Keresés

Részletes keresés

petya0211 Creative Commons License 6 órája 0 0 1772

CSERÉLNÉM bfb 01 robbanómotoros kerékpára eszta fajta tipusu asus notebookomat

tulajdonságai 
Típus Notebook
Processzor típusa dualcore Intel Core i3-350M, 2266 MHz 
L2 cache mérete 3MB 
Memória
Memória mérete 6 GB
Memória típusa DDR3
Kijelző
Kijelző mérete 15.6" Led
Kijelző felbontása 1366 x 768
Videokártya típusa Integrált 1gb
3D kijelző Nem
Merevlemez
Merevlemez típusa HDD
Merevlemez kapacitása 320 GB
Merevlemez fordulatszáma 5400 rpm
Kapcsolat
Adatátvitel 
Wlan 
Csatlakozók 
VGA (D-sub) kimenet
HDMI kimenet 
Fülhallgató kimenet
Mikrofon bemenet
Memóriakártya
Memóriakártya foglalat 
SD
MMC
Memory Stick
Memory Stick Pro
Webkamera felbontása 0.3 Mpx
Akkumulátor cellaszáma 6 üzemi idö kb 2óra 
További tulajdonságok
Optikai meghajtó Dvdb Super Multi
Hangkártya Van
Kártyaolvasó Van
Súly 2.6 kg

Gergő Magyar Creative Commons License 6 napja 0 1 1771

Heló szeretném kérdezni hogy Polymobilhoz új henger dugattyúval lett véve és van fekete és szürke gyűrű hozzá nos a kérdés melyik a kompresszió és meik az olajáteresztő meik hová kell??? és ha összerakódika bringa akkor miért nincs kompresszió??gy is jártak már ismerőseimde nem jöttek rá miért volt egyszer csak beindult.előre köszönöm a választ heló.

ntibo Creative Commons License 6 napja 0 0 1770

Csak a végét vettem le nem az egészet.

Mnagy Creative Commons License 6 napja 0 0 1769

A kipufogó alatt mit értesz, a kivehető véget? A kipufogó könyökben van még lyuk?

Előzmény: ntibo (1768)
ntibo Creative Commons License 6 napja 0 0 1768

üdv mindenki

Yakimoto 300 2t motorom van már hetedik éves közel 7000 km van benne.Most olyan problémám van vele hogy emelkedőn nem megy fel le fullad nincs benne erő.Ki takaritottam a karburátort meg néztem a kipufogott rendben minden,mi lehet az oka?talán dugattyu csere vagy gyürü csere esetleg ha valakinek van erről tapasztala kérem irjon. Esetleg ha cserélni kell valamit hol szerezhetem be meg milyen méret kell pl: gyürű,dugattyu.

Segitsetek.

carlos-59 Creative Commons License 2016.07.15 0 0 1767

Köszönöm !

Előzmény: Mnagy (1766)
Mnagy Creative Commons License 2016.07.14 0 0 1766

Kikötöd jobb oldalon a fékbowdent, alatta a féklap támasztó csövet lecsavarozod, a tengelyről letekered az anyát és kihúzod a tengelyt.

Előzmény: carlos-59 (1763)
Mnagy Creative Commons License 2016.07.14 0 0 1765

Lassan 5 éves hozzászólás vársz választ :-) 2011-08-28 17:56:03

Előzmény: fromank (1764)
fromank Creative Commons License 2016.07.14 0 0 1764

Üdv megvan még a feszültség szabályzó? ? Yakimoto 2t motorhoz!  Várom a választ

Előzmény: api29 (166)
carlos-59 Creative Commons License 2016.07.14 0 0 1763

T. Mnagy !

Az új típusú zt-35-nél szeretném a hátsó lánckereket nagyobbra cserélni. Hogyan lehet a hátsó kereket kivenni ?

