Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Bynom 10 perce Creative Commons License 2729
Á, szóval titokban leveleztek! Most már értem!... Ő akarja a Te "kínaidat" (én még ilyet nem hallottam, hogy valaki kínainak becézze, talán "ferdeszemű"?!), ami ráadásul "tuti cső" (milyen szerények vagyunk!), és még "márkajelzés" is van rajta! Ugye 'TS', azaz valójában "Tuti 'Ső". Még jó, hogy nem 'BM', azaz "Bráner Májszter"! Szégyellhetitek magatokat! Botrány! :-D
Előzmény: halász77 (2728)
halász77 5 órája Creative Commons License 2728

Értened kell, értened kell :) Az én kínaimat akarta (egyébként teljesen jogosan, mert az egy tuti cső). Igaz..a német telescope service márkajelzés van rajta.. Azzal meg ne is próbálkozz nálam, hogy az IOR lencséje nem német zeiss, hanem kínai.. :)

Előzmény: Bynom (2727)
Bynom 5 órája Creative Commons License 2727

A Fujinon 16x70 FMT-SX mióta kínai? És az IOR 7x40-es mióta a német ipar csúcsterméke? Komolyan mondom, nem értelek... ;-]

Előzmény: halász77 (2725)
Yukon eladó 12 órája Creative Commons License 2726

Eladó egy 6-100 x 100 Yukon spektív.

Abszolút kifogástalan állapotban, mind a lencsék, mind pedig a ház karcmentes állapotú.

Tartozékai:

- lencsevédő kupakok
- vízhatlan táska (spektívnek és állványnak is)
- három lábú tartó állvány

Új ára 102.900 HUF volt, számlával.
Megvan az összes papírja, leírása, garancia levele.

Irányár: 69.000 Ft.

Átvehető Esztergomban.

kisrob@vipmail.hu

Üdv.

halász77 13 órája Creative Commons License 2725

Kínait vennél, mikor a német ipar csúcstermékéről van szó a baráti románia fejlesztéseivel felturbózva?? nem értelek.. :)

Előzmény: Transzformátor (2724)
Transzformátor 25 órája Creative Commons License 2724

Csak azért szenvedek a Fujinon-tól,mert a 16×70 FMT-SX-et nem tudom megvenni.De úgy hallottam, hogy te akarsz egyet venni,és akkor lesz egy kedvezményesen eladó 15×70-es TS-Marine :).

Előzmény: halász77 (2719)
Nagy varázsló 1 napja Creative Commons License 2723

Az ár nem irány ár.

Nagy varázsló 1 napja Creative Commons License 2722

Eladó a képen látható zeiss 8x30 as kis kereső távcső.Lencsék nem sérültek.Kis hibája hogy csak 95% ban lehet élesre állítani nem tudom mi ennek az oka.Nincs kettős látása.

Ára:15 ezer

Tel:06305371998

Nagy varázsló 1 napja Creative Commons License 2721

Sziasztok.

Eladó egy optikailag mechanikailag tökéletes 8x30 as Hensoldt Wetzlar kereső távcső.

A lencsevédő gumija repedezett.De hát nem mai darab.Tisztítani nem kell kettős látása nincs.Vékony szálkereszttel rendelkezik.Optikailag tökéletes.

Ára:25 ezer de hívj bátram megegyezünk

Tel:06305371998

Ha nem vagyok elérhető küldj egy smst  hogy mi ügyben keresel és visszahívlak

python 357 1 napja Creative Commons License 2720

:)))))))...... Jó üzleti érzékről teszel tanúbizonyságot!!!!!!....;-)

Előzmény: halász77 (2719)
halász77 1 napja Creative Commons License 2719

Hát.. nem tudom.. eddig gondolkoztam, hogy felajánlom cserére érte az IOR-t, hogy ne kelljen egy életen át szenvedned a rossz japánnal, de most, hogy így felértékelődött..  :) Ha valaki most akciósan, amíg meg nem gondolom magam, ad érte egy 10x25-ös trinovidet, most még megvesztegethető vagyok. Python egy tartalék, befektetésnek? :)

Előzmény: Transzformátor (2718)
Transzformátor 1 napja Creative Commons License 2718

Akkor mi a helyzet a Fujinon binókkal?Az enyémet akkor vettem használtam 85kHUF-ért,amikor a hazai forgalmazónál 170kHUF körül volt.Most meg 224kHUF az ára.Végülis mindegy, mert örökre meg akarom tartani :).

Előzmény: agy73p (2706)
python 357 1 napja Creative Commons License 2717

Na ja,- pedig ott van a szeren, de nagyon is!!!!!!........

Előzmény: Parazstaposo. (2716)
Parazstaposo. 1 napja Creative Commons License 2716

Árulni lehet drágábban, csak eladni nem.

Előzmény: python 357 (2714)
ATFM74 1 napja Creative Commons License 2715

Eladó egy 25x-75x tükrös zoom-spektív, tokkal, saját dobozában, nem volt használva.

Objektív átmérő: 70mm

Közelpont: 3m

Makszutov tükör F=750mm

Nagyitás 25x-75x

Szép, éles és egyenes állású képet ad, szinhibáktól mentesen.

Irányár: 25000 Ft.

