boy Creative Commons License 2016.08.01 0 0 883

Sziasztok,
érdemes e-bayről rendelni kiegészítőket?
ilyenre gondolok pl.: "59in1 Head Chest Mount For GoPro Hero 2 3 3+ 4 SJ4000 Camera Accessories Set Kit"

a gyári cuccok árának töredékébe kerül.
próbálta valaki?

nagyon silány a minősége?

köszi! :-)

GoProHero4Black Creative Commons License 2016.07.17 0 0 882

sziasztok, 

 

cégen belül nyertem egy goPro Hero 4 Black Editiont és eladnám. Gyakorlatilag bontatlan lesz a csomag, számla nem, de garanciapapír lesz hozzá. Természetesen személyes átvétel. Ára: 115000 ft. 

 

robidoktor Creative Commons License 2016.06.18 -1 0 881

Sziasztok.

Hero 4 Silver egxszernem hajlandó wifin kapcsolódni a telefonhoz.

Elősször csak simán nem kapcsolódott, wifi reset, újra telepít a gopro app, most már párosodni sem hajlandó.

Vkinek ötlet?

Arch1995 Creative Commons License 2016.06.06 0 0 880

Sziasztok! Keresek Gopro hero 3 3+ silver, black-et.

Ajanlatokat az

S.attila1995@gmail.com ra varnam vagy akar itt is. Koszonom

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!