Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

zolin84 másfél órája © 1087
hali . èrdekelne .de vajon működik is ? vagy meik szerepet tölti be az a csavar levegő,benzin,alapjárati esetleg kilehet valamit találni hogy jo legen Jaj az ára mennyi lenne .??
Előzmény: infernus24 (1086)
infernus24 21 órája © 1086

Van egy karburátorom és nem lakom messze debrecentől. Püspökladányi vagyok. Csak ezzel a karburátorral annyi baj van hogy az egyik állító csavarból hiányzik a rugó és rossz a menet vagy a csavaron vagy a karbiban.

Előzmény: zolin84 (1084)
api29 30 órája © 1085

Vaszkóékat felejtsd el 3.14csába! Használt sz@rokat adnak el drágábban mint máshol!Ajánlom figyelmedbe a polymobilékat http://polyshop.hu/23-robbanomotoros-jarmvekhez#/  Nem baj ha nem látod a webshopban,felhívod őket és megkérdezed! Mert tapasztalatból tudom,hogy nincs minden kirakva nekik se!Nagyon gyorsak,korrektek,és olcsók!

Előzmény: zolin84 (1083)
zolin84 30 órája © 1084
Hello. Bfb 01 2T hez karburátort árulsz?? Nagy szükségem lenne rá. :/ az enyém eltört.
Előzmény: infernus24 (901)
zolin84 1 napja © 1083
Sziasztok! Van egy Bfb 01 2T mocim és eltört a karburátor :/ . Nincs valakinek eladó?? Próbáltam rendelni a vaszkoshopról de hiánycikk.
Vagy valami helyet tudtok Debrecen környékén ahol vehetek??
Köszi
api29 1 napja © 1082

Ez egy elég egyszerű,és régi megoldás.Azt hiszem a Tatran (csehszlovák) motoroknál alkalmazták először.Végül is egy egységgel kevesebb,ha azt nézzük.Nekem még bajom szerencsére nem volt vele,pedig már közel 7000km van benne,és elárulom nem kímélem :)

Előzmény: infernus24 (1081)
infernus24 1 napja © 1081

Hát igen csak sokan ezt mondják az önindítónak. Nemtudom te hogy vagy vele de szerintem nem egy bevállt megoldás mivel nekem is volt poly 2t-m és egy kicsit gyengébb volt az akksi akkor már nem tekerte be. A 4t-t pedig ugyanaz az akksi betekeri szépen.

Előzmény: api29 (1080)
api29 1 napja © 1080

Ez elég érdekes,hogy az "önindító kilett belölle szedve" ugyanis nincs külön önindítója soha nem is volt :D Úgynevezett dinóstarteres megoldással indul azaz a lendkerék,és az alatta lévő tekercsek valamint 4 darab szénkefe látja el az önindító szerepét :D Úgyhogy valaki nagyon félretájékoztatott :D

a lehetséges hibák:

Szénkefék elkoptak a lendkerék belső oldalán

Önindító relé adta meg magát

Más hiba nem jellemző hogy előfordul...

Előzmény: tomika940000 (1077)
infernus24 1 napja © 1079

Én lehet tudok segíteni csak nem értem hogy pontosan mi lett kiszedve és hova lett betéve berántó?

tomika940000 2 napja © 1078

tamasa222222@gmail.com az mail-címem kérem erre küldeni a lehetséges probléma válaszait nagyon szépen köszönöm :)

tomika940000 2 napja © 1077

Üdvözlöm. nekem lenne egy yakimoto freeride 300b-m és semmi áron sem tudom elindítani az önindító kilett belölle szedve.és egy stihl fürésznek a berántója van bennt és csak tekerésre indul de semmi képp nem tudom elindítani esetleg tudna ebben segíteni?

Előzmény: Rezes L (954)
infernus24 2 napja © 1076

Nem fogja szét baszni volt simsonom és próbáltam. Van különbség az üveg között is de simán jól irányítja a biluxos üveg is a fényét a hs1 nek. Én egyébként a bfb-01 4t nek az eredeti lámpájába raktam hs1 es izzót és ezt sem égeti szét mert a menetszél hűti.

Előzmény: biohazardxx (1074)
bimaziti 2 napja © 1075

Üdv , bocsi h csak most vállaszolok, de eddig nem tudtam gép közelbe jutni, Szóval adnék egy E-mail, cimet ahová irhatsz s azután vállaszolok minden kérdésedre a BFB-01 El kapcsolatban...  (simsonmester@citromail.hu)  És ott tudok képet küldeni is..

Előzmény: társasházak (1063)
biohazardxx aug. 15. © 1074

Szerinted meglehet csinálni azt hogy hagyományos (bilux) simson foncsorba hs1 izzót rakok? Nem foglya szétbaszni a foncsort a nagyobb hőtermelés? Illetve mi a külömbség a sima áttetsző és lél üvegű között?

Itt találtam átalakított izzót a gyári foglalatomba.

http://motorwebaruhaz.hu/catalog/product_info.php?products_id=8480

http://motorwebaruhaz.hu/catalog/product_info.php?cPath=48_49&products_id=8445

Előzmény: infernus24 (1061)
biohazardxx aug. 15. © 1073

a kerregeés ciripelésre nincs gyógymód ez sajnos ilyen lesz. szelephézag 0.10mma szívó, 0,15 a kipufogó.

