Keresés

Részletes keresés

wongkok Creative Commons License 5 órája 0 0 4430

Igen, a Palace vendégei használhatnak mindent a testvérszállodákban, az éttermeket is viszont az ebédhez és a vacsorához be kell előzetesen jelentkezni. De érdemesebb a Palaceba enni.... 

Előzmény: sanya2003 (4428)
wongkok Creative Commons License 6 órája 0 0 4429

Az étel és a kiszolgálás viszont nagyszerű.

Előzmény: sanya2003 (4428)
sanya2003 Creative Commons License 6 órája 0 0 4428

Szia!Köszönöm az információt de ugy tudom a Palace vendédei igénybe vehetik a testvér szálloda szolgáltatásait.A viz dolgot iddáig mindig megtudtuk oldani☺ dollár csodákra képes ☺ még egyszer köszönóm

Előzmény: wongkok (4427)
wongkok Creative Commons License 8 órája 0 0 4427

A Palace a legkevésbé gyermekbarát szálloda a másik 2 testvérszállodájához képest. A palackos vizért embert kell ölni... :( A bárokban csak pohárba adnak (vagy  extra pénzért palackal), a takarító rak be egy üveggel(1.5 l) a szobába minden nap.

Előzmény: sanya2003 (4419)
sanya2003 Creative Commons License 17 órája 0 0 4426

Szia!Köszönöm.

Előzmény: wongkok (4425)
wongkok Creative Commons License 18 órája 0 0 4425

Internet (mobil) árak a reptéren.

sanya2003 Creative Commons License 3 napja 0 0 4424

Szia Andi!Előre is köszönöm és jó pihit.

Előzmény: andi.x (4423)
andi.x Creative Commons License 4 napja 0 0 4423

Sziasztok!

Mindenképp írok beszámolót, mindig szoktam, és írok majd a netkártyáról is, hozom a friss infókat (bár 07.04-én jövünk haza, csak utána) illetve majd válaszolok a kérdésekre.

Andi

Előzmény: sanya2003 (4419)
saválló Creative Commons License 4 napja 0 0 4422

" ..nem fogunk össze-vissza enni, különösen nem zöldséget, nyers cuccokat stb.."

Főleg a zöldségekre, ahogy írták előttem, és a különböző öntetekre érdemes vigyázni.

Én kiképezve 2x fáraó átkától utána csak, és kizárólag hámozott uborkát ettem zöldségként semmi mást soha többé.

Persze a mennyiségre is figyelni kell nem ajánlatos össze-vissza enni mindent, és azt sem szabad elfelejteni nem egyforma az emberek szervezete.

Előzmény: Eszter0908 (4416)
Eszter0908 Creative Commons License 4 napja 0 0 4421

Kedves Andi!

Július 4-én indulunk, úgyhogy feltétlenül írj le mindent! Köszi előre is! :)

aqua.mannn Creative Commons License 4 napja 0 0 4420

Azt tudja valaki, hogy a Kartago melyik légitársasággal utaztat idén Marsa Alamra?

sanya2003 Creative Commons License 4 napja 0 0 4419

Szia Andi ! Lenne egy kérdésem ha van lehetőség a reptéren internet kártyát mennyiért lehet venni és mennyi adat van rajta.

Mivel 07.25-től megyünk /Párom+3gyerek / a The Palace Port Ghaliba és szeretnék venni.Nagyon jó nyaralást kivánok.

Üdv:Sanya

andi.x Creative Commons License 4 napja 0 0 4418

Szia Eszter!

Nem tudom, hogy mikor mentek, mi a héten indulunk a Port Ghalib Resortba, két hétig leszünk, utána készítek beszámolót a saját tapasztalataimról. :)

Andi

Előzmény: Eszter0908 (4416)
volt.bull Creative Commons License 4 napja 0 0 4417

A szálloda gyengébb mint a The Palace Port Ghalib,de ezért nincs különösebb gond vele.Több ember lakik a Resort-ban meg a Siva-ban. Ezek ikerhotelek.

A tengerpartja totál nyitott , figyelni kell a szél zászlót,de én zöldet két hét alatt 1x sem láttam.Max sárga.

Sokan a Palace laguna felőli oldalához járnak,de vigyázni kell,m az őrök elterelik a nem Palace-ban lakókat

(a karszalagok más színűek!)

A hotelhez közeli gyógyszertárakban van Antinál, igaz többszörös az ár.

Mi két hét alatt - igaz a Palace-ban- minden ettünk gyümölcsöt,zöldséget.Semmi bajunk sem volt tőle pedig colitisesek vagyunk mindketten.

A mondás szerint:

"Nem kell félni, csak k.félni!"

Hajrá!

Előzmény: Eszter0908 (4414)
Eszter0908 Creative Commons License 4 napja 0 0 4416

Kedves Andi!

Köszönöm, hogy válaszoltál! :)

Igen, mi is úgy gondoltuk,hogy nem fogunk össze-vissza enni, különösen nem zöldséget, nyers cuccokat stb. Én már voltam Tunéziában, Kemerben, az akkori utazás előtt is riogadtak a betegséggel és semmi bajom nem volt soha. De erre mondják sokan hogy Egyiptom más. Mi azért odafigyelünk mindenre és nagyon remélem hogy - a jól bevált hazai segítségével ètkezések előtt és után - nem lesz gond! :)

andi.x Creative Commons License 4 napja 0 0 4415

Szia Eszter!

