Keresés

Részletes keresés

nicko Creative Commons License 2016.07.20 0 0 6206

1. lehet nem értenek hozzá (lehet 1 hete még zöldséget árult) meg sok mindent árulnak mást is..

2. mégis csak kereskedő az érdeke, hogy eladjon. :p

Előzmény: apszintos (6205)
apszintos Creative Commons License 2016.07.20 0 0 6205

Köszönöm a választ!

Ez által csak az tudom megállapítani, hogy a MediaMark szakértői sajnos nem igazán értenek a technikához, ugyanis a készülék típusa alatt (arukereso.hu) tettem fel a kérdést, hogy milyen billentyűt javasolnak... és ők ezt a típust ajánlották, azzal a jelmondattal, hogy "Samsung kompatibilitás..." Tapsot nekik. :)

nicko Creative Commons License 2016.07.19 0 0 6204

2 verzió lehet.

1. sajna verheted mivel ez egy majdnem teljesen alap, belépőszintű tv a FHD világába....ettől gyengébb csak az 5000-es modellük.

samsung filózófia, ha többre vágysz fizesd meg.

lefordítva; ilyen szolgáltatások csak drágább készülékekbe vannak.

2. Mivel az a bill. elég régi darab a J széria pedig már az újabb, Tizen rendszert használ ezért nem kompatibilis vele.

ráadásul régebben csak a középkategóriánál működtek a billek.

nerm igazán frissítették ezt 2012 óta.

Kompatibilitás

• Samsung SMART TV

Észak-Amerika, Latin-Amerika: LED ES6500 és fölött, PDP E550 és fölött // A többi ország: LED ES6100 és fölött, PDP E550 és fölött

Előzmény: apszintos (6203)
apszintos Creative Commons License 2016.07.19 0 0 6203

Sziasztok!

Egy nagy problémával fordulok hozzátok! Édesapámék vettek egy Samsung UE32J5200 típúsú smart tv-t, amihez ajándékba vettem egy VG-KBD1000 típusú a Mediamarkt által javasolt billentyűzetet. Persze hál istennek nem boltba vettem meg 20e-ért hanem bontatlan állapotba megvettem jofogason, ugyanis találtam ott olyat amit a készülék mellé adták vásárláskor és nem volt rá szükség. Sajnos persze nem igazán akar működni a billentyűzet kompatibilitási problémára hivatkozva. Tudok ezzel valamit tenni, vagy verhetem a kis f*szomat csollánnal? Előre is köszönöm a válaszokat!

nicko Creative Commons License 2016.07.15 0 0 6202

Tudomásom szerint a screenmirror funkciót nem támogatja a az E5xxx (Samsung elve ha ilyen kell vedd meg a drágább 6-os szériát) így nem igazán ismerek erre módszert.

Max. DLNA de az csak film,zene,kép

Előzmény: vantot (6201)
vantot Creative Commons License 2016.07.15 0 0 6201

Sziasztok az UE40ES5500 Samsung Tv re szeretném tükrözni a Sony Z3 telefonom kijetzőjét Böngészni szeretnék nagy kijelzőn A Tv saját böngészője igen lassú pedig egy Router van rákötve LAN kábellel Minden ötletet köszönök 

19peti72 Creative Commons License 2016.07.11 0 0 6200

Igen, ott van a hosszú í. Légyszi, ha valakit érdekel, vagy érdeklődik, akkor a lent megadott e-mail címen tegye, mert a fórumot ritkábban nézem, mint a leveleimet.Köszi 

paplanfa Creative Commons License 2016.07.10 0 0 6199

Teljes  magyar kiosztású? A hosszú Í ott van a bal alsó sarokban?

Előzmény: 19peti72 (6195)
19peti72 Creative Commons License 2016.07.10 0 0 6198

Mielőtt írtam, a web böngészőt próbáltam ki vele. Például a tv nézés közben az tuoch pad jobb egérgombjára kattintva előjött egy menü a tv-n, hogy mit szeretnék megnyitni. Nem nyúlsz hozzá, pár másodpercig, eltűnik a tv-n az egér nyíl. Hát elég sok mindennel el lehet játszani, ahogy néztem. Azért írtam, hogy így már kétszer volt használva:-)

Egy az biztos, tv használat előtt pc-n összepárosítottam a sticket a billentyűzettel/egérrel. Azt, hogy ezt az első üzembe helyezéskor kellett megtenni, vagy minden elemcserekor(2x2AA elem kell a billentyűzetbe) nem tudom. 

19peti72 Creative Commons License 2016.07.10 0 0 6197

Szia!

