Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Juhász Balázs85 aug. 10. Creative Commons License 246

látom, nem igazán aktív ez a topik... :(

Juhász Balázs85 júl. 30. Creative Commons License 245

sziasztok,

van valakinek HTC desire 700-as készüléke? vagy valami tapasztalata erről?

szeretnék venni egyet, de még vacilálok :)

esetleg tudna valaki tanácsot adni?

köszönöm előre is

Ewok júl. 27. Creative Commons License 244

Kösz, megoldódott. "Sikertelen belépés a fiokodba"

Tanácsodra lehúztam az értesitési felületre, ott olvastam....

Alfika júl. 26. Creative Commons License 243

Ha lehúzod az értesítési sávot, megmondja mi a baja...

Valószínűleg valamit frissíteni akart, de nem tudott, mert nincs elég hely a telón... De nem biztos:)

Előzmény: Ewok (242)
Ewok júl. 25. Creative Commons License 242

Megjelent a kijelző tetején két felfelé mutató háromszög, az alsó vizszintes vonalon egy függöleges vonallal. Megtudná valaki mondani mit jelent ez az ikon? Elzárás, majd ujbóli bekepcsolás után ismét megjelennek.

wrtb jún. 23. Creative Commons License 240

Sziasztok ! Segítséget kérnék Tőletek ! Desire 200-as telóról bekapcsoláskor hiányoznak letöltött programok. SD kártya csere , gyári visszaállítás megvolt, de a hiba fennáll. Szervíz nem vesz komolyan, vigyem be frissítésre.....

zsono72 máj. 25. Creative Commons License 239

Sziasztok!

Én is szeretnék tőletek segítséget kérni!

Rendeltem az Ebay-ről egy Android 4.2.2, MTK6572 Mini One dual sim okostelefont.

itt az ebay link:

http://www.ebay.com/itm/111177216768?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Nos, a problémám - mint sokan másoknak is előttem - hogy bármit próbálok, nem tudom a hívószámkijelzést engedélyeztetni.

Már egy csomó fórumot átböngésztem, és követtem az utasításokat, de semmi.

A baj az, hogy a Beállítások -> SIM kezelés -> alapértelmezett SIM-en belül nem lehet rákattintani a Beszédhívás gombra (szürke)... /pedig nyilván ott lehetne a Caller ID-t kiválasztani/

Már mind a kettő SIM kártya foglalatot kipróbáltam, az eredmény ugyanaz :(

Egyébként T-Mobile-nál domino kártyás vagyok, de ennek gondolom semmi köze a hívószámkijelzéshez, mert a korábbi telefonjaimon sem volt ezzel gond.

Segítsetek légyszi, mert nagyon fontos lenne, hogy ne "ismeretlenként" tudjak másokat felhívni !!!

Előre isköszönöm!

digoka00 2013. okt. 31. Creative Commons License 238

oké az rajta van a myphone expover gépen csak ezzel nem tudok eltávolitani olyan progikat amire nincs szükségem mert ha össze dugom a pc.vel csak az sd kártyát látom a totálcomanderben és a belsö memoriát nem és én onnan szeretnék dolgokat eltávolitani,ebben kellene segitség hogy tudjak törölni a belsö memoriából

üdv péter

Előzmény: gtoth26 (237)
gtoth26 2013. okt. 31. Creative Commons License 237

Olvass lejjebb. Nekem se ment és ajánlottak mást, és az működik.

digoka00 2013. okt. 30. Creative Commons License 236

Hello!

segitségre lenne szükségem van Htc desire készülékem amit szeretnék pc.vel össze kötni letöltöttem a Htc sync .a hivatalos honlapról a pc-re a telefonom bejelöltem a cnnectto pc Done elküldtem feljött egy ablak hogy csatlakozás a pc inditottam a htc sync. ott folyamatossan azt irja hogy nincs készülék csatlakoztatva a telefonomon meg hogy csatlakozási hiba 

ilyenkor mi tudok csinálni vagy mit csináltam rosszul?

várok segitséget hozzá értö valakitöl

üdv péter

gtoth26 2013. okt. 27. Creative Commons License 235

Valaki esetleg tud olyan olalt, ahonnan jó programokat, játékokat, Widgeteket stb lehet letölteni? (Nem arra gondolok, amit a menüjéből is elérek)

gtoth26 2013. okt. 20. Creative Commons License 234

Köszönöm a segítséget, tökéletesen kapcsolódik Wifin keresztül.

gtoth26 2013. okt. 20. Creative Commons License 233

Na igen, akkor itt a hiba. Köszi, már töltöm is!

