Keresés

Részletes keresés

orsiluca Creative Commons License 3 napja 0 0 6708

Üdv! Azt szeretném megtudni, hogyan lehetne a tv-m hangját átvinni a házimozi hangfalaiba.

A tv samsung, és hátul ilyen kimenetek vannak rajta:LAN, EXT (RGB), Audio component IN (piros-kék-zöld), AV IN (Video, Audio L-R, sárga-fehér-piros.

A házimozim jó régi, scart nincs rajta (és a tv-n sincs), csak egy aux in (piros-fehér), és külön egy sárga jack.

Attól tartok, nem fog sikerülni.  

Köszönöm!

nicko Creative Commons License 4 napja 0 0 6707

jo, de hogy ? :)

Előzmény: Boulware58 (6706)
Boulware58 Creative Commons License 4 napja 0 0 6706

Probléma megoldva.köszönöm.

Előzmény: nicko (6705)
nicko Creative Commons License 4 napja 0 0 6705

tavkapcsolo nem gyerek kezebe valo. :)

mivel nem irsz tipust igy azt mondom allitsd alapra a smart reszet a tevenek a beallitasokban.

Előzmény: Boulware58 (6704)
Boulware58 Creative Commons License 5 napja 0 0 6704

Sziasztok!nem tudja valaki hogyan lehet eltüntetni a képernyőről ezt az ablakot youtube nézés közben?valamit elnyomkodhatott a gyerek vagy nem tudom mi történt de egyszercsak megjelent és nem találok sem a youtube sem a tv beállítások között semmit sem amivel eltüntethető.köszi.

alfi13 Creative Commons License 2017.07.13 0 0 6703

Ezek szerint a smart készülékékbe komolyabb az elektronika. Egy készüléket néztem boltba és az feltűnt hogy nagyon lassan váltja a csatornákat is nem reagál azonnal a gombnyomásra. Persze ezekről a kép és hanghibákról egyik boltban sem beszéltek.

Előzmény: nicko (6702)
nicko Creative Commons License 2017.07.13 0 0 6702

amelyikbe nincs smart olyat nem vennek, mert az mar kepileg is nezhetetlen kategoria HD adasokhoz...receg a kep vagy csak HD Ready felbontas...

igy van. koax egy osztoba abbol egy kabel a tv-be masik a belteribe es azt nezel felvetel kozben a teven amit akarsz.

Előzmény: alfi13 (6701)
alfi13 Creative Commons License 2017.07.12 0 0 6701

Köszönöm a segítségedet. Ez egy jó ötlet venni egy másik tunert és meg van oldva a fölvételi  problémám. Csak ha ezt előre tudom akkor egy sima TV-t vettem volna mert a Smart funkciókra egyáltalán nincs szükségem. Nem fogok a tv-n internetezni arra itt van a számítógép.

Előzmény: nicko (6699)
nicko Creative Commons License 2017.07.12 0 0 6700

ami zt a funkciot tudja samsung eseten nem kozepkategorias, hanem felso kategorias tv es a leirasban ez szerepel:

2x DVB-C/T/S tuner. Digitalis korszakban a regi PIP funkciohoz 2db tuner kell a teveben lennie DVB-C-bol.

Előzmény: alfi13 (6698)
nicko Creative Commons License 2017.07.12 0 0 6699

Nem a nyelvet allitod at, hanem csatornahangolas elott az orszagot (terulet) ami barmi lehet csak ne Magyarorszag a J szeriatol. Tehat a K es M-re ertendo ez es csak ott ahol a szolgaltato nem kodolja a DTV adast.

Azonos muxn levo csatorna eseten egyiket felveheted a masikat nezed.

Aki rendszeresen venn fel es nezne vissza ajanlott es sajat (nem Digis) belteri vasarlasa.

Amir figyelni kell:

NTFS particiot kezelje.

mpeg 4-es DVB-C tuner legyen benne.

Altalaban 10-20K kozott vannak arban.

Nekem 3 eve van Alma C2200-as azota nincs fejfajasom a felvetellel es hogy nem csak az adott teven tudom visszanezni.

Előzmény: alfi13 (6696)
alfi13 Creative Commons License 2017.07.12 0 0 6698

Igen erre a két tuner-es dologra rájöttem most hogy megvettem a Tv-t. Biztos nem ezt választottam volna ha előre tudom.

Előzmény: 8auJANI (6697)
8auJANI Creative Commons License 2017.07.12 0 0 6697

Szia!