Az Antinált semmiképp ne kezdjétek el szedni megelőzésre. Itthon sem szedünk antibiotikumot megelőzésre, csak már ha baj van. Amúgy is tönkreteszi a bélflórát, tehát felesleges szedni, illetve, ha már kell, akkor legyen mellette valami probiotikum (Normaflore, Lactive...stb) 

A fáraók átka nem szálloda függő, és, ha valaki egészséges immunrendszerrel érkezik, nagyjából betartja a szabályokat, kisebb az esélye, hogy elkapja.

Ha viszont ettől függetlenül baj van, akkor Antinál, ha az nem hat orvos.

Megnyugtatásképp írom, nagyon remek orvosok vannak kint, teljesen fel vannak erre készülve. Egy infúzió  egy-két óra alatt rendbe teszi az embert, felesleges szenvedni.

De ne is úgy induljatok neki, hogy betegek lesztek, itthon sem parázunk állandóan attól, hogy valamit elkaphatunk.

Ne igyatok nagyon hideget, ne bőgessétek a klímát, ne egyetek össze-vissza mindent az all inc. keretében, ne igyatok csapvizet...elvileg ennyi a titka, de 100%-os recept nincs. Legenda vagy sem: pálinka, cola, lime fogyasztása ajánlott :)

Andi

Előzmény: Eszter0908 (4414)
Eszter0908 Creative Commons License 5 napja 0 0 4414

Sziasztok!Mi is július elején megyünk a Port Ghalib Resortba. Sok mindent olvastam itt is és más fórumokon is. Egyetlen egy dologtól felünk, a hányás-hasmenés. Már érkezéskor vegyünk Antinalt és kezdejük el szedni? Volt már valaki ebben a szállodában?

xlsxls. Creative Commons License 5 napja 0 0 4413

Üdvözletem!

Júliusban elutaznánk Marsa alamba, a Radissont néztük ki. Van valakinek infója erről a szállodáról? Minden érdekel, milyen a part, lehet a szállodánál sznorizni stb.? Előre is köszi!

Sharm.El.Sheikh Creative Commons License 6 napja 0 0 4412

Mi a The Palace Port Ghalib-ban voltunk,így nem ismerem a Resort mit ad.

Előzmény: andi.x (4411)
andi.x Creative Commons License 6 napja 0 0 4411

Wongkok!

Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen, de már évek óta van Mahara kártyánk. Csak a hozzájáró kedvezmények szállodánként változnak, ezért kérdeztem, hogy a Port Ghalib Resort-ban pontosan mi az, ami pluszként jár hozzá. :) 

Andi

Előzmény: wongkok (4406)
andi.x Creative Commons License 6 napja 0 0 4410

Szia!

Blue kártyánk van, a gold-hoz menni kell még párat :)

Szóval a blue is ér valamit, vagy csak a gold?

Köszi, 

Andi

Előzmény: Sharm.El.Sheikh (4405)
wongkok Creative Commons License 6 napja 0 0 4409
Előzmény: wongkok (4408)
wongkok Creative Commons License 6 napja 0 0 4408

Aki nem tudja elolvasni az használja a google fordítót...

Előzmény: Sharm.El.Sheikh (4407)
Sharm.El.Sheikh Creative Commons License 6 napja 0 0 4407

és ha vki nem tud angolul v németül?

mint ahogy a magyar lakosság jó 90%...

nekem ugyan nem gond,de mégis

Előzmény: wongkok (4406)
wongkok Creative Commons License 6 napja 0 0 4406
Előzmény: andi.x (4404)
Sharm.El.Sheikh Creative Commons License 6 napja 0 0 4405

attól függ milyen Mahara Club kártyátok van

Előzmény: andi.x (4404)
andi.x Creative Commons License 6 napja 0 0 4404

Szia!

Légyszi fejtsd ki bővebben, hogy miért nem fogunk csalódni Mahara kártyával? Úgy tudom, hogy van egy VIP vacsi és lehet fogyasztani a Palace tengerparti bárjában is, ennyi a kedvezmény.

Van még valami ezen kívül? Csak, hogy tudjuk, még mit vehetünk igénybe vele. :) 

Előre is köszi!

Andi

Előzmény: Sharm.El.Sheikh (4401)
Sharm.El.Sheikh Creative Commons License 2018.06.13 0 0 4403

ha még nem voltatok redseahotel-ben akkor a Mahara Club kártya irreleváns

ha megnézted a műhold felvételt akkor láthatod,h a hotel homokos partja a laguna felé is kiterjed,ahol nincsenek nagy hullámok hiszen nincs is tér ezekhez

persze a választás a tied

Előzmény: aqua.mannn (4402)
aqua.mannn Creative Commons License 2018.06.13 0 0 4402

Köszönöm, megnézem!

Még nem utaztunk az ETI-vel, illetve nem voltunk RedSea-k ben. Mi ez a Mahara Club kártya? Hogy lehet hozzájutni és mire jó? Ahogy nézem ennek a hotelnek elég nyitott a partja. Nem gáz, ha szeles az idő és nagyok a hullámok?

Előzmény: Sharm.El.Sheikh (4401)
Sharm.El.Sheikh Creative Commons License 2018.06.13 0 0 4401

https://www.redseahotels.com/en/resorts/marsa-alam/the-palace-port-ghalib

Ebben nem fogtok csalódni, különösen ha van Mahara Club kártyátok.

December 14-28 között voltunk.

Csak szuperlativus-okban tudunk nyilatkozni róla.

Előzmény: aqua.mannn (4399)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!