Keresés

Részletes keresés

rhmprszt Creative Commons License 2014.05.12 -1 0 234

Kéne egy ilyen itthonra...:)

Előzmény: Futó Tűz (233)
Futó Tűz Creative Commons License 2014.05.12 0 9 233

Egy kép rólam :-)

 

 

 

shadow6971 Creative Commons License 2014.05.11 0 1 232

fiatal perverz vékony lánnyal ismerkednék, aki szereti ha nézik közben,és benne van minden jóban:) skype: thesecretlifeforus



Törölt nick Creative Commons License 2014.05.06 0 0 231

Romantikus, titkos kapcsolatra keresek egy kedves, intelligens hölgyet. Én 40 éves átlagos testalkatú pasi vagyok, általában aktív életet élek, csak a házasságom nem a régi. Kerékpározok, görkorizom, motorozok és még sok apró hobbim van, amivel talán csak kompenzálok. Ha te is hasonlóan érzel és 25-35 közötti, nem duci hölgy vagy, akkor írj és ismerjük meg egymást. Ha kialakul valami vonzalom, akkor akár több is lehet. Várom, hogy jelentkezz!  Maximális diszkréció és szenvedély!

Jani2022 Creative Commons License 2014.04.24 0 0 230

Vékony Budapesti meztelenkedni szerető hölgyet keresek

epsone202@gmail.com

HapsiHapi Creative Commons License 2014.04.21 0 0 229

Egy hasonló veszprémi lányt megismernék Veszprémben. Veszprém megye.

Switc Creative Commons License 2013.10.02 0 0 228

Kis csinike!

Előzmény: rigota (220)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.01 0 0 227

Gyönyörű csaj imádom :))

Előzmény: rigota (217)
Switc Creative Commons License 2013.10.01 0 0 226

Én kimondottan rajongok a vékony, deszka csajokért.

vÁgyrajáró Creative Commons License 2012.11.17 0 0 225

Hmmmmmmmmm, szeretem a vékony lányokat! :)

HapsiHapi Creative Commons License 2011.12.27 0 0 224

Rigota, ez nagyon izgatóan hangzik! Ráadásul széparcú. Kár, hogy nem ismerem személyesen... :D

Előzmény: rigota (220)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.10 0 0 222
Fantomasz80 Creative Commons License 2011.08.11 0 0 221

Szeva! Nagyon tetszik! Ha netán volna kedvetek egy 3-ashoz...! :)

Előzmény: rigota (220)
rigota Creative Commons License 2011.08.10 0 3 220

28 éves 170 magas s 48 kg  , s igen jó szűk szoros kis puncija van!

A szája sem az a na

gyon nagy:-) Bár szopni szoptak már jobban is de elég kellemes

Előzmény: Fantomasz80 (219)
Fantomasz80 Creative Commons License 2011.07.20 0 0 219

Nekem tetszik! Szexi csaj!

Méreteit lehet tudni? (magasság/súly/mell/derék/csípő)

Kora?

Tényleg jó szűk puncija van? :)

 

Mesélj...! :)

Előzmény: rigota (215)
csigabácsi73 Creative Commons License 2011.07.20 0 0 218

Jó a téma, erőltesd!

 

Előzmény: rigota (217)
rigota Creative Commons License 2011.06.08 0 3 217
rigota Creative Commons License 2011.06.08 0 0 216

....

rigota Creative Commons License 2011.06.08 0 0 215

Ő az én szűk pici puncim:-)

 

Nagyon szeretem dugni , remélem másnak is tetszik

 

perverziok Creative Commons License 2010.06.10 0 0 214
nekem is a sovány kis cicis nök jönek be
Okoska6 Creative Commons License 2010.01.26 0 0 213

Szia!

 

Van benne valami, nem igazán mérvadó, mert a modellszakma az kicsit tényleg más!

Bár a véleményem fenntartom, de nincs értelme bizonygatni, hogy kinek van igaza, mert ugyebár "ízlések és pofonok" ....

Hogy nekem jobban bejönnek a vékony lányok, attól még lehet kerek a világ! :))

Szép estét mindenkinek!

 

Előzmény: Distance (212)
Distance Creative Commons License 2010.01.26 0 0 212
Biztos, hogy nem vagy egyedül, de amit ide bemásoltál, az azért nem mérvadó, mert modellről van szó, így egyáltalán nem meglepő a dolog...
Előzmény: Okoska6 (211)
Okoska6 Creative Commons License 2010.01.23 0 0 211

Szia!

 

Igazatok van, nem szabad általánosítani, akkor maradjunk annyiban, nekem inkább a vékony, és csinos nők tetszenek!

 

De azért bemásolok ide egy ma reggeli kis hírből egy részt, ami szerint nem vagyok egyedül, aki a vékonyakat szereti:

 

Véznán jobban keres Bloom nője

 

2010.01.22. 15:00

megmutatta bájait Orlando Bloom tökéletes testű kedvese, Miranda Kerr. A Victoria’s Secret szupermodellje a hírek szerint bizonyítani akart a kitárulkozással, hiszen az utóbbi időben egyre többen támadták azzal, hogy rengeteget fogyott, és beállt a csontsovány modellek táborába.

A gyönyörű sztár tagadja, hogy veszített volna a súlyából, de tény, hogy karcsúbban sokkal kelendőbb a világban, mint kerek idomokkal.

 

És itt csak az utolsó mondat, ami érdekes, karcsú nőként ez a hölgy is kelendőbb!

Azaz tényleg nem vagyok egyedül, idézve a topic címét: "Szeretjük a vékony lányokat!"

