Keresés

Részletes keresés

szage23 Creative Commons License 3 napja 0 0 6633

Szia,

ezeket már mind végig próbáltam, mindegyik resetet, de úgy sem jó, próbáltam másik firmware-t is rárakni, de csak az a firmware van fent a neten is ami a tv-n, tehát még régebbi firmware-t sem tudok rárakni!

Előzmény: nicko (6631)
bnorci71 Creative Commons License 3 napja 0 0 6632

panasznak tűnt?

nem az volt

Előzmény: nicko (6630)
nicko Creative Commons License 3 napja 0 0 6631

nem biztos, hogy segít de egy próbát megér.

1. mentsd el a csatornalistádat és a beállítását a tv-nek (fénykép)

2. végezd a tv alaphelyzetbe hozását mint amikor megvetted és először bekapcsoltad.

majd ezután töltsd vissza a csatornalistát, végezd el a beállításokat és nézd meg újra ami most nem megy.

H szériánál Menü---Termékt.---Öndiagnosztika--Visszaáll. résznél tudod megtenni.

Van ettől egy durvább is szervizmenüben reset factory

Előzmény: szage23 (6629)
nicko Creative Commons License 3 napja 0 0 6630

ja meg ja meg ja...ha neked ennyire jó a beépítet lejátszója nem is értem a panaszodat miért íródott?

ja és a nem tud 24p kandencia helyesen lejátszani sem..ja

:)

Előzmény: bnorci71 (6628)
szage23 Creative Commons License 3 napja 0 0 6629

Sziasztok, szeretném a segítségeteket kérni az alábbi problémában:

Van egy kb 3éves Samsung UE32H5500 tv-m, amivel pár hete az alábbi problémák merültek fel: ha kábelen van hálózatra kötve és szeretnék a NAS-ról bármit megnyitni, vagy a Youtube-ról vagy bármilyen egyéb platformról akkor általában pár perc működés után megáll, megfagy, nem reagál semmilyen gombra, ekkor jön a hard reset, próbáltam wifi-n csatlakoztatni, ott wifi jelet sem talál, pedig régebben úgy is működött, ha pendrive-ot, vagy külső hdd-t csatlakoztatok hozzá akkor ugyanez a probléma, megfagy!

Amúgy mint tv ( set top box, hdmi kábellel összekötve) semmi probléma nincs vele, de amint beledugom a lant, pendrive-ot vagy hdd-t meghal a szeretett tv-m...

Próbáltam szoftvert upgradelni vagy downgradelni de semmi változás...tápegység problémára is gondoltam, megpróbáltam fényerőt visszavenni minimumra, úgy nem kell annyi kraft hozzá, de semmi változás!!

Ha valakinek lenne valami ötlete akkor azt szívesen veszem..

Köszi

bnorci71 Creative Commons License 5 napja 0 0 6628

nem fáj a fejem :) eddig mindent lejátszott a TV azért most egy BD állományt eresztettem rá nem csodálkozom rajta, hogy nem bír vele, nem tartom pr. fogásnak a médialejátszóját, ja és kezeli a képfájlokat, meg a zenét is :)))

ja és nincs kedvem még egy eszközhöz pont most alakítom át a jelenlegi rendszert, hogy ne pc>>USB HDD>>Tv legyen a filmezés hanem média szerver>>TV Lan hálózaton

a médiaszerver pedig egy Tp-Link router alternatív Fw-vel

Előzmény: nicko (6627)
nicko Creative Commons License 6 napja 0 0 6627

ezert kell venni egy kulso celhardvert pl. media lejatszot es hanyagolni a tv beepitett lejatszojat ami csak a pr szempontjabol hasznos. Raadasul a medialejatszo kezeli a kepfajlokat is a fejfajasod is kisebb lenne.

Előzmény: bnorci71 (6626)
bnorci71 Creative Commons License 6 napja 0 0 6626

átneveztem .ts-re így felismeri lejátssza, csak ép ha hangot váltok az elsődleges angolról magyarra, leáll a lejátszás :( aztán 2-5perc múlva lép valamennyit előre, de kép az nincs szét van esve teljesen, szóval ezt már nem bírja a TV

Előzmény: bnorci71 (6624)
nicko Creative Commons License 2017.02.18 0 0 6625

nem eppen ezt hoztak fel indokkent. :)

Mindigtv-n mar most ennyi ido utan a nagy digitalis atallast kovetoen nem nagyon tudnak boviteni foleg HD adasokbol csak ugy ha kivesznek masikat. T2 oldana meg ezt a gondot. Samsung tv-be K szeriatol egyes modelleknel mar bekerult a T2 tuner is.

