Keresés

Részletes keresés

Tizedes, HG7 GUT Creative Commons License 28 órája 0 0 3759

Sziasztok!

Hátha érdekel valakit ATK-2.

http://www.emvhg.hu/borze.php?page=1&ipp=25

Tizedes

agy73p Creative Commons License 30 órája 0 0 3758

Így már értem, köszönöm. 

Előzmény: In Lak'ech (3757)
In Lak'ech Creative Commons License 1 napja 0 0 3757

Nem titok. A 80-as évek legelején lettem amatőrcsillagász. Akkor jöttek be csőstül az országba az NDK-s Zeiss asztro cuccok. Nekem volt sokféle. Most nosztalgiából elkezdtem pár éve gyűjteni ezeket a Zeiss csillagászati dolgokat. Már elég tekintélyes gyűjtemény alakult ki belőlük.

Előzmény: agy73p (3756)
agy73p Creative Commons License 1 napja 0 0 3756

Ha nem vagyok indiszkrét: miért pont csak Zeiss? 

Előzmény: In Lak'ech (3755)
In Lak'ech Creative Commons License 1 napja 0 0 3755

Keresek megvételre, cserére, bármiféle csillagászati optikát, távcsövet, mechanikai elemet. Egyetlen kritérium, hogy Zeiss legyen.

Előzmény: In Lak'ech (3754)
In Lak'ech Creative Commons License 2 napja 0 0 3754

Én is elnézést kell kérjek, talán tényleg túltoltuk kicsit a biciklit, (hogy ezzel a gyönyörű, aktuális hasonlattal éljek), tényleg nem volt idevaló a párbeszéd.

Előzmény: agy73p (3753)
agy73p Creative Commons License 2 napja 0 0 3753

Teljesen egyetértek, de sztem a moderátorok hozzáállása immár pozitív. Legalábbis így érzem. Tartsuk szem előtt a kérésüket és béke lesz. ;)

Szőrmók: 10 fekvőtámasszal kiengesztelheted a modikat. ;-)

Előzmény: In Lak'ech (3751)
In Lak'ech Creative Commons License 2 napja 0 0 3752

Amúgy meg olvasva a moderátorokkal folytatott beszélgetésedet, eszembe jutott, hogy a boltban is üdvözítő, ha kérdezhetsz a vásárolni kívánt termékről. Persze, persze, azt lehet már magánban is. De ha én addig nem szeretném kiadni a privát mailcímemet, amíg nem győződöm meg róla, hogy tuti beleszerettem a kínált portékába??

Előzmény: agy73p (3749)
In Lak'ech Creative Commons License 2 napja 0 1 3751

Teljesen jogos. csupán annyit nem értek, hogy miért nincs beleszólása egy topik moderációjába a topik gazdájának. Ugyanúgy azt sem értem, hogy kinek jó egy karótnyelt topik. Egy kis viccelődés nem hiszem, hogy rongáló. A veszekedések, és személyeskedések gyilkolnak meg egy topikot. De ha ebbe nem fér bele a moderátorok szerint, akkor nem színesítem személyemmel. Nem tudom, ki lesz a nagyobb vesztes. :-)

szőrmók Creative Commons License 2 napja 0 0 3750

Mivel én vagyok a bünös kéretik engem megfegyelmezni !Tényleg nem idevaló beszélgetés volt.

agy73p Creative Commons License 2 napja 0 1 3749

Az nem baj, ha szorosan a témához kapcsolódóan szóltok hozzá az adás-vételi topicban, mert a moderátorok másképpen olvassák ezt, mint ahogy mi képzeltük, és gyomlálták is már a mondanivalók egy részét. Jelenleg itt tartok velük, jó lenne, ha lánctörléssel nem szednék ki az értékes hozzászólásokat is. :-)

Előzmény: In Lak'ech (3747)
szőrmók Creative Commons License 2 napja 0 0 3748

Köszi! Nem baj ! Van másik ! Jelentkezem. és viszek,hogy legyen utánpótlásod! (:-))))

Előzmény: In Lak'ech (3747)
In Lak'ech Creative Commons License 2 napja 0 0 3747

Bizony térjünk, mert az adminok letépik, és akkor még távcsővel sem lesz mit látnod.:-)

De ha már távcső, van nálam két binód. Hétfőtől otthon vagyok. :-)

Előzmény: szőrmók (3746)
szőrmók Creative Commons License 2 napja 0 0 3746

Ha ugy vesszük  ,lassan távcsővel kell néznem ha látni akarok valamit. (:-)) Sajna pont az általad irtat szivesen megtapasztalnám. (volna) És most térjünk vissza a kukkerekhez.