Van hozzá egy USB stick, amit a tv hátuljába bedugsz, a menüben a billentyűzet és egér beállításnál beállítod ezt. Mondjuk nekem felismerte a tv, nem nagyon kellett állítani. Ajándékba kaptuk, de megmondom őszintén, hogy a smart funkciót is ritkán használjuk. Sajnos a doboza nincs meg, kétszer volt használva. A billentyűzethez a típus szerint le lehet tölteni két programot. A windowsban fel tudod ruházni a különböző billentyűket, mit tegyenek, illetve az Unifying programmal a vevőegységhez több vezeték nélküli dolgot lehet párosítani. Ez mind letölthető hozzá a LOGITECH oldaláról.  11.500ft most az árgépen a legolcsóbb helyen, én 9000ft-ért szeretném eladni, de ebben benne van a házhoz szállítás is természetesen. Ha kell küldök fotót, de a neten rá tudsz keresni.   dudaspeter72@gmail.com címen elérsz, azt folyamatosan bekapcsolt állapotban van.

Balu424 Creative Commons License 2016.07.09 0 0 6196

mennyi az ára postaköltséggel együtt?

hogyan működik vele?  miért adod el?

Előzmény: 19peti72 (6195)
19peti72 Creative Commons License 2016.07.09 0 0 6195

Üdv!

Samsung SMART tv-vel tesztelt, egyszer használt Logitech KR400-as touch pados vezeték nélküli billentyűzet olcsón eladó.

paplanfa Creative Commons License 2016.07.04 0 0 6194

360-as jutubi mp4 mentést? :-)

A masinka mi den en jó, simán viszi a digionline-t hd-vel. Adok még neki esélyt lehet h csak elszúrtam valamit.

Gépelni vixgont rühellek rajta, ce a kapható klavierek gagyiknak minősíttettek az arukkal ösxzevetve, na es vagyklavier otb-n vagy tolto.... vicces.

Amugy simanmuxik a drotnelkuli  ?ogitech-el. Kéne egy olyan 4-es hub amin van egy kapcsoló es otg-töltő valaxzto+a radugott cuccoknak ad aramot, pl vinyonak, klaviernek, cd- ek. Tudomkicsit offtopic,de ittguruk isvannak.

Előzmény: nicko (6193)
nicko Creative Commons License 2016.07.04 0 0 6193

vagy az asus tab szar a magas felbontású filmhez :D

néha szoktam redmi 1s mobilon indítod streamet átküldök a tv-re, gond csak akkor van,  ha maga a stream hal le.

filmet én inkább BD lejátszóról közvetlen nézek vagy a tévéről. :)

Előzmény: paplanfa (6192)
paplanfa Creative Commons License 2016.07.03 0 0 6192

Ma kipróbááltam egy asus tabletet screen mirrorral és a tablet DLNA-jával. Pöpecre egyből ment, de aztán a film szépen megfagyott :)

Asszem inkább bedugom a TV-be az usb-n, nem bonyolítom az életem fölösleges hülyeséggel. Marketingszagtól büdös az egész.

paplanfa Creative Commons License 2016.07.03 0 0 6191

A mindig tv-meg észrevettem már többször is, hogy éjszaka elkezd szarakodni. Csíkozódik, kockázódik, behal. Aztán 1-2 órával később újjászületik. És ez rendszeres, előtte minden tökéletes. Konnektor-kihúz bedug se váltioztat semmit.

Előzmény: nicko (6190)
nicko Creative Commons License 2016.07.03 0 0 6190

nálunk csak akkor megy el a tv és net egyszerre ha nincs áram :)

Vagy a tv rossz vagy nagyon ritkán a net..ha mindkettő elmegy vagy nincs áram vagy amire már volt példa egy munkagép elvágja a kábeleket.

Ahány város, kerület annyiféle hiba lehet...gerinchálózat függő is.

Sőt kerületen belül is eltud térni mert erre is volt többször is példa nálunk. nálam minden jó havernál 2 km-re a kerületen belül minden elment vagy fordítva is volt.

Előzmény: paplanfa (6188)
paplanfa Creative Commons License 2016.07.03 0 0 6189

Vagy a szakik szereltek valamit ajtón kívül, valahol, valamikor.

Ha van másik TV abba átdugva kizárható a szolgáltatói hiba.

Előzmény: nicko (6187)
paplanfa Creative Commons License 2016.07.03 0 0 6188

Nyugi, nem a TV-tek romlana el a meccs előtt 5 perccel, hanem a drágalátos tv szolgáltató nem adna jelet. Azóta minden TV-hez kötelezően tartozik egy szobaantenna a mindigre kötve. Ugyanis ha elmegy a TV, jó eséllyel az internet is, hisz 90%-ban egy helyről jön.