Előzmény: Tico-Tico (6622)
bnorci71 Creative Commons License 2017.02.17 0 0 6624

Sziasztok!

:)

akkor jól gondoltam én is :))

ja és illik egy anomália után visszaírni mi volt a megoldás, ezt már sokan elfelejtik

Na mai érdekesség

LE40C630

Lan hálózaton Blu-Ray .m2ts 24-35Mbps hálózatból lejátssza igaz akad 5-15másodpercenként :( hálózat elég mert a noti wifin akadás mentesen viszi.

Na mondom kipróbálom USB-ről kíváncsiság. Nem látja a mappába a fájlt. Mondjuk lényegtelen mert nem lehet hangsávot váltani. 19Mbps .mkv az még ment a TV-nek.

Ahhoz képest hogy 8éves még mindig meg vagyok vele elégedve.

Mondjuk ha lenne rá valami jó kis root amivel tudna felvenni az lenne a királyság, de ez anno se volt

Előzmény: GPS (6615)
Tico-Tico Creative Commons License 2017.02.13 0 0 6623

Azért is jó választás a samsung, mert tutira el fog romlani. Vigyáz a gyerek szemére. :)

Előzmény: krisztianbeton (6621)
Tico-Tico Creative Commons License 2017.02.13 0 0 6622

Királyság. T2-őn minden hang AC3-ban jön, és 2x annyi reklámot tudnak nyomni, mert 2x annyi adót lehet megfizettetni a néppel. Szóval ez a lényege a T2-nek. :)

Előzmény: nicko (6618)
krisztianbeton Creative Commons License 2017.02.13 0 0 6621

A 72-es plusz 1cm :-)

Agymenők és társaihoz elég, 2méterről sztem még sporthoz is, ha mozizni akar kijön a szobájából ;-)

Előzmény: nicko (6620)
nicko Creative Commons License 2017.02.13 0 0 6620

ezek mezei belépő kategóriás tévék semmi über teknyika csak a 32" miatt kicsinek tartom és nem igazán jó filmekhez, sportok nézéséhez.

ha nyugdíjasnak jó lesz elv érvényes a gyerekekre is? :)

Előzmény: krisztianbeton (6619)
krisztianbeton Creative Commons License 2017.02.13 0 0 6619

Gyereknek lesz kis szobába oda elég a 32-es böngésző kell neki igazából nincs más igény ez az ár még belefér és a három gyakorlatilag ugyanannyiba kerül.

Az 5572-es 1 cm-el nagyob gondoltam lehet újabb vagy valami más "teknika" van benne esetleg jobb proci vagy bármi, digi kábelünk van és nem tervezünk se lavor se normál antenna használatát úgyhogy ezek számomra nem mérvadók.

nicko Creative Commons License 2017.02.13 0 0 6618

azt csiripelik a madarak, hogy hamarosan lesz itt is, kénytelenek bevezetni.

Előzmény: Tico-Tico (6616)
nicko Creative Commons License 2017.02.13 0 0 6617

mihez kell 32"-os K55xx tv? monitornak jó, de nem ebből a boltból, ha nem romániában élsz...

Előzmény: krisztianbeton (6614)
Tico-Tico Creative Commons License 2017.02.13 0 0 6616

DVB-T, DVBT2, DVB-S

Ebben tér el lényegileg a három. Ha nem kell a lavórvevő, akkor a középsőt választanám, mert az tud DVB-T2-őt is, a másik nem.

Kérdés: Mi az a DVB-T2 és miben más mint a DVB-T ??? Mert ha amúgy sincs orbánisztánban szolgáltató, ami T2-őn ad... akkor nem foglalkoznék vele.

Előzmény: krisztianbeton (6614)
GPS Creative Commons License 2017.02.13 0 0 6615

de ha valahová kérdezni megyek ott igen, főleg ha kéréssel/kérdéssel kezdek

Úgy van, ahogy mondod. Napi írogatásnál, egy összeszokott banda tagjai nem kell hogy köszöngessenek minden nap - de egy ajtón beesett, vadiúj lakónak illik azért.

