Keresés

Részletes keresés

Bugi bacsi Creative Commons License 2012.02.20 0 0 951

9+1-re csökkent a létszám és így már nem mehetett tovább

Előzmény: gumikigyo (950)
gumikigyo Creative Commons License 2012.02.18 0 0 950

Valakinek van infója,hogy miért szakadt félbe a Miskolc-Drago Kölyök mérkőzés.Azt látom,hogy a Dragosok kevesen voltak de nem értem az ídő elötti befejezést.

emilke00 Creative Commons License 2012.02.18 0 0 949

szerintem „sumák, ge**” módon ezeket edzésen gyakorolják :)

láttál már hoki meccset?

Amúgy meg szerintem más gyerekére te ne szólj mert valaki szájba kap és akkor nem kell türtőztetned magad. Szólj az edzőnek.

Előzmény: sonicboom (948)
sonicboom Creative Commons License 2012.02.06 0 0 948

Tisztelt MJSZ és MAC!

 

Ezúton szeretnék gratulálni a MAC edzőinek, hogy U10-es gyerekeket arra tanítanak és bátorítanak, hogy tornán használják ki a fiatal bírók figyelmetlenségét:

- szándékosan szabálytalankodjanak

- kislesen álljanak, és ha lehet, tolják be a kapust a hálóba (!!!!!!)

- büntető lövésnél a kapuhoz oldalt közel állva ócsárolják a korongot vezető játékost (ezt nem a saját meccsünkön láttam)

- sumák, ge** módon ugyanezeket más csapatok mérkőzése közben az egyik fél játékosainak is elmondják (ekkor szóltam nekik, hogy nagy szerencséjük, hogy a hóesésben nem tudtam videózni - mert szoktam -, de egyébként el lehet ballagni melegíteni a saját edző mellé)

 

És gratulálok az egyik fiatal bírónak, aki:

- szinte csak a korongot nézi

- az orra előtt történő eseményeket nem fújja be

- többször nem veszi észre a csere után is jégen fekvő letaglózott gyereket (más gyerekek szólnak neki)

- nem tűnik fel neki, hogy a kapust támadják, nem fúj

- nem látja, hogy a kapus elvesztette a lepkés kesztyűjét, azért mutatja a kezét (!!!!)

 

Nem tudom, hogy tényleg ennyire tapasztalatlan, vagy csak nem mer fújni a MAC ellen, mert talán ott játszik egyébként... :(

Ilyenkor hogyan uralkodj magadon? A bíróra haragudj jobban, vagy a sunyi faszkalap edzőre?

sonicboom Creative Commons License 2012.02.03 0 0 947

Még 3 hét...

Hoki91 Creative Commons License 2011.06.18 0 0 946

Az alábbi - jégkorong.blog-ról - származó idézetet ajánlanám figyelembe a Millenárishoz :-)

 

"Mint mondják, a játékosok biztonságát szem előtt tartva a drágább palánk kis árat jelent."
Előzmény: Hoki91 (945)
Hoki91 Creative Commons License 2011.05.27 0 0 945

Én meg a New York Rangers mecshez gratulálok..., különösen a sportarénának!! Képzelem, hogy egész évben nincs egyetlen olyan nap, ami megfelelne mind a két félnek, emellett az a vallási rendezvény is hihetetlenül fontos lehet, amire hivatkoztak, hogy nem jó október elején. (mert azt nem lehetne ám egy akármelyik másik fedett csarnokban megrendezni, pl SYMA, vagy egy leengedett jégpálya, vagy bármi)..

Előzmény: Bohóóóc (944)
Bohóóóc Creative Commons License 2011.05.05 0 0 944

Ahogy hallom, szeretettel fogadják őket. (ehez csak gratolálni tudok géci és a miniszter uraknak)

Előzmény: nagyapó59 (943)
nagyapó59 Creative Commons License 2011.05.04 0 0 943

Ki lesz otthon a Megyeri úton?  Címü cikkhez.

 

Csak gratulálni tudok. Nem elég, hogy komoly gondok vannak Pesten a jégpályák körül?

Most még nagyobb szrt kavarnak, és most központilag?

Bizonytalanságot, egymásra köpködést, széthúzás idézve elő.

Szép munka mondhatom.

Én azért egybe bele gonolnék egyes emberek helyébe: Vajon mit lép majd a köznép, ill. netán a foci szurkoló tábor, ha az egyesületük területére számukra nem kívánatos egyesület teszi be a lábát úgy, hogy a sajátjait kitúrja.?

 

Mindenki véi a saját érdekeit.

Mindenki jobbat akar a gyerekélnek, egyesületének. No de más kárára?

No most jól kimorogtam magam.

Úgy is csak pangó víz volt itt mostanában.

Hoki91 Creative Commons License 2011.04.16 0 0 942

Sziasztok!

