Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

infernus24 2 napja Creative Commons License 1121

0.04 és 0.05-el hibátlanul működik és csendes.

Előzmény: diesel0302 (1120)
diesel0302 2 napja Creative Commons License 1120

Sziasztok! 

Szeretnék segítséget kérni a bfb 402-es szelephézagolásnál mennyi a pontos táv?(hengerfej tömítés csere miatt)

Köszi mindenkinek.

infernus24 4 napja Creative Commons License 1119

Tudnál küldeni egy képet az alaplapról meg a vezetékekről amik kijönnek belőle? És ha ilyen az enyém is akkor megnézem azon hogy mi hova megy.

Előzmény: palesz0228 (1117)
palesz0228 okt. 18. Creative Commons License 1118

helló 415h(1/2"x3/16")nekem 4t van arra jó de a 2t re is ez kell

Előzmény: Zolika-2 (1112)
palesz0228 okt. 18. Creative Commons License 1117

helló mindenkinek .Lenne egy nagy problémám.Van nekem egy 4t robbanomotoros kerékpárom .Elment rola a gyujtés és vettem egy másik alaplapot de sajna nem az a bekötése mint a régi é jolenne valami rajz vagy valami segitség hogy az állórészen meij tekercs mi nagyon nagy segitség lenne .Valami rajz vagy fotó vagy valami.cdi-trafó jó az tuti.Elöre is köszönöm.

Zsolt* okt. 16. Creative Commons License 1116

Dongó Motor Kerékpárhoz Gyújtótekercs & CDI Gyujtás Elektronika  eladó, tel: 06 70 2765992.

biohazardxx okt. 15. Creative Commons License 1115

a levegőszűrő alatt fut el.... ez lemaradt

Előzmény: infernus24 (1113)
biohazardxx okt. 15. Creative Commons License 1114

olajszűrő nincs tudomásom szerint. A kartergáz pedig a blokk tetején van középen... egy fekete cső van rákötve kb 20 cm...

Előzmény: infernus24 (1113)
infernus24 okt. 15. Creative Commons License 1113

Nézegettem a polymobil 4t-met és nemtudom hogy hol van rajta olajszűrő valamint kartellgáz. Van ezen egyáltalán olyan? És ha van akkor hol található?

Zolika-2 okt. 7. Creative Commons License 1112

Sziasztok:

Volna egy kérdésem,kérésem:

bfb-01 2T robbanó motorhoz valaki segíteni tudna,a lánc méretét,vagy számát ha van ilyen?

Segítséget előre is köszönöm:

yama303 szept. 25. Creative Commons License 1111

Eladó lett. 55,000 Ft. 

Előzmény: yama303 (1110)
yama303 szept. 25. Creative Commons License 1110

infernus24 szept. 15. Creative Commons License 1109

egyébként nekem a gyári első lánckerék 14 fogas. :)

Előzmény: biohazardxx (1107)
infernus24 szept. 15. Creative Commons License 1108

Nem próbáltam de nem hiszem hogy sokat segítene. Bár a fene tudja. Azt tudom hogy a 2t-nél még rosszabb.

Előzmény: biohazardxx (1107)
biohazardxx szept. 15. Creative Commons License 1107

simson s50 fogaskerék  de esztergályos csinálta meg a belselyét hogy ne lötyögjön  . asszem 14 fogas  igy 63 a végsebessége szélcsenben. Nyugi nem a gyári órája szerint :D

amugy spórtlégszűrőt próbáltál már?

Előzmény: infernus24 (1105)
krizol22 szept. 15. Creative Commons License 1106

Üdv mindenkinek,uj vagyok a csapatban.Vásároltam egy motorhibás használt "Polimobile" motoros kerékpárt.Érdeklődni szeretnék, hogy főtengelyt hol kaphatnák hozzá, vagy nincs e valakinek elfekvő, használt amit eladna.Üdv Zoli.a kép csak illusztráció,de a tipus megeggyezik

infernus24 szept. 14. Creative Commons License 1105

hány fogasat raktál fel?

Előzmény: biohazardxx (1104)
biohazardxx szept. 14. Creative Commons License 1104

Nekem  elől is hátúl is volt de az  átalakitásnál az elsőt lecsereléltem fixre...

Előzmény: infernus24 (1103)
infernus24 szept. 14. Creative Commons License 1103

Nekem a 4t-n elől van racsnis.

Előzmény: biohazardxx (1102)
biohazardxx szept. 13. Creative Commons License 1102

ja a motorfék ez ki is ment a fejemből.... :D Amugy nekem elől van fix és hátúl van a racsnis fogaskerék...

Mert neked akkor infernus24 forditva van?

Tápos Lajos szept. 13. Creative Commons License 1101

Mi lenne fix hátsó lánckerékkel?