Köszönettel: carlos

Szalo3 Creative Commons License 2016.07.14 0 0 1762

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy polymobil pmgb408wl tipusú mociba hol van a folytás és hogy hány ccm mert olvastam 35 és 48 ccm-t is. Segitséget előre is köszönöm.

petya0211 Creative Commons License 2016.07.13 0 0 1761

sziasztok aszt szeetném kérdezni hogy  bangma Bf01 2T robanó motor kerékpár megy kuplung nélkül ?

imre610 Creative Commons License 2016.07.11 0 0 1760

Üdv! Yakimoto 300 első kerékbe keresek küllőt, valaki tud esetleg olyan web áruházat ahol lehet kapni?

dungos Creative Commons License 2016.07.10 0 0 1759

szia azt szeretném kérdezni hatuds segiteni nekem van egy kétutemu dongo motorom és felujjitotam kicseréltem mindent bene csapágyakat és cimeringet is de nem tudok rajta álitani alapjáratok porog és ha el engedem a gázt neki akor le ál milehet a gondja koszonom elore is a segitséget tisteletel ecsegi istván...

Előzmény: infernus24 (1679)
Mnagy Creative Commons License 2016.07.10 0 0 1758

Az indító akkunál a cella feszültség 2,2volt, max 2,4volt a töltő fesz.

Előzmény: T. P. (1757)
T. P. Creative Commons License 2016.07.09 0 0 1757

Üdv. max. mennyinek  kellene  lennie a polymobil 4 t  gépnél max. a töltésnek ? Megmértük ,14.8- 14.9 V közepes   fordulaton. Egy ledes első izzó már el is patkolt a 4 db. közül a próbakörön ,1 azaz 1 km. -nél . Önindító relénél nem volt meghúzva az önindító vastag vezeték saruja stb.

T. P. Creative Commons License 2016.07.08 0 0 1756

Üdv. Mnagy . Beindult az új gép ! Mentem vele egy próbakört, kb 1 km.-t sikerült és egyre jobban rángatott és hirtelen  leállt.Haza bringáztam vele . Menet közben alapjárat közelében  negyed gázig jó kb.negyed - fél gáztól kezdve rángat kicsit  mintha meg- megcsúszna a kuplung egy pillanatra,vagy el -elfogyna  a benzin. Elég keveset öntöttem bele de tartalékon is próbáltam úgy is ezt csinálja,csap átenged leellenőriztem folyik a benzin mindkét állásban  . Amúgy pöccre indult tekerve és önindítóval is, nagyon csendes alig hallani hogy jár a motorja és elég erős jól megy,ha a rángatás ki lessz szedve belölle frankó lessz nekem  ! Minden működik rajta csak az első fék beteg, kormányig be lehet húzni a fékkart,ha ráállítok a bovden végén az anyára akkor súrol fog a fék de el lehet tolni .Fékkulcsot kell a ricninél valószínűleg  áthelyezni és majd meglátom változik e ! Szivatót ha meleg motorra ráhúzom nem változik semmi,nem reagál, és indítás után elkezd magától felpörögni sztenderen,és egy kis gázt ráhúzva beáll a fordulat majd hirtelen megin felpörög vándorol az alapjárat . Egyenlőre ennyi . T.P.

carlos-59 Creative Commons License 2016.07.06 0 0 1755

T. Fórumozók

Mivel ez nem egy hirdetési oldal, ezért utoljára írok ide. Továbbra is eladó az ÚJ TÍPUSÚ ZT-35 -ös kerékpárom. Túlesett a kötelező szervízen, 2 hónapos, és 200 km van benne. A CDI kicserélve eegy korátozásmentes HONDA gyújtásvezérlőre. Tökéletes állapotban van, csak továbbra sem megy fel a hegyre.

Előzmények: 1719, 1728, 1730

A végső ára: 169 000 Ft, de a szállításban ennyiért már nem tudok segíteni.

üdv: carlos

Bence0810 Creative Commons License 2016.07.05 0 0 1754

Üdv.

Az lenne a kérdésem, hogy a Polymobil PMGB-408 WL robbanómotoros kerékpárnak hogy lehetne növelni a sebességét?

Balogh007 Creative Commons License 2016.07.03 0 0 1753

Üdv mindenkinek..

Egy hete vásároltam egy 2 ütemű robbano motoros kerékpárt.

Beinditottuk s elkezdett felpörögni a motor nagyon pörgött alapjárat sincs .

Mi lehet a probléma?kérem segitsen már valaki.......

T. P. Creative Commons License 2016.07.02 0 0 1752

Tisztelt Mnagy. Az elektromos kerékpár. hu oldalra tévedtem, és árulnak robbanó motoros bringát, online fent volt egy értékesítő  vagy a tulaj, kérdeztem a pm gb 402 wl ben hol van folytás ? Azt mondta sehol ! Elvileg folytatlan . Még nem tudtam beindítani, műtét után varrat szedésre várok, anyajegyek leszedése után, ha befort  , indítom a gépet ,már ha beindul ! T.P.