Előzmény: Alfika (232)
Alfika 2013. okt. 20. Creative Commons License 232

A telefonra letöltötted a klienst? Az airdroid, és myphone explorer használatához is szükség a telefonon is futó kliens progihoz... A play-ről letölthető mindkettő...

Wifi-n csak akkor fog menni, ha a teló is, és a gép is ugyanazon hálózaton van.

Előzmény: gtoth26 (231)
gtoth26 2013. okt. 19. Creative Commons License 231

Köszönöm a tippeket. Egyenlőre csak a MyPhonExplorer-t próbáltam.

Bluetooth-al addig eljutottam, hogy akar kapcsolódni, de nem sikerül neki beazonosítani a telefont.

Wifivel másik hibaüzenettel nem megy, ott valami IP cím prblémája van.

Alfika 2013. okt. 19. Creative Commons License 230

AirDroid (wifi), MyPhonExplorer (wifi, bluetooth)...

Előzmény: gtoth26 (229)
gtoth26 2013. okt. 18. Creative Commons License 229

Sziasztok!

Van egy HTC Desire C típusú telefonom. Nagyon jó kis készülék, önmagában nincs is vele gond. A problémám, hogy a hozzá való HTC Sync programmal nem kommunikál. Feltelepítettem a számítógépre (Win XP), rádugtam a telefont USB kábellel, de a telefon nem találja a szoftvert a gépen, pedig ott van, fut.

Pár éve használtam 1-2 hónapig egy Wildfire S-t, akkor azzal gond nélkül ment.

A másik kérdésem, ismerem valamennyire ezt a HTC Sync szoftvert, és ha jól emlékszem a méretén kívül más jó nagy dolgot nem tudok megemlíteni vele kapcsolatban. Van esetleg másik szoftver, ami használható lenne? Ami esetleg nem csak kábelen, hanem Bluetooth- on is kommunikálna a telefonnal? (Még az ezer éves nem okos Nokiámmal is tudok vezeték nélküli kommunikációt létrehozni a telefon, és a számítógép között...)

Ha valaki tud segíteni, előre is nagyon köszönöm!

tody2121 2013. szept. 2. Creative Commons License 228

Így már világos! Köszönöm szépen!

Alfika 2013. szept. 2. Creative Commons License 227

"Mindenképpen kell egy külső memória kártya?"

Igen mindeképpen.

"Nem tudom használni a belső 4GB-ot?"

Használod, mert azon van a rendszer. Egyéb tárolásra nem,nem tudod használni.

Előzmény: tody2121 (226)
tody2121 2013. szept. 1. Creative Commons License 226

Egy kicsit bővebben kifejtenéd?

Köszi! :)

Előzmény: Alfika (225)
Alfika 2013. szept. 1. Creative Commons License 225

Igen. Nem.

Előzmény: tody2121 (224)
tody2121 2013. aug. 31. Creative Commons License 224

Sziasztok!

Adott egy HTC Desire C telefon.

A katalógus szerint 4GB belső tárhelyel rendelkezik. Rádugom a sz.gépre és kb. 100MB-ot lát ebből.

Ez normális dolog? Szabadon csak kb. 100MB használható fel?

Gondoltam arra, hogy az operációs rendszer fog el ennyi helyet, de akkor írná, hogy kapacitás 4GB, ebből szabad 100MB.

De nem így van, hanem majdnem 100MB a kapacitás és 57MB szabad tárhely.

Mindenképpen kell egy külső memória kártya, nem tudom használni a belső 4GB-ot?

Előre is köszönöm a válaszokat!

botiwrx 2013. júl. 25. Creative Commons License 223

Az adatkapcsolat le van tiltva, hiszen azért nem tud a netre menni. Inkább azt kéne kideríteni, hogy mi kéri az internet kapcsolatot, nem-e valami automata szinkronizálás kéri a netet, mint például az időjárásjelentés

Előzmény: doki07 (220)
botiwrx 2013. júl. 25. Creative Commons License 222

botiwrx 2013. júl. 25. Creative Commons License 221

Üdv,

Egy barátomat a mai reggel bekapcsoláskor ez a kép fogadta a Desire-jén:

Billentyűkre nem reagál, egyedül az akksi kivét működik. Valami ötlet? 

doki07 2013. márc. 27. Creative Commons License 220

Ki tud gyorsan segíteni? HTC HD2 Mobil 6.5 Állandóan fel akar mászni a netre, de nem tud,ezért 5 másodpercenként hibaüzenet jön. Már a frász kerülget. Nem találok a menüben olyant, hogy letilthatnám az adatkapcsolatot. 