Jól szétcseszné a motort és annak erőátviteli szerkezetét motorfék üzemben.Vmint nem volna "üres" fokozatod.Nem tudnál kényelmesen megállni, pl: pirosra váltó lámpa előtt, vagy városi forgalomba ahol az autók között sokszor kell gyorsítani/lassítani rövid időn belül.

Ugyanez volt nekek a Peugeot Vogue-val, pedig annak röpsúlyos kuplungja erre volt méretezve, 1-2-5 km-es hoszú lejtőn le kellett akasztanom,levenni az ékszíjat ha gurulni akartam és nem motorfékkel végigszenvedni.

Előzmény: infernus24 (1100)
infernus24 szept. 13. Creative Commons License 1100

erre én is gondoltam hogy a 4t re előre nagyobb fogaskereket raknák és nagyobb lenne a végsebessége csak nemtudom hogy mit csinálna fix fogaskerékkel

Előzmény: biohazardxx (1099)
biohazardxx szept. 13. Creative Commons License 1099

Valaki próbálkozott már azzal hogy elől hátúl fix fogaskerék van?

Tápos Lajos szept. 10. Creative Commons License 1098

Esetleg komplett hátsókerék csere 16"-ra?

Ugyanolyan lánckerék áttétellel 3-5km/h-val fog lassabban menni a moci ( cserébe erősebb lesz gyorsuláskor).Vmint nagyobb lesz a hézag a sárvédőív és a gumi között és alacsonyabb, "ültetebb" lesz a moci.

Ha érdekel, és a fékmechanikát megtudod oldani: van eladó 16" kerekeim, ALU küllős is,  külső/belső gumival, tengely/csapágyazás nélkül 6eFt/db.

Előzmény: Babszi207.300 (1095)
Orbán Bálint szept. 6. Creative Commons License 1097

Sziasztok 

Nincs valakinek véletlen 1 bfb 2605-höz gyújtás alaplapja? Vagy esetleg nem tudjátok honnan tudnék beszerezni?
Válaszokat előre is köszönöm!

1bambi1 szept. 1. Creative Commons License 1096

Sziasztok ! 

Régen jelentkeztem, de most sajna csak azért, mert api29 igazad volt , sajnos a motorral kapcsolatosan !    920 körüli hozzászólásbán írtad a szerviz részt !

Csak nem találok olyan szervizest aki  elvállalná, a lofty hibridem átnézését ! Ugyanis nem sokkal a vásárlás után kiderült, hogy a lámpa és index csak az elektromos üzem módban működik, ha a benzines részt,vagy a hibridet használom nincs indexem és lámpám ! Már olyan sok szervizest kérdeztem, de nem vállalják, és a tudásom itt megállt ! Meg szeretném kérdezni, hogy nem ismersz-e szerelőt aki elvállalná, persze elfogadható áron ! (gondolom tippelni nem tudsz te sem,mi lehet a gond ) Kívánok mindenkinek szép délutánt !

Babszi207.300 aug. 29. Creative Commons License 1095

Üdv mindenkinek!!!

Épp filózok a Polymobil BFB01 4T hátsó kerekével kapcsolatosan. Ugyanis  korábban defektet kaptam fél centis lyuk lett a külsőn. A 17"os felnire rá pajszeroltam a 16"os Simson belsőt és egy jó darabig bírta, de megint defektes.

Szerintetek mit csináljak? 

A: A polymobil agyra küllőztessek rá egy Simson 16"os felnit hátha össze jönne.  Így a Simson Schwalbe mellett lenne tartalékba külső belső. 

B: Vegyek 17" külső belsőt ami ritka. (Polymobilshop , Mofaker)

7700km van már benne régen napi szinten használtam munkába járásra, de most már csak hétvégeken használom. 

Babetta, Simson, sok régi motor mind 16"os  régi nagytestü motorok 18"ossak.

bimaziti aug. 26. Creative Commons License 1094

Sziasztok, akinek van szétszedve 4t blokkja és képe tudna feltölteni azt meg köszönném !

kiváncsi lennék az olajszivatyura, vagyis amit annak mondható, és egyéb belsőségre.

toti77zujh aug. 26. Creative Commons License 1093

Helló Hànyas a hàtso kerèk belsöje? 4-t hez.

Tápos Lajos aug. 25. Creative Commons License 1092

Szia! Elnézést, most akadtam csak rá erre a forumra.

A képen láthatót én egy Peugeot Vogue (103) látom kicsit átalakítva.Nekem is van ilyen, olajbeöntöt ne keress rajta, mert nincs.A nagy ékszíjtàrcsa tengelyén lévő tűgörgős csapágyat kell kenni a zsírzógombon keresztül zsírral.

Segédmotor: motorja 2kWattos.

www.bikez.com/motorcycles/peugeot_vogue_50_2012.php

Előzmény: zsozs# (984)