Sőt, ha kérdéssel indít, akkor nagyon hasznos még másfél sorban odaírni azt is, hogy kb. milyen szinten keni-vágja a szakmát, mert:

- egyféle válasz jár annak, aki rendszeresen root-olgatja a TV-jét...

- és más szintű választ kap az, akinek ez élete első, saját digitális tv-je.

:-))))

Előzmény: bnorci71 (6612)
krisztianbeton Creative Commons License 2017.02.12 0 0 6614
Tico-Tico Creative Commons License 2017.02.12 0 1 6613

Felvenni nekem is felveszi! Azal van a gond, hogy sima "élő" TV nézéskor nem köpi be a feliratot úgy mint a többi adó. Ellenben ha ugyanakkor direkte a teletext-en rákapcsolom akkor van felirat. Ez viszont rossz, mert nem lehet átkapcsolni másik adóra, szarakodni kell a teleteft ki-be kapcsolásával.

Namost, ha ugyanakkor felveszem a műsort, azt később vissza tudom nézni, és láss csodát, akkor már rendesen jön a felirat, nem kell teletext-et rányomni a ts fájlra.

Szóval nem értem miért, de ez csakis az M5-ön tapasztaltam. (mindig TV-nél)

Előzmény: gacsat4 (6608)
bnorci71 Creative Commons License 2017.02.12 0 0 6612

a netiket mit ír vagy íratlan a köszönésre?

olyan topikba ahová minden nap járok írok ott nem szoktam köszöni, vagy ha nem az első írásom, de ha valahová kérdezni megyek ott igen, főleg ha kéréssel/kérdéssel kezdek

Előzmény: GPS (6610)
nicko Creative Commons License 2017.02.11 0 0 6611

Digikabelre csak kb. 20x irtam le a teruleti beallitast J es K szerianal....meg mi den mas szolgaltatonal ahol nincs kodolva DTV meg a Mi digTV free csatornainal is mukodik a csatornasorrend miatt.

Előzmény: Tico-Tico (6606)
GPS Creative Commons License 2017.02.11 0 0 6610

Neked is jóestét, vagy szia, vagy ilyesmi.

.

Előzmény: kari111 (6609)
kari111 Creative Commons License 2017.02.11 0 0 6609

Samsung K 5572 tv -n,hogy tudom beállítani a csatornákat olyan sorrendbe ahogyan szeretném?Ha kérhetem- lépésről-lépésre,mert nem vagyok egy programozó zseni.Köszönöm!

gacsat4 Creative Commons License 2017.02.11 0 0 6608

Nekem az M5ét felveszi.

Előzmény: Tico-Tico (6605)
Tico-Tico Creative Commons License 2017.02.11 0 0 6607

Na, Digi-kábel samun
https://www.youtube.com/watch?v=vOPmWOiNurs

A zindexnek meg megint van valami gyíkja, nem dobja be a videó-előnézeti képet.

Előzmény: Tico-Tico (6606)
Tico-Tico Creative Commons License 2017.02.11 0 0 6606

A beállítási videóból kimaradt, hogy első lépésként át kell állítani a területi beállítást szlovákiára, hogy a csatornasorrendet elöljáróink szándékaival ellentétesen saját fejünknek megfelelő sorrendben, normálisan lehessen macerálni.

https://www.youtube.com/watch?v=vOPmWOiNurs

Tico-Tico Creative Commons License 2017.02.11 0 0 6605

Nem tudom mi pontosan a gondod, de én az M5-nél érzek érdekességeket. Nekem külső dvb-t  set top boxom van, és a feliratot (subtitle) mindig pöpecre beadja, felveszi. Kivéve az M5. Ezen csak akkor látom a feliratot, ha bekapcsolom a teletextet, önmagában a subtitle gombbal nem mindig adja elő, pedig kapcsolgatáskor automatikusan jön minden adóé, kivéve az M5. Ellenben, ha felveszem az adást ts-be, abban benne van a felirat, és tökéletesen visszaadja ha visszanézem.

Az okát nem tudom kideríteni, az M5-nél van valami elbaszarintva, vagy valami újabb módival sugároznak amit a vackom már nem ismer.

Előzmény: gacsat4 (6604)
gacsat4 Creative Commons License 2017.02.10 0 0 6604

Sorstársaim!

Van valakinak olyan TVje, amelyik a Cinemax2ről, és a Sundance TVről mindig felveszi a felratot?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!