Előzmény: Alfika (219)
Alfika 2013. márc. 23. Creative Commons License 219

Nos előszöris a szinkronizáció... Mivel akartad szinkrnizálni? Mert a pc kell hozzá egy program, amivel szinkronizálod, csak simán a pc-vel nem lehet.

Az alkalmazások áthelyezéséről pár szóban...

Ne írtad milyen android, hányas verziószámú van a telefonodon. Ez azért fontos, mert 2.2-től már támogatott androidon belül is az alkalmazások áthelyezése, illetve a kártyára telepítés...

Ha 2.1 van a telefonodon, már pedig sejtem hogy ez van, mivel 2010-es telefon modellről beszélünk, akkor sajnos nem lehetséges az alkalmazások áthelyezése, úgy mint alkalmás áthelyezése. Csak és kizárólag linkeléssel oldható meg. Root-olni kell a telefonod, aztán a memórikártyát ketté kell particionálni, csinálni kell egy kcsi kiterjesztett particiót mondjuk 512megásat ext2, vagy ext3-as fájlrendszerrel. Erre azért van szükség, mert ide fogja átrakni a teló a programot amit "linkelni" fogsz. Ezután kell a Link2SD nevű program, amit feltelepítesz, és onnan más simán lehet "átlinkelni" progikat a kártyára, és beállítható az autómata linkelés, tehát új alkalmazás telepítés után autómatikusa átrakja (átlinkeli) azt a sd kártya kiterjesztett particiójára.

Tehát 2.1-es android esetében root, sd particionálás, és link2sd progi. Ezekre keress rá a google-el, nem olyan vészes :)

Szintén 2.1-es android esetében alternatív megoldás, hogy frissíted a rendszered, 2.2-es, vagy 2.3-as androidra. Nem tudom hivatalosan meddig van támogatva a készüléked, lehet hogy elérhető hozzá hivatalos frissítés, lehet hogy nem. Ezt neked kell kiderítened :) Ha nem érhető el, akkor még midig van lehetőséged un. főzött rom telepítésére. A főzött romok álltalában más telefonokról átportolt rom át van alakítva az adott készülékre. Ilyen biztosan van a tiédhez is. Ezt azért is javasolnám, mert így léyegesen többet kapsz, magyar lehet az android-od, és a 2.3-as rendszer jóval fejlettebb mint a 2.1, jobb a memórikihasználása, fejlettebb az energigazdálkodása.

Tehát erre keress google-el htc desire rom, htc desire főzött rom telepítése...

Ha valami véletlen folytán mégis 2.2-es vagy 2.3-as android van a a telefonodon, akkor simán az alkalmazások kezelésében át tudod pakolgatni az sd-re a progikat anélkül hogy particionálni kelle a kártyádat. Ebben azesetben ha root-olod a készüléked, szintén a link2sd progit ajánlom, mert ezzel jóval egyszerűbb, és azt is engedi áthelyezni amit az android esetleg nem. De ebben az esetben már lesz olyan menüpont hogy áthelyezés, nem kell linkelni.

Remélem eme rövid szösszenettel tudtam kicsit segíteni :)

Előzmény: megyek (213)
Alfika 2013. márc. 23. Creative Commons License 218

Rájöttem, te egy jószívű ember vagy. Osztod itt az észt, pedig neked sincs belőle sok...

Egyébként ismerem a link2sd-t, lehet hogy régebb óta használom mint te :)

Előzmény: MJ60 (216)
Alfika 2013. márc. 22. Creative Commons License 217

Aham persze, és root-olni nem is kell hozzá a telefont ugye? Csak simán letöltöd, és már pakolgatsz is ugye?

Előzmény: MJ60 (216)
MJ60 2013. márc. 22. Creative Commons License 216

MIUI romos telefonon a markettről letöltött cuccok 85-90%-át átlehet pakolni. Erre találták ki.Először ki kell probálni ,utána lehet véleményt mondani róla.Üdv.

Előzmény: Alfika (215)