Keresés

Részletes keresés

nina8474 Creative Commons License 2016.07.14 -1 0 64

Sziasztok!

Én rengeteg fogyókúrát kipróbáltam. Senki se tud újdonságot mondani. Aztán találtam valamit: 1 hónap alatt 7 kg-t fogytam, amit azóta is tartok. Nem éheztem és energikusabb vagyok mint valaha. Orvosok által bevizsgált program, nincs mellékhatás. Hacsak a súlyok leadása nem tekinthető annak. Mellette nem volt időm tornázni, mégis zsírból fogytam. Igaz, hogy minden szervezet más, másként reagál a váltásra. Itt csak annyiban más, hogy 5 vagy 10 tudsz-e lefogyni. Mert az garantált. Ha valakit érdekel írjon és segítek: nina8474@gmail.com

 

nina8474 Creative Commons License 2016.07.14 -1 0 63

Sziasztok!

Én rengeteg fogyókúrát kipróbáltam. Senki se tud újdonságot mondani. Aztán találtam valamit: 1 hónap alatt 7 kg-t fogytam, amit azóta is tartok. Nem éheztem és energikusabb vagyok mint valaha. Orvosok által bevizsgált program, nincs mellékhatás. Hacsak a súlyok leadása nem tekinthető annak. Mellette nem volt időm tornázni, mégis zsírból fogytam. Igaz, hogy minden szervezet más, másként reagál a váltásra. Itt csak annyiban más, hogy 5 kg-t  vagy 10 kg-t tudsz-e lefogyni. Mert az garantált. Ha valakit érdekel írjon és segítek: nina8474@gmail.com

 

Greenoption Creative Commons License 2015.07.25 0 0 62


A Reg-Enor egyedülálló magyar termék amely máj és epetisztító hatása mellett a testsúly optimalizálásban is segíthet akár fogyás akár hízás szükséges.
Csapatunkban nagyon sok orvos természetgyógyász van, aki az egészség területén akár személyre szabottan tud segíteni. Termékeink a környezetvédelem területén kiemelkedőek és pénzkereseti lehetőség programunk fantasztikus!

Az oldalt meg lehet nézni http://biocomag.ch/ vagy Romániában http://biocom-international.ro/ Regisztrációs szám mind két oldalon 102681
Nincsenek véletlenek az életben! Az emberek azért találkoznak, hogy segítsék egymás életét.
Örömmel válaszolok minden kérdésre.

Bea Gy Creative Commons License 2012.11.24 0 0 61

http://divatosfogyokurak.blogspot.com.es/ Fógyókúra, életmódváltás? Neked mi a módszered?

Kóczián Kriszta Creative Commons License 2012.06.03 0 0 59

Én azt tartom jónak, ha az ember nem fogyókúrázik folyton, hanem ahogy itt le van írva a fogyás érdekében életmódot vált: Fogyás fogyókúra nélkül életmódváltással

viola666 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 58

Ahogy nézem , hát nagyon kevesen csevegnek már ezen az oldalon.Tán magamra maradtam????! :(

Azért csatlakoztam erre az oldalra, hogy majd eggyutt ha elmondjuk tapasztalatainkat , akkor majd egymást esetleg biztathatnánk, de lehet hogy csak amit esetleg kérdeznék, hát saját magam fogok feleletet adni magamnak. Fú-ha , hát elvagyok kicsit ijedve, mert én pár évvel ezelott szintén csináltam magamnak ezt a 90 napos diétát, és nem volt olyan nap, hogy ne menjek rá erre a csevego oldalra.Szukség is volt rá, foleg a lé napokon mert egymást biztattuk, mindenki elmesélte az élményeit-sikereit egymásnak mígnem kialakult egy olyan csevego banda, hogy nem volt olyan nap, hogy egymást nem udvozoltuk volna.Szinte élmény volt számomra a 90 napos diéta, amely persze 2-3 héttel hosszabbra sikeredett, mert annyi volt a biztatás......De, így most ez azt hiszem nehezebb lesz......:(.   de nem adom fel, mert már ,ha addig is eljutottam, hogy eldolt a fejembe, már az is egy fél siker. Mert ha ott nem dontjuk el, akkor neki se fogjunk.!  Ha valaki mégis esetleg hajlando velem szóba állni, annak nagyon orulnék! udv. mindenkinek

viola666 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 57

Ha megengeditek , akkor csatlakozom hozzátok, ha még beférek, mert 160cm-re 88-kg-ot mérek,Talán ha koztetek leszek akkor konnyebben vészelem át a nehezebb napokat. Ma vagyok túl az elso gyuminapon. Nem volt olyan borzasztó talán azárt sem , mert csináltam gyumolcsokbol keveréket, így lett finom salátám és elég laktató volt. Negyedik napja dietázom, remélem kitarto leszek! , mert nem férek bele a ruháimba, nagyot pedig nem szeretnék vásárolni.Udv mindenkinek , fogjunk hát ossze!   :)

 