Igen nem lehet ujjabban, csak ha átállitod az országot mondjuk szlovákiára ,aztán gond nélkül ugy sorszámozod át ahogy neked tettszik, aztán a nyelvet lehet magyarra , én is igy szivtam  vele mostanában. A felvétel funkció meg csak ugy müködik ahogy te elvárod , ha olyan tévét veszel amiben két tuner van.

Előzmény: alfi13 (6696)
alfi13 Creative Commons License 2017.07.12 0 0 6696

Nem tudom hogy jól értem e amit írtok de egy kicsit bele gabajodtam ebbe Samsung okos Tv be. Digikábel előfizetésem van. Vásároltam egy Samsung UE40K5500-ás Tv-t de nagyon sok csalódás ért. Az egyik az hogy nem lehet a csatorna listát saját ízlésemnek szerint megváltoztatni, igaz ha beteszem ezeket egy "kedvencek" csoportba akkor legalább egy csoportban vannak az adók de a távirányítóval nem tudom könnyedén váltani csak  csatornákat  görgetni. Ha jól értem amit írtok ha pl szlovén nyelvet állítok be akkor meg tudom változtatni a csatornák számozását, Pl 1-es pozícióba be tudom állítani bármelyik adó?

A másik csalódás hogy vettem hozzá egy külső USB-s adattárolót és csak azt az adót tudom vele rögzíteni amit nézek. De pont azért vettem ha egy időben két olyan műsor van amit nézni szeretnék az egyiket nézem a másikat rögzítem. Nem beszélve arról hogy azt írják hogy van benne PIP funkció (kép a képben) de ezt csak akkor lehet bekapcsolni ha a külső forrásból nézek valami akkor lehet követni az élő adást.

Előzmény: nicko (6695)
nicko Creative Commons License 2017.07.12 0 0 6695

digikabelen a samsung teljes keresesnel hajlamos nem minden csatornat megtalalni.

halozatira kel alitani a tobbi jo.

J szerianal ha valaki Digi kabelen beallitotta, hogy Digis csak az analogot hozta be.

K szeria mar alapbol az Orban fele csatornalistaval jott ki a gyarbol.

Előzmény: petrojan (6691)
nicko Creative Commons License 2017.07.12 0 0 6694

szerntem mar irtam errol regebben.

samsung ugye mindenki tudja a kormannyal kotott strategiai partnerseget. emiatt a J szeriatol adott ki olyan fw-t ami ezt a csatornalista dolgot muveli es igen azt is irtam ha mar valaki felrak minden fw-t mert csak (mikozben a tv-nek semmi baja) akkor csak egy megoldas marad, hogy mas orszagot valaszt, mivel mashol ez a faszsag nincs. Termeszetesen ez csak azoknal mukodik ahol a DTV vetelhez nem kell kotelezoen belteri.

Előzmény: 8auJANI (6690)
petrojan Creative Commons License 2017.07.11 0 0 6693

Helló múlt hét pénteken jött meg,igen gyári beállítású volt, és nincs benne olyan menü pont.

8auJANI Creative Commons License 2017.07.11 0 0 6692

Szia!

Mikor vetted?Gyári alapbeállitásu volt?És nincs benne olyan menü:Csatornák készenléti keresése? Én legalább 6-8 éve samsungot használok, volt pár darab nálam, D-sorozat, E-sorozat ,F-sorozat, J-sorozat egyiknél sem volt ilyen gondom, nem volt ez a menüben..............

Előzmény: petrojan (6691)
petrojan Creative Commons License 2017.07.10 0 0 6691

Helló mindenkinek!Én egy UE49KU6400 Tv-t vásároltam és nekem sem sikerült a csatornalistán módosítani a sorrendet. Ma felhívtam a Samsung  ügyfélszolgálatot  és egy nagyon kedves hölgy segített beállítani a tv-t úgy hogy most már betudtam állítani a számomra helyes sorrendet. A beállítás a következő volt: automatikus hangolás, antenna kábel, csatorna típusa: digitális analóg, szolgáltató választás: egyéb, keresés :teljes keresés. Remélem sikerül mindenkinek beállítani a tv-jét. Ja az országot beállítást azt hagytam Magyarországon.Ui:Digi kábeles vagyok.

8auJANI Creative Commons License 2017.07.10 0 0 6690

Sziasztok!!  Valaki tud magyarázatot????

