Keresés

Részletes keresés

KMiyukii Creative Commons License 2020.06.09 0 0 53

Ps4-en szoktam általában nézni az indavideót, azonban egy ideje kéri, hogy kapcsoljam ki az adblockot. Bár tudomásom szerint nincs is ilyen a playstation-ben, a gugli barátom sem talált erre megoldást, mégis kéri, hogy kapcsoljam ki. Az előtte való hónapokban nem volt ilyen probléma. Hogy lehetne orvosolni, hogy a ps felhasználók is újra tudják használni az oldalt?

bleachhun Creative Commons License 2020.05.12 0 0 52

Inda osszes szolgalttast ami kulso forrasbol szerzi be a videot azaz letoltest csinal tiltottak. Nem fogsz mukodo megoldast talalni.

Előzmény: Predatore4ever (51)
Predatore4ever Creative Commons License 2020.05.06 0 0 51

Sziasztok, nálam olyan gond van hogy az indavideóról szeretnék letölteni videókat az stb-hu weboldalról. A videót betölti de nem tudja letölteni, azt írja ki hogy ''403 Forbidden nginx''
Ilyenkor mi a gond? Nálam van valami vagy a letöltő opció nem működik? Nektek működik?

sNxx Creative Commons License 2020.04.27 0 0 50

az indamail emaillal mi van?  lassan 3 hete be se tölti az emailokat tölt borítékkal s kb ennyi hiába hagyom úgy 10-15percig is semmi se jön be :s

bleachhun Creative Commons License 2020.04.24 0 0 49

Illetve, nem nagyon érzem korrektnek, hogy a PRO státusú tagokkal kivételeznek akkor nekik is csak 360p lejátszás legyen!

Előzmény: bleachhun (48)
bleachhun Creative Commons License 2020.04.24 0 0 48

:D Engedd el, a megnövekedett Korona virus miatti forgalom csökkentése miatt az inda csak 360 at játszik le :D

Előzmény: KiryuZero011 (47)
KiryuZero011 Creative Commons License 2020.04.24 0 0 47

Segitség kéne!! A teljes méret- mellöl eltün a ( FOGAS) kerék!!! és nem tudok egy videot sem megnézni az indán HD-ben!!! Szo szerint! :( Mi a Franc Ez ?????? Csak nállam Sz*rakszik? HD -és Videokat nézek, és nem tudom HD ra rakni!!!!! se animéket sem semmilyen videot,, Frissitek 1000-szer és semmi! !! :( Mért van ez??? 

Rodi091 Creative Commons License 2020.04.17 0 0 46

Rendszeres probléma, ha egy évben 2-3 hónapig lejatszik onnan bármit már verheted a se*ged a földhöz örömödben.

avilo76 Creative Commons License 2020.03.21 0 0 45

Sziasztok!

olvasom hogy sokaknál rossz okos tévén a lejátszás!

nálam is

valaki tud megoldást????

a segítséget előre is köszi!!

üdv.:avilo 

fververvev Creative Commons License 2020.02.11 0 0 44

Srácok! Majd számoljatok be, hány usert vesztettetek azzal, hogy az adblockosokat kitiltottátok! :D

1. Megkerülhető

2. Az adblock nem szimplán a mocskos, irritáló reklámokat tartja távol, hanem biztonsági eszköz is, mivel újabban reklámokban is terjednek mindenféle kártevők.

Szóval bekaphatjátok, akkor leszarom. :D

(ahogy eddig is, fingom sincs, mióta baszakodtok - teljesen feleslegesen - a blokkolók blokkolásával, egy blognak hitt link vitt az indavideora :D)

Pibadi Creative Commons License 2019.12.20 0 0 43

Nekem sem jó a tv-n az indavideó sajnos már 2-ra,tavaj irtam es megoldották, de kb 1 hete megint előjött a fekete kép és a kis előkép az alján egy csikban, de látom nem csak nálam jelentkezett a probléma. Remélem megoldják minnél előbb!! 

Gerolf Creative Commons License 2019.12.16 0 0 42

Üdvözlet!

Az lenne a problémám, hogy mikor tv-n elindítok egy videót, akkor csak fekete kép jön elő, csak az alján lehet látni a képet egy kis csíkban, de a videó nem indul el.

Már négy különböző tévén is leteszteltem és nincs különbség.

Ez a hiba tavaj nyáron is egyszer előjött, akkor megoldották az indások, de most újfent felütötte a fejét.

Az oldallal van a problém, és nem a tv-kben, jó lenne ha megoldódna.

 

Köszönöm!

Sziasztok!

katamakrancos Creative Commons License 2019.06.29 0 0 41

Elég új vagyok még itt, de gond nélkül töltöttem fel már pár videót, még ma délelőtt is, azonban most pár órája "konvertál" két videómat eredmény nélkül. Várjak, vagy más is tapasztalt ilyet a mai délután folyamán?

Konok000 Creative Commons License 2018.11.24 0 0 40

Sziasztok! 

 

Szeretnék a  videán megnézni egy filmet, de az alábbi hibaüzenet jelenik meg. A reklám hiba nélkül végig fut, de ahogy jönne a film, ezt írja ki, alul pedig számol, mintha menne a film.