Bozke Creative Commons License 2011.11.04 0 0 56
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.17 0 0 55
bjulee Creative Commons License 2010.10.28 0 0 49
Nem hallottam róla.Mi a működése? Nem eszel tőle? Vagy hogyan fogyaszt?Ez is kiszárítja a szád,hogy úgy érzed olyan mint a tapló,hiába iszol ahogy lenyeled az utolsó kortyot máris érzed szikra nyálad nincsen?
Előzmény: babyface25 (48)
babyface25 Creative Commons License 2010.10.07 0 0 48
sziasztok!!


hallottatok az új fogyi bogyoról a reduce weightról nekem nagyon bevált.fogytam 19 kg -t tőle 4,5 hónap alatt és nem is volt drága,
.
genyanya Creative Commons License 2010.08.08 0 0 46
Előzmény: gabolcs (43)
gabolcs Creative Commons License 2010.08.07 0 0 45

Szia!

A 6.hete küzdök.Az eredmény 11 kiló,de az utóbbi 1-2 hétben kicsit több ennivalót engedek meg magamnak,el is fogyott a lendület,csak 1-1.5 kg ment le azóta,de azt hiszem most  a normális.A gond az,ha kissé bővebbre szabom az étrendem,akkor nagyon nehezen állom meg hogy ne egyek mégegy falatot.Legalább mégegyszer ugyanennyit szeretnék leadni a súlyomból,remélem sikerül.Köszönöm,hogy írtál:)

Szia,Gábor. 

bjulee Creative Commons License 2010.08.03 0 0 44
Hogy bírod a harcot?Amit leírtál elég kemény ,bírod még?
Sajna én most egy helyben topogok,leállt a súlycsökkenésem.Valamit ki kellene találni amitől újra beindul.Az,hogy ennél kevesebbet egyek én nem bííírom:-(((
Előzmény: gabolcs (43)
gabolcs Creative Commons License 2010.08.02 0 0 43

Kedves genyanya!A véleményem az,hogy nincsenek fölöslegesen futott körök,mindegyik hasznos.Különösen annak,aki súlyproblémákkal küzd.:)

Te amúgy fogyózol,vagy csak jótanácsokkal látod el a csapatot?

Szia,Gábor.

jó hír Creative Commons License 2010.07.30 0 0 42
köszi, ennyi.
Előzmény: bjulee (41)
bjulee Creative Commons License 2010.07.29 0 0 41
Ez a diéta meg fogyókúra dolgot csak mi kezeljük így együtt szerintem,legalábbis én,A diéta nem mindíg azonos a fogyókúrával.Diétára fognak beteg embereket,bizonyos diétákra,mert azok sem egyformák,bár nem vagyok ebben nagy tudós.Nem törvényszerű,hogy a diéta egyben fogyókúra is.
Előzmény: jó hír (37)
genyanya Creative Commons License 2010.07.29 0 0 40

nem árulnád el inkább te, hogy igazából mire vagy kiváncsi? mit akarsz megtudni, mit akarsz kimondatni velem?

ne futtass velem fölösleges köröket, mert nem rajongom őket.

Előzmény: jó hír (39)
jó hír Creative Commons License 2010.07.29 0 0 39
"diéta (tehát a táplálkozására vonatkozó új rendszer) része a gond, az nem tartható hosszú távon."

a hosszú táv mit jelent?
Előzmény: genyanya (38)
genyanya Creative Commons License 2010.07.29 0 0 38

akkor most óvatosan fogok válaszolni, jó? :)

 

ebben az esetben ugyanaz. ha úgy egyszerűb értelmezni a mondatomat, a két szó bármelyikét elhagyhatod a mondatból (de egyszerre csak az egyiket!).

 

a fogyórúrájának a diéta (tehát a táplálkozására vonatkozó új rendszer) része a gond, az nem tartható hosszú távon.

Előzmény: jó hír (37)
jó hír Creative Commons License 2010.07.29 0 0 37

"mert ez a diéta hosszú távon nem tartható, és amint vége a fogyókúrának,"

..sokat töprengtem, hogy merjem-e, de most csak vettem a bátorságot és tisztelettel megkérdezem: a diéta és a fogyókúra ugyanaz?(akár ebben az esetben)
Előzmény: genyanya (33)
bjulee Creative Commons License 2010.07.24 0 0 36
Sziasztok! Megjöttem! A hetem kicsit túlterhelt de nagyon klassz volt,sajnos a diétám kicsit háttérbe szorult.Kézműves táborban voltam ,de mostmár jelen vagyok,leszek:-))
Genyanya ,ne fogd be a szád mert igazad van:-))
Előzmény: gabolcs (35)
gabolcs Creative Commons License 2010.07.23 0 0 35

Kedves genyanya,nem dehogy,nem esik rosszul a véleményed,márcsak azért sem,mert egyetértek.Azt gondolom,hogy ez a hely ezért van,hogy megoszthassuk egymással,és elmondhatjuk a véleményünket.:)Tudod rettenetes az,amikor felpróbálom a régebbi ruháim,és a combom közepéig jön fel az a nadrág,ami nemrég még tök jó volt rám:(Csináltam nagy irgumm-burgummot,megharagudtam magamra,és kíméletlenül elkezdtem ezt a dolgot.Még pár kiló le,és akkor lassítok.