Mnagy Creative Commons License 2016.06.27 -1 0 1751

Jó kis anyag ami kerékpáros dolgokban elengedhetetlen,az elektromos, és a benzines bringásoknak is ajánlott olvasmány mivel ezek is kerékpárok.

http://kerekparosklub.hu/files/downloads/MK-KISOKOS_20140310.pdf

T. P. Creative Commons License 2016.06.25 -1 0 1750

Tisztelt Mnagy . Régen jártam már  a Horváth motor- nál Polgárdin, két éve még működött, a bontóba sokat jártam anno ,biztos találkoztunk is  , csak nem ismertük egymást !   Ktm új cross motorokat árulnak, régen voltak svájci használt motorok, azokat is néztem mindig,és egy 125 ös cross cz  . A Polgárdi veterán börzére járok mindig . Valaki nem tudja véletlen hol és  mivel van folytva a most vett polymobil 402 wl tipusú gép ???  Cdi-n nincs hurok  -széthúzható folytás ! T.P.

Ortopéd Bendjo Creative Commons License 2016.06.25 0 0 1749

A kis füzet, amit adnak a Z-tech zt-35-höz, tartalmazza a jármű adatai. bár én vinni szoktam magammal, egy  több mint egy éve vásároltam a járművet, de rendőr még egyszer nem állított meg, pedig már sokszor elmentem mellettük, már jobban ismerik, nem olyan újdonság, mint kezdetben. Most, hogy néztem a Barta motor honlapját, láttam, hogy ez a Z-tech már egy újjabb változata az egy évvel ezelőttinek, látható, hogy elől több alkatrész van és a kipufogó is más.

Előzmény: gerbo777 (1746)
gerbo777 Creative Commons License 2016.06.24 0 0 1748

Értem és köszönöm az információt.

Előzmény: Mnagy (1747)
Mnagy Creative Commons License 2016.06.23 0 0 1747

Igen de nem egy sajtcédulát adnak hanem egy kis füzetecskét és számlát.

Előzmény: gerbo777 (1746)
gerbo777 Creative Commons License 2016.06.23 0 0 1746

Tehát akkor ha veszek pl. a Barta Motornál egy ZT-35 robbanómotoros kerékpárt, akkor ők adnak hozzá egy papírt, ami igazolja, hogy arra nem kell jogosítvány, mert kerékpárnak minősül? És ha megállít netán a rendőr, akkor azt a kezébe nyújtom, ő elfogadja és az ügy letudva, mehetek isten hírével? Mert ha ez így van, akkor megyek és holnap meg is veszem...

Előzmény: Mnagy (1745)
Mnagy Creative Commons License 2016.06.23 0 0 1745

Ne vegyél, ha nem akarsz, de ha elolvastad a kerékpáros részt akkor,hogy jön ide a teljesen külön katagória a segédmotor.Kifelejtetted a négykereküeket (mopedautó) a felsorolásból ami szintén segédmotor kategória, és az 50ccm-es qvad is.A lényeg 300Wattig kerékpár,ha annak gyártották,és segédmotor, 4KW- ig, ha annak gyártották és személygépkocsi, ha annak gyártották és erről van is papírja.Miért hasonlítgatod egy teljesen más kategóriához? A mopedautóm 400 köbcentis 4KW és segédmotor van róla papírom, az asszony ZT35-öse robbanómotoros kerékpár, mert van róla papírja, az üzletben adtak róla papírt, hogy az és ezért nem kell hozzá jogsi.Igaz nem valami papírtalan kétes származású valamit vettünk, hanem kereskedésből papírral, mert minden újhoz adnak olyan papírt amiben le van írva hivatalosan, hogy mi is az. Ezt a papírt, ha nem adják a használt bringához legyen elektromos vagy benzines, az már zűrös mert ez tartozék mint az autónak a forgalmi, abból lehet tudni mi is az.

Előzmény: gerbo777 (1744)
gerbo777 Creative Commons License 2016.06.23 0 0 1744

Üdv,

Szeretnék venni egy ilyen ZT-35 benzinmotoros kerékpárt, de sajnos mivel nincs jogosítványom úgy néz ki, hogy leteszek róla.

