Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

GPS másfél órája Creative Commons License 4250

"Egy átlagembert nem érdekli, hogy ki se nem utazik ámérikáába."

Sőt, nagyon helyes, ne is utazgassanak össze-vissza. Ő sem utazik, akkor ezek miért utaznának?

.

Előzmény: Herr Köldök (4249)
Herr Köldök két órája Creative Commons License 4249

Nem hinném. Egy átlagembert nem érdekli, hogy ki se nem utazik ámérikáába.

Simán bevezetik majd egy felső határral.

Előzmény: nicko (4246)
oljeg12 13 órája Creative Commons License 4248

Ha azt hiszi ez a beszűkült gondolkodású kormány, O. V.-el és V. M.-el együtt, hogy ebből hatalmas összeg befolyik a költségvetésbe, akkor tévednek. Sokan lefogják mondani az internetet és akik meghagyják, azok is nagyon szűken fogják használni.

Ennek a következménye az lesz, hogy nem előre megyünk, hanem hátra. Vagyis nem "vissza a jövőbe", hanem "előre a múltba"

Most a következő választásokig, ismét nyúzhassák a népet. Választások előtt, majd néhány forintot vissza adnak rezsicsökkentés, vagy valami hasonló címen.

Előzmény: GPS (4244)
paplanfa 14 órája Creative Commons License 4247

Valamiből ki kell fizetni a kenőpénzeket, ha nem megy olajozottan magától.

Előzmény: nicko (4246)
nicko 15 órája Creative Commons License 4246

gumicsont...célját elérte már senki nem beszél a médiában, fb-n az amcsik elleni balhéról.

Előzmény: GPS (4244)
nicko 15 órája Creative Commons License 4245

Alma C2200 custom fw-vel. :)

Előzmény: Balu424 (4243)
GPS 17 órája Creative Commons License 4244

Fiúk! Biztos hogy a következő TV-nk SMART lesz?

Elképesztően durva lesz az internetadó

Gigabyte-onként 150 forintot kell fizetni, nagyobb lehet csak az adó, mint az internetszolgáltatás havidíja. Bár még sok a kérdőjel, az látszik, hogy az állam nagyot kaszálna a netezőkön. Tovább »

forrás: Index.hu

Balu424 19 órája Creative Commons License 4243

A szolgáltatóm DIGI,  UE32H4500AWXX Smart TV-m van.  

erre van valamilyen ötleted?

Előzmény: nicko (4241)
paplanfa 20 órája Creative Commons License 4242

Magasról szarnak arra, hogy te szeretnéd élvezni a TV-det, és a szép új világot.

Előzmény: Balu424 (4240)
nicko 20 órája Creative Commons License 4241

A tv gyártók maguk döntik el hogyan alkalmazzák a jogvédett tartalmak másolás elleni védelmét.

A samsung úgy tesz ennek érdekében, hogy a felvételre rak egy spéci jelet ami megakadályozza más pl. PC-n történő lejátszását, másolását, lemezre írását stb. sőt még másik azonos típusú tv-n sem lehet lejátszani a felvételt.

Az más kérdés, hogy a D szériánál samygos srácok készítettek egy kis progit és azzal lehetett a felvett műsort .ts-be konvertálni.

F szérián kipróbáltam átkonvertálta, de semmi nem játszotta le a samsung védelem miatt.

Ha a samsung nem így tenne vagy más eszközzel, akkor nem kap meg bizonyos licenszeket a beépített médialejátszójához azzal meg öngólt lőne pr területén.

Digikábelesként vettem egy Alma C2200-at és gond letudva. ;)

Vagy veszel olyan tunert amilyen szolgáltatód van és azzal rögzítesz.

Előzmény: Balu424 (4240)
Balu424 20 órája Creative Commons License 4240

sziasztok    bár lehet lerágott csont, de lehet azóta van fejlemény az archiválás terén.

A problémám az, hogy miért ne tudom olyan rendszerben rögzíteni a Tv-ből felvett rólam szóló műsort, riportot, amelyet saját számítógépemen tudok rögzíteni s esetleg másnak, más helyen (nem az otthonomban) megmutatni?  Nem találtak ki erre valamilyen okosságot?

Melyik jogszabály tiltja ezt az adatvédelmi törvény keretein belül, hogy a Samsung Smart TV-mből az adást csak oly módon rögzíthetem, hogy azt csak ugyanazon a TV-n nézhetem vissza. 

Mi van ha elromlik a tv és nem tudom már rajta lejátszani a műsorokat?  Vagy mi van ha a tv-t újabbra cserélem?

Ki mit gondol erről?

GPS 21 órája Creative Commons License 4239

Majd a következő Hijung-Heng márkájú  TV-del jól együtt fog működni  :-)))

.