Előzmény: In Lak'ech (3745)
In Lak'ech Creative Commons License 2 napja 0 0 3745

Csókolom.....jó helyen járok? Ez a távcsöves fórum? :-)))

(Különben nem ugyanolyanok. Mindegyik egy fekete pulit szorongat a lába közt, és úgy visítanak, mintha kötelező volna. :-DDDD)

Előzmény: szőrmók (3743)
szőrmók Creative Commons License 2 napja 0 0 3744

Egyébbként nem biztos .73 -ban értem és a győri KTMF-re jelentkeztem. nem vettek fel.Viszont abban az évben indult egy komplett vietnámi évfolyam.És ha felvettek volna? Kinai vagy vietnámi, egy magyar ugyse tudja megkülönböztetni őket. 

Előzmény: Lg Long (3742)
szőrmók Creative Commons License 2 napja 0 0 3743

Az még hagyján,de azokat szinte őrizték. Tudom mert közel dolgozom a lőrinci fonóhoz ahol annó dolgoztak. viszont a fiam felszedett egy kinai leányzót a dizsiben. Szerinte ugyan az mint egy akármilyen.Igaz ő csak egyestés kalandra vágyott. A leányzó is.

Előzmény: Törölt nick (3742)
Törölt nick Creative Commons License 2 napja 0 0 3742

Még 30 évesen is esélytelenek nyugalmával indulhattál volna a kínai nők terén. :-)))

Akkor max csak kubai csajok voltak Magyarországon. :-)))

Előzmény: szőrmók (3741)
szőrmók Creative Commons License 2 napja 0 0 3741

A kinai kaját mindenki szereti .Én megpróbálnék egy kinai nőt is! De igy 61 évesen esélytelen vagyok! ):-)))

Előzmény: csosasa (3740)
csosasa Creative Commons License 3 napja 0 0 3740

A többiek már megválaszolták a kérdést, köszönöm nekik. Valóban nem a piaci fajta, nem színezi el a képet, nem fog szétesni, annyi a nagyítása amennyi rá van írva, szóval azt tudja, ami le van írva róla.

Jók a bevonatok, üvegből vannak a lencsék, BaK4 anyagból a prizmák. Nem kofferben van és nem bőrből van a nyakpántja, valahol spórolni kell. Akit ez nem zavar, jól használható távcsövet kap a pénzéért.

Ja és én is szeretem a kínai kaját.

Előzmény: szabolcs7205 (3732)
In Lak'ech Creative Commons License 3 napja 0 0 3739

És a kínai kaját már ne is említsük. Én pl. imádom! :-DDD

Előzmény: szőrmók (3738)
szőrmók Creative Commons License 3 napja 0 0 3738

Az az igazság,hogy mindkettő kinai. De: a kinai is tud minőséget gyártani ,amennyiben azt megkövetelik ,és megfizetik. A BTC az az utóbbi. Megüt egy szintet.Ja és nekem kinai csónakmotorom van.Alig volt 170 ezer.és jó.És távcsövem is van kinai egy Alpen.És az is jó.Igaz nem az alibabáról rendeltem,hanem amerikai boltból.

szilentium2 Creative Commons License 3 napja 0 0 3737

Van piacos kukkerem meg távcsőboltos kukkerem is , csak laikus szemnek azonos , egyébként ég és föld a különbség . Persze nem csúcsbinó , de az árát megéri és jól használható , nem egy műanyagkacat ...

Előzmény: szabolcs7205 (3736)
szabolcs7205 Creative Commons License 3 napja 0 0 3736

Piacon láttam. Műanyag, madzag "szíjas" :-DD

Előzmény: szilentium2 (3735)
szilentium2 Creative Commons License 3 napja 0 0 3735

Nem piacos , BTC . Keress rá a neten .

Előzmény: szabolcs7205 (3732)
Nagy varázsló Creative Commons License 4 napja 0 0 3734

Sziastok

6x30 as MOM keresőmhöz erre lenne szükségem lencse rendszerrel együtt.

kér db kellene.

Ha van valakinek eladná esetleg a vadi18@citromail.hu ra küldjön képet ill árat róla

De ha valaki esetleg megvenné az enyémet alkatrésznek vagy valaki feljavítaná eladnám akkor

italy77 Creative Commons License 4 napja 0 0 3733

17.000 Ft az ára.

Előzmény: botorkál a trotty (3729)
szabolcs7205 Creative Commons License 4 napja 0 0 3732

Ez nem olyan piacos fajta?

Előzmény: csosasa (3724)
In Lak'ech Creative Commons License 4 napja 0 0 3731

Ha gondolod, "megnyakalom" neked az oklit. Publikus a mailem (ma).

Előzmény: csosasa (3730)
csosasa Creative Commons License 4 napja 0 0 3730

Igen érthető volt, köszi a tippet. Sajnos az okli semmibe nem passzol bele, így csak az "odatartásos" módszerrel próbáltam ki, de elsőre is szembeötlött a különbség, hogy ez nem 32-es.

Előzmény: In Lak'ech (3726)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!