Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

nicko 29 órája Creative Commons License 4272

Xperia Tipo van most még...1000Ft-ot megért 2 éve fekete péntek akcióban csak netezéshez, gyenge proci és kicsi kijelző.

Xiaomi Redmi 1S lesz keddtől..Lenovo a536 volt a kiválasztott, de nincs ahol megvenném, csak ott ahonnan meg nem veszek ilyet. :p

fw-t sosem tudni miért ad ki a samsung, mert nem ad mellé changelogot...nekem azt írták ők, hogy azért nem adnak, mert nem publikus.

D szériánál egyértelműen kergették a samygos srácokat így letíltottak minden olyan funkciót amit használni lehetett addig és csak többlet pénzért adott a samsung. Így aztán ha a tv-vel nincs gond nem kell felrakni, mert utána lehet.

Új funkciót pedig nem ad ki fw-vel a samsung azt vedd meg a drágábban árult modellekkel..véli így a samsung.

Előzmény: MrKawics (4271)
MrKawics 29 órája Creative Commons License 4271

Nem fogsz csalódni a Xiaomiban, az tuti. Nagy ugrás lesz felfelé a Samsung után, bármilyen telefonod is van. Nem tudom milyen típust választottál, de én még rosszat nem hallottam a Xiaomiról. Nekem március óta van Xiaomi Mi2s -em, számomra a Mi3 és Mi4 már túl nagy. Én Samsung Ace2-ről váltottam. Hááát, a Touchwiz és a MIUI ég és föld...

Egy kérdésem is lenne:

- Láttam, hogy kijött a frissítés a Samsung tévémre (F5300). Nekem 1120-as verzió fut rajta, az új pedig 2101. Érdemes frissíteni, mi a tapasztalatotok róla? Mi ez a verzió szám ugrás?

(Igazából semmire sem használom a Smart részét, totálisat csalódtam benne. Semmit nem használok rajta, egyedül magát a tv funkciót és a PVP-t. Ettől eltekintve szerintem nem rossz tévé, de a Smart... katasztrófa)

Előzmény: nicko (4269)
nicko 2 napja Creative Commons License 4270

812 évig = (12 évig

Előzmény: nicko (4269)
nicko 2 napja Creative Commons License 4269

Nekem xiaomi lesz keddtől a samsung meg mehet ahova akar a telefonjával :)

Vélhetően a következő tv vásárlásával visszatérek a Panasonichoz vagy Sonyhoz, de japán márkához az tuti 812 évig az volt a samsung előtt és 0 hibát generált amíg nem romlott el végleg) amennyiben a piacon lesz olyan tévé ami jobb a samsungtól.

Előzmény: bacus (4268)
bacus 2 napja Creative Commons License 4268

Nálam el is érték hogy a következő tv (és telefon) biztosan nem samsung lesz.

Előzmény: nicko (4267)
nicko 2 napja Creative Commons License 4267

Ők max egy oldalt olvasnak a samygot (ezen belül a wikit és fórumot) mivel ők hackelték meg a samsung tv szoftverét. És ezek ellen adott ki a samsung "javítást" majd ezt is hackelték és ez így ment felváltva az E széria kiadásáig. :)

Előzmény: GPS (4263)
nicko 2 napja Creative Commons License 4266

Tisztázzuk a kérdést.

D6500 tv-d van és milyen az fw verzió száma? mert van mód a régi visszarakására, de ehhez szervízmenűben kell lépkedni.

Előzmény: ívfény (4262)
GPS 2 napja Creative Commons License 4265

Én egy Alcor DVBT- boxot vettem vagy 2-3 éve - amihez  villámgyorsan érkezett is a firmware-frissítés, mert volt egy-két fordítási hiba a kezelőfelületen.

Pl. olyan röhejes szöveg volt rajta, hogy "Játsza a tavalyi időponttól ?" - ami az utolsó leállítás helyét kellett volna jelölje... . Jaa, meg még az, hogy felvétel közben végig villogott a Rec felirat a sarokban nézés közben - de a felvételen ez már persze nem jelent meg.

