Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

nicko szept. 20. Creative Commons License 4189

írtál= írták

Előzmény: nicko (4188)
nicko szept. 20. Creative Commons License 4188

te most a screen mirroring funkciót kérdezed?

tudnia kell a tévének (nem írtál pontos tipust) és ezek a mobilok, tabok tudják. Mások írtál az LG G2/G3 is tudja.

http://www.samsung.com/us/support/faq/FAQ00057799/76190/UN60F8000BFXZA

Előzmény: vadasz70 (4186)
paplanfa szept. 19. Creative Commons License 4187

Csak. Samsung.

Előzmény: vadasz70 (4186)
vadasz70 szept. 19. Creative Commons License 4186

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne Van galaxy s3 telefonom és az allshare programot használom képek nézegetésére és működik is, de a játékot akarok elindítani akkor nem találja az eszközt tehát a tv, mi lehet a gond? Köszönöm

paplanfa aug. 26. Creative Commons License 4185

hasonló izé :)

Előzmény: dUpLo (4184)
dUpLo aug. 26. Creative Commons License 4184

az ugyanolyan izetol kicsit tobb, de lehet markautalatbol terjeszteni a hulyeseget, amire o keres megoldast arra tokeletes

Előzmény: paplanfa (4183)
paplanfa aug. 25. Creative Commons License 4183

Ugyanolyan izé mint a többi, csak más marketingneve van. https://www.apple.com/hu/appletv/

Előzmény: zlota (4182)
zlota aug. 25. Creative Commons License 4182

Apple Tv az meg mi?

Előzmény: dUpLo (4159)
zlota aug. 25. Creative Commons License 4181

Nem sikerült megoldani... :(

Előzmény: nicko (4158)
Tardisjapan aug. 23. Creative Commons License 4180

Jaja már én is láttam.  De ehhez elég már egy kábeles upc hd box is

Előzmény: GPS (4179)
GPS aug. 22. Creative Commons License 4179

Hiánypótló:

Így okosítsd fel a tévédet - csak egy kütyü és más semmi

Tévére vetíteni netes tartalmat nem olyan nagy újdonság, jómagam is évekig űztem ezt a műfajt, ám az általam alkalmazott kábeles megoldás több korláttal is járt. Főként azzal, hogy csupán egy eszköz volt alkalmas erre, ráadásul a nappaliban elég bénán nézett ki a mindenen[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

paplanfa aug. 22. Creative Commons License 4178

Az hát, de ha az ámítógépébe dugja, működhet a bluetooth.

Előzmény: dUpLo (4176)
Tardisjapan aug. 22. Creative Commons License 4177

Szia

Köszi ez nagyon jól néz ki. Ha jól látom a leírás alapján átalakítót kell hozzá venni a jackhez de így össze lehet kötni a TV-vel és a géppel is, illetve van optikai része is ami szintén van a tv-nek meg a gépnek is. Ha ezt megveszem akkor mind a két eszközzel tudom külön külön használni ügye? (Mikrofon részét persze csak géppel fogom)

Előzmény: dUpLo (4174)
dUpLo aug. 21. Creative Commons License 4176

olvass mar vissza!!

nincs bluetooth, csak 3,5 jack van amibol 7.1 terhatasu hangzast kell kihozi, mikrofonnal, tv-n es pc-n, mar leirva is abszurd

Előzmény: paplanfa (4175)
paplanfa aug. 21. Creative Commons License 4175

Mé nem veszel egy sima fülbedugós bluetooth headsetet? abban van mikrofon és fülhallgató is. Vagy egy sima mikrofont és egy sima fejhallgatót? skype voip-ra tökre untig elég.

Előzmény: Tardisjapan (4166)
dUpLo aug. 21. Creative Commons License 4174

vagy megis, 

jack (ill optikai csatlakozas is( wireless, meg 5.1 meg mic, 

http://www.razerzone.com/gaming-audio/razer-chimaera-51

Előzmény: dUpLo (4173)
dUpLo aug. 20. Creative Commons License 4173

OMG, erre mar nem tudok mit lepni bocs :S

van jack atalakito minden meretben parszaz ft-ert

Előzmény: Tardisjapan (4171)
Tardisjapan aug. 20. Creative Commons License 4172

Az odáig okés hogy külön kell bedugnom a gépbe vagy külön a tv-be. Viszont lehet hogy nem néztem át rendesen, de a gépbe és a tvbe is 3.5mm-es jack dugó van a headseten viszont 8 mm-es. Hogyan tudom összedugni pl a tv-vel?

Előzmény: nicko (4170)
Tardisjapan aug. 20. Creative Commons License 4171

Köszönöm az infót. Sok mindent tud és nagyon is tetszik nekem. A számítógéphez tökéletesen jó amikor abba van bedugva az adapter mindent lefed amit szeretnék. Amikor TV-t nézek (simán filmet upc médiaboxal) akkor hogyan tudom csatlakoztatni a TV-hez? Ha jól láttam van egy wireless usb adapteres vevőegysége, azonban a TV-n az USB ha jól tudom csak arra szólgál hogy bedugjuk a pendrive-ot. Vagy rosszul tudom?

Köszi

Előzmény: dUpLo (4169)
nicko aug. 20. Creative Commons License 4170

ezzel csak hallgatni tudsz bármit ami megszólal a tévén...a microfon részét nem. Azzal csak a PC-n tudsz kezdeni valamit.

A mostani E/F/H modellek esetében sincs lehetőség mikrofon használatára csak a samsung kamerába építettet amit skyphoz lehet használni.

Neked a PC-vel kell mindent csinálni a tv-t kijelzőként használod mint egy monitort.