 

Tud valaki valamit arról a régebben beharangozott tervről, hogy a Népligetben (és/vagy) a Telepy utcai iskolában fog épülni egy jégpálya ? Nemtudom, jutottak már előrébb vajon a "terv" szintnél ?

Ha valakinek van róla infója, kérem, írjon ! Köszönöm!

imihockey Creative Commons License 2011.04.11 0 0 941

http://jegkorong.blog.hu/2011/04/08/evet_zartak_az_1998_as_szuletesuek

 

 

Gratulálok a 98-as válogatott eredményéhez.

Nagyon jó csapat lesz, csak így tvább.

imihockey Creative Commons License 2011.04.04 0 0 940

Zalaegerszegen a hétvégén jól sikerült, színvonalas tornát rendeztek.

Kaphatunk információt?

mela69 Creative Commons License 2011.03.22 0 0 939
Előzmény: prgprg (938)
prgprg Creative Commons License 2011.03.19 0 0 938

Drago utánpótlás edzői állásokat hirdetett meg a honlapján...

gumikigyo Creative Commons License 2011.03.17 0 0 937

mela69, nagyapó59 sziasztok. Teljesen igazatok van, személy szerint én nagyon fel vagyok háborodva, hogy a szövetség ennyire tojik bele az egészbe. Mi szívesen lejátszottuk volna ezt a meccset, de csak egy olyan pályán, ami megfelel a kiírásnak, tudomásom szerint a millenáris nem ilyen és a kisstadionnal is vannak problémák. Sajnos 03.10. én játszottunk egy EK mérkőzést a kisstadionban és az első harmadban az ominózus jéghiba miatt megsérült egy játékosunk, hála nem komolyan „csak zúzódás” melyet jeleztünk a játékvezetésnek. Ők nem látták indokoltnak a játék lefújását ezért mi elkezdtük a második harmadot, de a harmad fele után levonultunk a jégről lehet, hogy ezért volt ilyen merev az MJSZ velünk szemben, de minket ez már meg sem lep, volt már időnk ezt megszokni. Érdekes az egészben, hogy amikor Szlovákiába jártunk játszani ott nem tapasztaltunk ilyen fokú ellenségeskedést és dilettantizmust.

 

Ja és csak egy kis adalék, hogy ki, mit nézet a millenárison és ki vette észre a hiányosságokat. Ez egy hivatalos levelünk részlete.

 

To: Jászai Péter ; Marton Tibor ; Keresztury Kristof

Cc: Lévai József

Sent: Wednesday, March 16, 2011 10:51 AM

Az egyszer már elmaradt KÖ 204 számú mérkőzés pótlására, a 2011.03.17 (csütörtök) napot jelöltétek meg a Millenárison. Lévai Józseffel folytatott telefon beszélgetésemre hivatkozással, mely szerint a Millenáris nem alkalmas mérkőzés megrendezésére, nincsenek felfestve a pályavonalak és nem folytonos a plexi, azzal a kéréssel fordulok Hozzátok, hogy a mérkőzést a Jégpalotában rendezzétek meg.

 

A mérkőzés megrendezésére, az alábbi időpontot tudja biztosítani a Jégpalota:

 

2011. 03.19 –én tudunk jeget biztosítani 12.50 perces kezdéssel a MAC-nak.KÖ 204

 

 


 

Előzmény: mela69 (935)
freszi Creative Commons License 2011.03.17 0 0 936

Sziasztok!

 

Keresek Nhl, jégkorong vb teljes meccseket 1995-2005-ig dvd-én vagy vhs-en!

Aki tud kérem segitsen!!

Előre is köszönöm!!

Üdv: Bure

 

cino80@freemail.hu  e-mail cimre!!!!!

mela69 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 935

A Stars helyett a Dragóval játszunk. Ugyanakkor, ugyanott.

 

Véleményem szerint az ilyen 5:0-s eredmények nem tesznek jót a kölyök bajnokság komolyságáról és színvonaláról kialakított képnek. Mondjuk ez csak szigorúan az én magánvéleményem... 

mela69 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 934

Most érkezett a hír, hogy a Stars nem játszik a Millenárison.

Előzmény: mela69 (933)
mela69 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 933

Semmi nem változott... Sőt. Szezon közben jeleztük, hogy nagyon el fog húzódni a kölyök bajnokság, ezért több hétközi fordulót kellett volna játszani, de több csapat ezt nem tudta elfogadni.

 

Egyébként zsűrifülke, óra van. A néző állnak a plexi mögött. Az a furcsa az egészben, hogy ha tegnap az edzőnk nem néz rá a pályára, akkor a plexiket sem cserélik ki, a palánkra is mi ragasztottunk "vonalakat", a festés ma talán elkészül és végre áthozzák a meccskapukat a Kisstadionból.

 

Ilyen az, ha valaminek nincs gazdája... :(

Előzmény: nagyapó59 (932)
nagyapó59 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 932

Üdv Mindenkinek!

