Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

thomas89 2012.02.25 Creative Commons License 43

Valaki tud abban segíteni , hogy a google desktop gmail moduljához honnan lehetne hozzájutni, mert sajnos a hivatalos oldalról már törölték.

vajkrém puli 2012.01.30 Creative Commons License 42

hello,

lehet láma vagyok, de pár napja a google kereső valami teljesen más formával jelenik meg, ha a Chrome címsávját használom.

Ha  a google.com olal keresőjébe írom be, akkor a "régi" eredmény lista látható.

Persze, megpróbáltam  a chrome beállítások ban megnézni, hátha átíródott,. de ott is google.com van alapértelmezettnek.

Miért van akkor az, hogy a gogfle.com-ról más rendszerű oldal jön be, mint a címsoros keresőből?

Az első kép a címsorba írt keresőszóra írt találati lista, a második a google.com-ba írt 

Hogy tudom visszállítani, hogy csak az egyik keresőt hazsnálja a Chrome? És miért használ kettőt?

JozsBiker 2011.11.17 Creative Commons License 41

Sziasztok !

Szeretnék segítséget kérni abban, hogy a Google kereső oldalt hogyan tudnám egy kicsit módosítani. Arról van szó, hogy régebben mindig úgy jött be az oldal, hogy megjelent egy rádiógombos választási lehetőség, hogy a Web -en, vagy magyar oldalakon szeretnék-e keresni ( lásd első képen piros nyíllal jelölve ). Ez azokon a böngészőkön, amiket régóta folyamatosan használok most is így van. Viszont ha egy újabb gépen megyek rá a www.google.hu -ra, ott már nincs meg ez a praktikus választási lehetőség (második kép). Tudnátok segíteni, hogyan tudnám elővarázsolni ? Köszi.

szakipeet 2011.11.11 Creative Commons License 40

Úgy látom megújult a startlap, eddig is a google-t használták keresőnek? jó régen jártam már rajta. Látom csináltak közösségi lap ablakot is. Meg játékot. http://minu.me/-startlap 

antid oto 2011.11.07 Creative Commons License 39

Bocsi, azt akartam mondani a végén, hogy nem gépspecifikus, és nem is BÖNGÉSZŐspecifikus.

Előzmény: antid oto (38)
antid oto 2011.11.07 Creative Commons License 38

Sziasztok,

nálam a Google kereső megőrült újabban a találatok listájába került pdf- és doc-fájlokkal kapcsolatban. Ha ugyanis azt mondom neki, hogy „Save as", akkor korábban megkérdezte, hogy hová szeretném menteni a szóban forgó pdf-fájlt. Ehelyett most azt kérdezi meg, hogy hova mentsen el egy „url" elnevezésű html-fájlt.

Ha ezek után szeretnék túljárni az eszén, és azt mondanám neki inkább, hogy „Copy link adress", akkor ahelyett, hogy a rendes linket (mondjuk: www.vtpi.org/london.pdf) jegyezné meg, valami borzalmas hosszú linket jegyez meg (az előbbi esetben: http://www.google.hu/url?sa=t&rct=j&q=transport%20for%20london%20annual%20report%202010%20pdf&source=web&cd=5&ved=0CGUQFjAE&url=http%3A%2F%2Fwww.vtpi.org%2Flondon.pdf&ei=jEG4TpHSG4Sf-Qbt-_WEBg&usg=AFQjCNFqAhimog-D0RddOtokUaa94TBVfQ). WTF?!

Van valakinek ötlete, hogy mit lehet kezdeni ezzel az istencsapásával? Nem gépspecifikus, és nem is keresőspecifikus (négy különböző gépen, Chrome-mal és Firefox-szal is ugyanezt tapasztaltam).

Előre is köszönet. 

RealCorpus 2011.07.01 Creative Commons License 37

Na, valami:

Ide kattintva valamivel tágabb találati listát ad: .

Előzmény: RealCorpus (36)
RealCorpus 2011.07.01 Creative Commons License 36

Előzmény: RealCorpus (35)
RealCorpus 2011.06.30 Creative Commons License 35

Én is szívesen beállítanám 'egy szélesebb földrajzi területre'. Például: Föld.

Vágják a fát maguk alatt...

Előzmény: chempelophe (34)
chempelophe 2011.04.29 Creative Commons License 34

hogy'ajóbánatnatba' lehet kikapcsolni a francos google automata helyzetérzékelőt ÖRÖKRE?

én nem vagyok informatikus, kijárok a házból... nem azért megyek fel a netre. hogy megtudjam mi van az utcánkban!