Aki fogékony a kilókra,annak az elhízás ellen valszeg nincs más kiút,mint az életmódváltás.

A szád pedig kedves genyanya be ne fogd!:)

Előzmény: genyanya (33)
genyanya Creative Commons License 2010.07.22 0 0 34

na, mostanra már elcsábultam én is. tegnap burgerkaját vacsoráztam (nem emlékszem, mikor legutóbb), ma reggel meg kénytelen voltam megkóstolni a saját sütésű kalácsot az épp elkészült lekvárommal... addig néztem, ahogy a család jóízűen falatozza, hogy végül csak én is azt reggeliztem. Tényleg finom. :)

ma meg megyek, és (bár mára épp nem volt betervezve) edzek egy kiadósat, amúgy meg megvonom a vállam - minden megy tovább, ahogy eddig. 

Előzmény: genyanya (29)
genyanya Creative Commons License 2010.07.21 0 0 33

mert ez a diéta hosszú távon nem tartható, és amint vége a fogyókúrának, visszaállsz a korábbi szokásaidra. inkább tarts egy 1800-2000 kcalos, egészséges étrendet, és mozogj mellette. Nem tudom persze, mi nálad a 30-40 perc aktív mozgás, de feltehető, hogy kb 300-400 kcalt elégetsz vele. Ezzel is fogynál, a szervezeted sem kapcsolna extra takarékos üzemmódra (mert azt hiszi, éhinség van, és innentől mindent mégjobban feldolgoz), simán megszoknád, nem éreznéd, hogy hűdenagy lemondás az egész... megszoknád, automatikusan életmódot váltanál, és nem szednéd vissza a kínkeservvel leadott kilókat.

 

ha rosszul esik a véleményem, akkor mondd, és legközelebb megpróbálom befogni a szám.

Előzmény: gabolcs (32)
gabolcs Creative Commons License 2010.07.20 0 0 32

Üdv mindenkinek!

Jó hogy van egy olyan fórum,ahol az emberek megoszthatják fogyis társaikkal a tapasztalataikat,ki mire esküszik,hogyan csinálja,mi vált be.Én a fogyókúrának nem épp a legszebb formályát választottam,kb 800-1000 kcal körül tartom az étrendem(van hogy csak 650)3-4 l folyadék,és mellé 30-40 perc aktív mozgás.

4. hete megy ez így,és nem érzem magam rosszul,sőt kifejezetten jó a közérzetem.

A mozgás pedig szinte új erőt adott.Kis szépséghiba,hogy ez már a második kisérletem,az első 2 éve volt,akkor 37 kiló ment le,mára visszakaptam belőle 25-öt.:(

Egyelőre ennyi,sok sikert,erőt,és kitartást mindenkinek,aki küzd:)

Sziasztok.

 

Uhuk Creative Commons License 2010.07.20 0 0 30
Szia, öreg vagyok mint az országút, 57 éves és nagymama. Ebből adódóan a magasságom se a régi, bár sosem voltam egy szálfa termet, most sajna csak 158 vagyok. 114-ről indultam, és most vagyok 88,2. Legalább 70 kilóra szeretnék lemenni, de úgy döntöttem adok magamnak még egy évet.
Szia, most már megyek csicsikálni, mert reggel utazunk!:)))
Előzmény: genyanya (29)
genyanya Creative Commons License 2010.07.19 0 0 29

szuper, ügyes vagy! :)

ez alatt a bő 9 kiló alatt nekem nem volt elhajlásom, de 3 éve 28-at adtam le így, és akkor azért volt bőven. Ha egy napom kaja szempontból nem úgy sikerült, mint kellett volna, akkor olybá vettem, hogy nem történt semmi. Megráztam magam, és folytattam normálisan, nem botlottam el úgy, ahogy sokan ilyenkor: "most már úgyis mindegy".

Most az én fogyásom is lassabb, de nem izgat. Tudom, hogy jól eszem, sokat mozgok, és jól érzem magam. A súlyom meg csökken, és ezzel beérem.

 

elárulod, hogy hány éves vagy, milyen magas és hány kiló, mennyi a cél, és milyen nemű vagy? többet nem kérdezek egyszerre, ígérem! :)

Előzmény: Uhuk (28)
Uhuk Creative Commons License 2010.07.19 0 0 28
Szia Genyanya!

Pontosan ezt teszem én is, örülök, hogy másnak is bejön:)))
Ezzel módszerrel fogytam 25 kg-ot, igaz mostb állok vagy 3 hete, de ettem is mindenfélét, most kellene újra erőrekapnom.
Gratula neked, szia, szép napot!
Előzmény: genyanya (21)
Uhuk Creative Commons License 2010.07.19 0 0 27
Szia Husika , nagy nehezen idetaláltam, jobban mondva, én már egyszer regeltem itt és nem fogadta el a nick nevemet mert, hogy már ilyen van, persze, hogy van ....én....
Még nem néztem körül, de mintha Julót láttam volna!
Puszi, Uhu
Előzmény: bjulee (26)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!