Keresés

Részletes keresés

nascor Creative Commons License 2018.11.09 0 0 12

Sajnos a lenti hivatkozások már nem működnek.

 

Nem éppen bérügyintéző tanagyag, de a témával kapcsolatban én találtam némi használható infót ennek az oldalnak a blog részében.

 

https://ertlmonika.hu

braunniki Creative Commons License 2018.10.24 0 0 11

Sziasztok!

 

Azt szeretném kérdezni, hogy nincsenek valakinek kidolgozott TB-és Bérügyintéző tételei?
Nagyon megköszönném.

 

 

Pé Ká Creative Commons License 2018.01.17 0 0 10

Sziasztok!

 

vannak esetleg valakinek kidolgozott Tb-berugyintezoi tételei, feladatsorai? 🙂

Nem kívánom ingyen, szóval ha valaki tudna segiteni az légyzi írjon es megbeszeljuk a részleteket!

esetleg korrepetálást vállal valaki?

mert en távoktatásban vegzem el a februárban induló tanfolyamot es lehet hogy elkélne majd némi segítség/gyakorlás. (Sajnos a munkám miatt nem tudok bejárni, sehogy nem megoldható) 😢

 

Koszi elore is a választ!

 

Tovabbi Kellemes estet mindenkinek! 🙂

D.Kata92 Creative Commons License 2017.10.02 0 0 9

Sziasztok

Sajnos nem jó a link, eltudnátok küldeni nekem a feladatokat? Hamarosan vizsgáznom kell és nagyon jó lenne egy kis gyakorlás :)

 

Köszönöm

Katica36 Creative Commons License 2017.09.27 0 1 8

Szia! A megadott linkek nem működnek :( Nagyon hálás lennék ha tudnál segíteni!

Előzmény: Major Zeman (7)
Major Zeman Creative Commons License 2017.04.11 0 0 7
szisz11 Creative Commons License 2015.03.22 0 0 6

Szia,

 

Érdeklődnék hogy most végzed esetleg a tanfolyamot vagy elvégezted? kidolgozott tételeid nincsenek véletlenül?

köszönöm

Előzmény: berugyintezo_tb_gyakorlat (5)
berugyintezo_tb_gyakorlat Creative Commons License 2015.03.10 0 0 5

Régi poszt, de érdemes rá válaszolni, mert az interneten nem találtam sehol normális választ.

 

Azt, hogy melyiket éri meg csinálni, szinte megválaszolhatatlan. Leginkább mind a kettőt.

 

Említhető különbség, hogy a bérügyintéző a kisebb vállalkozásoknál dolgozik, TB ügyintézőt pedig nagyobb( 100+ ) fős cégeknél kell alkalmazni. Én a bérügyi szakelőadót javaslom, mint fő szakképesítést, ebben az előző két rész-szakképesítés tudásanyaga is benne van.

Azt számold bele, hogy az iskolák nagy része olyan kevés gyakorlatot ad, amivel álláskeresésnél nehéz lesz labdába rúgni, ezért érdemes egy ismerősnél gyakorlaton dolgozni vagy ha erre nincs lehetőséged, akkor egy gyakorlatot adó képzésen részt venni még az iskola mellett/alatt/után. Én a betanulok.hu weboldalon találtam egy ilyen lehetőségre, ott gyakorlati bérszámfejtő tapasztalatot segítenek szerezni. Így nagyobb eséllyel indulsz az állásokért.

 

Anyagilag nehéz megmondani, hogy melyikkel jársz jobban. Ez inkább attól függ, hogy mennyi a gyakorlatod és hogy a cég ahol dolgozol, mennyire becsüli meg anyagilag a bérszámfejtő munkakört.

Előzmény: Sárga22 (4)
Sárga22 Creative Commons License 2012.01.07 0 0 4

Nekem is hasonló lenne a kérdésem melyik suli milyen? Nehezen tudom kiválasztani, mert nagyon sok oktatási hely van.

 

Van különbség a bér és tb-ügyintéző között, mert ahogy olvastam nagyjából megegyeznek a feladatok. Melyiket jobb elvégezni a bér vagy a tb ügyintézőt?

 

Köszi a segítséget!

poszti3 Creative Commons License 2010.08.18 0 0 3
ÉS olyan kérdésem lenne még, hogy van-e a bérügyintézőknél Számvitel?
poszti3 Creative Commons License 2010.08.17 0 0 2
És melyik iskolába érdemes menni?
zaragozaB410 Creative Commons License 2010.08.14 0 0 1
Ha, soha nem foglalkoztál a számvitel rejtelmeivel akkor maradj a TB és bérnél. Az elhelyezkedési esélyekről nem lehet nyilatkozni, mert látszólag sok helyre keresnek, de aztán az ördög tudja, hogy mi a valós és mi vélt.
Nekem még mindig nem érthető, hogy a számviteli szakmát miért tépték 20 felé, mert bezzeg az én időmbe:-) mindent okítottak és nálam logikailag ma sem különülnek el a dolgok, de ez csak a privát véleményem.
Részemről én könyvelek és számfejtek is és nem igen tudnám megmondani melyiket szeretem jobban.
Javaslom töltsd le az apeh oldaláról a 1008 bevallás kézikönyvének pdf változatát, hogy lásd milyen kis egyszerű egy havi bevallást kitölteni, aztán majd dönts belátásod szerint, mert azért egy két dolgot el kell sajátítani.
elvira06 Creative Commons License 2010.08.13 0 0 0

Nekem megvan mind a kettő. Csak sima tb ügyintézői az én időmben még nem volt béres.

Én a tb-t ajánlom nekem az sokkal érthetőbb volt,nincs benne annyi értelmetlen számolás meg tartozik követel stb...

 

poszti3 Creative Commons License 2010.08.13 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy melyik a könnyebben elvégezhető tanfolyam a Tb és bérügyintéző vagy a pénzügy és számviteli ügyintéző?
És milyenek az elhelyezkedési lehetőségek és melyikkel könnyebb elhelyezkedni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!