Keresés

Részletes keresés

Gotha'72 Creative Commons License 2021.12.29 0 0 285

Mindenki Negan. Buék.

Hercule1 Creative Commons License 2019.08.05 0 0 284
waters Creative Commons License 2019.04.02 0 0 283

Mi volt az az utolsó mondat?

kriszpo Creative Commons License 2018.07.29 0 0 282

A Walking Dead-et nem rég kezdetem el nézni a neten. Van, hogy egy nap - ha futja az időmből - 2-3 részt is megnézek. Pár napja kezdtem el a 7. évadot és hát meg kell hogy mondjam, elég nagyot fordult a sorozat, és ezt nem éppen pozitív értelemben értem. Nagyjából az 5-6. évadig élvezhető volt.

Most megjelent ez az újabb "főgonosz" Negan, aki csak a filmekben létezhet .... Most őszintén: szerintetek, hány alkalma nyílott volna eddig Ricknek, a fiának vagy bármelyik társuknak, hogy kinyírja Negan-t, pisztollyal, késsel, Lucille-el? Nem kevés .... Ez az ami igazából bosszantó (és nem csak ebben a sorozatban, hanem más sorozatokban és filmekben is), hogy egy negatív karakternek nem lehet ennyiszer, ekkora szerencséje. A pisztolyos csaj (talán Sasha)  2-3 lövésből pont Lucille-t találja el az egyik részben. Még véletlenül sem lövi vállon, fejen Negan-t, ugye? Mert Negan egy szuperhős, aki baseball ütővel tartja távol magától a golyókat...persze.

Másrészt: tudjuk, hogy Negan becsicskáztatja a körülötte lévőket, ebből fakad a hatalma. Ő egy diktátor. Viszont, nem kevés embere van, és a nagy számok törvénye alapján el nem hiszem, hogy a saját emberei közül ennyi idő alatt nem verbuválódott össze egy kisebb csoport, ami a saját vezetője ellen fordult volna... OK, kell az izgalom meg a feszültség, meg talán a végén a happy end, de nem kéne ennyire húzni. Rutinos sorozat nézőként azt mondom, hogy egy sikeres sorozatból is elég 2-3, max. 5 évad. Bár, ízlések és pofonok ... Én nagyon remélem, hogy ha elkészül a 9. évad (ha elkészül) azzal vége lesz az egésznek. És még valami: Már nem csak Negan rossz a szememben, hanem Rick is. Már nem vezetőnek való (bárhogy alakul a történet) , a szememben szürreális karakterré változott: egyszer megkeseredett, megtébolyult tekintetű öregember, máskor meg Rambó.... na most hogy is van ez???  Na mindegy, nézem tovább, hátha történik valami jó is a későbbiekben.

 

"A véleményem elfogadni nem, de megérteni kötelező"

0101011 Creative Commons License 2018.06.24 0 0 281

Az a gond nem fogjátok fel, az igazi halottak az élők!

farriss Creative Commons License 2018.03.26 0 0 280

Negan nyaka körül szorul a hurok, a múltkori részben Rick majdnem kinyirta, de aztán valahogy lelépett. Nyilván kihúzzák Negannal az évad végéig, de már kurva unalmas.

Carl bekampózott....most hirtelen ez jutott eszembe :)

Előzmény: Bateman (279)
Bateman Creative Commons License 2018.03.24 0 0 279

valaki összefoglalná nekem hol tart a sori? egy rövid summary-t a jelenleg futó évaddal kapcsolatban, megköszönném.

xtremdragon Creative Commons License 2018.03.01 0 0 278

Ha valaki megnézné az új részt, ajánlok egy új oldalt amit ma találtam: https://teljesresz.com/walking-dead-8-evad-9-resz-online-magyarul/

Az Igazi Endi Creative Commons License 2017.02.18 0 0 277

ezt a negant nem tudom hogy gondolták, totál gázul megírt karakter, az egész film önmaga paródiája lett tőle

 

igaz, nem csak tőle :D

 

2 rész elég volt, nekem itt véget ért ez a sorozat :D

farriss Creative Commons License 2016.10.26 0 0 276

Kemény volt az első rész, de végre olyan, amilyennek az utóbbi időben is kellett volna lennie.

 

Bevallom, Abraham volt a kedvencem....nagyon sajnálom. Azért Glenn szemgolyója valami rémisztő volt.

Előzmény: rushi (274)
Bateman Creative Commons License 2016.10.26 0 0 275

sokat gondolkodtam merre vinném ezután a dolgot és igen, a pszcihés vonal nagyon adja magát, amit kis gerrilláskodó betámadásokkal oldanék, hogy akció azért legyen. nem is nagyon van más választásuk. fel tudnak állni, de csak úgy, ha kicsiben csinálják, és mindeközben nagyon le kell menniük csicskába. partizánkodós évad lesz ez! lassan a valódi zombik el is fogyhatnának és egy poszt zombi apok világba csúszna át a sori, amiben a zombik már maguk az élő emberek, akik szellemileg teljesen lecsupaszodva, csak a létért küzdenek minden komolyabb cél nélkül. úgyis ez lesz a vége szvsz.