(az így értette szolgáltatásról is lemondanék, de belátom, hogy azzal már együtt kell élnem)

Pimpifül 2011.04.11 Creative Commons License 33

Van egy 100 dollár értékű Google AdWords hirdetési kuponom. Ezzel kb. egy hónapig lehet hirdetni a Google főoldalán. 5.000 Ft-ért átadom annak, akinek kell.

ivódzsima 2011.03.27 Creative Commons License 32

Gúgli a barátom!    :-)     (majdnem)mindenben segít.

Törölt nick 2011.03.19 Creative Commons License 31

Firefoxban például 'Eszközök', 'Előzmények törlése' menüpont. Ott van olyan, hogy 'Űrlapok és keresőmezők előzményei' - kattintsd be, hogy mindent töröljön és menj az OK-ra.

IE, Opera és más böngészők alatt is van ilyen funkció... valószínűleg nem pont ilyen néven, de keresd és biztosan megtalálod :-)

Előzmény: BiancoRamirez (30)
BiancoRamirez 2011.02.22 Creative Commons License 30

Kérem, árulja el valaki: hogyan lehet a Google keresőablakából eltávolítani, az első karakter leütésekor megjelenő korábban valamikor beírt keresőszavakat?

A választ előre is köszönöm!

3x 2010.08.06 Creative Commons License 29
Most feltelepítettem az újabb Firefox 4.0 bétát és megszűnt...
Előzmény: 3x (28)
3x 2010.08.06 Creative Commons License 28
Nekem tök bejött az "ömlesztett" google-képkeresés, de ma este - nem tudom mióta - csak egy oldalt ad ki és kész. Másnál is van ez?
Törölt nick 2010.08.02 Creative Commons License 27
A topicnyitót alapul véve off, a cím szerint nem, ezért nem nyitok új topicot.

Hogy sikerült a google-nak így elbarmolnia a képkeresőt? Vissza lehet hozni a korábbi változatot?
pozsoka 2010.05.13 Creative Commons License 26
http://www.feketekereso.hu/
ez is remek alternatíva:)
Előzmény: pozsoka (25)
pozsoka 2010.05.05 Creative Commons License 25
No de mostmár bluu-t használok.
Előzmény: pozsoka (24)
pozsoka 2010.05.05 Creative Commons License 24
Akkor nem csak nálam van ez.
Előzmény: aggroman (23)
aggroman 2010.05.05 Creative Commons License 23
Most mi afasz van??Egy perce még jó volt.Most meg tiszta hányadék lett a google.Kapott egy oldalmenüt.Amit utálok.Meg az uj flash kereső.Valószínű a youtube beujitásának ez a következő folyamata hogy megbaszták a google keresőt...
mr xx 2010.03.07 Creative Commons License 22

A Microsoft nem ismeri
a magyarok istenét
nem ide tartozik, DE

asztán firkál a a BING keresöröl (nyelv fordito)

holott az igazi "fordito" az a GOOGLE translate

eszt ismeri az egész világ mamár

ajánlom a cikk irojának.( ámen)

pozsoka 2010.02.22 Creative Commons License 21
Nem rossz,köszi:)
Előzmény: uselessjunk (20)
uselessjunk 2010.02.21 Creative Commons License 20
Ha csak a fehér háttér zavar, használd a http://www.blackle.com/ oldalt!
Előzmény: pozsoka (19)
pozsoka 2010.02.21 Creative Commons License 19
No hát engem meg szemfájdítóan kezdett bosszantani a fehér háttér,amire találtam megoldást,két program személyében is,amiket alant irtam,de rejtélyes oknál fogva maradt a fehérség a betűk mögött,ami tán még jobban zavar.Nevezhetjük szeszélynek, gondoltam hátha tud valaki megoldást.A többi hiányosság,bugyutaság ritkán bosszant.:)
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick 2010.02.21 Creative Commons License 18
Off vagy sem, nem tudom. A cím alapján nem, de döntsd el magad.
Beírom kulcsként, hogy valami. Találat 6400.
Szűkíteném, mondjuk így: valami -semmi. Találat 78 500. No ez bosszant, de nagyon. A Jó napom van gombra azt mondanám, ne nézz oda.
Előzmény: pozsoka (17)
pozsoka 2010.02.21 Creative Commons License 17
Különbözőek vagyunk:)
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick 2010.02.21 Creative Commons License 16
Hát, azért irigyellek ezért. Nekem még soha, egyetlen pillanatnyi fejfájást nem jelentett a Google ezen dolgai. Sok más dolog igen, de amiket írsz, azok nem.
Előzmény: pozsoka (15)
pozsoka 2010.02.21 Creative Commons License 15
Ez mire jó?
Előzmény: locsemege (8)
pozsoka 2010.02.21 Creative Commons License 14
:)Kítűnő gondolat.
Előzmény: Törölt nick (12)