Előzmény: nagyp914 (1071)
golyopapa aug. 13. © 1072

Légyszíves olvasd el a 1026 -os hozzászólásomat

Előzmény: nagyp914 (1071)
nagyp914 aug. 13. © 1071

Sziasztok! Nekem egy 4 ütemü Bagma blokk nevezetü robbanómotoros kerékpárom van, és nincs hozzá semmilyen kiskönyvem. Na most az a problémám hogy elég hangosan elkezdett ciripelni, kelepelni, gondolom szelephézagot be kellene állítani. Legalább is ránézni. Na csak az a baj hogy nem tudom az értékeket. valaki esetleg tudna nekem ebbe segíteni?? nagyon szépen megköszönném....

Opitz88 aug. 12. © 1070

Köszi szépen azt hiszem sikerült a neten is találnom 

golyopapa aug. 12. © 1069

Itt is megtalálhatod, 966 hozzászólás.

Előzmény: kjani76 (1067)
golyopapa aug. 12. © 1068

Szia!

Keresel egy esztergályost, és az szeritem pár perc alatt elkászíti neked.

Előzmény: Opitz88 (1066)
kjani76 aug. 11. © 1067

SZIA NEKEM IS ÁT TUDNAD KÜLDENI A BFB 01 MÜSZAKI LEIRÁSÁT?

Előzmény: tomi2107 (186)
Opitz88 aug. 11. © 1066

Itt lenne a kép. Valamiért nem csatolta ezek szerint hozzá. Ha mégis lenne olyan üzlet ahol ehhez forgalmaznak alkatrészeket ez a csavar érdekelne. Egyébként mi ennek a pontos neve? 

h_jozsi aug. 11. © 1065

A képet elfelejtetted hozzá csatolni... :) 

Egyébként a kínai csavarok nagy része nem EU szabványos.Ha van rá lehetőség egyszerűen ki kell cseréni metrikus menetűre.

Előzmény: Opitz88 (1064)
Opitz88 aug. 11. © 1064

Sziasztok. A képen látható csavart ugyanilyen poliból elhagytam nem találtam meg és érdekelne hol tudnék ilyet venni, rendelni. Ebben szeretnék segítséget kérni. Ha lehetséges az opitzzsolt@hotmail.com címre irjatok. Köszönöm előre is

társasházak aug. 3. © 1063

szia engem érdekelne a bfb 01 2t kerékpáárod csak irjál rolla mert én szeretnék olyat venni,elsösorban ird le hogy hol van és hogy mennyiért :-) köszi

bimaziti aug. 3. © 1062

Sziasztok !

A segitségeteket kérném, aki megtudná máshol is osztani hogy tőbben láthassák.

Eladóvá vált mindennapi használatból szeretett BFB01 2T Járgányom. 

infernus24 júl. 20. © 1061

Ha a hs1-es re gondolsz ami youtubeon fentvan a videóban azt úgy csináltam hogy raktam a 3 lábára sarut és bekötöttem a fényváltót is és egy nagyon kicsit összenyomtam a lábain és így pont belepászolt a lyukba és ki sem esik. Én alul kifúrtam 2 kis lyukat és raktam oda egy kis ventillátort a biztonság kedvéért de szerintem ha méssz vele nem olvad meg a foncsor mert a szél hűti.

Előzmény: pöszi12 (1060)
pöszi12 júl. 18. © 1060

Szia infernus24 érdeklődnék hogy az izzót hogyan tudtad bele építeni a saját butájába előre is köszönöm

Előzmény: infernus24 (997)
fliber82 júl. 12. © 1059

Üdv mindenkinek, Eladó yakimoto ha valakit érdekel esetleg pécsen,. müködik pöcre indul motorikussan jó, hibája hogy index már nincs a kijelzö helyén fekete rács van stb OLX re feltöltöttem, mindenapi használatban van,. felujitásra alkatrésznek vagy bármire 40 000ft laptopot notebook ot beszámitok. 06209415736

h_jozsi júl. 11. © 1058

Szia Bendjo!

Örülök, ha tudtam segíteni...! Engem is meglepett, hogy ilyen erő van ebben a kis szerkezetben. Valamikor fiatal koromban több segédmotorom is volt, többet között Verhovina. Nos azzal kínszenvedés volt egy ilyen út, ez a kis Polymomil motorikusan jóval többet ér tőle.

Amikor Lillafüredre felmentem, úgy éreztem simán jó lettem volna Hollóstetőig is. Eszembe se jutott, hogy bejáratós. Csupán a hűvös hegyi levegő tartott vissza, na meg hogy kezdett sötétedni. Arra fele meg nappal is félhomály van.

Tudom, hogy KRESZ szerint nem kötelező de vettem egy könnyű,szép kis bukósisakot. Ha néha elhagyom a várost akkor felveszem és átmegyek segédmotorosba.

A boltban nem mondták ugyan, de belegondolva egy balesetbe kötöttem rá kötelező gépjármű felelősség biztosítást, mivel utána néztem, hogy  a lakásbiztosításom csak az emberi erővel hajtott kerékpár károkat téríti meg a gépi meghajtásút nem. Az az évi háromezer Ft körüli összeg megéri a nyugalmat.

Előzmény: Ortopéd Bendjo (1057)
_gaq.push(["_setCustomVar", 5, "Status", "anonymous", 2]); _gaq.push(["_setCustomVar", 1, "Level-1", "Kozlekedes", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 2, "Level-2", "Kerekparos_forum", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 3, "Level-3", "robbanomotoros_kerekpar", 3]);