Az érintetteket, illetve hozzá értőket kérdezem:

Edig azt olvashattam itt, hogy a Millenáris alkalmatlan normális meccsek megrendezésére (hatóságok által engedélyezett befogadó létszám, palánk, zsüri pult, óra, eredményjelző, lelátó).

 

Akkor most változott valami? Már mint befogadó létszám, eredményjelző, óra stb?

Miért nem játsza a MAC az elkövetkező meccseit a MJSZ által más páklyán biztosított jégidőben? 

De ha ez kevés lenne a fogadó egyesület is adhatna egy óra edzésidőt a sajátjából, hogy normális körülménye között lehessen játszaniuk  gyerekeknek.

 

Ha valaki most azt mondja, hogy elveszti a hazai pálya előnyét, no amit erre mondanék nem írom le. De számoljunk egy kicsit, hogy hol számíthat ez.

A Csík eleve idegen pályán játszik.

A UTE-nak mindegy.

A Dragó és a Sztársz nem játszik az I-II helyért.

Marad a Fehérvár. Ezt meg ki lehet küszöbölni egy UTE, vagy Zeneka pályával.

 

A szülő is elvárhatják azt a minimumot, hogy a meccseket normálisan megnézhessék, hiszen nem kevés pénzt töltenek az egyesületek zsebébe, ill. a csemetéikbe.

Ezek a srácok kölyökben már nem olyan kicsik, lőnek is mint az a bizonyos vad ba...m, és ütköznek is. Mit csinál a rendező, ha egy lövés, vagy egy ütközés következtében szétrobbanó palánk ( plexi) sérülést okoz? És ez csak egy a sok kérdés közül.

 

Szóval miért is a MILLENÁRIS?

 

Aki kötekedésnek, vag személyes sértésnek, vagy a MAC bármiolyen támadásának veszi a fölvetésemet, kérem inkáb ne is reflektáljon, mert mindez távol állt tőlem.

 

Hajrá GYEREKEK!

mela69 Creative Commons License 2011.03.07 0 0 931

Szerintem semmi jó nem várható. Gondolom az lesz a megoldás, hogy a pályát használó egyesületek - előbb-utóbb, de kényszerből úgyis - "összedobják" néhány palack gáznak a költségét, amellyel helyileg orvosolható a fagyasztási probléma, hogy mérkőzéseket lehessen játszani.

Ha nem, akkor egyszerűen nem lesznek mérkőzések, mert a spoik helyében en sem vállalnám a felelősséget az esetlegesen bekövetkező sérülések miatt.

Előzmény: imihockey (930)
imihockey Creative Commons License 2011.03.07 0 0 930

Ez elég elkeserítő! És a továbbiakban mi várható? Hiszen még jó pár mérkőzés hátravan, és most már a napsütéses órák száma is egyre több, ami jelentősen befolyásolja a pálya használhatóságát.

Előzmény: mela69 (929)
mela69 Creative Commons License 2011.03.06 0 0 929

Ma sem változott a helyzet... A Zvezda-MAC serdülő mérkőzést a második harmad után félbe kellett szakítani, míg a Dragó-Marilyn női mérkőzés el sem kezdődött.

 

Magyarország, XXI. század, látványsportág...

mela69 Creative Commons License 2011.03.06 0 0 928

Még "csak" kb. 25 éve van ez a hiba. Gondolom várnak még egy kicsit hátha megjavul magától...

Előzmény: imihockey (927)
imihockey Creative Commons License 2011.03.06 0 0 927

Köszönöm az információt!

Egyébként már a mult hétvégi meccseken is elég rossz állapotvan volt a jég.

Állítólag azon a szakaszon a hűtés nem működik.

 

Előzmény: mela69 (926)
mela69 Creative Commons License 2011.03.06 0 0 926

A Kisstadionban mintegy 3m hosszan, 30cm szélességben jéghiány lépett fel, így aztán a játékvezetők nem találták alkalmasnak - tegyük hozzá teljesen jogosan - a pályát mérkőzés megrendezésére.

Előzmény: imihockey (925)
imihockey Creative Commons License 2011.03.06 0 0 925

Tudja valaki, hogy a tegnapi MAC A és MAC B meccsekkel mi lett?

mela69 Creative Commons License 2011.02.21 0 0 924

Köszi!

Előzmény: aw21 (923)
aw21 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 923

Gratula a MAC B kölyökcsapatának a tegnapi győzelemért! Jó kis kölyökbajnokság lesz a jövő évi,talán szorosabb mint az idei.

 

Hoki91 Creative Commons License 2011.02.09 0 0 922

Nekik valóban nincs hokis osztájuk. Ha jól tudom, a Farkasoknak van, és a Stars (Vasas)-nak. (meg asszem a MAC is kapcsolatban áll valami sportiskolával a Csanádival). Mást nem igazán tudok.

Előzmény: mela69 (921)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!