De elismerem, sok csinos nő van a nem kifejezetten vékonyak között is!

Előzmény: Törölt nick (209)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.18 0 0 210

A számból vetted ki a szót. Ezek a magánstatiszikák igencsak megbízhatatlanok. És nem azért, mert valamelyik oldalra elfogultak, hanem mert egy ember véleményét tükrözik.

 

Az enyém szerint egyébként a telt lányok a nyerők, de ez köztudott ugye - és persze szintén nem mindenható. :-))

Előzmény: Törölt nick (209)
Distance Creative Commons License 2010.01.18 0 0 208
Köszi a választ, lehet, hogy van benne valami, viszont előfordulhat, hogy van az embernek egy fix ideálja, amihez ragaszkodik, aztán jön valaki, aki pont nem olyan, de mégis nagyobb hatással van rá, mint aki pl beleillik a képbe.
(Ugyan nő vagyok, és csak 21, nem beszélek tapasztalatról:-D de én jártam így, azóta nincs az, hogy ez meg ez a típus tetszik, hanem ha ránézek valakire, és tetszik, tök mind1, hogy 170 centi, vagy 190, és hogy 70kg, vagy 100, persze nem vagyunk egyformák, vannak, akik jobban ragaszkodnak az "ideálhoz".)
Előzmény: Okoska6 (207)
Okoska6 Creative Commons License 2010.01.18 0 0 207

Szia!

 

Biztosan van ilyen is, és mint írtam, így szép az élet! De 50 év tapasztalata azt mondatja velem, hogy amiről írsz, az a ritka kivétel, az egykori egyetemi csoporttársaim közül például 16-ból 2 kedvelte a teltebb idomokat. Igaz a vékonyakat kedvelő többségből sem sikerült mindenkinek olyat találni, mert, mint tudjuk, 2 x 50 % kell egy kapcsolathoz, az egyik fele kevés! :))

Én csak azt írtam, hogy majdnem minden férfi álmai nője karcsú, vékony és csinos, de tudjuk, a valóság, akit megkaphat, az egészen más lesz!

De nem akarok meggyőzni senkit, csak én így látom, de nem vagyunk egyformák!

(és a nők közül, "versenysúly"-tól függetlenül senkit nem szeretnék megbántani, hiszen ez csak egy vélemény, nem több!)

Előzmény: Distance (206)
Distance Creative Commons License 2010.01.18 0 0 206
"Legyen a férfi fiatal, vagy idősebb, vékony, vagy kövér, de ha tehetné, akkor a vékony, filigrán nővel bújna ágyba (ismétlem: ha tehetné)! :))"-> Vannak a kurvák, akik ugye pénzért szexelnek, és akinek van pénze, azzal ágyba bújnak.
És aki kurvázni jár, az bármelyiket megkaphatja, vagyis a vékony filigrán kurvát is.
Ellenben mégis sok férfi a teltebb kurvához, vagy van, aki a kimondottan kövérhez megy.
Pedig megtehetné, hogy a vékonyhoz, vagy esetleg a 140-es szilikon csöcsűhöz menjen, de mégsem.
Most akkor ez hogy van?
(Ezt már régóta meg akartam kérdezni:-))
Előzmény: Okoska6 (205)
Okoska6 Creative Commons License 2010.01.18 0 0 205

Sziasztok!

 

Bár leült a topic, és ha kicsit nehezen is, de leírom, amit gondolok a témában.

Szóval magamról annyit, már nem vagyok fiatal, azaz kialakult a szépérzékem, és van némi élettapasztalatom. Nagy biztonsággal állítható, hogy a felnőtt férfiak kb 90 %-a a vékony, csinos nőkre bukik, vagy bukna, ha megadatna a lehetőség rá!

Legyen a férfi fiatal, vagy idősebb, vékony, vagy kövér, de ha tehetné, akkor a vékony, filigrán nővel bújna ágyba (ismétlem: ha tehetné)! :))

 

Ez nem jelenti azt, hogy a telt(ebb) nő nem találja meg a párját, hiszen így szép az élet, de ettől a topic-nyitónak igaza van. Én vékony testalkatú vagyok, de csak 170 cm magas, és bár nem panaszkodom, de főként fiatal koromban szívtam én is eleget, mert rá kellett jönnöm, hogy a nők (a vékonyak és teltek is) a magas, kisportolt férfiakra buknak, az egyéb értékektől függetlenül, akár egyetértettem ezzel, akár nem!

Így van ez ezzel a dologgal is, ha beismerjük, ha nem.

Én azt mondom, nekem, és sok más férfitársamnak tényleg a vékony, (és szép) nők jönnek be, és szebbet elképzelni sem tudok, mint például az "Egyszerűen: Szép női test" című topicban a "tiszafenyő" topictársunk által betett, 2365. hsz. alatti képen látható gyönyőrű szép nő! (és itt nem jön szóba az sem, hogy elmúlt-e már 18)!

 

Szóval egy ilyen nőt látni, netán szeretgetni az maga egy esztétikai élmény!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Törölt nick Creative Commons License 2010.01.12 0 0 204
Rendben!

Bár netes képeknél nem tudom, hogy igaz-e, amit írnak a modell koráról,
de akkor ezentúl megkérdőjelezhető korúnak látszót nem rakok fel!
Előzmény: Caladrius (203)
Caladrius Creative Commons License 2010.01.12 0 0 203

Csak olyan képeket tegyetek be, amelyeken az alany nemcsak állítólag 18 éven felüli, hanem annak is látszik. Ellenkező esetben a hozzászóló és a kép azonos sorsra számíthat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!