Minden hol azt írják, hogy nem kell hozzá jogsi, de elolvastam az erre vonatkozó jogszabályokat illetve a jogi fórumon is utánanéztem és nem teljesen egyértelmű számomra, hogy kell-e hozzá, de a jogászok, akik válaszoltak és értelmezték a jogszabályt, Ők állítják, hogy segédmotornak minősül, tehát kell rá.

és akkor itt van a szabály:

A közúti közlekedés szabályairól szóló 1/1975. (II. 5.) KPM–BM együttes rendelet módosítása címet viseli, és a vonatkozó része így szól:

28. § (2) Az R. 1. számú függelék II. fejezet r) és r/1) pontja helyébe a következő rendelkezés lép (A közúti járművekkel kapcsolatos fogalmak):

• r) Segédmotoros kerékpár: a külön jogszabályban L1e járműkategóriába sorolt kétkerekű, L2e járműkategóriába sorolt háromkerekű jármű, továbbá az L6e járműkategóriába sorolt quad és mopedautó.
  • r/1) Kerékpár: olyan, legalább kétkerekű jármű, amelyet emberi erő hajt, és ezt legfeljebb 300 W teljesítményű motor segíti. A kerékpáron a kerékpárt nem hajtó személy is szállítható erre alkalmas ülésen. A kerékpáron utánfutó vontatására alkalmas berendezés helyezhető el.

A segédmotoros kerékpárról szóló részben található még két fogalom, ami magyarázatot igényel az L1e és az L2e kategória (az L6e kategóriára nem térnék ki), amelyeket az Az Európai Parlament és a Tanács 2002/24/EK irányelve (2002. március 18.): A motorkerékpárok és segédmotoros kerékpárok típusjóváhagyásáról és a 92/61/EGK tanácsi irányelv hatályon kívül helyezéséről című dokumentuma tartalmaz.

1.fejezet, 1.cikk, 2.a bekezdése: A segédmotoros kerékpárok (robogók), azaz kétkerekű segédmotoros kerékpárok (L1e kategória) vagy háromkerekű segédmotoros kerékpárok (L2e kategória),amelyek legnagyobb tervezési sebessége 45 km/h, és az alábbi jellemzőkkel rendelkeznek:

• i. kétkerekű típusnál a motor:

hengerűrtartalma nem nagyobb 50 cm3-nél a belsőégésű motorok esetében,

vagy folyamatosan leadott legnagyobb névleges teljesítménye nem több 4 kW-nál elektromos motor esetében;

• ii. háromkerekű típusnál a motor:

hengerűrtartalma nem nagyobb 50 cm3-nél a külső gyújtású (OTTO) motorok esetében,

legnagyobb hasznos teljesítménye nem több 4 kW-nál egyéb belsőégésű motorok esetében,

vagy folyamatosan leadott legnagyobb névleges teljesítménye nem több 4 kW-nál elektromos motorok esetében.

Tehát nem egyértelmű számomra, mert a kerékpár résznél ezt írják: "olyan, legalább kétkerekű jármű, amelyet emberi erő hajt, és ezt legfeljebb 300 W teljesítményű motor segíti." - itt nincs meghatározva, hogy elektromos vagy benzinmotor csak az, hogy 300W teljesítmény, tehát ezek szerint nem kell rá jogsi, viszont,

A segédmotornál ez van: "hengerűrtartalma nem nagyobb 50 cm3-nél a belsőégésű motorok esetében vagy folyamatosan leadott legnagyobb névleges teljesítménye nem több 4 kW-nál elektromos motor esetében; " - tehát itt már kitér az elektromos és a benzinmotorra is. Ezek szerint a benzinmotornál nem a teljesítményt veszi alapul (csak az elektromosnál), hanem a hengerűrtartalmat, ezáltal viszont minden robbanó motor, ami 50 cm3 alatt van, az segédmotorkerékpár, tehát jogsi köteles.

Lehet, hogy valamit félreértelmeztem, de örülnék, ha valaki felvilágosítani, hogy akkor most kell-e jogsi pl. ZT 35-hőz vagy nem?!

Előre is köszönöm a választ

carlos-59 Creative Commons License 2016.06.20 0 0 1743

Jobbulást kívánok !

Előzmény: Vőfély Zoli (1736)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!