Előzmény: Erika Bianka Horváth (6186)
nicko Creative Commons License 2016.07.03 0 0 6187

Ha ez Digikábel tv-t jelent..hetek óta ez van főleg a közszolgálatiakkal azon belül M4HD és élő adásoknál.

viszont a bithibának nem kellene ugrálni annak stabilan 0% ilyenkor is.

Amennyiben ugrál 0-2000 között akkor a hiba nálad keresendő.

Csatlakozó kontakthiba (vagy oxidálódik) bútort rátoltátok a koaxra vagy megtört valahol esetleg az elosztónál van a hiba amennyiben van elosztó.

Vagy annak cseréje egy jobbra.

Előzmény: Erika Bianka Horváth (6184)
Erika Bianka Horváth Creative Commons License 2016.07.03 0 0 6186

Köszönöm szépen, megpróbáljuk :)

(Van tartalékba tv, nem fenyeget a veszély, hogy nem tudunk meccset nézni :D ) 

Előzmény: paplanfa (6185)
paplanfa Creative Commons License 2016.07.03 0 0 6185

Elsőként konnektor kihz, vár 10 percet és bedug. Ha van külön set-top box, adsl, ip-tv kütyü, akkor azt is.

Ha van antennátok, nézzétek meg, hogy a MindigTV-n is ugyanazt csinálja-e. Ha nincs antenna, erősen javaslom egy biztonsági tartalék sürgős beszerzését, mert láttam már BL döntő előtt 5 perccel elszállt kábeltévét. :) 10-én pedig Izland-Wales álomdöntőre készül mindenki.

Előzmény: Erika Bianka Horváth (6184)
Erika Bianka Horváth Creative Commons License 2016.07.03 0 0 6184

Sziasztok!

Kb. fél éve van egy Samsung UE46ES6560S smart tv-m. Az elmúlt pár hétben előjött egy hiba, akadozik és szétesik a kép,a bithiba arány meg ugrál 0 és 2000 között. (Digi a szolgáltatónk) 

Ez most a készülék hibája, a kábelé, vagy szolgáltató miatt van? 

Köszönöm a választ :)

Erika

gfnhgfh Creative Commons License 2016.06.25 0 0 6183

Köszömöm szépen.

Előzmény: nicko (6182)
nicko Creative Commons License 2016.06.25 0 0 6182

nagy az esély rá, hogy tápegység hiba vagy mainboard csere. tápegység olcsóbb.

tehát hardver.

szoftveresen akkor csinálna ilyet ha üzleti modban futna de ott is asszem 30 perc kell az ilyen ki kapcsol, be kapcsolhoz. Ezt megtudod magad is nézni a menü-rendszer részben miben van indítva a tv, hogy esetleg elállítódott.

ha otthoni-ban akkor ez biza hardveres hiba lesz és szerviz/szerelő..

sajnos ezeket a tévéket gyártótól független így tervezik..4-5 évig fusson max. aztán vagy van hozzá jó drágán alaplap vagy nincs és akkor újat kell venni...fogyasztó társadalom így működik.

Előzmény: gfnhgfh (6181)
gfnhgfh Creative Commons License 2016.06.24 0 0 6181

Sziasztok!

Egy problémával fordulok hozzátok.

van egy 4éves samsung d5500-as led tv-m.

Kedden este bekapcsolásnál, bekapcsolt és 5mp után ki, aztán magától megint be, és megint ki.

Ez így megy míg ki nem húzom a konnektorból.

Pihentettem 2 napot és ma este visszadugtam a konnektorba, és kezdődött előröl, ki-be, ki-be.

Mi lehet a baja?

Hardveres? Software-es?

előre is köszi.

poloki Creative Commons License 2016.06.20 0 0 6180

Köszönöm, megnézem!

Előzmény: nicko (6178)
nicko Creative Commons License 2016.06.19 0 0 6179

illetve van a serviio is mint DLNA progi.

Előzmény: nicko (6178)
nicko Creative Commons License 2016.06.19 0 0 6178

win10-en is azt kell csak a telepítésnél kell egy két dolgot átállítani a winben, pl. az egyik, hogy az exe futtatása win7 legyen.

feldobott két fajta ablakot a win azt kiguglizva a megoldás is meglett rá.

Előzmény: poloki (6177)
poloki Creative Commons License 2016.06.19 0 0 6177

windows 10 -ről samsung tv-re wifi keresztül mivel küldhetek képeket? filmeket megoldottuk Plex segitségével, jól kezeli, de a képpekkel nem boldogulok. ötlet tapasztalat? A 7-en az Samsung AllShare  használtam, jól ment.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!