Keresés

Részletes keresés

L. Iza Creative Commons License 2016.06.02 0 0 7

Sziasztok, én nagyon szeretem, már évek óta használom. Örülnék ha írnátok recepteket hozzá, innen már sokat elkészítettem. 
Akár blog, vagy honlap is érdekelne! Köszi

Kathy8 Creative Commons License 2012.01.12 0 0 6

Sziasztok!

 

Ma sütöttem benne bundás zsömlét , nagyon jó lett 2 zsömle 4 fél, 8perc félidőben fordítottam , a tojáshoz tettem kis olajat sót fini lett!

Kathy8 Creative Commons License 2012.01.09 0 0 5

Sziasztok!

 

Felavattam a sütőt , és hát elsőre mi mással is mint sültkrumplival:) Nagyon jó lett, szuper ropogós finom:)

 

Ma sütöttem benne hagymás gombás csirkemájat, lapátot benthagytam mivel ez nem bundás étel.Szupi lett:)

 

A fánkot olvastam egy oldalon, hogy többen próbálkoztak vele, hát igen nem olyan lesz mint a rendes megszokott módon készített, de valaki azt írja jó azért így is, majd valamikor kipróbálom.:)

atandi Creative Commons License 2012.01.07 0 0 4

Sziasztok!

 

Az enyém most karácsonykor múlt 3 éves.(vagy 4??)

A leghasznosabb tapasztalatom, hogy érdemes kivenni a középső forgatólapátot és akkor süthettek benne panírozott dolgokat is, illetve pl. fasírtgolyókat. Utóbbihoz egy gramm zsiradékot se adjatok, ami kisül a fasírtból, az is több, mint elég!

Ha a középső keverőt nem veszitek ki, ahogy forog, ledörzsöli a panírozott dolgokról a bundát ill. a fasírtot is szétnyomorgatja!

 

Fánkot még nem próbáltam, jó lenne, ha tudná, de olyan erős légáram kevereg benne, ami nem biztos, hogy jót tesz egy pihepuha-laza-felfújt kel tésztának… No de ki kell próbálni.

Kathy8 Creative Commons License 2012.01.04 0 0 3

Sziasztok!

 

Nekem igaz még a fa alatt van az Actifry sütőm, de nemsokára felavatom egy adag sültkrumplival:)

 

Ami nagyon érdekelne az az , hogy lehet e benne fánkot sütni?

 

A Tefal oldalán meg látom van még két másik típusa az Actifry-nek:)

3x Creative Commons License 2010.12.08 0 0 2

Majd ha legalább egyszer leírod hibátlanul, lesz is, aki hozzászóljon...

spacc Creative Commons License 2010.12.08 0 0 1
Előzmény: Zitka (0)
Zitka Creative Commons License 2010.12.08 0 0 0

0 receptfüzetet adtak mellé?

 

 

Előzmény: zsloti (-)
zsloti Creative Commons License 2010.12.08 0 0 topiknyitó

Ha valakinek van saját receptje ,esetleg valahol látott,olvasott olyat amit az Actify-ben lehet elkészíteni ,az ossza meg velünk

zs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!