Átvehető Budapesten a III. kerületben.

atfm@freemail.hu

python 357 1 napja Creative Commons License 2714

:)))))) Gyakorlatilag gazdagabb lettem, 20-30 ezerrel!..... És ez milyen jó érzés!!!!!!!.......;-))))))))....... Már ha igaz!!!.....:)

Előzmény: halász77 (2711)
ATFM74 1 napja Creative Commons License 2713

Eladó egy 25x-75x tükrös zoom-spektív, tokkal, saját dobozában, nem volt használva.

Objektív átmérő: 70mm

Közelpont: 3m

Makszutov tükör F=750mm

Nagyitás 25x-75x

Szép, éles és egyenes állású képet ad, szinhibáktól mentesen.

Irányár: 25000 Ft.

Átvehető Budapesten a III. kerületben.

atfm@freemail.hu

agy73p 1 napja Creative Commons License 2712
Előzmény: halász77 (2711)
halász77 1 napja Creative Commons License 2711

Ki is rohantam a kocsihoz, és behoztam.. A szívem megszakadna, ha egy zeiss lencsés IOR-t

lopnának el a kocsival..:))

Előzmény: python 357 (2705)
Bynom 2 napja Creative Commons License 2710

Még mindig lehet licitálni... ;-))

Előzmény: Bynom (2645)
SZ-T 3 napja Creative Commons License 2709

Koszonom de itt kevesellem a targylencse atméröt. Ejjeli hasznalatnal.

dzsustdesztenderd 3 napja Creative Commons License 2708

Vanguard 8x32 - lásd eredeti hírdetést előzményben: 

1 db új maradt, annak ára 31.000 Ft

1 db használt, annak ára 24.000 Ft

Fotókat tudok küldeni.

Előzmény: dzsustdesztenderd (2662)
SZ-T 3 napja Creative Commons License 2707

Üdv.

Szakértöket kérdeznem. 44 eves vagyok(pupilla miatt) es ejjeli keresotavcsovet keresek. Rovid tavra, mert ijjal vadaszom, itt nem az a fontos ami 300 m van hanem ami 10-80 m re mozog.

26 evig hasznalt 7*50 tento tavcsovem es felettem is eljart az ido. Árban max.30ezer. Hasznalt is erdekel. Nikon aculont neztem ki errol esetleg...?

A minap egy ejjeli vadaszaton egy 20 ezer alatti mai orosz tavcsobe volt szerencsem belenezni, döbbenet voltmilyen eles kepet adott.(yukon)

Köszönöm.

agy73p 5 napja Creative Commons License 2706

Nakéremszépenazanyjaúristenit. Most akkor rögtön meg is duplázódik az ára a használt piacon...

Előzmény: Bynom (2704)
python 357 5 napja Creative Commons License 2705

Most már tényleg nem tudom,-hogy mi az igazság?.....

Viszont más szemmel nézek az IOR-omra!!!:)))))) Zeiss minőség!!:-D

Előzmény: Bynom (2704)
Bynom 5 napja Creative Commons License 2704

"Apparently, they order their quality glass from the German Schott Glaswerke GmbH." (Review: IOR-SA 7x40..., by Holger Merlitz)

Előzmény: agy73p (2703)
agy73p 6 napja Creative Commons License 2703

Valdada tényleg használ Schott üveget, de attól még nem biztos, hogy a 7x40-est is azzal gyártották. 

Előzmény: Bynom (2699)
T.A.L. szept. 24. Creative Commons License 2702

Ja és az írásaid, szöveghasonlataid, érdekes és sajátságos írásaid alapján nekem, "déjá vu" érzésem támad, de nem most, csak most érett be.

Volt egy távcsöves manus, aki , hát, hogy is mondjam, érdekes dolgokat művelt a topikban, remélem, hogy nem Te vagy az.

Én már nem emlékszem a nick nevére, de többek biztos igen, főleg, hogy állandóan ki lett moderálva.

Azt gondolom, hogy sem részemről, sem részedről sem célszerű folytatni az eszmecserét, mert a topik címe merőben más, és ezért is én elnézést kérek az off-ért mindenkitől!

Előzmény: T.A.L. (2700)
Glace74 szept. 24. Creative Commons License 2701

Üdv.

Keresek megvételre 150/1200-as dobson távcsövet.

Ajánlatot fotókkal, az info@agweb.eu címre kérek.

T.A.L. szept. 24. Creative Commons License 2700

Ebből is látszik, hogy gyakorlatilag az IOR cégről személyesen nincs semmi információd.

Nem jártál náluk, fogalmad sincs , hogy mit gyártanak.

IOR 7x40-es távcső teljesen saját gyártmány, u.mint a nagyon híres mesterlövész céltávcsövei.

MOM-nak is nagyon sok saját fejlesztése volt a hadsereg számára, melyről sokan nem is tudnak, mert annyira egyedi volt.

pld. MI-8-as ( de nem a helikopáter.

Lényeg, hogy az én információm kézzel fogható volt, nem netes zagyva.

Én azt gondolom, hogy az IOR, DF is kiváló gyártmány, de nekem az IOR sokkalta kulturáltabb  fejlesztés.

EDF-et meg semmi nem éri fel a saját kategóriájában. ( erre van egy egyszerű bizonyíték is, mert a mai napig rendszerben van)

Előzmény: Bynom (2699)