Na de ezeken kívül semmi baja nem volt a firmwarenek

Erre jött az úgymond:  "javítás" - amivel korrektek voltak a fószerek, mert nagybetükkel figyelmeztettek, hogy:

"Mindenki annak tudatában upgradeljen, hogy visszaút nincs, tehát upgrade után már NEM LEHET  visszalépni az eredeti verzióra".

Hála Istennek nem kapkodtam én sem az upgrade-el, mert azt az 1-2 fordítási hibát és a Rec villogást kijavították ugyan - de bevittek helyette vagy 4-5 új, igen kellemetlen bug-ot, amiért a fórumukban igen vehemensen káromkodtak azok, akik bedőltek az upgradenek és azonnal és ész nélkül telepítették az újnak mondott verziót.

.

Előzmény: ívfény (4264)
ívfény 2 napja Creative Commons License 4264

ok!

köszi! várom a hozzáértők válaszát, hátha lehet. valahol azt olvastam, h lehet, de nemtudom, ha igen, hogyan.

Előzmény: GPS (4263)
GPS 2 napja Creative Commons License 4263

"mert kuka fejemmel frissítettem a tv felajánlására"

Sose hidd el, hogy a gyártó (márka) az jót akar neked. Ha frissítést ajánl, az azt jelenti, hogy utólag berakja azokat a kibaszásokat, amiket (trehányságból) elfelejtettek még újkorában belerakni.

Csakhogy olvassák ők is a szaktopikokat és a homlokukra csapnak, hogy: "Bakker, hát ezt a lehetőséget hogy a fenébe felejtettük benne? Gyorsan írjatok egy frissítést és irtsátok ezt ki...és minden mást juzer-lehetőséget is, amit még találtok."

Én legalábbis úgy tudom, hogy ha ráfrissítettünk a firmware-re, akkor kampó van, nincs visszacsinálás, mert valami "bootlog" -dolog hiányzik hozzá.

De vannak itt szakértőbbek - ők majd tisztázzák a kérdést.

.

Előzmény: ívfény (4262)
ívfény 2 napja Creative Commons License 4262

sziasztok!

van egy 6500d tv-ém és szeretném megkérdezni, hozzáértőktől, h lehetne az eredeti firmwiret visszarakni, mert kuka fejemmel frissítettem a tv felajánlására, az újabb verzióra és nem működik a samigo?

nicko 3 napja Creative Commons License 4261

kézi és vizilabdát néztem :)

Előzmény: Balu424 (4260)
Balu424 3 napja Creative Commons License 4260

válaszoltam többet is, de eltűntél

Előzmény: nicko (4256)
s_abel 3 napja Creative Commons License 4259

Nem akarok politizálni, tudom ez nem az a fórum.

Kormánynak nem ez az első intézkedése ami nem előre visz, hanem visszafelé. Pl. az általad említett rezsi csökkentés is az.

Előzmény: oljeg12 (4248)
paplanfa 3 napja Creative Commons License 4258

Ez a mocsok banda azt akarta elérni, amit a vonatjegyeknél. Akinek 90%-os kedvezménye volt, az valójában csak 80-al utazhat, és még a vasutasokon is bevasalták a gyorsvonati pótot. Az internetnél is pontosan tudják, hogy 700Ft-al meg fogják emelni a szolgáltatók a díjat, és így a legolcsóbb digis 2700Ft majd 3400Ft lesz +200 a telefonja.

paplanfa 3 napja Creative Commons License 4257

Nekem meg bruttó 80ezer.

Előzmény: GPS (4252)
nicko 3 napja Creative Commons License 4256

Írtam emailt.

Előzmény: Balu424 (4254)
nicko 3 napja Creative Commons License 4255

kérdés el is dőlt..ami persze előre le volt már játszva.