Előzmény: nicko (4238)
nicko 21 órája Creative Commons License 4238

telefonok terén is törnek előre..meg is rendeltem a xiaomit.

DLNA van benne majd megnézem samsunggal mit csinál.

Előzmény: GPS (4237)
GPS 27 órája Creative Commons License 4237
paplanfa 2 napja Creative Commons License 4236

Nekem meg a laptop rákötése jött be BS Playerrel.

Előzmény: DeCoco (4232)
paplanfa 2 napja Creative Commons License 4235

Ez a zseniálisan egyszerű ötlet eszembe se jutott, pedig nekem is ott a telefonon. Az igaz, hogy vakon nem lehet kezelni, és a telefont örökké tölteni kell, szóval ígyis-úgyis drótozás lesz.

Előzmény: s_abel (4225)
nicko 3 napja Creative Commons License 4234

Nem tudom milyen a menűje a H szériának.

F esetében:

Menü---Adás---Csatorna szerkesztése itt kiválasztod a csatornát majd sárga C gombot nyomsz ami törli.

emanual vagy letölthető könyv nem ír semmit erről?

Előzmény: Dr Milton (4233)
Dr Milton 3 napja Creative Commons License 4233

Sziasztok,

H6200-as Samsung smart tv-n a csatornak behangolasa utan szeretnek parat torolni a csatornalistabol, de sehol sem talalok delete parancsot. Otlet?

DeCoco 5 napja Creative Commons License 4232

Nekem nagyon bejott, a pc media servere. Vannak ugyan aprobb hibak de egyutt elek vele. Szeretnem ezt nassal is pc nelkul

Előzmény: nicko (4230)
nicko 5 napja Creative Commons License 4231

Ez volt a legutolsó verzió amit a samsung kiadott 2012 áprilisban:

Verzió : 2.1.0.12031_10

Előzmény: DeCoco (4229)
nicko 5 napja Creative Commons License 4230

én a plexet kipróbáltam, de töröltem is a pc-ről.

Előzmény: DeCoco (4229)
DeCoco 5 napja Creative Commons License 4229

Koszonom, ha haza erek mar toltom is, vagyis keresem a linken. Megegyszer koszi.

Esetleg hasznal valaki NAS szervert a tv vel azon belul is plex media serverrel?

nicko 5 napja Creative Commons License 4228

Legalább a családban átveszed a TV felett a hatalmat! ;)

szomszéd nője zöldebb effekt? :)

samygot használom mert a többihez a telefonom nem kompatibilis. :/

Előzmény: s_abel (4225)
nicko 5 napja Creative Commons License 4227

Régebbi modelleknél kell keresni.

pl. itt

Előzmény: DeCoco (4226)
DeCoco 5 napja Creative Commons License 4226

Sziasztok

Valaki nem tudja veletlenul honnan lehetne az Allshare -t letolteni PC re? Egy link, vagy egy telepito mailbe sokat segitene. A google csak kamu letolto oldalakra vitt, a samsung oldalan meg sehol nem talalom.

Elore is koszonom

Olivet@freemail.hu

s_abel 6 napja Creative Commons License 4225

Esetleg ha van valamilyen "okostelefonod" letöltesz rá alkalmazást pl. SMART TV REMOT, SAMSUNG IR REMOT CONTROL, és így tovább. Google a barátod! :))

Ez még csak pénzbe sem kerül. Legalább a családban átveszed a TV felett a hatalmat! ;)

Előzmény: Ezoverzum (4216)
GPS okt. 14. Creative Commons License 4224

És dróton tartja a távkütyüjét?

Ettől hamar ideges lesz ám a kuncsaft - pláne amikor először átgyalogolnak a kifeszített madzagon :-)

.

Előzmény: paplanfa (4223)
paplanfa okt. 14. Creative Commons License 4223

Aha. De egy fali dugasztápra is rá lehetne kötni, nem? :P

Előzmény: GPS (4220)
GPS okt. 14. Creative Commons License 4222

Nem kell vadászni, mert bármilyen tölthető akkut veszel, az alapból 1,2 V-os csak. Minden utcasarkon kapsz ilyet pár forintért.

Lidl/ Aldi nak is szokott lenni - általában 990 Ft-ért a 4 darabos szett. Van R3-asban, R6-osban, sőt, néha még góliát méretűben is.

.

Előzmény: Ezoverzum (4221)
Ezoverzum okt. 14. Creative Commons License 4221

Köszönöm a hozzászólásokat. Első lépésként vadászok valahonnan egy 1,2v-os elemet. Nem tudtam, hogy van gyárilag is ilyen. Lehet, hogy gyárilag is ilyen kellene bele???

Még egyszer köszönöm.

Üdv