Előzmény: rushi (274)
rushi Creative Commons License 2016.10.26 0 0 274

Nekem az első két évad adta meg azt a kettősséget, hogy ez egy pánikhelyzetben lévő emberi közösség dráma, néha élőhalott kaszálással.Lincoln és a Bernthal közötti feszültség tökéletes volt, a Sarah W. Callies pedig egyszerűen irigylésre méltóan szép.3.évad a sitten még jó volt.4 évad pár része.

De onnantól kezdve főként egy élőhalott kaszálás az egész, amiből mindig a Lincoln(Rick) csapat jött ki.Nem volt valós ellenfél az emberi oldalon.

De ez a rész apám, ez más volt.Emberi dráma.Folyt a vér? Ez a sorozat eddig is világrekord volt a fejre ütések számában.

Morgan(Negan) nagy színész, meg is dobta a sorozatot, és mintha Lincoln-t is feljebb hozta volna.

Avval, hogy az írók váltottak, és a Rick csapat került csicska pozícióba, azt végre jól csináltak.Több lehetőséget kapnak evvel a színészek is.

De lehet az egész csak egy első rész volt.Leszúrták az előző évad végét, ezért akartak odapörkölni.

Következőkben már megint csak élőhalott fejre mért kasza lesz.Mindenesetre, ha a Negan és a Rick csapat pszichés csatáját mutatják többet, feléled a sorozat.

Bateman Creative Commons License 2016.10.25 0 0 273

sokan öncélúnak, túllövésnek tartják. szerintem ez tipikusan azt a frázist dolgozta fel, hogy 'mindig van lejjebb'. arra leszek kiváncsi innen hogyan állnak majd fel?

Előzmény: nicko (272)
nicko Creative Commons License 2016.10.25 0 0 272

ez a 7. évad nyitó része szó szerint ütős lett. :)

Bateman Creative Commons License 2016.10.24 0 0 271

s07e01 - ez egy ultra beteg évad lesz. nagyon elszabadult ez a sorozat.

Aragorn83 Creative Commons License 2016.04.04 0 0 270

Szívemből szóltál, testvérem! :)

Előzmény: kószák egyike (269)
kószák egyike Creative Commons License 2016.04.02 0 0 269

Szavazz melyiket szereted jobban a banánt vagy az epret! Mindkettő gyümölcs...

Ne vicceljünk már ezzel a szavazással.

Előzmény: Blazer_Ken (267)
nicko Creative Commons License 2016.04.02 0 0 268

én mindkettőt szeretem (amellett a másik 10 mellett amiket nézek) :) így nem szavazok.

Előzmény: Blazer_Ken (267)
kószák egyike Creative Commons License 2016.03.05 0 0 266

Üdv a topiknak!

 

Igen nagyon jó rész volt, viszont a 6x10 nálam kiverte a biztosítékot. A 11. még nem néztem meg, lehet javítanak valamit, de nehogy elspoilerezzétek nekem! :)

 

Nem olvastam végig a topikot, ezért kérdezném mi a szokás itt spoiler ügyben? Gondolom illik kiírni előtte ha azt ír az ember.

 

A spin off FTWD meg úgy vagyok, hogy ebben a sorozatban a járkálóknak drukkolok a karakterek morális állapota miatt. Felőlem mindenki mehet a levesbe. De várom a 2. évadot. Hátha.

Előzmény: tepertőspogácsa (264)
Bateman Creative Commons License 2016.02.15 0 0 265

a pokol újabb bugyrába vitt ez a rész, pedig azt hittem nem lehet már fokozni!

Előzmény: tepertőspogácsa (264)
tepertőspogácsa Creative Commons License 2016.02.15 -1 0 264

6x09 remek rész volt.

Bateman Creative Commons License 2015.09.08 0 0 263

nekem nagyon bejön. olyan alaphelyzetre épít, amit ismerünk. tudjuk mi lesz a végkifejlet, ezért csak az érdekel, hogy az milyen helyzetekben fedi fel magát. zseni. 

Előzmény: farriss (262)
farriss Creative Commons License 2015.09.08 0 0 262

nézem, nem rossz.....

Előzmény: Bateman (261)
Bateman Creative Commons License 2015.09.07 0 0 261

nézitek a Fear the Walking Dead? nagyon erősen indított. tetszik, ahogyan feldolgozzák a megelőző napokat. 

Sarq_ Creative Commons License 2015.08.03 0 0 260

Augusztus 24-én kezdődik a magyar AMC-n. Az amerikain egy nappal korábban.

Előzmény: random name (259)
random name Creative Commons License 2015.08.03 0 0 259

Ayyo!

 

Van valami hír a spin-off sorozattal kapcsolatban? :)

Zsolt T20-25 Creative Commons License 2015.05.11 0 0 258

Zsolt T20-25 Creative Commons License 2015.05.11 0 0 257

Sziasztok!

 

Van egy ilyen esernyőm ha érdekes számotokra! A legkomolyabb érdeklődőnek eladó!

 

Ajánlatokat privátban kérnék ide: feherzs@citromail.hu

 

Üdv.

Zsolt

farriss Creative Commons License 2015.04.01 0 0 255

NA azt én is!!! Új karakterek, új sztori. Kiváncsi vagyok mit tudunk meg a kitörésről, a O. betegről....ha egyáltalán lesz szó ilysemiről benne.

Előzmény: Bateman (252)
tepertőspogácsa Creative Commons License 2015.03.31 -1 0 254

szintén: +1 :)

Előzmény: Bateman (252)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!