Előzmény: Tardisjapan (4168)
dUpLo aug. 20. Creative Commons License 4169

igy mar erthetobb a problema

pl ilyen>

http://gaming.logitech.com/en-us/product/g930-7-1-wireless-gaming-headset

7.1 wireles *usb adapterrel, microfonnal

Tardisjapan aug. 20. Creative Commons License 4168

Köszi eléggé tetszetős :).

Igen ott is meg még pár helyen hogy minél több infó bejöjjön. Ezt amit ajánlottál össze tudom kötni a TV-vel?

Előzmény: nicko (4167)
nicko aug. 20. Creative Commons License 4167

látom ph-n is kérdezel..

nekem egy 11K-s Creative Tactic3D Alpha van saját hangkártyával (USB-s)teljesen pöpecül szól, pedig van dedikált asus hangkártya is a gépbe csak az a bökkenő vele, hogy a gyártó azt nem fejhallgatókhoz készítette így simán kenterbe veri az asust. ;)

szerintem ez bőven elég lenne ahhoz amire használni akarod.

Tardisjapan aug. 20. Creative Commons License 4166

Köszönöm a válaszokat. Vezeték nélküli fejhallgatóról letettem, ezért a lenti teljes igényem vezetékesre van :) Abban tudsz segíteni?

dUpLo:

Azért kell mikrofon, mert a számítógépemnek nincs saját mikrofonja. Ez egy nagy asztali számítógép ami be van rakva a TV alá, és én től kb 5 méterre vagyok (nem használok monitort hanem a tv-t használom monitorként). Skype voip konferenciát folytatok, közben mind a két kezemnek szabadnak kell lennie hogy tudjam a billentyűzetet és az egeret használni bemutató közben. A számítógép lent van a földön és asztal sincs amire rá tudnám rakni a mikrofont, tehát mindenképpen a fejhallgatón kell hogy legyen ilyen lehetőség is.

Előzmény: nicko (4164)
dUpLo aug. 20. Creative Commons License 4165

De tulajdonkeppen minek a mikrofonos fejhallgato??

(ha) hdmi-n pcrol kikuldod a kepet meg a hangot (amit ha jol ertek egyebkent 5.1ben szeretnel fejhallgaton hallani), kozben a gep sajat mikrofonjat tudod hasznalni,

Előzmény: Tardisjapan (4163)
nicko aug. 20. Creative Commons License 4164

Nos erre a D szériára meg végképp nincs semmi ami vezetéknélküli eszközt jelent sem egér sem klaviatúra, kivéve azt az egy fajta samsung típust (QWERTY Remote RMC-QTD1) amit anno 45K-ért volt az árgépen és csak D6300-tól lehetett használni.

A te esetedben bármit is akarsz rákötni csak madzaggal fog menni.

Előzmény: Tardisjapan (4163)
Tardisjapan aug. 20. Creative Commons License 4163

Sziasztok

Köszönöm a segítséget. Kicsit pontosítom a kérésemet mert úgy láttam a vezeték nélküli faktor a legnehezebb ebben. Erre már van megoldás?:)

TV-m típusa: UE40D5500. Csatlakozók: 6,3mm Jack, Digitális optikai, Euro-SCART, HDMI, komponens video, kompozit video, USB, UTP, VGA (D-Sub)

Elvárásom: bruttó 44 ezer ftba férjen bele, 5.1 vagy 7.1 hangzás, térhatású élmény, [B]mikrofonos[/B] és lehet kábeles.

Ahogy használom: A TV kb 5 méterre van tőlem a számítógépemmel össze van kötve HDMI kábelen keresztül (ebben az esetben nem tudom hogy a TV át tudja e játszani a hangot a számítógépről). Azonban gondolom a mikrofon része miatt meg kell oldani hogy a számítógéppel is összeköthető legyen nem tudom hogy oda/vissza megy e a kapcsolat HDMI-n keresztül.

Hangkártya

Audiojellemző :
- 192 KHz-es/24 bit abszolút hangmagasságú True BD, veszteség nélküli hang
- Blu-ray audioréteg tartalomvédelem
- Optikai S/PDIF kimeneti csatlakozó hátul

alaplap további jellemzői ha nem írtam le mindent: [L:http://www.asus.com/hu/Motherboards/P8H77V/specifications/][link][/L]

Ezek alapján bízom benne hogy egy Optikai kábeles headset elég lehet és remélem a megfizethető kategóriában van, de a tudományom eddig jutott. Ebben kérem a segítségeteket.

Köszönöm újfent

Gábor

Előzmény: nicko (4161)
GPS aug. 19. Creative Commons License 4162

Talán audio-kimenetről táplált rádiós fejhallgatóval lehet próbálkozni.

.

Előzmény: nicko (4161)
nicko aug. 19. Creative Commons License 4161

UE405500

ebből nem lehet tudni melyik verzió van (kihagytál egy betűt) de mindegy is, mert egér és klaviatúrán kivűl mást nem nagyon fogad el ami vezeték nélküli hw.

Előzmény: Tardisjapan (4160)
Tardisjapan aug. 18. Creative Commons License 4160

Sziasztok

A segítségeteket szeretném kérni. Samsung UE405500 Tv-m van, és szeretnék hozzá vásárolni fejhallgatót. Lehetősége szerint vezeték nélkülit ha lehet.

Az ideál az lenne, ha ez egy mikrofonos fejhallgató lenne amit tudok használni számítógéphez is, és 5.1 v 7.1 hangzása lenne, bár azt mondták hogy olyan amit a tv-vel és a géppel is össze lehet kötni akár külön külön, nem nagyon létezik. Olyan bruttó 44 ezerig tudok elmenni maximum.

Köszönöm előre is a segítséget

Gábor