700 forint lesz a maximális otthoni internetadó

A kormányzati adóterv óriási felháborodást váltott ki, a Fidesz közbelép: jelentősen visszavesz a várható adóterhekből. Tovább »

forrás: Index.hu

Előzmény: paplanfa (4247)
Balu424 3 napja Creative Commons License 4254

Köszi

Ma vettem egyet

Ezek mit jelent?:

AliEditor_csatorna szerkesztő 3606_new.rar

Alma_C2200_v1.21B1_mcas.zip szoftver 

Mire jók?

Honnan tudhatom meg hogy friss szoftver van rajta?

A 3 rádiócsatornát nem találta meg.

Magyar kábel -t mint lehetőséget nem is ajánlott fel

Magánba (emailben) esetleg add már meg a skype vagy fb elérhetőségedet   online szeretnék kérdezni egy pár dolgot   Köszi

Előzmény: nicko (4245)
Dr Milton 3 napja Creative Commons License 4253

Van valami otletetek, hogy H6200-as Samsung smart tv-n hogyan lehet hangolas utan a csatornalistabol torolni par adast?

Koszi

GPS 3 napja Creative Commons License 4252

Nekem 70 Giga a havim.

Előzmény: Herr Köldök (4251)
Herr Köldök 3 napja Creative Commons License 4251

175 MB volt az adatforgalmam egy óra alatt, igaz megnéztem a Bayern 1-3 gólját, mert azt nem láttam tegnap, bár 15 percet nem is voltam a gépnél. Az esetben ha 700 Ft lesz a felső határ, ezt 23,5 óra alatt elérném. Gyakorlatilag mindenki.

Előzmény: GPS (4250)
GPS 3 napja Creative Commons License 4250

"Egy átlagembert nem érdekli, hogy ki se nem utazik ámérikáába."

Sőt, nagyon helyes, ne is utazgassanak össze-vissza. Ő sem utazik, akkor ezek miért utaznának?

.

Előzmény: Herr Köldök (4249)
Herr Köldök 3 napja Creative Commons License 4249

Nem hinném. Egy átlagembert nem érdekli, hogy ki se nem utazik ámérikáába.

Simán bevezetik majd egy felső határral.

Előzmény: nicko (4246)
oljeg12 3 napja Creative Commons License 4248

Ha azt hiszi ez a beszűkült gondolkodású kormány, O. V.-el és V. M.-el együtt, hogy ebből hatalmas összeg befolyik a költségvetésbe, akkor tévednek. Sokan lefogják mondani az internetet és akik meghagyják, azok is nagyon szűken fogják használni.

Ennek a következménye az lesz, hogy nem előre megyünk, hanem hátra. Vagyis nem "vissza a jövőbe", hanem "előre a múltba"

Most a következő választásokig, ismét nyúzhassák a népet. Választások előtt, majd néhány forintot vissza adnak rezsicsökkentés, vagy valami hasonló címen.

Előzmény: GPS (4244)
paplanfa 4 napja Creative Commons License 4247

Valamiből ki kell fizetni a kenőpénzeket, ha nem megy olajozottan magától.

Előzmény: nicko (4246)
nicko 4 napja Creative Commons License 4246

gumicsont...célját elérte már senki nem beszél a médiában, fb-n az amcsik elleni balhéról.

Előzmény: GPS (4244)
nicko 4 napja Creative Commons License 4245

Alma C2200 custom fw-vel. :)

Előzmény: Balu424 (4243)
GPS 4 napja Creative Commons License 4244

Fiúk! Biztos hogy a következő TV-nk SMART lesz?

Elképesztően durva lesz az internetadó

Gigabyte-onként 150 forintot kell fizetni, nagyobb lehet csak az adó, mint az internetszolgáltatás havidíja. Bár még sok a kérdőjel, az látszik, hogy az állam nagyot kaszálna a netezőkön. Tovább »

forrás: Index.hu

Balu424 4 napja Creative Commons License 4243

A szolgáltatóm DIGI,  UE32H4500AWXX Smart TV-m van.  

erre van valamilyen ötleted?

Előzmény: nicko (4241)