Van egy másfél éves Js9000-em, amit mikor megvettem megkerestem a csatornákat (digi) átrendeztem magamnak a megfelelő sorrendbe (a frissitések rendszeresen lettek telepive ) semmi gond nem volt!!!!! Pár hete csináltam egy visszaállitást bolti  alaphelyzetbe csatornákat megkerestem , átrendeztem, a tévét kikapcsoltam. Másnap bekapcsolva ujra át volt rendezve a csatorna az ÁLLAMILAG ELÖIRT  sorrendre.Ezt minden ki-be kapcsolás után megtette!! A menüben találtam egy olyan részt, A CSATORNÁK KÉSZENLÉTI KERESÉSE- ezt ki meg be lehetett kapcsolni, de ha kikapcsoltam akkor is ujrakeresett.  Ez a menü mikor megvettem nem volt benne a menüben!!!Két másik tévében is megnéztem és ez nincs benne a menüben. Végül ujra visszaálitottam gyári alapra és magyarország helyet , szlovákiát állitottam be országnak , csatornakeresés, rendezés és minden tökéletes. Eltünt az a menüpont, A CSATORNÁK KÉSZENLÉTI KERESÉSE !!!! Egyébként pár hete vettem egy MU6210-et abban már alapbol benne volt a csatornák készenléti keresése, megoldás szlovákia, menü eltünt és tökéletesen müködik.   VALAKINEK VALAMI MAGYARÁZATA???????

8auJANI Creative Commons License 2017.07.10 0 0 6689

Szia!

Ha tud a tv BT-csatlakozni bármilyen jó,amelyik neked tettszik,  én több fajtát kipróbáltam , még sima bt-füldugót is. Annyi a tapasztalatom, hogy a js9000-em lassabban kapcsolódik mint az ez évi, MU6210-em,de szépen szolnak!!

Előzmény: FurcsanyGyerencc (6688)
FurcsanyGyerencc Creative Commons License 2017.07.10 0 0 6688
nicko Creative Commons License 2017.07.06 0 0 6687

ha nem talalsz jo szervizest akkor egy hivatalos samsung szerviz siman bedobhat 40.000-60.000 Ft koltseget..annak meg uj tv a vege ugyis...

37"-ban pl. ehhez tuti nem lesz mar pl

kijelzo sem. Ezek a nem 0 es nem 5-re vegzodo atmero szamok csak arra jok. hogy 3 ev mulva ne legyen hozza cserere kijelzo...

Előzmény: famulus3 (6683)
nicko Creative Commons License 2017.07.06 0 0 6686

vagy ha nem az akkor mainboard csere.

Előzmény: fater69 (6685)
fater69 Creative Commons License 2017.07.06 0 0 6685

Valószínűleg tápegység hiba lesz. Szerviz.

Előzmény: famulus3 (6683)
Bert Creative Commons License 2017.07.04 0 0 6684

Netflix-re a megoldás: ipv6-ra konfigurált hálózatnál nem megy. ipv4 eseté nincs ilyen gond.

Előzmény: Bert (6677)
famulus3 Creative Commons License 2017.06.20 0 0 6683

Halló Bárki, aki hozzá tud szólni,

SAMSUNG UE37D5500 típusú 5 és féléves LED TV-nk ma bekapcsolás után egyet villant, majd bedobta a törülközőt. Folyamatosan újra indul és nem jut tovább a SMART logón, ami rövid időre megjelenik, majd a TV kikapcsol és pár perc múlva újra indul.

Van valakinek ötlete azonkívül, hogy dobjam ki a francba és vegyek egy újat?

Köszi előre is.

nicko Creative Commons License 2017.06.09 0 0 6682

vagy

Menü-Termékt.-Használati mód

es itt lehet kivaladzrani uzleti vagy otthon mod.

Előzmény: alfi13 (6679)
nicko Creative Commons License 2017.06.09 0 0 6681

po tos tipus kellsne... H szeria utan J,K,M mar Tizen rendszert hasznal mss a menu is.

Előzmény: Károly Pedersoli (6678)
Károly Pedersoli Creative Commons License 2017.06.09 0 0 6680

Köszönöm a válaszod, ez egy egyszerű 70 ezres Samsung tv, egy nyugdíjas ismerősöm szólt hogy zavarja ez a sok felirat, de ez eddig nem volt, lehet hogy elnyomkodott valamit. Megpróbálom úgy beállítani, ahogy írtad. Köszi még egyszer.

Előzmény: alfi13 (6679)
alfi13 Creative Commons License 2017.06.09 0 0 6679

Ezt a készüléket nem ismerem. Az én készülékem "Beállítási menüben" a "Rendszer" almenüben válaszd a "Szakértői beállítást" azon belül van egy olyan menüpont hogy "használati mód" ott van hogy üzleti vagy otthoni beállítás itt az otthonit kell kiválasztani.

Előzmény: Károly Pedersoli (6678)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!