 

Hiba üzenet: Clink Link in Description Continue.

 

Alul van ként link, amire kattintatni lehet, de azzal sem jutottam előrébb.

 

Köszi!

Gerolf Creative Commons License 2018.10.28 0 0 39

Sziasztok!
Még úgy kb. 1 - 1,5 hónapja írtam, hogy tójnak az okos tévéken észlelhető hibára, nem is voltam túl kíméletes, de most azt kell mondjam, megoldották, aminek nagyon örülök, és ha esetleg rossz szájízzel is írtam  az előzőeket akkor most visszavonom, orvosolták és újra minden "klafa"
Köszönöm, szépen!

Trezisubs Creative Commons License 2018.10.19 0 0 38

Sziasztok!

 

Valamiért nem tudok feltölteni.

 

Rámegyek hogy feltöltés, nem csinál semmit. formátum,méret minden stimmel.

Pibadi Creative Commons License 2018.09.22 0 1 37

Sziasztok, kb 3 hete jelentkezett a probléma egy lg smart tv-n és csak az indavideónál, nálam is jelentkezett ugyan az a probléma mint az előttem szóló forumtársnál.Fekete  a kép és csak az alján van az előkép ugymond. Irtam az indavideonak, de nem kaptam meg valaszt, valószinűleg nem is fogok 🙄Akinek ilyen problémája volt vagy van es megoldotta az legyen szives megosztani velem.

Üdv pibadi

Bence234 Creative Commons License 2018.09.02 0 3 36

Sziasztok!

Smart tv-n szeretném nézni viszont fekete a kép csak az alján van egy kis kép csík és ennyi,eddig jó volt :(

Gerolf Creative Commons License 2018.08.30 0 3 35

Sziasztok!

 

Nekem is az a gondom, hogy okos tévén nem működik egyáltalán semmi az indavideon. Már négy különböző tévén is leteszteltem és nincs különbség. Kétszer írtam is az indásoknak a hiba bejelentő, de se kép se hang felölük... mondhatni tójnak rá :/ :)

ngbence Creative Commons License 2018.08.25 0 4 34

Sziasztok! 

Nekem az lenne a problémám, hogy mikor Tv-n elindítok egy videót, akkor csak fekete kép jön elő, csak az alján lehet látni a képet egy kis csíkban, de a videó nem indul el. 

Eddig működött minden, mi lehet a gond? 

KMiyukii Creative Commons License 2018.08.05 0 0 33

Örökre eltűnt a feltöltési százalékcsík? :( Így nagyon rossz, hogy nem mutatja mennyi idő van hátra.

0101011 Creative Commons License 2018.06.06 0 0 32

Aaaah. Úgy tűnik működik, csak nagyon szarul.

 

A működő feltöltés-gomb (flashalapú) eltűnt tegnap,a helyét a használhatatlan két "tallózás" és "feltöltés" gomb vette át.

Ezek:

- nem rakják be automatikusan a címet és ami fontosabb:

- nem jelöli történik-e feltöltés.

 

Tekintve, hogy a feltöltés sokáig is eltarthat, ez komoly gond. De most felment, mert egyszercsak, bármiféle visszajelzés nélkül ami mondta volna hogy mehet, továbbengedett, és elkezdett konvertálni.

 

El kéne gondolkodni egy új %-csíkon ha kikapcsolják a flash-lehetőségeket. Mert így úgy néz ki, az oldal meghalt.

KMiyukii Creative Commons License 2018.06.05 0 0 31

Ugyan ez lenne a problémám. Viszont más böngészőben. Operában nem enged feltölteni, 0%-ot ír folyamatosan, hátra lévő időnek 0 másodpercet. Chrome-ban minden baj nélkül feltölti a videót.

Tommyyy Creative Commons License 2018.06.05 0 0 30

Sajnos a feltöltés már jó pár hete nem működik, és egyáltalán nem böngészőfüggő. Hogy mi a probléma, sajnos arra választ nem lehet találni.

0101011 Creative Commons License 2018.06.04 0 0 29

Hahó?

Írtam ide, küldtem emailt, bejelentettem az oldalon keresztül...

Valamelyikre tetszene reagálni?

0101011 Creative Commons License 2018.06.03 0 0 28

Mozillám van és nem működik a feltöltés. Jó egy hete már.

 

Küldtem visszajelzést, emailt - semmi válasz.

Vappali Creative Commons License 2018.05.28 0 0 27

Köszi!

"Google a barátod" alapján jutottam el a bejegyzésedhez. Nekem is hasznos volt. 

Előzmény: t22fan (23)
Umbri Creative Commons License 2018.04.15 0 0 26

Hello, nekem az a gondom, hogy mikor el indítom a videót akkor ki írja az hogy "Webpage not available

The webpage could not be loaded because:

Proxy Error"

 

Valaki tudna ebben segíteni?

Linda 0117 Creative Commons License 2018.04.05 0 0 25

Az Indavideón nem tudok lapozni és a feltöltés sem működik.

njozso Creative Commons License 2018.04.04 0 0 24

Köszönöm a megoldást, minden működik!

Előzmény: t22fan (23)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!